صفحه 55 از 64 نخستنخست ... 54546474849505152535455565758596061626364 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 639

موضوع: دکترا در دانمارک

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

پیش فرض پاسخ : دکترا در دانمارک

سلام.

دوستان چندتا دانشگاه مختلف تو کشورهای مختلف با این سوالی که میخوام بپرسم مواجه شدم ولی دقیق متوجه نشدم منظورشون چیه! چون اینجا در مورد دانمارک و DTU صحبت شد میپرسم شاید کسی بدونه بتونه راهنمایی کنه.
    این حقوق با pension و بدون pension یعنی چی؟ بنده میدونم pension مربوط به بازنشستگی میشه ولی خوب چرا هر دوتا رو تو سایتا اعلام میکنن؟! کدوم حقوق به دانشجو داده میشه؟ اگر اشتباه نکنم هر دوتا هم بهشون مالیات تعلق میگیره و یه درصدی مالیات هم ازش کم میشه. ابهامی که وجود داره حقوق دانشجو با pension داده میشه یا بدون اون و حالا هر کدوم از دو حالت که درسته، چرا هر دو نوع تو سایت اعلام میشه؟! نهایتا به هر دانشجویی یک حقوق مشخص داده میشه دیگه نیازی به اعلام دو عدد نیست!
    ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره یه توضیحی بده ببینیم چی به چیه!
    لینک صفحه دانشگاه DTU برای نمونه: http://www.dtu.dk/english/Education/...ance-1-/Salary

با تشکر
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room

ApplyAbroad Senior Veteran
    Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science and Technology.TMU

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    باسلام خدمت شما عزیزان

میخوام واسه آرهوس اپلای کنم - یک گروه تحقیقاتی هستش که به تحقیقات من خیلی نزدیکه. لطفا نظرتون در باره رزومه بنده اعلام بفرمایید:
    1- کارشناسی مدیریت صنعتی معدل 14.67
    2- ارشد مدیریت با گرایش تحقیق در عملیات و بهینه سازی معدل 15.5
    3- زبان آیلتس 6
    4- ده سال سابقه کار مفید و مرتبط
    5- یک مقاله ژورنال بین المللی - دو مقاله کنفرانس بین المللی در ایران و کره جنوبی - یک مقاله در سمپوزیوم خارجی در آمریکا
    6- سابقه دو سال تدریس در دانشگاه در حوزه های مربوطه
    7 - نمره پایان نامه 19

لطفا راهنمایی بفرمایید
    سلام دوست عزیز،
    البته من خیلی تجربه ای ندارم فقط بر اساس یه مصاحبه ای که داشتم متوجه شدم که سابقه کار برای دانمارک اهمیت ویژه ای دار چون دکترا در اونجا یه شغل محسوب میشه. اکثرا تو پروژه ها حداقل سه تجربه مرتبط با پروژه هاشون میخوان.
    اگر پروژه، تحقیق یا کار مرتبط با زمینه تحقیقاتی اون موسسه دارید فرصت خیلی خوبیه. اپلای کنید حتما.

پیروز باشید
    "من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم."
    ذکر یوگایی (روزی سه بار لطفا)!

با عذرخواهی فراوان، به دلیل مشغله کاری نمیتونم پاسخگوی پیامهای خصوصی کاربران عزیز باشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.A نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،
    البته من خیلی تجربه ای ندارم فقط بر اساس یه مصاحبه ای که داشتم متوجه شدم که سابقه کار برای دانمارک اهمیت ویژه ای دار چون دکترا در اونجا یه شغل محسوب میشه. اکثرا تو پروژه ها حداقل سه تجربه مرتبط با پروژه هاشون میخوان.
    اگر پروژه، تحقیق یا کار مرتبط با زمینه تحقیقاتی اون موسسه دارید فرصت خیلی خوبیه. اپلای کنید حتما.

پیروز باشید
    باسلام و با تشکر از راهنمایی شما
    حدود 10 سال سابقه کاری که دارم بیشتر در زمینه های تولید هستش و متناسب با کار اساتید اون دانشگاه - بیشتر سوابق مقالاتی که دارم و نمره زبانم مورد نظر بود که دوستان راهنمایی بفرمایند ممنون میشم. در ضمن کار و شغلم در پروژه های نظارت بر تولید و زنجیره تامین و بهینه سازی در تولید است.
    متشکرم

Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه

باسلام و با تشکر از راهنمایی شما
    حدود 10 سال سابقه کاری که دارم بیشتر در زمینه های تولید هستش و متناسب با کار اساتید اون دانشگاه - بیشتر سوابق مقالاتی که دارم و نمره زبانم مورد نظر بود که دوستان راهنمایی بفرمایند ممنون میشم. در ضمن کار و شغلم در پروژه های نظارت بر تولید و زنجیره تامین و بهینه سازی در تولید است.
    متشکرم
    خواهش میکنم
    من مینیمم زبان رو چک کردم که 6.5 هست ظاهرا برای ایلتس! درسته یه مقدار اروپا رو مینیمم ها حساسه ولی بنظر من بخاطر سابقه کاریتون شانس بالایی دارین. تعداد مقالاتتون هم بنظرم خوبه!!! و سابقه کاریتون که خیلی عالیه!

اینو در نظر داشته باشین که پروژه های دکترا در دانمارک رقابتی هستن؛ ممکنه توی یک دوره شما بهترین کاندید باشین برای اون فیلد. پس حتما ارزش امتحان کردن داره و به نظر من انرژیتون رو بذارید رو یه کاورلتر قوی! این رو هم فراموش نکید که حتما با استاد راهنما به بهانه پرسیدن سوال ارتباط برقرار کنید و چند وقت یبار پیگیر نتایج باشین! بطرز وحشتناکی تأثیر مثبت داره

پیروز باشید

با عذرخواهی فراوان، به دلیل مشغله کاری نمیتونم پاسخگوی پیامهای خصوصی کاربران عزیز باشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.A نمایش پست ها
    خواهش میکنم
    من مینیمم زبان رو چک کردم که 6.5 هست ظاهرا برای ایلتس! درسته یه مقدار اروپا رو مینیمم ها حساسه ولی بنظر من بخاطر سابقه کاریتون شانس بالایی دارین. تعداد مقالاتتون هم بنظرم خوبه!!! و سابقه کاریتون که خیلی عالیه!

اینو در نظر داشته باشین که پروژه های دکترا در دانمارک رقابتی هستن؛ ممکنه توی یک دوره شما بهترین کاندید باشین برای اون فیلد. پس حتما ارزش امتحان کردن داره و به نظر من انرژیتون رو بذارید رو یه کاورلتر قوی! این رو هم فراموش نکید که حتما با استاد راهنما به بهانه پرسیدن سوال ارتباط برقرار کنید و چند وقت یبار پیگیر نتایج باشین! بطرز وحشتناکی تأثیر مثبت داره

پیروز باشید
    سلام
    باز هم ممنون
    اما من دارم واسه خود دانشگاه اپلای میکنم- و شرایط اون گروه تحقیقاتی اینه که باید یک پروپوزال تحقیقاتی داشته باشی در زمان اپلای و یک motivation ضمنا گفته زبان رو استاد میخواد و اگر بدونه زبانت خوبه صرفه نظر میکنن. با اساتید که تماس گرفتم در گروه تحقیقاتی گفتند که راه پیوستن به گروه اینه که در زمان ددلاین واسه دانشگاه اپلای کنی که 2 بار در سال هستش.

Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام
    باز هم ممنون
    اما من دارم واسه خود دانشگاه اپلای میکنم- و شرایط اون گروه تحقیقاتی اینه که باید یک پروپوزال تحقیقاتی داشته باشی در زمان اپلای و یک motivation ضمنا گفته زبان رو استاد میخواد و اگر بدونه زبانت خوبه صرفه نظر میکنن. با اساتید که تماس گرفتم در گروه تحقیقاتی گفتند که راه پیوستن به گروه اینه که در زمان ددلاین واسه دانشگاه اپلای کنی که 2 بار در سال هستش.
    سلام و باز هم خواهش میکنم
    پس در این صورت که خب خیلی خوبه! شانستون خیلی بالاست بدون شک
    حتما یه ML خوب بنویسید که هم سابقه تحصیلی و هم سابقه کاریتون رو بخوبی نشون بده، قطعا اساتید تحت تأثیر قرار میگیرن. بر اساس شنیده هام از دوستانی که اونجا هستن، اگر بتونین با اساتید هم ارتباط بگیرید خیلی خوب میشه! البته من کپنهاگ اقدام کرده بودم و برای یه پروژه هم بود. ولی در کل سابقه کاریتون بنظرم نکته مثبتتون هست!

مطمئنم موفق میشید

سلام
    من برای دکتری اقتصاد دانشگاه aarhus با یکی از اساتید مکاتبه کردم و c.v برای ایشون فرستادم و گفت به صورت بالقوه توانائی یک دانشجوی دکتری رو داری و از من خواست پروپزال بنویسم و طبق برنامه دانشگاه حتماً اپلای کنم
    منتها گفت من نمی تونم شخاصا تضمینی برای grant به شما بدم و باید اپلای کنی بعد مشخص بشه.

حالا سوال من اینه دوره دکتری که به عنوان job هست و خود سایت دانشگاه هم گفته حقوق پرداخت میشه و استاد هم گفته حتماً اپلای کن - متوجه منظورش نمیشم تضمینی برای گرنت نمی تونه بده یعنی چی؟ یعنی ممکنه پذیرش رو بدن و بگن باید با هزینه شخصی خودت درس بخونی؟
    ممنون و متشکر میشم اگر کسی از دوستان تجربه مشابهی داشته پاسخ بده

سلام چه رشته ای؟ چه گرایشی؟
    تا اونجا که میدونم همه چه با فانده. موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط behrouz63 نمایش پست ها
    سلام
    من برای دکتری اقتصاد دانشگاه aarhus با یکی از اساتید مکاتبه کردم و c.v برای ایشون فرستادم و گفت به صورت بالقوه توانائی یک دانشجوی دکتری رو داری و از من خواست پروپزال بنویسم و طبق برنامه دانشگاه حتماً اپلای کنم
    منتها گفت من نمی تونم شخاصا تضمینی برای grant به شما بدم و باید اپلای کنی بعد مشخص بشه.

حالا سوال من اینه دوره دکتری که به عنوان job هست و خود سایت دانشگاه هم گفته حقوق پرداخت میشه و استاد هم گفته حتماً اپلای کن - متوجه منظورش نمیشم تضمینی برای گرنت نمی تونه بده یعنی چی؟ یعنی ممکنه پذیرش رو بدن و بگن باید با هزینه شخصی خودت درس بخونی؟

Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط behrouz63 نمایش پست ها
    سلام

سلام دوست عزیز،

درسته! دکترا در دانمارک شغل محسوب میشه. پروژه هایی که تو قسمت job portal یا job vacancies هستن کاملا خب براشون حقوق تعریف شده.

این توضیح فکر میکنم کمی بتونه پاسختون رو بده:
    Financing

When admitted to GSST all PhD students have a complete financing plan for their PhD study programme. The plan covers all expenses for the PhD study (scholarship/fellowship, tuition fee, running costs, incl. expenses for mobility plans, etc.). An applicant for the PhD programme at GSST does not have to bring his or her own financing when applying, but if financial support is available, this must be documented as part of the application.The majority of PhD students at GSST are either awarded a PhD scholarship or a PhD fellowship through Aarhus University, with funding coming from a multitude of sources such as the university, public or private research foundations, private companies, EU programmes, etc. Other PhD students are funded from their home country or are employed in private companies most often as part of the Industrial PhD programme.

پیروز باشید

ممنون چیزی که منو به شک انداخته بود این قسمت سایت بود : http://bss.au.dk/en/research/phd/financing/

Funding methods

Enrolment in a PhD programme requires prior funding approval from the head of the Graduate School. Several funding methods are available. Only the first method mentioned below implies employment by the university as a PhD student.

• Employment (enrolment including grant) at the main academic area
    • Business partnership:Enrolment on these terms requires a funding agreement (signed contract), including a payment profile, between the Graduate School and a private or public organisation/company.
    • Self-funded:Enrolment on this term requires a funding agreement (signed contract), including a payment profile, with the PhD student to be enrolled.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)