صفحه 2 از 64 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 639

موضوع: دکترا در دانمارک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دکترا در دانمارک

لازم نیست واسه هر پوزیشن ریکام جدید بگیرید.
    متن ریکام رو اینجوری شروع کنین
    To whom it may concern

Junior Member

سلام دوستان.مدارک مورد نیاز واسه دکترا کسی می دونه چیه؟منظورم مدرک زبان و ایناست.ممنونم

سلام و درود
    بستگی به دانشگاه داره. معمولا دانشگاه های انگلیس و استرالیا مدرک زبان می خواند. دانشگاه های دیگه اروپایی مانند نروژ ، دانمارک و سوئد معمولا مدرک زبان اجباری نیست ولی یکی از موارد مهمی که تو مصاحبه برای استاد مطرح هست این هست که خوب بتونید صحبت کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط khofoloo نمایش پست ها
    سلام دوستان.مدارک مورد نیاز واسه دکترا کسی می دونه چیه؟منظورم مدرک زبان و ایناست.ممنونم

درود، لطفا درباره شرایط من نظر بدید و بگین که برای فاند گرفتن یا بورس برای دوره phd شانس دارم یا نه. رنک دانشگاه برام مهم نیست، فقط فاند برام مهمه...

مقطع: ارشد از صنعتی اصفهان
    معدل کل: 16.5
    رشته: برق- مخابرات - شبکه
    toefl 97
    GRE هنوز امتحان ندادم
    یک کنفرانس بین المللی داخلی و یک مقاله ژورنال خارجی
    دو تا recommendation خوب هم دارم

چیزی که مهمه: حتما فاند میخوام، بدون فاند پذیرش به دردم نمی خوره

خیلی ممنونم اگه درباره شرایط من نظر بدین

سلام دوستان
    یه پوزیشن دکتری در دانمارک مدارک زیر رو خواسته و گفته که همشو تو یه فایل پی دی اف بفرستیم.
    منظورش اینه که کاورلتر و رزومه و نمرات و همه رو با هم تو یه فایل به pdf تیدیل کنیم؟؟؟!!!
    Applications must be submitted as one pdf file containing all materials to be given consideration. To apply, please open the link "Apply online," fill in the online application form, and attach all your materials in English in one pdf file. The file must include:

A letter motivating the application (cover letter)
    Curriculum vitae
    Grade transcripts and BSc/MSc diploma
    Two recommendation letters
    Excel sheet with translation of grades to the Danish grading system

Junior Member

سلام.من لیسانس نرم افزار بودم.ارشد مدیرت سیستم و بهره وری(صنایع) خوندم.برای دکتری فیلد مدیریتی دوست دارم ادامه بدم.موقعیت برای ادامه تحصیل و بعد کار در این رشته چطوره؟؟ ممنون از راهنمایی تون

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PSYc-NSR University of Columbia

نقل قول نوشته اصلی توسط arashmirh نمایش پست ها
    درود، لطفا درباره شرایط من نظر بدید و بگین که برای فاند گرفتن یا بورس برای دوره phd شانس دارم یا نه. رنک دانشگاه برام مهم نیست، فقط فاند برام مهمه...

مقطع: ارشد از صنعتی اصفهان
    معدل کل: 16.5
    رشته: برق- مخابرات - شبکه
    toefl 97
    GRE هنوز امتحان ندادم
    یک کنفرانس بین المللی داخلی و یک مقاله ژورنال خارجی
    دو تا recommendation خوب هم دارم

چیزی که مهمه: حتما فاند میخوام، بدون فاند پذیرش به دردم نمی خوره

خیلی ممنونم اگه درباره شرایط من نظر بدین
    سوال مهمی در پس این سوال است و اینکه آیا آنچه در پست های ابتدایی نوشته شده را مطالعه نمودید؟؟؟ در خصوص پذیرش هم اقدام کنید.بقیش بعد اپلای معلوم خواهد سد
    از پاسخ به سوالات عمومی در بخش پیغام خصوصی معدوزم

درود

دوستان من دیروز رفته بودم اداره مالیات، و در باره درصد و روش کسر مالیات از ایشون سوال کردم. از اونجایی که با توجه به پست های پیشین این ممکنه سوال خیلی از دوستانی که می خوان برای دکتری در دانمارک نام نویسی کنند هم باشه نحوه کسر مالیات رو با یک مثال براتون توضیح می دم.
    فرض کنید که حقوق شما بدون احتساب pension fund بشه 25000 کرون از این مقدار اگر 8 درصدش رو کم می کنیم می شه 2000 که از باقیمانده اون 5000 کرون مالیات نداره (tax free) و از مابقی که 18000 کرون می مونه %38 مالیات کم می شه یعنی 6840 کرون بنابر این کل مبلغ کسر شده می شه 8860 کرون که اگه از 25000 کرون کم کنیم کل دریافتی می شه 16140 کرون. و اگر قرارداد شما کمتر شش سال باشه که معمولا هست روز اول که دانشگاه می رید یک فرمی می دن که اعلام کنید این pension fund رو می خواین یا نه (که برای بیست و پنج هزار کرون 3500 کرون میشه) که اگر گزینه pay out رو بزنید 19640 = 3500 + 16140 کل حقوق شما در میاد با احتساب pension fund.
    نکته آخر برای کسانی که همسر دارن و همسرشون هنوز کار نمی کنه سالیانه 42900 کرون کمک خرجی می دن که ماهیانه 3575 کرون به حقوق شما اضافه میشه. البته اونطور که آقایی که راهنمایی می کردند حساب کردند بعد کسر مالیات در نهایت حدود 1300 کرون به کل دریافتی شما اضافه می شه.

پیروز و پایدار باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MsC Student in HSE, University of Tehran

سلام می خواستم بدونم برای گرفتن ویزای کار برای پوزیشن پی اچ دی گرفتن مدرک ایلتس جنرال لازمه؟

خیر شما نیازی به آیلتس جنرال ندارید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud_TJ نمایش پست ها
    سلام می خواستم بدونم برای گرفتن ویزای کار برای پوزیشن پی اچ دی گرفتن مدرک ایلتس جنرال لازمه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)