صفحه 10 از 64 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 639

موضوع: دکترا در دانمارک

پیش فرض پاسخ : دکترا در دانمارک

کسی راجع به industrial phd در دانمارک اطلاعی داره؟چطور میشه program خاصی رو اپلای کرد؟

Junior Member

سلام دوستان
    بنده لیسانس مهندسی برق الکترونیک دانشگاه صنعتی شیراز با معدل 15.56
    فوق لیسانس مهندسی برق کنترل از دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی تهران با معدل 17/01
    تا الان هم مقاله ندارم. دارم آیلتس میگیرم شما فرض کنید 7.
    شانس پذیرشم چقدره؟
    نظرتون درمورد دانشگاهها چیه؟ DTU شانس دارم؟ ممنون

بچه ها کسی می دونه قضیه این Open Position های دانمارک، به خصوص DTU، چیه؟ من برای دو تاشون اقدام کردم و زمینه کاریم هم کاملا (دقت کنید!) کاملا مرتبط با موضوع پروژه بود و حتی عنوانش با یکی از مقالاتم یکی بود. نکته اینجاست که بعد از گذشت نزدیک به 30 روز اصلا هیچ گونه اطلاع رسانی در مورد روند application نمی کنند. من توی هلند که یکبار فرستادم خیلی قشنگ و تمیز توضیح می دادن که این تعداد برای مصاحبه انتخاب شدن و مثلا شما واجد شرایط به فلان دلیل نبودید، اما اینجا اصلا خبری نیست!

Junior Member

سلام.
    من با این مشخصات چقدر شانس دارم برای دکترا تو دانمارک با فاند خوب
    1- کارشناسی مهندسی پزشکی بیوالکتریک دانشگاه شاهد تهران معدل 13.51
    2- ارشد برق مخابرات سیستم دانشگاه صنعتی مالک اشتر تهران معدل 14.35
    4- تافل 94
    5- یک مقاله isi در ژورنال IET Radar sonar Navigation دارم که یکی از معتبرترین ژورنال های مهندسی برق هستش و ieee چاپش میکنه و من نویسنده اول مقاله هستم
    5- یک ژورنال isi دیگه تو یه مجله متوسط استرالیایی که البته نفر چهارم لیست بودم
    6- یه کنفرانس بین المللی
    7- تافل 94
    8- 3 سال سابقه تدریس در دانشکاه آزاد و علمی کاریردی
    9- 2 سال عضو هیات علمی و مدیرگروه برق یکی از دانشگاه های آزاد بودم
    10- معاف از خذمت

هدفم ادامه تحصیل در مقطع دکتری رشته برق مخابراته. فاند خوب برام خیلی مهمه

Junior Member

سلام
    از دوستان كسي نمونه motivation letter براي پزيشن phd داره
    چه مواردي بايد رعايت بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mx0i نمایش پست ها
    بچه ها کسی می دونه قضیه این Open Position های دانمارک، به خصوص DTU، چیه؟ من برای دو تاشون اقدام کردم و زمینه کاریم هم کاملا (دقت کنید!) کاملا مرتبط با موضوع پروژه بود و حتی عنوانش با یکی از مقالاتم یکی بود. نکته اینجاست که بعد از گذشت نزدیک به 30 روز اصلا هیچ گونه اطلاع رسانی در مورد روند application نمی کنند. من توی هلند که یکبار فرستادم خیلی قشنگ و تمیز توضیح می دادن که این تعداد برای مصاحبه انتخاب شدن و مثلا شما واجد شرایط به فلان دلیل نبودید، اما اینجا اصلا خبری نیست!
    سلام.من هم برا DTU اپلای کرده بودم.بعد یک ماه خبری نشد. بهشون ایمیل زدم که نتایج چی شد؟ آخرش ایمیل یه استاد رو بهم دادن. به اون ایمیل زدم و گفت که ریجکت شدی.فکر کنم حال ندارن اطلاع رسانی بکنن

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mx0i نمایش پست ها
    من حدود دو سال پیش، 4 بار مختلف برای پوزیشن های DTU اپلای کردم. البته یکیش کاملا مرتبط بود. معدل فوق 18.13 از دانشگاه سراسری و تافل 103. توی همه ش ریجکت شدم. اما در حدود دو ماه طول کشید جواب دادند. خیلی هم مرتب و شیک نامه دادند. ولی جالبیش این بود که اون موقع تعداد کسانی که اپلای کرده بودند رو می نوشتن، و جالب بود که کمترین تعداد، 103 نفر بود و بیشترین 147 نفر!!! شاید رشته به رشته فرق کنه، ولی باید این رو انتظار داشته باشین که برای هر پوزیشن حداقل 50 نفر اپلای می کنن.

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : دکترا در دانمارک

سلام
    دوستان من برای این پوزیشن در دانشگاه کوپنهاگ اپلای کردم کسی خبر دیگه ای داره؟
    Dear Saaaaam,

In connection with your application for the position as PHd Scholarship in Industrial Foundations, we hereby inform you that the following assessment committee has been appointed:

Professor (head of committee)
    Niels Westergård-Nielsen, INT, Center for Corporate Governance,
    Link to CV: http://pure.au.dk/portal/da/nwn@asb.dk ;

Associate Professor Steffen Brenner, INT, Center for Corporate Governance,
    Link to CV: http://www.cbs.dk/en/research/departments-and-centres/department-of-international-economics-and-management/staff/sbrint ;

The assessment work is expected to be concluded within a period of three months.

Should you wish to object to the composition of the committee, please send an e-mail to hr@cbs.dk no later than 10/09/2013.

Kind regards

Karina Lykke Artmann
    HR medarbejder

HR Services
    Education | Research | Management

Copenhagen Business School
    Solbjerg Plads 3, DK-2000 Frederiksberg
    Dir.: (+45) 38152067 | kla.hr@cbs.dk
    ویرایش توسط Saaaaam : October 21st, 2013 در ساعت 12:18 PM
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Superstar

سلام دوستان کسی دانشگاه روزیکده اپلای کرده من پوزیشن زیر را اقدام کردم کسی خبری داره دریق نکنه
    Dear Saaaaam
    Thank you for your application for the position, PhD Scholarship in financial accounting.
    We hereby acknowledge receipt of your application. You can view the material submitted by you using .

After the closing date, the University will set up a review committee. We expect it to take a few months before all reviews have been prepared. As soon as all reviews are available, we will send you an email.
    Yours sincerely
    Human Resources and Communication
    Roskilde University
    rekruttering@ruc.dk
    ویرایش توسط Saaaaam : October 21st, 2013 در ساعت 12:18 PM
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی دانشگاه روزیکده اپلای کرده من پوزیشن زیر را اقدام کردم کسی خبری داره دریق نکنه
    Dear Saaaaam
    Thank you for your application for the position, PhD Scholarship in financial accounting.
    We hereby acknowledge receipt of your application. You can view the material submitted by you using .

After the closing date, the University will set up a review committee. We expect it to take a few months before all reviews have been prepared. As soon as all reviews are available, we will send you an email.
    Yours sincerely
    Human Resources and Communication
    Roskilde University
    rekruttering@ruc.dk
    این خبر از دانشگاه اومد امیدوارم اگر کسی دیگه هم اپلای کرده این دانشگاه موفق باشه
    Dear Saaaaam
    The assessment work will be finished by midt November. You wil hear from us by that time
    Best regards
    Britha Kongskov

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)