صفحه 14 از 64 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 639

موضوع: دکترا در دانمارک

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : دکترا در دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط kkkkssss نمایش پست ها
    جناب بهزاد شریف از صحبت شما میشه این نتیجه رو گرفت که طرح ویزای GR1 فقط برای کسب درآمد هست برای گذران این شرایط بحرانی؟
    خیر. این شرایط بحرانی دانشگاه آرهوس بخاطر عدم پیش بینی درست بودجه بوده و طرح گرین کارت مرتبط با اون نیست. البته بحرانی به این معنی نیست که الان وضع بدی داره. از سال 2016 طبق محاسباتشون اگر با نیروهای کنونی کار کنند، دچار بحران میشن. به خاطر همین از الان آینده نگری دارن می کنن و تا پایان سال 2014 بعضی از نیروهای دائمی رو اخراج می کنن.
    طرح گرین کارت از سال 2008 آغاز شد و به خاطر اینکه در اون سال درصد بیکاری به عدد 4 درصد رسید. یعنی تقریبا بیکاری نبود و یک سری پوزیشن بود که نیرو نداشت. اون 4 درصد بیکار هم توانایی پر کردن پوزیشنهای مهندسی و پزشکی رو نداشتن. مشکل گرین کارتیها که سخت پیدا می کنن به خاطر بعضی اشتباهات در سیاستگذاری بوده، ولی هنوز به مهندس و دکتر احتیاج دارند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    خیر. این شرایط بحرانی دانشگاه آرهوس بخاطر عدم پیش بینی درست بودجه بوده و طرح گرین کارت مرتبط با اون نیست. البته بحرانی به این معنی نیست که الان وضع بدی داره. از سال 2016 طبق محاسباتشون اگر با نیروهای کنونی کار کنند، دچار بحران میشن. به خاطر همین از الان آینده نگری دارن می کنن و تا پایان سال 2014 بعضی از نیروهای دائمی رو اخراج می کنن.
    طرح گرین کارت از سال 2008 آغاز شد و به خاطر اینکه در اون سال درصد بیکاری به عدد 4 درصد رسید. یعنی تقریبا بیکاری نبود و یک سری پوزیشن بود که نیرو نداشت. اون 4 درصد بیکار هم توانایی پر کردن پوزیشنهای مهندسی و پزشکی رو نداشتن. مشکل گرین کارتیها که سخت پیدا می کنن به خاطر بعضی اشتباهات در سیاستگذاری بوده، ولی هنوز به مهندس و دکتر احتیاج دارند
    یه بحث دیگه که اینجا وجود داره اینه که پذیرش برای دکترا به صورت کارمند دانشگاه بودن و استفاده از ویزای کار ساده تره یا گرفتن بورسیه در دکترا و ویزای تحصیلی؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

نقل قول نوشته اصلی توسط kkkkssss نمایش پست ها
    یه بحث دیگه که اینجا وجود داره اینه که پذیرش برای دکترا به صورت کارمند دانشگاه بودن و استفاده از ویزای کار ساده تره یا گرفتن بورسیه در دکترا و ویزای تحصیلی؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایین
    دوست عزیز به هر حال شما وقتی اینجا دکترا بخونید کارمند دانشگاه محسوب میشد. یعنی با همین گرین کارت هم میتونید دکترا یخونید.

نقل قول نوشته اصلی توسط m_ali_8564 نمایش پست ها
    دوستان اگه امکان داره یه مقدار نسبت به بعد از پی اچ دی اطلاعات بدید، یعنی موقعیتهای شغلی چه در دانشگاه و چه در صنعت چگونه هست بعد از اینکه دکترا گرفتیم. مرسی دوستان
    خوب دوست عزیز جواب سوال شما مربوط میشه کخ در چه زمینه ای دکترا بگیرید. رشته به رشته زمین تا آسمون فرق میکنه. ولی .............. بهترین کار اینه که تلاش بکنید و در سال آر فرصت مطالعاتی بگیرید برای آمریکا و برید اونجا ..

Banned

سلام دوستان
    من امسال واسه یکی از پوزیشنهای university of souther denmark اپلای کردم اما جوابی که دادن این بود
    the applicant is 28 year olds a master in economics and business administration (2013) from University of xxxx, Finland. As the application is incomplete (ECTS translation of grades is missing), we cannot assess the candidate. The commitee thus finds Mr. Nikookar not qualified for the position.
    حالا سوالم اینه که من که لیسانس ایران بودم چظور میتونستم یه ریز نمرات به سیستم گریدینگ اروپایی بگیرم؟ دوستانی که تجربه دارن لطفا راهنمایی کنن؟
    سوپروایز که اونجا من رو اکسپت کرده بود فقط گفت متاسفه و سال دیگه اپلای کن حالا میخواستم بدون در موترد مشابه دوستان چه کاری کردن؟
    پیشاپیش ممنونم از همه دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط RezaDanmark نمایش پست ها
    دوست عزیز به هر حال شما وقتی اینجا دکترا بخونید کارمند دانشگاه محسوب میشد. یعنی با همین گرین کارت هم میتونید دکترا یخونید.
    درست ميفرماييد ولي منظور من اينه كه كدوم راحتره؟

Junior Member armin_68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communication Systems Group, Engineerin Dep, Aarhus University

سلام به همه دوستان.

من برای یه پوزیشنی توی دانشگاه Aarhus اپلای کرده بودم که استاد بعد 1 هفته گفت که درسته جزو مدارک مورد درخواست ما نبوده اما اگه امکان داره نمرات کارشناسی خودتو هم بفرست. منم فرستادم براش و صادقاده توضیح دادم که چرا پایینه. همچنین یه سری توضیحات دیگه هم در مورد کارای ارشدم گفتم. اینم بگم که این پوزیشن 100 درصد به کار ارشد من ربط داره. بعد 2 هفته به من میل زده و گفته که من کاملا همه مدارک تورو بررسی کردم و تو کسی هستی که ما دنبالش می گشتیم(به خدا دقیقا متن انگلیسی همین جمله رو گفته ! ). من رزومم رو براتون مختصر می نویسم اگه میشه یه نظری هم بدید ممنون میشم که چقدر شانس دارم...

کارشناسی علوم کامپیوتر دانشگاه تبریز با معدل 13
    کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر مرکز تحصیلات تکمیلی در علوم پایه زنجان 17.77 (فعلا بدون احتساب نمره پایان نامه)
    2 تا مقاله چاپ شده در 2 تا ژورنال ایرانی
    2 تا مقاله در حال سابمیت به یه ژورنال ISI با ایمپکت بالا
    1 مقاله سابمیت شده به کنفرانس بسیار قوی
    1 مقاله در حال سابمیت به یه کنفرانس بازم قوی
    2 تا مقاله چاپ شده در کنفرانس های بین المللی ایرانی
    یه سری جوایز و عنوان های آکادمیک و رتبه و اینا
    11 تا TA
    3 تا 4 سال تدریس

به نظرتون چقدر شانس دارم که ادمیشن بگیرم؟ ممنون از دوستانی که وقت میزارند.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط armin_68 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان.

من برای یه پوزیشنی توی دانشگاه Aarhus اپلای کرده بودم که استاد بعد 1 هفته گفت که درسته جزو مدارک مورد درخواست ما نبوده اما اگه امکان داره نمرات کارشناسی خودتو هم بفرست. منم فرستادم براش و صادقاده توضیح دادم که چرا پایینه. همچنین یه سری توضیحات دیگه هم در مورد کارای ارشدم گفتم. اینم بگم که این پوزیشن 100 درصد به کار ارشد من ربط داره. بعد 2 هفته به من میل زده و گفته که من کاملا همه مدارک تورو بررسی کردم و تو کسی هستی که ما دنبالش می گشتیم(به خدا دقیقا متن انگلیسی همین جمله رو گفته ! ). من رزومم رو براتون مختصر می نویسم اگه میشه یه نظری هم بدید ممنون میشم که چقدر شانس دارم...

کارشناسی علوم کامپیوتر دانشگاه تبریز با معدل 13
    کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر مرکز تحصیلات تکمیلی در علوم پایه زنجان 17.77 (فعلا بدون احتساب نمره پایان نامه)
    2 تا مقاله چاپ شده در 2 تا ژورنال ایرانی
    2 تا مقاله در حال سابمیت به یه ژورنال ISI با ایمپکت بالا
    1 مقاله سابمیت شده به کنفرانس بسیار قوی
    1 مقاله در حال سابمیت به یه کنفرانس بازم قوی
    2 تا مقاله چاپ شده در کنفرانس های بین المللی ایرانی
    یه سری جوایز و عنوان های آکادمیک و رتبه و اینا
    11 تا TA
    3 تا 4 سال تدریس

به نظرتون چقدر شانس دارم که ادمیشن بگیرم؟ ممنون از دوستانی که وقت میزارند.
    شانسش که هست. ولی چون رقابت بالاست فکر نکنید فقط مثلا 10 نفرین. البته پوزیشن به پوزیشن فرق می کنه. ولی معمولا تعداد زیادی اپلای می کنن. شما هم می تونین شانس داشته باشین. آرهوس خیلی به معدل لیسانس گیر نمیده. احتمالا گرفته که ببینه چه درسهایی پاس کردی. البته باید نمره زبان رو هم داشته باشین، اگر ندارین سریع امتحانش رو بدین. مورد بعدی هم اینکه وقتی پوزیشن اعلام میشه و شما جزو یکی از نفرات مننتخب باشین، حتما مصاحبه هم خواهید داشت و یکی از HR هم میاد تو مصاحبه. در نهایت شاید 90 درصد با استاد هست و اگر اون اوکی بده تقریبا حله. با توجه به رزومه تون می تونین امیدوار باشین. ولی باز هم تاکید میکنم که خیلی رقابتیه.

Junior Member armin_68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communication Systems Group, Engineerin Dep, Aarhus University

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    شانسش که هست. ولی چون رقابت بالاست فکر نکنید فقط مثلا 10 نفرین. البته پوزیشن به پوزیشن فرق می کنه. ولی معمولا تعداد زیادی اپلای می کنن. شما هم می تونین شانس داشته باشین. آرهوس خیلی به معدل لیسانس گیر نمیده. احتمالا گرفته که ببینه چه درسهایی پاس کردی. البته باید نمره زبان رو هم داشته باشین، اگر ندارین سریع امتحانش رو بدین. مورد بعدی هم اینکه وقتی پوزیشن اعلام میشه و شما جزو یکی از نفرات مننتخب باشین، حتما مصاحبه هم خواهید داشت و یکی از HR هم میاد تو مصاحبه. در نهایت شاید 90 درصد با استاد هست و اگر اون اوکی بده تقریبا حله. با توجه به رزومه تون می تونین امیدوار باشین. ولی باز هم تاکید میکنم که خیلی رقابتیه.
    سلام. خیلی ممنون از جوابتون. من یادم رفته بود تو پست اول بنویسم، من تافل 85 دارم. انشالا که اکسپت میگیرم، دیگه واقعا خسته شدم...

Junior Member

سلام
    من براي يه پزيشن براي دانشگاه كپنهاگ اپلاي كردم يه ايميل برام امده نوشته براي phd مناسبه ولي فلان شرطو نداره نتيجه اسسمنت كواليفايد
    اين يعني چه يعني بهم زنگ مي زنند؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)