صفحه 62 از 64 نخستنخست ... 1252535455565758596061626364 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 639

موضوع: دکترا در دانمارک

پیش فرض پاسخ : دکترا در دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط phdboy نمایش پست ها
    با سلام و آرزوی موفقیت برای شما
    شرایط اقامت بعد از دکترا چطور هست؟ آیا میشه کار گرفت؟
    سلام به شما
    میشه کار گرفت اما در دانشگاه معمولا در 90 درصد موارد فقط پزیشن موقت، یعنی بعد از phd شاید postdoc اونم دو-سه ساله، بعدش شاید assistant professor اونم چند ساله و... کلا خارجیا را به چشم نیروی کار موقت نگاه میکنن و قرارداد دائم نمیبندن که بعد از اتمام کار و پروژه، قطع همکاری راحت باشه و براشون درد سر نشه.
    اما در صنعت کمی بهتره. شما معمولا باید 1.5 تا 2 برابر یک دانمارکی کار کنید تا حقوق مساوی بگیرید و در صنعت شغلی stable داشته باشید. و حقوقش نسبت به ایران خیلی بیشتره و همین باعث جذب خارجیها از جمله ایرانیها شده.
    برای گرفتن اقامت دائم معمولا 8 سال باید اونجا باشید که 4 سال آخرش حقوق کامل گرفته باشید. البته شرایط خاص 4 ساله به جای 8 ساله هم داره که خیلی گرفتنش سخته. برای پاسپورت هم بین 10-13 سال، که مورد به مورد متفاوته

Junior Member

با سلام
    دوستان می خواستم کمی بنده رو راهنمایی بفرمایید.
    من مدرک لیسانس و فوق لیسانس رو از دانشگاه تهران اخذ کردم. دوره دکترا رو هم از طریق استعدادهای درخشان بدون کنکور در دوره روزانه در رشته حقوق خصوصی دانشگاه علامه طباطبایی قببول شدم و در حال نوشتن رساله دکترا هستم. حدود چهار سالی هم میشه که مشغول به کار مرتبط (قضاوت) با رشته خودم هستم. 32 سال سن دارم. کارهای علمی بنده هم به این شرحه: یک مقاله ISI ، دو مقاله علمی پژوهشی چاپ شده در دانشگاه تهران، یک جلد کتاب. فعلا در حال نوشتن دو مقاله علمی پژوهشی دیگر هم هستم. با شرایط فعلی و با توجه به اینکه، کار مرتبط با رشته خودم رو هم دارم، آیا امکان پذیرش برای مقطع دکترای حقوق در دانشگاه های دانمارک وجود داره؟ آیا کسی از دوستان در گرایش حقوق در این کشور مشغول به تحصیل هست تا بنده رو راهنمایی کنه؟

Junior Member saeid6699 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Phd of International Law

بله چرا که نه ..یه دونه پروپوزال خوب که مورد علاقه مشترک شما و استاد دانشگاه مقصد باشه و صد البته نمره آیلتس و تافل خوب (عموما آیلتس 6.5 یا 7 به بالا و تافل 90 یا 100 به بالا ) میتونه شما رو رهسپار دانشکده های خوب حقوق دانمارک مثل کپنهاگ کنه با مبلغ فاند چشمگیر که اکثر هزینه هاتونو پوشش بده..البته برای اون قضاوت باید یه کاریش بکنید چون معمولا امکان خروج از کشور برای این عزیزان نیست!

Junior Member

ممنونم از راهنماییتون.بنده قصد استعفادارم. یک سوال دیگه ای که دارم اینه که سابقه کاری قضاوت می تونه نقش مهمی در انتخاب داشته باشه؟ سوال دوم اینکه می تونم به دانشگاه مربوطه بگم دکترای دیگری هم دارم؟ گفتن این موضوع برای آن ها مثبت تلقی می شه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid6699 نمایش پست ها
    بله چرا که نه ..یه دونه پروپوزال خوب که مورد علاقه مشترک شما و استاد دانشگاه مقصد باشه و صد البته نمره آیلتس و تافل خوب (عموما آیلتس 6.5 یا 7 به بالا و تافل 90 یا 100 به بالا ) میتونه شما رو رهسپار دانشکده های خوب حقوق دانمارک مثل کپنهاگ کنه با مبلغ فاند چشمگیر که اکثر هزینه هاتونو پوشش بده..البته برای اون قضاوت باید یه کاریش بکنید چون معمولا امکان خروج از کشور برای این عزیزان نیست!
    سلام و خسته نباشید
    یعنی واقعا نمره ایلتس خوب و پروپوزال و مقاله ای اس ای خیلی نقش بالایی داره برای فاند؟ یعنی میشه پس امیدوار بود اگر این سه ایتم رو داشته باشیم؟ یه سوال داشتم از خدمتتون مقاله های کنفرانسی و شرکت در کنفرانسهای بین المللی هم تاثیری داره در روزمه؟ یعنی بیاریم توی رزومه یا بی تاثیره...؟ مثلا اگر اون کنفرانس توی اروپا نبوده باشه ولی در کشور امارات برگزار شده باشه ، و شرکت کرده باشیم باز هم ارزش داره؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

منهم میخواهم روی فرمایش دوستمان هم تاکید کنم و هم اضافه کنم که نه برای دانمارک که برای عمده دانشگاههای دنیا اینها عوامل اصلی دریافت پذیرش و فاند هستند. معدل خوب و نمره زبان شروط لازم هستند و اگر با یک فکر خوب پژوهشی -بخوانید یک پروپوزال قوی - و استاد مناسب جمع شوند من فکر میکنم موفقیت حتما در پی می آید. البته نوشتن پروپوزال خوب برای پوزیشنهایی که اعلام میشود کار سهلی نیست و رقابت زیاد است با اینحال ترکیب همین است که دوست محترممان نوشته اند. مگر دانشگاهها به دنبال چه کسانی هستند؟

مقاله برای بسیاری از رشته ها و دانشگاهها مهم است به خصوص اگر در راستای پروژه دکتری ای باشد که برای آن پروپوزال تهیه میکنید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط summertokyo نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    یعنی واقعا نمره ایلتس خوب و پروپوزال و مقاله ای اس ای خیلی نقش بالایی داره برای فاند؟ یعنی میشه پس امیدوار بود اگر این سه ایتم رو داشته باشیم؟ یه سوال داشتم از خدمتتون مقاله های کنفرانسی و شرکت در کنفرانسهای بین المللی هم تاثیری داره در روزمه؟ یعنی بیاریم توی رزومه یا بی تاثیره...؟ مثلا اگر اون کنفرانس توی اروپا نبوده باشه ولی در کشور امارات برگزار شده باشه ، و شرکت کرده باشیم باز هم ارزش داره؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام.
    وقت همگی به خیر باشه.
    از دوستان کسی هست که دانشجوی دکترا در یکی از دانشگاه های دانمارک باشه؟

Junior Member

سلام دوستان
    من از سه جا جواب گرفتم نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم میشه لطفا اگه اطلاعاتی دارین کمک کنین؟ خصوصا مقایسه بین دانمارک و کانادا.
    1- دانشگاه مانیتوبا کانادا: رنک 300، فاند سالیانه بعد از کسر شهریه 10500(فول فاند هست چون شهر ارزونه واقعا)، اقامت بعد از تحصیل نسبتا راحت، زبان انگلیسی، بسیار سرد، دکتری 4 ساله و تقریبا با فشار کاری زیاد
    2- دانشگاه دیکن استرالیا: رنک 250، فاند خوب، اقامت بعد از تحصیل نسبتا راحت، زبان انگلیسی، اب و هوا عالی، دکتری ریسرچ و 3ساله
    3- دانشگاه DTU دانمارک: رنک 100،فاند عالی، اقامت نه چندان راحت بعد از تحصیل، نیاز به یادگیری زبان دانمارکی، اب و هوا قابل تحمل تر از کانادا، دکتری ریسرچ و 3ساله

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mhell5959 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از سه جا جواب گرفتم نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم میشه لطفا اگه اطلاعاتی دارین کمک کنین؟ خصوصا مقایسه بین دانمارک و کانادا.
    1- دانشگاه مانیتوبا کانادا: رنک 300، فاند سالیانه بعد از کسر شهریه 10500(فول فاند هست چون شهر ارزونه واقعا)، اقامت بعد از تحصیل نسبتا راحت، زبان انگلیسی، بسیار سرد، دکتری 4 ساله و تقریبا با فشار کاری زیاد
    2- دانشگاه دیکن استرالیا: رنک 250، فاند خوب، اقامت بعد از تحصیل نسبتا راحت، زبان انگلیسی، اب و هوا عالی، دکتری ریسرچ و 3ساله
    3- دانشگاه DTU دانمارک: رنک 100،فاند عالی، اقامت نه چندان راحت بعد از تحصیل، نیاز به یادگیری زبان دانمارکی، اب و هوا قابل تحمل تر از کانادا، دکتری ریسرچ و 3ساله
    دوست عزیز

تبریک برای پذیرشها

کسی واقعا نمیتواند این سوال را جواب بدهد تا وقتی هدف نهائی شما بعد از تحصیل و به خصوص کیفیت سوپرویژن را نداند.

من من اگر باشم و هدف کار دانشگاهی بعد از تحصیل را داشته باشم جائی را انتخاب میکنم که سوپروایزر بسیار همراه باشد و به خصوص کمک به نوشتن و انتشار مقاله کیفی کند .

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mhell5959 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام
    بنظر من کانادا و استرالیا در دراز مدت شرایط زندگی مشابهی دارند بطوری که رقابت برای کار یابی بسیار بالاتر از کشور دانمارک که جمعیت مسنی دارد هست
    البته مردم کانادا و استرالیا نسبت به دانمارک اجتماعی تر هستند و حس کشور خود را بیشتر خواهید داشت تا دانمارک که بیشتر فردگرا هستند
    سیستم تامین اجتماعی و حقوق شهروندی دانمارک غیر قابل مقایسه با آن دو کشور هست مزایای اجتماعی بسیار بالایی دارد
    این موارد را در نظر بگیرید بعد تصمیم بگیرید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)