نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: سوال در رابطه با ترم تابسنانی

پیش فرض سوال در رابطه با ترم تابسنانی

سلام دوستان من کارنامم رو هنوز ترجمه نکرم اما توی کارنامه من 2 ترم تابستانی رو که گرفتم جدا حساب کرده و به این صورت من الان 10 ترمه هستم ایا توی ترجمه هم 2 ترم رو جدا میزنن یا میشه بهشون گفت اونا رو توی 8 ترم اصلی ادغام کنن یا باید برگردم دانشگاه و کارنامه جدید برام صادر کنن(که فکر کنم نشه اونا رو یکی کرد) لطفا سریعتر جواب بدید :'( :'( :'(

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : سوال در رابطه با ترم تابسنانی

خب ترم تابستون برای خودش یک ترم مستقله و من متوجه نمیشم نگرانی شما برای چیه؟ نه دانشگاه حاضر می‌شه اونا رو ادغام کنه نه مترجم این کار رو می‌کنه.

اگه نگرانی شما اینه که وقتی‌ apply می‌کنین دانشگاه فکر کنه که شما درست رو ۱۰ ترم تموم کردی باید بگم اصلا اینطوری نیست و اونا خودشون میدونن. شما هم توی CV و هم توی فرم online تاریخ شروع و خاتمه تحصیل رو مینویسی پس اصلا جائ نگرانی نداره.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member

یه سوال شبیه همین داشتم ولی به خدا هر چی گشتم تو فروم پیدا نکردم . میخواستم ببینم زیاد شدن ترم ها تاثیر منفی داره یا نه ؟ چون من 4 ترم دیگه لیسانسمو میگیریم ولی میخوام طوری واحد بردارم که 6 ترم طول بکشه ( واحد کم = معدل بالا ، نمره زبان بالا ، زمینه های تحقیقاتی )
    این تاثیر منفی نداره که ترم ها زیاد بشه ؟ یا طول مدت تحصیل زیاد بشه ؟
    خواهش میکنم اگر قبلا بحث شده لینک به من بدید من نتونستم پیدا کنم .

نقل قول نوشته اصلی توسط reza699 نمایش پست ها
    یه سوال شبیه همین داشتم ولی به خدا هر چی گشتم تو فروم پیدا نکردم . میخواستم ببینم زیاد شدن ترم ها تاثیر منفی داره یا نه ؟ چون من 4 ترم دیگه لیسانسمو میگیریم ولی میخوام طوری واحد بردارم که 6 ترم طول بکشه ( واحد کم = معدل بالا ، نمره زبان بالا ، زمینه های تحقیقاتی )
    این تاثیر منفی نداره که ترم ها زیاد بشه ؟ یا طول مدت تحصیل زیاد بشه ؟
    خواهش میکنم اگر قبلا بحث شده لینک به من بدید من نتونستم پیدا کنم .
    تا جائی که من اطلاع دارم فقط معدل ، نمره های زبان و ... ملاکه . طول دوره تحصیلی مد نظر نیست. شما در ایران فرصت دارید حداکثر تا 6 سال لیسانستونو بگیرید.
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

Junior Member

دوستان من ورودی 92 هستم منتهی سال 91 جای دیگه درس میخوندم و دانشگاه دوم یک سری از درس هایی که دانشگاه اول گذرونده بودم رو قبول کرده حالا که میخوام فرم اپلای داسگاه رو پر کنم باید بنویسم مهر 92 یا بهمن 91، با توجه به اینکه توی ریزنمرات واحدای تطبیقی به صورت بهمن 91 وارد شده و یونی اسیست ازم گواهی قبولی کنکور میخواد که خوب میشه سال 92

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)