صفحه 8 از 64 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 639

موضوع: دکترا در دانمارک

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : دکترا در دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrameng نمایش پست ها
    1- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دانشگاه سراسری یزد -کارشناس مکانیک در حرارت و سیالات -12.8
    2- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دانشگاه آزاد اهواز-کارشناسی ارشد تبدیل انرژی - 15
    3- نمره زبان (آیلتس و تافل) :7.5 ایلتس
    4- نمره GRE دارم میخونم
    5- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس و مجله) مقاله ندارم
    6- سابقه کار : 12 سال سابقه کار پروژه های ساخت نفت و گاز
    7- دانشگاه های مقصد مد نظر (اگر وجود دارد)
    8- موارد دیگر : آشنا به نرم افزارهای فلوئنت-مطلب-pdms-caesar-برنامه نویسی فرترن
    دنبال یه رشته تو حوزه طراحی نفت و گاز یا انرژی های نو یا مدیریت ساخت هستم ولی تا حالا چیزی پیدا نکردم (دکترا)
    کسی میتونه کمکم کنه؟
    دوست گرامی متاسفانه معدل شمل خیلی کمه و همانطور که می دانی در دانمارک نهایت یک یا دو نفر برای هر پوزیشن دکتری بر می دارند بنظر من شانسی ندارید ولی نروژ چون برخی از دانشگاه ها نمره جی ار ای تاثیر دارد ممکنه بتواند به شما کمک کند که بتوانید بورس بگیرید ولی بهترین کار اینه که برای فنلاند و سوید که دکتری رایگان هست اقدام کنید.
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

سلام
    لطف کنید بی زحمت نظرتونو دربارۀ شانس پذیرش من هم بفرمایید:
    لیسانس مهندسی شهرسازی (15/71)
    ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای (18/20)
    3 مقاله علمی پژوهشی
    4 مقاله کنفرانس بین المللی + 1 کنفرانس ملی
    2 سال سابقه تدریس
    1 پروژه TA بودم
    2-3 سال سابقه کار
    توصیه نامه های بسیار خوب
    IELTS هم به زودی امتحان میدم ایشالله 7 میگیرم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed1908 نمایش پست ها
    سلام
    لطف کنید بی زحمت نظرتونو دربارۀ شانس پذیرش من هم بفرمایید:
    لیسانس مهندسی شهرسازی (15/71)
    ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای (18/20)
    3 مقاله علمی پژوهشی
    4 مقاله کنفرانس بین المللی + 1 کنفرانس ملی
    2 سال سابقه تدریس
    1 پروژه TA بودم
    2-3 سال سابقه کار
    توصیه نامه های بسیار خوب
    IELTS هم به زودی امتحان میدم ایشالله 7 میگیرم
    دوست عزیز
    در دانشگاه های دانمارک اهمیت ویژه ای به مقالات ای اس ای و یا ایندکس بین المللی مب دهند با توجه به معدل بالای ارشد شما و مقاللت خوب شما بنظر من شما یک یا دو تا مقاله ای اس ای کم دارید و البته نمره ایلتس 6.5 برای شما کافی هست نکته نهایی انکه حتی اگر همه این موارد را تهیه کنید بدون داشتن پروپوزال خوب در زمینه مورد نیاز دانشگاه شانسی ندارید یا به عبارت بهتر باید بک پوزیشن در یکی از دانشگاه های دانمارک پیدا کنی بعد با نوشتن پروپوزال 5 صفحه ای عالی اقدام کنید انشاله موفق می شوید.
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

من می خوام برای دانشگاه آی تی کوپنهاگ اپلای کنم، ممنون میشم بهم بگید چقدر شانس پذیرش دارم:
    1- لیسانس نرم افزار دانشگاه آزاد - معدل 16.05
    2 - فوق لیسانس هوش مصنوعی دانشگاه آزاد - معدل 17
    3- دو تا مقاله کنفرانس بین المللی و یه مقاله ژورنالی
    4- 6 سال سابقه ی کار + 2 سال تدریس در دانشگاه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط borna58 نمایش پست ها
    سلام دوستان من براي يك پوزيشن در دانمارك اپلاي كردم. چقدر طول ميكشه بعد از ددلاين نتيجه رو اعلام كنن؟
    سلام، اساساً هیچ ربطی به ددلاین و این چیزا نداره. تا اونجا که میدونم به تعداد کاندیداها و مشغله کاری سوپروایزر اون پوزیشن ربط داره. مثلاً دانشگاه آلبورگ معمولاً حداکثر 2 ، 3 ماه جواب میده. ولی پوزیشنهایی بوده که بیشتر از اینا هم طول کشیده (در مورد فنی و مهندسی). اما در مورد خود من، جواب یکی دو تا از پوزیشنهایی که اقدام کرده بودم (برای چند تا از دانشگاههای دانمارک از جمله آلبورگ) بعد از 6 ماه اومد.

Junior Member

سلام به همه خسته نباشید. در مورد دکتری در دانمارک یه چیز منو متعجب میکنه. توی یه فایل پی دی اف مربوط به وزارت علوم که راجع به دانمارک بود نوشته بود در دوره دکتری 30 واحد درسی باید پاس بشه!!! واقعاً من ترسیدم!! اصلاً باید واقعاً کورس پاس کرد؟ اگه اینجوریه که باید پاس کرد، خب 3 ساله که تموم نمیشه!! چون فقط برای 3 سال مثل اینکه حقوق میدن.
    مرسی از راهنماییهاتون

Junior Member

همچنین نوشته بود دانشجوی دکترا باید درس هم بده!!! آخه درس دادن و واحد پاس کردنو دکترا گرفتن تو 3 سال معقوله آخه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط m_ali_8564 نمایش پست ها
    سلام به همه خسته نباشید. در مورد دکتری در دانمارک یه چیز منو متعجب میکنه. توی یه فایل پی دی اف مربوط به وزارت علوم که راجع به دانمارک بود نوشته بود در دوره دکتری 30 واحد درسی باید پاس بشه!!! واقعاً من ترسیدم!! اصلاً باید واقعاً کورس پاس کرد؟ اگه اینجوریه که باید پاس کرد، خب 3 ساله که تموم نمیشه!! چون فقط برای 3 سال مثل اینکه حقوق میدن.
    مرسی از راهنماییهاتون
    نقل قول نوشته اصلی توسط m_ali_8564 نمایش پست ها
    همچنین نوشته بود دانشجوی دکترا باید درس هم بده!!! آخه درس دادن و واحد پاس کردنو دکترا گرفتن تو 3 سال معقوله آخه؟
    دوست گرامی
    اولا تعریف واحد درسی در دانمارک با واحد درسی در ایران خیلی متفاوت هست و اینکه ممکنه 30 واحد مثلا 5 درس مختلف را شامل بشود و در طی یکسال شما انها را بگذرانید بنظر من اصلا نگران این مسیله نباشید و در مورد تدری هم دید اینکه هر روز مثلا 4 ساعت باید درس بدی را نداشته باشید اگر اشتباه نکنم ماهی 7 ساعت اونم از سال دوم باید تدریس کنی و مطمین باش اگه دانشگاه توانایش را در شما نبینه بجاش تصحیح اوراق و یا انجام کار تحقیقاتی و... به شما می دهد نکته اصلی این هست که کاری فراتر از توان از شما نمی خوان و اصلا به این چیزا فکر نکنید. در مورد طول دوران تحصیل هم نگران نباشید خود استاد راهنما برای شما جوری برنامه ریزی می کند که طی سه سال تموم کنید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Lemon نمایش پست ها
    من می خوام برای دانشگاه آی تی کوپنهاگ اپلای کنم، ممنون میشم بهم بگید چقدر شانس پذیرش دارم:
    1- لیسانس نرم افزار دانشگاه آزاد - معدل 16.05
    2 - فوق لیسانس هوش مصنوعی دانشگاه آزاد - معدل 17
    3- دو تا مقاله کنفرانس بین المللی و یه مقاله ژورنالی
    4- 6 سال سابقه ی کار + 2 سال تدریس در دانشگاه
    نقل قول نوشته اصلی توسط Lemon نمایش پست ها
    چرا کسی جواب منو نداد؟ یعنی هیچ امیدی نیست؟
    دوست گرامی شانس شما بستگی به این موضوع دارد که پوزیشن پیدا کنید در دانمارک و پروپوزالی در مورد ان بتونی تهیه کنی که اساتید ان دانشگاه را مجاب کند که ارزش داره روی شما سرمایه گذاری کنند. در این باره بنظر من از نظر معدل و مقاله و سوابق کاری رزومه شما خوب هست و میشه گفت اگر قسمت اول که عرض کردم را داشته باشی میتونی شانس خوبی داشته باشی فقط اصل کار اینجاست که تعداد پوزیشنها بسیار کم و عموما 40 تا 50 نفر اقدام و یک تا 5 نفر انتخاب می شوند پس نمیشه قطعی نظر داد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد عمران - تهران مرکز

سلام به همه دوستان عزیز. من ارشد عمران دارم و هفته پیش از دانمارک برگشتم با اینکه به دانشگاه آرهوس حظوری مراجعه کردم ولی موفق به ثبت نام در مقطع PHD نشدم. آیا کسی از دوستان در ضمینه رشته عمران تا حالا موفقیتی بدست آورده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)