صفحه 3 از 64 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 639

موضوع: دکترا در دانمارک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دکترا در دانمارک

سلام به همه

بعد از اتمام تحصیلات دکترا ، شرایط بازار کار در دانمارک برای کسی که نخواد در دانشگاه و محیط آکادمیک کار بکنه چطوره ؟
    مثلا بخواد بقول خودشون وارد industrial market بشد آیا راحت می تونه کار گیر بیاره؟

دلیل این پرسشمم اینست که می گویند کسی که مدرک دکترا داره را به راحتی استخدام نمی کنن (البته فقط شنیده ام)

ممنون اگه کسی در این خصوص راهنمایی کنه

من برعکس این رو شنیدم. یعنی بازار کار برای ریسرچرها (با مدرک پی اچ دی) تو اروپا بیشتر هست. حتی یکی از دوستانم برای شرکتی اپلای کرده بود شرایطش این بود که یا حد اقل پنج سال سابقه کار (با مدرک فوق لیسانس) و یا مدرک پی اچ دی (بدون سابقه کار) داشته باشید. و حتی تو مصاحبه دوستم هم یکی از سوالهایی که ازش پرسیده بودند این بود که چرا برای پی اچ دی اپلای نکرده.
    البته تنها چیزی که که هست دارنده مدرک بالا رو برای پوزیشنهای سطح پایینتر استخدام نمی کنند و اصطلاحا می گن over qualified هست ولی این به این معنی نیست که پیشنهاد کاری برای پی اچ دی ها کمتره.

نقل قول نوشته اصلی توسط sharan نمایش پست ها
    سلام به همه

بعد از اتمام تحصیلات دکترا ، شرایط بازار کار در دانمارک برای کسی که نخواد در دانشگاه و محیط آکادمیک کار بکنه چطوره ؟
    مثلا بخواد بقول خودشون وارد industrial market بشد آیا راحت می تونه کار گیر بیاره؟

دلیل این پرسشمم اینست که می گویند کسی که مدرک دکترا داره را به راحتی استخدام نمی کنن (البته فقط شنیده ام)

ممنون اگه کسی در این خصوص راهنمایی کنه

درود
    دوستان این پوزیشن تازه تو سایت آلبورگ در شاخه نفت و گاز باز شده دوستانی که علاقه مند هستند و شرایطش رو دارند تا 19 می یعنی تا 18 روز دیگه وقت دارند برای پوزیشن اپلای کنند.

http://www.stillinger.aau.dk/vis-sti...vacancy=576794

پیروز باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. mechanic, sharif university of technology

سلام
    آیا ایمیل زدن به استادهای دانشگاه (وقتی هیچ پوزیشنی معرفی نکرده اند) فایده ای داره؟
    یا باید به دنبال پوزیشن مشخص شده باشیم؟
    خیلی ممنون از راهنمایی تون پیشاپیش

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sarmm نمایش پست ها
    سلام
    آیا ایمیل زدن به استادهای دانشگاه (وقتی هیچ پوزیشنی معرفی نکرده اند) فایده ای داره؟
    یا باید به دنبال پوزیشن مشخص شده باشیم؟
    خیلی ممنون از راهنمایی تون پیشاپیش
    دوست گرامی متاسفانه در دانمارک اساتید فاند ندارند! متاسفانه مکاتبه با آنها هم بی تاثیر است زیرا خود گروه برای شما سوپر وایزر پیدا می کند!

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : دکترا در دانمارک

برای اگاهی دوستان در مورد دکتری در دانمارک متن زیر را که از یک دانشگاه دانمارک گرفتم به اشتراک می گذارم:

Thank you for your e-mail and your interest in our PhD programme.

At the Faculty of Business and Social Sciences we have two ways of enrolling in a PhD programme;

1. By applying for one of our announced PhD scholarships – see more information below
    OR
    2. By enrolling in a PhD programme AND paying the annual fee of approx. 6,700 EURO plus normal living costs yourself or getting an external financial partner to pay for it – whom you have to find yourself. When you have provided us with a guarantee from your financial partner, we will evaluate your application and then enrol you in a PhD programme – if the assessment committee finds you qualified.

Further information about our PhD programme/scholarship (the first way of enrolling in a PhD programme);
    - we do not have fixed application deadlines, say, for example twice a year
    - either do we receive unsolicited applications
    - instead, we announce any vacant scholarship and position whenever there is one.

Therefore, please go to our website: http://www.sdu.dk/vacancies to keep yourself updated on possible PhD scholarships within your field.
    Also, please visit our homepage for the PhD programmes: http://www.sdu.dk/sam/phduk. On this homepage you will find a lot of useful information regarding how to apply, requirements, guideline to project description etc.

Please feel free to contact us again, if you have further questions.

Best regards

Freja L. Florentz
    Student assistant, Personnel & Finance

سلام دوستان
    ایا کسی اینجا برای دانشگاه TUD اپلای کرده.اینها یه فرم اکسل دارن که توش میخوان نمره های مستر رو وارد کنیم و تبدیل بشه به مقیاس اونا. حالا این فایل اکسل خیلی گیج تو گیجی هست.من میخوام ببینم کسی قبلن این فایل اکسل رو پر کرده تا کمی سوالات من رو جواب بده.؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوست عزیز
    من هم دقیقا دنبال این موضوع هستم. آیا منظور از اون ستون کردیت تعداد واحد درس هست و دیگه این که همه درس ها ی دوره مستر را فقط وارد کنیم یا لیسانس رو هم می خواد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MsC Student in HSE, University of Tehran

سلام، یه سوال داشتم در مورد وثیقه. من که سر بازی نرفتم، اگه بفهمن که برای دکترا که به صورت کاره دارم می رم دانمارک بازم می زارن با وثیقه 15 ملیونی خارج شم از کشور؟ اصلا ویزای کار می دن برای دکترا چون تو دانمارک شغل محسوب میشه؟ بعد گرفتم مسترم تو ایران اصلا امکان خروج از کشور رو دارم با وثیقه تا معلوم شدن تکلیف دکترام؟ وثیقه رو بر اساس نوع ویزا تعیین می کنن؟ ممنونم پیشاپیش از جوابتون

سلام به همه ی دوستای عزیز
    دوستان شرایط بنده اینجوری هست :
    لیسانس : ریاضی کاربردی علم وصنعت معدل 15
    ارشد :مهندسی صتایع دانشگاه تهران معدل 16.5
    یک مقاله ISI
    IBT :90
    موضوع پایان نامه در حوزه ی ریسک و بورس می باشد.(نزدیک مهندسی مالی)

می خواستم ببینم، پذیرش در دانمارک در این حوزه که من کار می کنم به چه نحوی هستش و شرایط بنده چجوریه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)