صفحه 58 از 64 نخستنخست ... 84849505152535455565758596061626364 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 639

موضوع: دکترا در دانمارک

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

پیش فرض پاسخ : دکترا در دانمارک

آیا منطقی هست برای آرهوس به صورت سلف فاندد اپلای کنیم و پس از شروع درس به فکر پیدا کردن فاند باشیم؟
    یکی از محاسن آرهوس این که گویا نمره زبان نمی خواد.تین و تو سایتشو دیدم
    Is it mandatory to take a language test in order to apply?

No, Aarhus BSS Graduate School does not require a language test in order for you to apply.

با سلام و خسته نباشید
    2 ماه گذشته واسه یه پوزیشن دکترا که فاندش از یک سازمان صنعتی تامین میشد در دانشگاه آلبورگ دانمارک اپلای کردم - یه نامه از منشی یا همان سکرتری دانشگاه به دستم رسیده با این عنوان خواستم بدونم شرایطم چطوره ؟ آیا احتمالا دادن آفر هستش یا خیر؟

Please be informed that the following assessment committee has been appointed in connection with the above mentioned PhD stipend:
    Professor xxxxxxxxxxxx (Chairman)
    Professor xxxxxxxxxxxxxx
    We kindly ask you not to contact the members of the assessment committee.
    Yours sincerely,

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    2 ماه گذشته واسه یه پوزیشن دکترا که فاندش از یک سازمان صنعتی تامین میشد در دانشگاه آلبورگ دانمارک اپلای کردم - یه نامه از منشی یا همان سکرتری دانشگاه به دستم رسیده با این عنوان خواستم بدونم شرایطم چطوره ؟ آیا احتمالا دادن آفر هستش یا خیر؟

Please be informed that the following assessment committee has been appointed in connection with the above mentioned PhD stipend:
    Professor xxxxxxxxxxxx (Chairman)
    Professor xxxxxxxxxxxxxx
    We kindly ask you not to contact the members of the assessment committee.
    Yours sincerely,

با تشکر
    سلام؛
    به همه کسانی که این پوزیشن رو اقدام میکنند ایمیل رو میدند. حالا اگر بعد 2 ماه از ددلاین این ایمیل رو دادند جای تعجب داره! معمولا یه هفته بعدش شروع به Assessment میکنند!

Junior Member

سلام من دانشجویه دوره ارشد جغرافیا و برنامه ریزی شهری هستم میخواستم برای چند سال دیگه از الان برنامه ریزی کنم که بتونم اپلی بگیریم میتونید منو راهنمایی کنید که چه کارهایی انجام بدم؟؟؟به نظرتون رشته ی من بازار کارش تو دانمارک چطوره؟؟؟

Junior Member

با سلام به نظرتون من برای کدوم دانشگاه ها و چقدر شانس دارم (فول فاند دکتری)
    کارشناسی اقتصاد بازرگانی فردوسی معدل 17.84
    کارشناسی ارشد اقتصاد بین الملل Marmara University (استانبول ترکیه) معدل 3.09 از 4
    مقالات : کارشناسی (دو تا علمی پژوهشی، دو تا ای اس ای و یک مقاله غیر ای اس ای که در emerald چاپ شده) ارشد (یک مقاله غیر ای اس ای)
    بورس دولتی ترکیه برای ارشد
    تالیف یک کتاب زمان لیسانس
    آیلتس 5.5

با سلام
    من از یکی از دوستانم که دانمارک در مقطع دکترا درس میخونه سئوال کردم که آرهوس یا آلبورگ مصحابه داره واسه دکترا چه پوزیشن باشه و چه ریگولار اپلای کنی- ایشان گفتن این دو تا دانشگاه مصاحبه نداره- بعد از بررسی کمیته یا ادمیشن میدن یا نمیدن- خواستم ببینم حقیقت داره یا نداره؟؟؟ باتشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    با سلام
    من از یکی از دوستانم که دانمارک در مقطع دکترا درس میخونه سئوال کردم که آرهوس یا آلبورگ مصحابه داره واسه دکترا چه پوزیشن باشه و چه ریگولار اپلای کنی- ایشان گفتن این دو تا دانشگاه مصاحبه نداره- بعد از بررسی کمیته یا ادمیشن میدن یا نمیدن- خواستم ببینم حقیقت داره یا نداره؟؟؟ باتشکر
    ببخشید از رشتشون یا زمینه کاریشون چی هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan2030 نمایش پست ها
    ببخشید از رشتشون یا زمینه کاریشون چی هست؟
    رشته ایشان اقتصاد بازرگانی و انرژی هست - خودم مهندسی صنایع با گرایش تولید اپلای کردم -

دوستان با سلام و احترام و از اینکه احتمالا نتونستم در فروم هایی که شانس پذیرش در دانمارک رو بررسی میکنن راهنمایی لازم رو بگیرم - لطفا رزومه بنده را بررسی فرمایید. بنده واسه دو تا پوزیشن دانشگاه آلبورگ اپلای کردم که نوشته بودن ترجیحا سوابق صنعتی حد اقل 5 سال داشته باشید. من هم واسه هر دو که برای یک استاد بود اپلای کردم البته هر دو پوزیشن در فواصل زمانی 2 ماهه منتشر شده بود.
    لیسانس مدیریت صنعتی از دانشگاه آزاد یزد با معدل 14.67
    فوق مدیریت بازرگانی دانشگاه آزاد کرمانشاه با معدل 16
    مقاله 4 تا - کنفرانس بین المللی خارجی 3 تا که یکی در کره جنوبی بوده که در سایت SSRN نمایه شده - یکی در آمریکا و دیگری در متز فرانسه و این آخری مرتیط با کار استاد هستش.
    - یکی هم کنفرانس بین المللی داخلی
    10 سال سابقه کار مرتبط با صنعت و مرتبط با کار استاد
    داشتن یک PLAN و پروپوزال تحقیقاتی 8 صفحه ایی که برای یکی از پوزیشن ها سابمیتش کردم
    شرکت در همایش های داخلی 7 مورد
    نمره زبان نداشتم در زمان اپلای. اما امتحان چند وقت دیگه دارم که حداقل 6 میشم
    - سابقه تدریس 2 سال در دانشگاه

باتشکر از راهنمایی بی دریغ شما عزیزان

Junior Member

دوستان سلام
    من یه سوال دارم
    آیا امکان اینکه واسه دو تا پوزیشن یک دانشگاه همزمان اقدام کنیم وجود داره؟
    من واسه دو تا پوزیشن دانشگاه کپنهاگ اقدام کردم و الان کسی بهم گفته که این کار غیرقانونیه و امکان ریجکت هردوشون وجود داره
    کسی در این زمینه اطلاعاتی داره؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)