صفحه 5 از 64 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 639

موضوع: دکترا در دانمارک

Member artash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance , University of Tehran

پیش فرض پاسخ : دکترا در دانمارک

با سلام

نمره دروس اختیاری که در ارشد پاس میکنیم و در معدل تاثیری نداره هم در فایل اکسل دانمارکی محاسبه میشه ؟
    در ضمن معدل ارشد برای فاند و تبدیل به اکسل ملاک هست یا لیسانس رو هم باید تبدیل کنیم ؟

و در اخر معدل ارشد من با فایل اکسل دانمارکی 8.2 میشه . ایا برای اخذ فاند این معدل خوبه ؟

با تشکر

Member emy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environmental science, University of Basilicata, Italy

نقل قول نوشته اصلی توسط artash نمایش پست ها

با سلام

نمره دروس اختیاری که در ارشد پاس میکنیم و در معدل تاثیری نداره هم در فایل اکسل دانمارکی محاسبه میشه ؟
    در ضمن معدل ارشد برای فاند و تبدیل به اکسل ملاک هست یا لیسانس رو هم باید تبدیل کنیم ؟

و در اخر معدل ارشد من با فایل اکسل دانمارکی 8.2 میشه . ایا برای اخذ فاند این معدل خوبه ؟

با تشکر
    سلام
    جناب ارتاش میشه روش تبدیل معدل ایران به دانمارک و بگین
    ممنون میشم
    من نه عاشق هستم .. نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من... من خودم هستم و یک حس غریب که به صد عشق و هوس می ارزد...و خدا می داند سادگی از ته دلبستگی ام پیدا است...من نه عاشق هستم و نه آلوده به افکار پلید... من به دنبال نگاهی هستم که مرا از پس دیوانگی ام میفهمد...

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط emy نمایش پست ها
    سلام
    جناب ارتاش میشه روش تبدیل معدل ایران به دانمارک و بگین
    ممنون میشم
    دوستان خوب من تا حال 6 تا پوزیشن در دانمارک اپلای کردم اصلا ازم نخواستن تبدیل کنم خودشون میدونن نگران نباشین فقط برین رو پروپوزال و بقیه مدارک کار کنیددکه خیلی مهمتر از این هستند
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

سلام دوستان...رزومه من به صورت زیر هستش...میخواستم ببینم میتونم از دانمارک بورسیه تحصیلی برای دکتری بگیرم و اینکه میتونم بعد از تحصیلم اقامت اونجا را بگیرم؟
    1-لیسانس و فوق لیسانس دانشگاه ازاد نجف آباد با معدل 15/90 و 17/50
    2-سابقه تدریس سه ترم
    3-سه تا ثبت اختراع
    4- دارای 2 مقاله ISI و 3 مقاله داخلی
    5-عضو باشگاه پژوهشگران جوان و انجمن مکانیک امریکا
    6-مقام دوم کشوری در مسابقات رباتیک
    7-مدرس نرم افزارهای مکانیک و نقشه کشی

ممنون میشم جواب بدید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط salehahmad88 نمایش پست ها
    سلام دوستان...رزومه من به صورت زیر هستش...میخواستم ببینم میتونم از دانمارک بورسیه تحصیلی برای دکتری بگیرم و اینکه میتونم بعد از تحصیلم اقامت اونجا را بگیرم؟
    1-لیسانس و فوق لیسانس دانشگاه ازاد نجف آباد با معدل 15/90 و 17/50
    2-سابقه تدریس سه ترم
    3-سه تا ثبت اختراع
    4- دارای 2 مقاله ISI و 3 مقاله داخلی
    5-عضو باشگاه پژوهشگران جوان و انجمن مکانیک امریکا
    6-مقام دوم کشوری در مسابقات رباتیک
    7-مدرس نرم افزارهای مکانیک و نقشه کشی

ممنون میشم جواب بدید
    دوست خوب دانشگاه کوپنهاگ بنظر من چون فقط از شما مدرک ارشد و رزومه را می خواد شانس شما خوبه فقط می مونه پروژه که باید در حد 5 صفحه تعریف کنی ولی در کل من نظرم + هست از الان سرچ کنید پوزیشن خالی بود اپلای کنید
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

سلام saaaaaaaam.
    ممنون از راهنماییتون .میخاستم ببینم در مورد اقامت میتونم در حین تحصیلم در مقطع دکتری اقدام کنم؟
    من قصدم رفتن به خارج از کشور هستش و اصلا قصد برگشت ندارم...میخام یه کشوری را انتخاب کنم که بتونم اقامت اونجا را بگیرم و بورسیه بهم بدند
    شما پیشنهادی برای من ندارید؟
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : دکترا در دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط salehahmad88 نمایش پست ها
    سلام saaaaaaaam.
    ممنون از راهنماییتون .میخاستم ببینم در مورد اقامت میتونم در حین تحصیلم در مقطع دکتری اقدام کنم؟
    من قصدم رفتن به خارج از کشور هستش و اصلا قصد برگشت ندارم...میخام یه کشوری را انتخاب کنم که بتونم اقامت اونجا را بگیرم و بورسیه بهم بدند
    شما پیشنهادی برای من ندارید؟
    ممنون
    دوست خوب برای گرفتن اقامت در دانمارک در حین تحصیل شما باید زبان دانمارکی را فرا بگیری و در ازمون های ان شرکت کنید. تا انجاییکه من می دانم باید درخواست بدی به شهرداری و با وکیلی که برای شما از روز اول که میرید دانمارک تعیین می شود مشورت کنید سال چند بار درخواستهای اقامت بررسی می شود. البته چند سال سابقه کاری که از طریق تحصیل در دکتری بدست می اورید خیلی کمک می کنه من خوب این موضوع یادم نیست با behzadsharif عزیز مشورت کنید. البته ساده ترین راه و سریعترین راه ازدواج با شهروند دانمارک هست.

معدل ۱۷
    دانشگاه علوم و تحقیقات تهران
    برنامه ریزی شهری
    مقاله ندارم فعلا
    سابقه کار تو شرکت ساختمانی دارم چون لیسانسم معماری بوده
    دکترای شهرسازی کدوم دانشگاه احتمال فاند دادن داره؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط forbiddenland نمایش پست ها
    معدل ۱۷
    دانشگاه علوم و تحقیقات تهران
    برنامه ریزی شهری
    مقاله ندارم فعلا
    سابقه کار تو شرکت ساختمانی دارم چون لیسانسم معماری بوده
    دکترای شهرسازی کدوم دانشگاه احتمال فاند دادن داره؟
    بنظر من اگر بتونید طرح پژوهشی 5 صفحه ای خوب در رابطه با یکی از پوزیشنهای بورس دانشگاه کوپنهاگ بنویسی شانست برای اونجا خوبه! البته یکی دو تا مقاله ای اس ای کم داری

سلام دوستان .من فارغ التحصیل رشته پزشکی ازدانشگاه آزادتهران بامعدل 16.90 هستم.طرحم راتمام کردم وبا طرحم 2سال سابقه کاردارم.میخواستم ببینم امکانش هست برای تخصص بتونم ازدانشگاههای دانمارک پذیرش بگیرم؟چکاربایدبکنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)