صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 36

موضوع: مقاله ام رو برا کجا بفرستم؟ کنفرانس یا ژورنال؟

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

پیش فرض پاسخ : مقاله ام رو برا کجا بفرستم؟ کنفرانس یا ژورنال؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bikas نمایش پست ها
    سلام. امیدوارم جای درستی سوالم رو پرسیده باشم!
    من پایان نامم رو ارائه دادم برای 2 نمره دیگش باید مقاله بدم و 6 ماه بیشتر فرصت ندارم
    چون تا به حال مقاله ندادم دو تا سوال ابتدایی دارم
    1- برای ارسال مقاله به ژورنال های خارجی زمان خاصی هست یعنی مثل کنفرانس ها که فراخوان میدن که از این تاریخ تا این مهلت دارین مقالتونو بفرستین برای ژورنالها هم چنین چیزی هست یا اینکه هر زمان می تونید بفرستید؟
    2- کسی اطلاع نداره به کنفرانس های خارجی چه نمره ای تعلق می گیره ( 2 نمره یا نه مثل داخلی ها 1 نمره )
    با تشکر

دوست من

1- زمان خاصی ندارد و هر زمانی می توانید بفرستید.
    2- بستگی به دانشگاهتان دارد، من ندیدم بیشتر از 1 بدهند.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-composite نمایش پست ها
    با سلام.دوستان من مي خوام براي 2010 اقدام كنم.از الان حدود 8 ماه وقت دارم و مشغول كار روي پروژه ارشدم هستم.رشته مكانيك و فيلد كامپوزيت.كارم داره به جاييي مي رسه كه هم مي شه از توش مقاله كنفرانس داد هم ژورنال.با توجه به وقتي كه من دارم و اينكه چاپ مقاله ژورنال وقت گيره به نظر شما بهتره سعي كنم 4 5 تا كنفرانس شركت كنم يا اينكه مثلا دو تا ژورنال سابميت كنم واسه رزومم.
    ضمننا تا حالا فقط يه دونه مقاله كنفرانس داخلي داشتم كه البته مربوط به دوره ليسانس و فيلد ديگه اي بوده.اگر دوستان تجربه مشابهي دارند با من از كمكتون ممنون مي شم.
    دوست عزیز بستگی به این داره که دانشگاه و یا استاد شما از کنفرانس خارجی حمایت بکنه یا نه. یا اینکه خودت حاضر بشی هزینه رو بدی.
    اگه موردی که بالا گفتم مشکلی ایجاد نمی کنه توصیه اکید می کنم که به کنفرانس های معتبر و شناخته شده در موضوع خودتون بفرستید. این طوری در طی 8 ماه تکلیف تمامی ارسالی های شما مشخص می شه.
    اگه همین کار رو برای ژورنالی که در رشته شما معتبر هست انجام بدی احتمالا با این اوضاع داوری مقالات بعد از 8 ماه تازه Revise مقاله شما اومده و شما کاملا دست خالی هستید.

نقل قول نوشته اصلی توسط blackrose نمایش پست ها
    سلام
    بازم یه معمای دیگه راجع به ژورنال یا کنفرانس
    یه کنفرانس خیلی معتبر پیدا کردم که نمی خوام از دستش بدم ولی مشکل ایجاست که deadline اش 2 هفته دیگه است و من نمی رسم تا اون موقع کار خاصی انجام بدم.
    حالا یه فکری به ذهنم رسید اینکه یکی از مقالاتی که فرستادم برا ژورنال و هنوز جوابش نیومده رو برا اونجا بفرستم. هر چند یکم برعکس به نظر می رسه که اول برا ژورنال چیزی رو فرستاد بعد برا کنفرانس. ولی خوب جواب ژورناله هنوز نیومده و این کنفرانس هم خیلی معتبره و ممکنه نظرات خوبی در مورد مقالم دریافت کنم

به نظرتون چنین کاری رو منطقیه؟؟؟ : یا اینکه بشینم تا 2 هفته دیگه یه abstract دیگه آماده کنم ???
    به نظرم بستگی به تفاوت کیفیت بین ژورنال و کنفرانسی که می خواید بفرستید داره.
    اگه ژورنال خیلی معتبر تر هست باید بگم که ممکنه کنفرانس شما قبول بشه و اتفاقا از شانس بد شما داوران مقاله در روند داوری اون رو ببینند. اونوقت به شما ایراد می گیرند که چرا هیچ حرفی در ژورنالتون از این کنفرانس زده نشده. البته بعید می دونم به خاطر این کار بخوان شما رو رد کنند. فقط خواستم در این مورد تذکر بدم.

دوست عزیز
    من با توجه به چاپ مقاله هم در کنفرانس های مختلف و هم ISIو هم ISC می تونم بگم که که مسلما ارسال مقاله برای ژورنال ها بهتره ،البته ژورنال هایی که معتبر باشند و نه نا معتبر که می تونید معتبر بودن ژورنال ها را در سایت تامسون چک کنید.من به شخصه ژورنال رو قبول دارم .
    در امتیاز دهی جدید وزارت علوم امتیاز مقالات آی اس آی 6و آی اس سی5 و کنفرانس ها 1 امتیاز داره .
    از نظر من اگه مقاله خودتون مطمئن هستبد برای یکی از ژورنال های مربوط به رشته خودتون بفرستید.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bikas نمایش پست ها
    سلام. امیدوارم جای درستی سوالم رو پرسیده باشم!
    من پایان نامم رو ارائه دادم برای 2 نمره دیگش باید مقاله بدم و 6 ماه بیشتر فرصت ندارم
    چون تا به حال مقاله ندادم دو تا سوال ابتدایی دارم
    1- برای ارسال مقاله به ژورنال های خارجی زمان خاصی هست یعنی مثل کنفرانس ها که فراخوان میدن که از این تاریخ تا این مهلت دارین مقالتونو بفرستین برای ژورنالها هم چنین چیزی هست یا اینکه هر زمان می تونید بفرستید؟
    2- کسی اطلاع نداره به کنفرانس های خارجی چه نمره ای تعلق می گیره ( 2 نمره یا نه مثل داخلی ها 1 نمره )
    با تشکر
    سلام
    1- نه
    از دانشكده خودتان سوال كنيد
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

درود
    سوال دوست عزیزمان را من به شکل دیگه ای می خام بپرسم: مقاله را به کجا بفرستم کنفرانس داخلی یا خارجی؟ اصلا مقالات داخل کشور بویژه اگر به زبان فارسی باشند تاثیری در رزومه فرد برای اپلای خواهند داشت؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrustheyoung نمایش پست ها
    درود
    سوال دوست عزیزمان را من به شکل دیگه ای می خام بپرسم: مقاله را به کجا بفرستم کنفرانس داخلی یا خارجی؟ اصلا مقالات داخل کشور بویژه اگر به زبان فارسی باشند تاثیری در رزومه فرد برای اپلای خواهند داشت؟
    اگر مقاله تون با کیفیت و سطح بالا هست، برای ژورنال های بین المللی ارسال کنید.
    اگر مقاله تون با کیفیت و در سطح متوسط هست، برای کنفرانس های بین المللی ارسال کنید.

اگر انتظار دارید رزومۀ شما توسط استاد غیر ایرانی ارزیابی و وزن گذاری بشه، به هیچ وجه مقاله ای به زبان فارسی منتشر نکنید؛ چه در ژورنال ها و چه در کنفرانس های داخلی.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MahdiTalebian نمایش پست ها
    دوست عزیز
    من با توجه به چاپ مقاله هم در کنفرانس های مختلف و هم ISIو هم ISC می تونم بگم که که مسلما ارسال مقاله برای ژورنال ها بهتره ،البته ژورنال هایی که معتبر باشند و نه نا معتبر که می تونید معتبر بودن ژورنال ها را در سایت تامسون چک کنید.من به شخصه ژورنال رو قبول دارم .
    در امتیاز دهی جدید وزارت علوم امتیاز مقالات آی اس آی 6و آی اس سی5 و کنفرانس ها 1 امتیاز داره .
    از نظر من اگه مقاله خودتون مطمئن هستبد برای یکی از ژورنال های مربوط به رشته خودتون بفرستید.
    آدرس سایت تامسون رو میشه به من بدید؟ جای معتبری هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Agronomy-Michigan State University

نقل قول نوشته اصلی توسط zesb نمایش پست ها
    آدرس سایت تامسون رو میشه به من بدید؟ جای معتبری هست؟
    تا اونجایی که من اطلاع دارم اینه http://thomsonreuters.com

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Elham_64 نمایش پست ها
    تا اونجایی که من اطلاع دارم اینه http://thomsonreuters.com
    برای جستجوی اطلاعات درباره ژورنال ها کدوم قسمتش باید برم؟

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)