صفحه 54 از 64 نخستنخست ... 44445464748495051525354555657585960616263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 639

موضوع: دکترا در دانمارک

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دکترا در دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_17173 نمایش پست ها
    دوستان اپلای برای دکترا واسه دانمارک نیازمند مدرک زبان نیس؟(تافل و جی آر ایی). و اگه نیاز نیس، دانشگاشون به زبان انگلیسی تدریس می کنن؟
    فقط توصیه نامه، معدل بالای ۱۶، پروپوزال و مقاله می خواد؟ و بدین صورت هستش که یا دانشجوی دکترا نمیگیرن یا اگه بگیرن فاند میدن بهش؟ یا هچین چیزی نیست؟
    ارشد عمران دارم، گرایش زلزله
    لازمه! شما برو دنبال گرفتن مدرک زبان. حالا شاید شاید در حالت خاص ببینید استادی یه دانشجو رو بدون مدرک زبان برداشت ولی دلیل نمیشه که شما رویه حالات خاص کار کنید. در ضمن آیا اصلا زبانتون قویه؟ میتونید راحت تویه مصاحبه برید جلو؟ توان تدریس به زبان انگلیسی سر کلاس رو دارید؟
    در مورد مدرک GRE قضیه یه ذره پر بحث تر. یه سریا میخان یه سریا نمیخان و اینو نمیشه زیاد مشخص گفت!
    در مورد توصیه نامه که تعدا پوزیشنهایی که نمیخان به اصطلاح چربش داره به اونایی که میخان، ولی این درصدش 80 به 20 نیست! خیلی ملو تر و مثلا 55 به 45!
    دانشجوی دکتری شون معمولا تا جایی که بنده اطلاع دارم پوزیشنی هستش. مگه اینکه مثل اون دوستمون بخاید با پول خودتون برید و ... ولی پوزیشنهای همشون فاندی هستن مثل قرارداد کاری!
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

با سلام این شرایط منه و می خوام برای دکترای معماری و یا شهرسازی پذیرش بگیرم راجب بورسیه صحبت نمیکنم چون میدونم پوزیشن ها رایگان و به همراه دریافت حقوقه
    ACHIEVMENTS &EXPERIENCE
    Third place of university sketch competition (AZAD UNIVERSITY)2013-2015
    2 semesters as an assistant professor teaching design/FUCTHLY OF ART&ARCHITECTURE/SISTAN &BULCHESTAN UNIVERSITY
    16month’ design experience of automobile body design competition (SHARIF UNIVERSITY)
    Participated in international Conference of Civil Engineering, Architecture and Cityscape (ISTANBUL UNIVERSITY) 28 JULY 2016
    Published in international conference about “Defining the criteria designing good form with emphasis, through passive approach (SHAHID BEHESHTI UNIVERSITY) 29 DECEMBER 2015

EDUCATION
    BFA IN FINE ART university of sistan &baluchestan –GRAD:3.66 OF 4
    MASTER OF URBAN DESIGN QAZVIN AZAD UNIVERSITY-GRAD:3.56 OF 4

CERTIFICATION
    ADOBE PHOTOSHOP/60 HRS/3 MONTH/2013/TEHRAN INSTITUTE OF TECHNOLOGY/WWW.MFT.INFO
    TRAINING COURSE/ARCHITECTURE AND URBAN DEVELOPMENT/SHAHID BEHESHTI UNIVERSITY/24 HRS/DECEMBER 2015
    TRAINING COURSE /INDUSTRIAL DESIGN 1/REZAEE CENTER /SHARIF UNIVERSITY/24 HRS/JUNE 2010
    HONOR&AWARD
    ADESIGN AWARD 2015/URBAN SPACE/NOMINATION STEP/COMPETITON/A DESIGN AWARD.COM
    LAGAL 2016/LANDARTGENERATOR.ORG/2016
    COMPETITON SKETCH URBAN DESIGN/3TH PLACE/QAZVIN AZDA UNIVERSITY/25 DECEMBER 2016
    2ND NATIONAL STREET FURNITURE DESIGN FESTIVAL/TEHRAN-IRAN/12 JANUARY 2016
    PROJECTS
    HYBRID CAR BODY DESIGN/SHARIF INDUSTRIAL UNIVERSITY/JUNE 2010
    SOFTWORD KNOWLEDGE
    AUTOCAD:GOOD
    RHINO CEROS:GOOD
    SKETCH UP:GOOD
    GIS:GOOD
    PHOTOSHOP:VERY GOOD
    EXPERT CHOICE:VERY GOOD

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    لازمه! شما برو دنبال گرفتن مدرک زبان. حالا شاید شاید در حالت خاص ببینید استادی یه دانشجو رو بدون مدرک زبان برداشت ولی دلیل نمیشه که شما رویه حالات خاص کار کنید. در ضمن آیا اصلا زبانتون قویه؟ میتونید راحت تویه مصاحبه برید جلو؟ توان تدریس به زبان انگلیسی سر کلاس رو دارید؟
    در مورد مدرک GRE قضیه یه ذره پر بحث تر. یه سریا میخان یه سریا نمیخان و اینو نمیشه زیاد مشخص گفت!
    در مورد توصیه نامه که تعدا پوزیشنهایی که نمیخان به اصطلاح چربش داره به اونایی که میخان، ولی این درصدش 80 به 20 نیست! خیلی ملو تر و مثلا 55 به 45!
    دانشجوی دکتری شون معمولا تا جایی که بنده اطلاع دارم پوزیشنی هستش. مگه اینکه مثل اون دوستمون بخاید با پول خودتون برید و ... ولی پوزیشنهای همشون فاندی هستن مثل قرارداد کاری!
    ممنون جناب. پس بهتره تافل رو بدم

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_17173 نمایش پست ها
    ممنون جناب. پس بهتره تافل رو بدم
    من بودم جات آیلتس میدادم.
    ولی بله بهتره و به نفعت نمره زبان داشته باشی! حتی اگر استاد و یا پوزیشن نخاسته باشه ازتون.
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

با سلام خدمت دوستان عزیز
    کسی از دوستان میدونه دانشگاه آلبورگ و آرهوس برا دکتری مهندسی چقد فاند میدن؟ و اینکه دانشجویان دکتری میتونن وام بگیرن؟ مثلا وام خرید خودرو و یا مسکن؟
    و یه سوال مهم اینکه اگر min requirement رو داشته باشیم میشه پذیرش گرفت؟ یا کلا خیلی سخت میگیرن تو قضیه پذیرش؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc,Critical Care Nursing

با سلام خدمت دوستان عزیز
    پروپوزال من توسط یکی از اساتید دانشگاه SDU پذیرش شده ، ولی ایشون هیچ فاندی ندارن و میگن که خودم باید فاند را جور کنم، می خاستم ببینم کسی اطلاع داره از چه راهایی میشه فاند گرفت و هزینه سه سال PhD چقدر هس که من باید فاندش را جور کنم؟

باسلام خدمت شما عزیزان

میخوام واسه آرهوس اپلای کنم - یک گروه تحقیقاتی هستش که به تحقیقات من خیلی نزدیکه. لطفا نظرتون در باره رزومه بنده اعلام بفرمایید:
    1- کارشناسی مدیریت صنعتی معدل 14.67
    2- ارشد مدیریت با گرایش تحقیق در عملیات و بهینه سازی معدل 15.5
    3- زبان آیلتس 6
    4- ده سال سابقه کار مفید و مرتبط
    5- یک مقاله ژورنال بین المللی - دو مقاله کنفرانس بین المللی در ایران و کره جنوبی - یک مقاله در سمپوزیوم خارجی در آمریکا
    6- سابقه دو سال تدریس در دانشگاه در حوزه های مربوطه
    7 - نمره پایان نامه 19

لطفا راهنمایی بفرمایید

ApplyAbroad Senior Veteran
    Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science and Technology.TMU

سلام دوستان

من برای یه پوزیشن تو دانشگاه کپنهاگ دعوت به مصاحبه شدم. حالا دوتا سوال دارم؛

1. با توجه به اینکه پوزیشنها تو دانمارک پروژه ای هست، چقدر تو مصاحبه ها تخصصی سوال پرسیده میشه؟و معمولا سوالا تو چه زمینه ای هست؟

2. من شنیدم مصاحبه های دکترای دانمارک معمولا تو چند مرحله و در زمانهای طولانی انجام میشه. ولی اونطور که تو متن ایمیل هست، ایم مصاحبه نیم ساعت در نظر گرفته شده. میشه اگر کسی تجربه ای داره در ایم زمینه راهنماییم کنه؟

ممنون میشم هرچه سریعتر راهنماییم کنین.
    "من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم."
    ذکر یوگایی (روزی سه بار لطفا)!

با عذرخواهی فراوان، به دلیل مشغله کاری نمیتونم پاسخگوی پیامهای خصوصی کاربران عزیز باشم.

Junior Member

با سلام
    من میخواستم برای یک پوزیشن دانشگاه DTU اقدام کنم. تمام مدارک حاضره فقط یک مشکلی در رابطه با سیستم تبدیل نمره به 13-point scale و 7-point scale دارم.
    معدل لسانس من 15.65 هست که در سیستم
    13-point scale میشه 7.6 ولی در 7-point scale عدد 5.2 میشه که اصلا با عقل جور در نمیاد. میشه یکی از دوستان بنده رو راهنمایی کنه.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط nimacanada نمایش پست ها
    با سلام
    من میخواستم برای یک پوزیشن دانشگاه DTU اقدام کنم. تمام مدارک حاضره فقط یک مشکلی در رابطه با سیستم تبدیل نمره به 13-point scale و 7-point scale دارم.
    معدل لسانس من 15.65 هست که در سیستم
    13-point scale میشه 7.6 ولی در 7-point scale عدد 5.2 میشه که اصلا با عقل جور در نمیاد. میشه یکی از دوستان بنده رو راهنمایی کنه.
    ممنون
    سلام. تا اونجایی که میدونم و تو وبسایتش هم اشاره کرده، فقط کافیه مقیاس 13 رو حساب کنی و موقع اپلای، اون عدد تبدیل شده که واسه تو 7.6 هست رو وارد کنی. همین. اصلا مقیاس 7 نمیخوان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)