صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 42

موضوع: ضمانت مالی - گواهی بورس و فاند

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مهم و مطرح در مصاحبه

نقل قول نوشته اصلی توسط fatehi نمایش پست ها
    دوست عزیز بورس دااد برای مقطع دکترا ماهیانه 1000 یورو هست، بعد این مابه تفاوتش چجوری میشه؟؟
    سلام،

شما مدرکی که نشون می ده این بورس رو گرفتید، به جای مدرک تمکن مالی به سفارت می دین. ضمن اینکه احتمالا از شما 60 یورو رو هم نمی گیرن.

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

سلام، من متاسفانه بخش دیگه ای پیدا نکردم سوالمو بپرسم.امیدوارم مربوط باشه. سوالم اینه که اگه من دکتری با فاند از المان پذیرش بگیرم آیا بایستی باز هم 8000 یورو با خودم ببرم ؟ تحت چه شرایطی میشه از این 8000 یورو آزاد شد؟ خواهشا اگه لینکی دارین که کمکم کنه بذارین. ممنون میشم جواب سوالمو بدین

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad17666 نمایش پست ها
    سلام، من متاسفانه بخش دیگه ای پیدا نکردم سوالمو بپرسم.امیدوارم مربوط باشه. سوالم اینه که اگه من دکتری با فاند از المان پذیرش بگیرم آیا بایستی باز هم 8000 یورو با خودم ببرم ؟ تحت چه شرایطی میشه از این 8000 یورو آزاد شد؟ خواهشا اگه لینکی دارین که کمکم کنه بذارین. ممنون میشم جواب سوالمو بدین
    اگه فاند داشته باشید نیازی به ۸۰۰۰ یورو نیست. فقط کافی‌ نامهٔ مربوط به بورس رو همراهتون ببرید

پیش فرض پاسخ : ضمانت مالی - گواهی بورس و فاند

سلام دوستان من می خواستم برای مقطع ارشد در آلمان اقدام کنم . می خواستم بدونم تنها تضمین مالی که  از دانشجو می خواهند همین 8040 یورو هست ؟ یا در مراحل دیگه باید تضمین بیشتری ارایه داد؟ ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط corey_taylor نمایش پست ها
    سلام دوستان من می خواستم برای مقطع ارشد در آلمان اقدام کنم . می خواستم بدونم تنها تضمین مالی که  از دانشجو می خواهند همین 8040 یورو هست ؟ یا در مراحل دیگه باید تضمین بیشتری ارایه داد؟ ممنون
    سلام
    همین 8000 یورو هست، اما هر سال باید این مبلغ رو نشون بدین که دارین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

با سلام،
    اگر برای دکتری دو سال قرار باشه فاند بشیم و یک سال دیگه به عهده خود فرد باشد قضیه چطور میشه؟آیا باید بازم مدرک تامین مالی ببریم برای روز مصاحبه؟
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط roxana57 نمایش پست ها
    با سلام،
    اگر برای دکتری دو سال قرار باشه فاند بشیم و یک سال دیگه به عهده خود فرد باشد قضیه چطور میشه؟آیا باید بازم مدرک تامین مالی ببریم برای روز مصاحبه؟
    ممنون
    سلام
    فاندتون چقدره؟ اگه مقدارش طوریه که دو سالش میشه 3*8000 با اطمینان میگم لازم نیست. اما اگه کمتر میشه بد نیست هر چی تو حسابتون هست، همونو ببرین. در حالت کلی شما قراره برای یه سال الان تمکن مالی نشون بدین. همون طور که کسی که برای دکترای 4ساله هم پذیرش می گیره، همون 8000 یورو رو نشون میده. اما چون تو اون قسمت فرم که می پرسه چند سال می خواین بمونین تو آلمان می زنین 3 سال، بهتره که نشون بدین اون یه سالو هم دارین. ولی اگه ندارین هم نگران نباشین. هیچی هم نبرین اکیه.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

سلام، من برای مدت چهار ماه کارآموزی ویزا گرفتم، فرم تعهد 8000 یورو رو امروز گفتن باید امضا کنم، حالا من که چهار ماه قراره اونجا باشم بازم باید 8000 یورو بلوکه کنم؟ یا یک سومش اندازه ی چهار ماه کافیه؟

Junior Member

از جمله ی سوالایی که قبلا همینجا پرسیده شده و جوابی نبود براش:

من فاندم از Helmholtz Association تامین میشه و تو دعوتنامه ام ذکر شده که در طول مدتی که درآلمان هستم حقوقی که میگیرم مخارج زندگی، اجاره و بیمه رو پوشش میده. و همینطور نوشته که به محض وردم همه ی مسئولیت سکونت و بیمه رو برعهده میگیرن. علاوه بر اون در مجموع تایید کرده که طبق ماده 66 و 68 قانون سکونت تامین مخارج رو تضمین میکنن. (هنوز قرار دادم به دستم نرسیده که توش مبلغ دقیق هم ذکر شده باشه) حالا مساله ای که هست اینه که اینها تو دعوتنامه من ذکر شدن، اینجوری من تو چک لیست "پذیرش" و "تامین مالیم" میشه همین یک کاغذ، این که موردی نداره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdiyehm نمایش پست ها
    از جمله ی سوالایی که قبلا همینجا پرسیده شده و جوابی نبود براش:

من فاندم از Helmholtz Association تامین میشه و تو دعوتنامه ام ذکر شده که در طول مدتی که درآلمان هستم حقوقی که میگیرم مخارج زندگی، اجاره و بیمه رو پوشش میده. و همینطور نوشته که به محض وردم همه ی مسئولیت سکونت و بیمه رو برعهده میگیرن. علاوه بر اون در مجموع تایید کرده که طبق ماده 66 و 68 قانون سکونت تامین مخارج رو تضمین میکنن. (هنوز قرار دادم به دستم نرسیده که توش مبلغ دقیق هم ذکر شده باشه) حالا مساله ای که هست اینه که اینها تو دعوتنامه من ذکر شدن، اینجوری من تو چک لیست "پذیرش" و "تامین مالیم" میشه همین یک کاغذ، این که موردی نداره؟
    نخیر. مشکلی نداره. برای ما هم به همین صورت بوده.

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)