صفحه 7 از 64 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 639

موضوع: دکترا در دانمارک

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : دکترا در دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط min23 نمایش پست ها
    ممنون بابت راهنمایی خوبتون. پس برای جبران معدل باید رو مقاله و زبانم کار کنم تا جبران بشه. کسی از ایرانی ها رو میشناسید که برا fall2013 پذیرش گرفتن؟ راستش من نتایج پذیرش رو دبدم کسی برا دانمارک نبود. همه امریکا بودن. البته من استادم دانشگاه مریلند درس خونده. میتونه کمکم بکنه؟
    صمیمانه از شما تشکر میکنم بابت وقتی که گذاشتین.
    با تشکر.
    چرا دوست عزیز من 3 نفر را می شناسم خودم هم دوبار ذخیره شدم دانشگاه دانمارک جنوبی و کپنهاگ بخاطر همین بنظر من شما مقاله هاتونم زیاد کنید بازم بعید می دانم دانمارک بورس بشید چون حداقل معدل 16 برای بورس از شما می خوان در مقطع ارشد منظورم هست. بنظر من شما به جی ار ای و امریکا فکر کنید دانمارک هر پوزیشن 1 یا دو نفر بورس میشن اونم شما حساب کنید حداقل یک نفر پیدا میشه معدلش 16 به بالا باشه و مقاله داشته باشه درست پاسخ من به شما مثبت نیست ولی حقیقت را گفتن بهتره هست تا سال دیگه شما با کلی هزینه به این نتیجه برسی! ولی در مقابل امریکا با جی ار ای و مقاله شانست خوب میشه با حیدر عزیز در بخش امریکا مشورت کنید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : دکترا در دانمارک

دوستان بزرگوار این گفتگو در ارتباط دکتری در دانمارک هست از آنجاییکه بنظرم مطلب مهمی هست اینجا برای شما به اشتراک می گذارم
    سوال: با سلام و خسته نباشید
    من دانشجوی ارشد مهندسی مواد دانشگاه تهران هستم. معدلم با احتساب این ترم میشه 15. لیسانس صنعتی اصفهان بودم با معدل 13. نمره زبان ندارم هنوز. چون دفاع نکردم. 2 تا مقاله میتونم سابمیت کنم. میخاستم ببینم کجا ها بهتره واسه پذیرش. اولویتم دانمارک هست. لطفا نظر بدین. خیلی ضروری هست.
    -------------------------------------
    جواب بنده:دوست خوب متاسفانه معدل ارشد شما کم هست عموما در دانشگاه های دانمارک معدل 16 به بالا را مثبت ارزیابی می کنند و چون زیاد به جی ار ای اهمیت قایل نمی شوند پیشنهاد من این هست که به امریکا و کانادا فکر کنید که جی ار ای با نمره خوب می تواند رزومه شما را بسیار بالا بکشد. دانمارک بسیار بعید است با معدل شما و رزومه متوسط بشه بورس گرفت
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    جواب بنده به سوال ادمین:

سلام
    دوست خوبم حال شما چطوره
    والا این بنده خدا تصورشان این است که دانمارک دکتری پذیرش بگیره ولی متاسفانه در دانمارک دکتری شغل حساب می شود و هر سری که اعلام پوزیشن کنند یک تا دو نفر را می گیرند و متاسفانه شرایط معدل و رزومه بسیار ضعیفی دارند من دقیقا پاسخ سوالشان را دادم که متاسفانه به دانمارک نمی تونند فکر کنند باید دنبال دانشگاهی باشند که عوامل دیگری مثل نمرات جی ار ای یا مقالات بتواند معدل ضعیف هر دو مقطع ایشان را جبران کند.
    لازم به ذکر است من شخصا دانشگاه های کپنهاگ - اودنسه - ارهوس - تکنولوژی دانمارک - البورگ اپلای کردم و دقیقا در جریان هستم:
    Dear SAAAAM,
    Position No. 351/526-125872 – PhD Scholarship in Economics at the Department of Business and Economics

To your orientation the Faculty of Business and Social Sciences hereby sends the Evaluation Committee’s evaluation of your qualifications.
    The Department of Business and Economics has come to a decision regarding the position listed above and has decided to offer the position to another candidate.
    The selection of candidates is based on an overall evaluation of the applicants’ qualifications and to what extent they match the department’s needs for research and education.
    We want to thank you for your shown interest in the activities of the Faculty of Business and Social Sciences.
    Best regards
    Freja L. Florentz
    Student assistant, Personnel & Finance
    فکر کنم درست راهنمایی کردم و امید واهی ندادم بر اساس واقعیت موجود!
    حالا هرچی نظر شما باشه ولی بد نبود اگر بقیه هم از شرایط واقعی خبر دار می شدن
    شاد باشی
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

پاسخ ادمین:

سلام
    من متن پستتون رو نخوندم ... چون پست ایشون بایست حذف میشد جواب شما هم به طبعش حذف شد ... اگر میدونید نیاز هست در تاپیک های رشته خودتون مطرح کنید حتما .
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

سلام
    دوستانی که آلبورگ اپلای می کنن آیا اون جا اسکالرشیپ میده؟ چون دیدم نوشته پی اچ دی پولی هست یا این که دوستان فقط برای پوزیشنهای اعلام شده اپلای می کنن، من رشته و فیلد پژوهشی ای رو که دوست دارم دقیقن توی آلبورگ هست اما پوزیشن براش پیدا نکردم نمی دونم چه کار کنم. ممنون می شم راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Dr_nima نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که آلبورگ اپلای می کنن آیا اون جا اسکالرشیپ میده؟ چون دیدم نوشته پی اچ دی پولی هست یا این که دوستان فقط برای پوزیشنهای اعلام شده اپلای می کنن، من رشته و فیلد پژوهشی ای رو که دوست دارم دقیقن توی آلبورگ هست اما پوزیشن براش پیدا نکردم نمی دونم چه کار کنم. ممنون می شم راهنمایی کنید.
    دوست گرامی دانشگاه البورگ متاسفانه برخورد نامناسبی با ایرانی ها دارد من چند ماه پیش قصد داشتم اپلای کنم انجا ولی خیلی محترمانه گقتند فقط به داننارکی ها و اروپایی ها بورس می دهند. در مقابل دانشگاه های کپنهاگ ارهوس اودنسه برخوردی عالی و بسیار حرفه ای داشتند.

سلام
    من یه پوزیشن تو دانشگاه کپنهاگن پیدا کردم.
    به نظرتون با این شرایط بهم فاند می دن؟

------------------------
    شرایط من اینه:

ليسانس : مهدسی مواد - دانشگاه تبريز - معدل 13.01
    فوق ليسانس : مهندسی مواد - پژوهشگاه مواد و انرژی - معدل 18.61

8 تا مقاله ISI:
    - یه دونه ایمپکت 4
    - 4 تا ایمپکت 2 و خورده ای
    - 2 تا یک و خورده ای
    - یه دونه ایمپکت 0.3 (البته ارزش این مقاله اینه که از پروژه ی لیسانسمه)
    این مقالات تو Elsevier,
    wiley, springer, bentham چاپ شدند.

کنفرانس ندارم.

داور ژورنال که تازه ISI شده هم هستم.

تافل: 91

3 سال RA

مرسی دوستان
    ! The dream is not what you see in sleep, the dream is which does not let you sleep

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط milanetto نمایش پست ها
    سلام
    من یه پوزیشن تو دانشگاه کپنهاگن پیدا کردم.
    به نظرتون با این شرایط بهم فاند می دن؟
    ------------------------
    شرایط من اینه:
    ليسانس : مهدسی مواد - دانشگاه تبريز - معدل 13.01
    فوق ليسانس : مهندسی مواد - پژوهشگاه مواد و انرژی - معدل 18.61
    8 تا مقاله ISI:
    - یه دونه ایمپکت 4
    - 4 تا ایمپکت 2 و خورده ای
    - 2 تا یک و خورده ای
    - یه دونه ایمپکت 0.3 (البته ارزش این مقاله اینه که از پروژه ی لیسانسمه)
    این مقالات تو Elsevier,
    wiley, springer, bentham چاپ شدند.
    کنفرانس ندارم.

داور ژورنال که تازه ISI شده هم هستم.
    تافل: 91
    3 سال RA
    مرسی دوستان
    دوست خوب دانشگاه کوپنهاگ از شما فقط مدرک فوق لیسانس از شما می خواد و لزومی ندارد معدل لیسانست را بگی
    نکته مهم در گرفتن پوزیشن پروپوزال و توصیه نامه های شماست که باید عالللللللللللللللللللی باشند چون برای هر پوزیشن یکنفر بیشتر نمی گیرند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست خوب دانشگاه کوپنهاگ از شما فقط مدرک فوق لیسانس از شما می خواد و لزومی ندارد معدل لیسانست را بگی
    نکته مهم در گرفتن پوزیشن پروپوزال و توصیه نامه های شماست که باید عالللللللللللللللللللی باشند چون برای هر پوزیشن یکنفر بیشتر نمی گیرند.
    سلام saaaaaaaaaaaaaaaaaaam

موقع apply از من پروپوزال نخواست. فقط یه جا داشت که گفته بود اگه چیزی می خواین آپلود کنید که من هم دو تا ریکام آپلود کردم.

حالا باید چی کار کنم ؟ جدا باید ایمیل بزنم ؟

مرسی
    ویرایش توسط milanetto : September 4th, 2013 در ساعت 11:52 PM دلیل: نداره!
    ! The dream is not what you see in sleep, the dream is which does not let you sleep

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    Saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

(

اکانتت مسیج نمیگیره چرا.

این لینکشه:

https://job.jobnet.dk/CV/findjob/Details.aspx/3505563

دمت گرم رفیق

ApplyAbroad Superstar

سلام saaaaaaaaaaaaaaaaaaam
    موقع apply از من پروپوزال نخواست. فقط یه جا داشت که گفته بود اگه چیزی می خواین آپلود کنید که من هم دو تا ریکام آپلود کردم.
    حالا باید چی کار کنم ؟ جدا باید ایمیل بزنم ؟
    مرسی
    Saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
    (
    اکانتت مسیج نمیگیره چرا.
    این لینکشه:
    https://job.jobnet.dk/CV/findjob/Details.aspx/3505563
    دمت گرم رفیق
    دوست خوب
    پوزیشنی که فرمودی پروپوزال نمی خواد و بنظرم رزومه و معدل و توصیه نامه خیلی اهمیت پیدا می کنه اینها را ملاحظه کنید:
    Key criteria for the assessment of applicants

Professional qualifications relevant to the PhD programme
    Relevant work experience
    Previous publications
    The grade point average achieved
    Other professional activities
    Language skills
    The successful applicant is also required to be enterprising and to possess good interpersonal skills
    انشاله شما موفق باشید

Junior Member

1- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دانشگاه سراسری یزد -کارشناس مکانیک در حرارت و سیالات -12.8
    2- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دانشگاه آزاد اهواز-کارشناسی ارشد تبدیل انرژی - 15
    3- نمره زبان (آیلتس و تافل) :7.5 ایلتس
    4- نمره GRE دارم میخونم
    5- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس و مجله) مقاله ندارم
    6- سابقه کار : 12 سال سابقه کار پروژه های ساخت نفت و گاز
    7- دانشگاه های مقصد مد نظر (اگر وجود دارد)
    8- موارد دیگر : آشنا به نرم افزارهای فلوئنت-مطلب-pdms-caesar-برنامه نویسی فرترن
    دنبال یه رشته تو حوزه طراحی نفت و گاز یا انرژی های نو یا مدیریت ساخت هستم ولی تا حالا چیزی پیدا نکردم (دکترا)
    کسی میتونه کمکم کنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)