صفحه 51 از 64 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 639

موضوع: دکترا در دانمارک

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : دکترا در دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkannnn نمایش پست ها
    1- دانشگاه غیر انتفاعی کار مدیریت بازرگانی 18/44
    2- دانشگاه البرز مدیریت اجرایی 18/65
    3- ielts6.5
    4- یک مقاله ای اس ای 2 تا مقاله کنفرانسی
    5- 4 سال سابقه کار ولی بدون بیمه از شرکت نامه دارم که یک سالش intern بودم
    اصلا شانسی دارم ؟ از جه دانشگاه هایی؟
    سلام
    دوست خوب
    کشورهای اسکاندیناوی همه چی به استاد بستگی داره و شما بنظرم یکی یکی دانشگاه ها را چک کن ببین کدوم پوزیشن داره بعد با استاد اون دپارتمان مکاتبه کن
    اینجا نشناسن خیلی احتمالش کمه بر دارند
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    سلام
    دوست خوب
    کشورهای اسکاندیناوی همه چی به استاد بستگی داره و شما بنظرم یکی یکی دانشگاه ها را چک کن ببین کدوم پوزیشن داره بعد با استاد اون دپارتمان مکاتبه کن
    اینجا نشناسن خیلی احتمالش کمه بر دارند
    چیو نشناسن؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkannnn نمایش پست ها
    چیو نشناسن؟
    منظورم این هست تا استاد کسی را از نظر توان علمی نشناسد برای دکتری دانشجو بر نمی دارند و ترجیح هم با دانشجو های خودشان هست
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

نقل قول نوشته اصلی توسط alik123 نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا کمکم کنید برای تحصیل در دانمارک باید دیتا شیت اکسل تبدیل نمرات را پر کنیم فقط من نمی دونم نمراتی که افتادیم هم باید وارد بشه یا پاس شدش کافیه خواهش میکنم راهنماییم کنید
    دوستان منم همین مشکل و دارم در مورد پر کردن دیتا شیت تبدیل نمرات.
    دوم اینکه دانشگاه Research statement خواسته که ممنون میشم اگه نمونه ای دارید بهم بدید. و اینکه باید چند کلمه باشه؟

منون میشم از دوستانی که دانمارک تجربه تحصیل دارند کمک کنند

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من میخوام در سال 2017 برای دوره دکتری مهندسی مکانیک اپلای کنم. کسی در مورد قوانین 2015 اعمال شده در دانمارک اطلاعی داره؟ چون من با خیلی از این موسسات هم که صحبت میکردم میگفتن با توجه به قوانین سال 2015 امکان تحصیل در دوره دکتری وجود نداره و باید واسه ارشد مجدد اقدام کنیم و بعد دکتری...!!! از دوستان کسی هست که بعد سال 2015 برای دوره دکتری اپلای گرفته باشه؟
    خیلی ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج اپلای دکتری در دانمارک

من برای دانشگاه dtu اقدام کردم, که بعد از یه مدت بهم گفتن که شما shortlist هستین و یه عده ای از شما برای مراحل تست و مصاحبه های بعدی دعوت میشن. ولی فعلا دو هفته گذشته و هیچ پیامی دریافت نکردم. ینی ریجکت شدم؟ اگه دعوت کنن برای مصاحبه و یه تستی که قبلش می گیرن چه سوالاتی می پرسن معمولا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط naargees نمایش پست ها
    سلام بر اساتید محترم،
    تبریک به همه دوستانی که همت کردن و الان در دانمارک دارن حالشو میبرن
    لطفن راهنمایی بفرمایید: فارغ التحصیل داروسازی از شهید بهشتی با 5 سال سابقه کار (2 سال تدریس)، یک مقاله داخلی ISI (impact 1)، معدل دکترای عمومی 17.5،مدرک زبان ندارم اما مسلطم. از ایران هم خیلی خسته ام فقط میخوام برم...
    چقد شانس پذیرش برای دکترای دانمارک دارم؟ اصلن برای دانمارک اقدام کنم یا وقت تلف کردنه؟؟

سلام دوست عزیز
    من هم مثل شما در ابتدای تحقیقم.به نتیجه ای دست ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍بیدا کردید ؟

سلام دوستان تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاه Aalborg‌ مستلزم پرداخت تویشن فی هست؟ برای ارشد و کارشناسی میدونم که هست ولی برای دکتری هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم!!
    Mother is all Beauties

Junior Member

سلام
    من يه پوزيشن مرتبط با زمينه تحقيقاتي من در دانشگاه DTU اعلام شده است. ميخواستم ببينم قبل از اينكه پكيج مدارك خواسته شده رو براي دانشگاه بفرستم به نظرتون خوبه قبل از ارسال مدارك به بخش كاريابي با استاد هم مرتبط مكاتبه كنم؟ چون در نهايت مدارك را براي بخش كاريابي بايد فرستاد.
    معمولا اگر با استاد بخواهيم مستقيم مكاتبه كنيم چه مواردي بايد رو بايد ازش پرسيد.
    درضمن ميخواستم بدونم لازم هست كه پروپزال در رابطه با موضوع مشخص شده هم ارائه بديم؟
    و اينكه در ‍cover letter چه مواردي اشاره ميشه؟

Junior Member

اين ليست مدارك درخواستي هست كه البته پروپزال در بين اونها نيست. ولي در اين سايت بعضا ديدم كه صحبت از ارسال پروپزال هم شده. با در نظر گرفتن ليست زير ايا باز هم بايد پروپزال تهيه كرد؟
    Application
    Please submit your online application no later than 1 January 2017. Applications must be submitted as one pdf filecontaining all materials to be given consideration. To apply, please open the link "Apply online," fill in the online application form, and attach all your materials in English in one pdf file. The file must include:

• A letter motivating the application (cover letter)
    • Curriculum vitae
    • Grade transcripts and BSc/MSc diploma
    • Excel sheet with translation of grades to the Danish grading system (see guidelines and excel spreadsheet here)

Candidates may apply prior to obtaining their master's degree, but cannot begin before having received it.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)