صفحه 1 از 14 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 140

موضوع: University of Connecticut

Senior Member

پیش فرض University of Connecticut

کسی می دونه این University of Connecticut چه جور دانشگاهی هست و طرز برخوردش با applicant های ایرانی چطوره؟

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

پیش فرض پاسخ : University of Connecticut

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    کسی می دونه این University of Connecticut چه جور دانشگاهی هست و طرز برخوردش با applicant های ایرانی چطوره؟
    دانشگاهش خیلی رنک بالائی نداره و کمتر کسی دیدم برای اونجا اپلای کرده باشه (البته تو رشته های فنی و مهندسی) خود ایالت CT از جمله پولدارترین
    ایالتهای آمریکاست (فکر کنم دومین ایالت) واسه همین هزینه های زندگی هم یه مقدار گرون تر از بقیه جاهاست...

من سال گذشته یک ایرانی که دکترای صنایع می خوند انجا را دیدم خیلی تعریف می کرد .
    ایشان واسه presentation یا یه همچین چیزی اومده بود دانشگاه ما

Member azadeh25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran

یه سئوال:
    تو دپارتمان Civil and environmental و تو قسمت PhD program این دانشگاه نوشته:
    Graduate Record Examination (GRE) General test scores: All applicants are encouraged to submit the GRE General test scores. Except for unusual circumstances, these scores are required of international applicants. As a guideline, a total GRE score of 1700 or higher is recommended for admission
    .

مگه مجموع وربال و کوانتیتیتیو نمیشه 1600؟ پس این مینیمم 1700 چیه؟ ??? ??? ??? ???

Member vtmesx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Texas A&M University

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh25 نمایش پست ها
    یه سئوال:
    تو دپارتمان Civil and environmental و تو قسمت PhD program این دانشگاه نوشته:
    Graduate Record Examination (GRE) General test scores: All applicants are encouraged to submit the GRE General test scores. Except for unusual circumstances, these scores are required of international applicants. As a guideline, a total GRE score of 1700 or higher is recommended for admission
    .

مگه مجموع وربال و کوانتیتیتیو نمیشه 1600؟ پس این مینیمم 1700 چیه؟ ??? ??? ??? ???
    سلام

Q+V+133.33*AW=Overall Score: out of 2400
    ً

Talking پاسخ : University of Connecticut

نقل قول نوشته اصلی توسط vtmesx نمایش پست ها
    سلام

Q+V+133.33*AW=Overall Score: out of 2400
    ً
    والا موندم چطور این دانشگاه رو میگین خیلی رنکش خوب نیست. والا تو مهندسی واسه خودش یلیه. احتمالا اون دوستان جز ام ای تی جای دیگه رو قابل نمیدونن
    Speak clearly if you speak at all; Carve every word before you let it fall

Junior Member

Best puclic university in New England
    Total rank: 66
    One of the best choices for MBA

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

بخشيد ميخواستم بدونم مگه تعطيلات توي جاهاي مختلف زمانش با هم متفاوته؟ اين دانشگاه 31 Dec به من ايميل زده! خودم هم توي تعطيلات بودم!!!!! همينطور بسته‌هايي كه براشون فرستادم همه جا زده National Holiday، اين يكي Deliver شده!!!

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

دوستان من ديدم كه اين دانشگاه با دانشگاههاي MIT و Yale رابطه نزديكي داره و دائم اساتيدشون توي دانشگاه همديگه سمينار ميدن و گروه تحقيقاتي براي بازديد ميفرستن. اصلا هفته‌اي يه اتوبوس بصورت رايگان دانشجوهاي اين دانشگاه رو ميبره به Boston و New Heaven و توي كورسهاي مشترك هم شركت ميكنن. بنظرتون اين موضوع ميتونه يه ويژگي براي انتخاب اين دانشگاه بحساب بياد يا اينكه براي همه دانشگاهها همينطوريه؟ اصلا چطوريه كه ميگن اين دانشگاه توي ايالت connecticut اوله در حاليكه Yale هم همونجاست؟ نكنه بين دولتيها منظورشون هست؟

سلام
    تو وب سایت این دانشگاه نوشته واسه phd سال اول فاند نمیدن.از طرفی یکی از اساتید اونجا ای میل زده که دارم تقاضا هارو review میکنم فورا اپلای کن من ازش پرسیده بودم که فاند میخوام ولی چیزی نگفت.
    از بچه ها کسی هست اطلاعی داشته باشه؟
    ممنون............
    Professor John Nash:The most important discovery of my life it is only in the mysterious equations of love, that any logical reasons can be found

صفحه 1 از 14 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)