صفحه 2 از 16 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 152

موضوع: Florida State University

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Florida State University

تو ایمیل FSUID تون، وارد لینک ACCESS THE SPECIAL STUDENT ADMISSIONS APPLICATION (سومین پاراگراف) شید. از اینجا میتونین application fee رو پرداخت کنین.

تو فرم این دانشگاه ، permanent residency country رو حتما میخواد ، من که هیچی نزدم ، نمیذاره submit کنم . بقیه چیکار کردند؟
    دانشجويان يا فارغ التحصيلان دانشكده فني دكتر شريعتي عضو شوند.

http://www.applyabroad.org/forum/group.php?groupid=14

نقل قول نوشته اصلی توسط hoda-computer
    تو فرم این دانشگاه ، permanent residency country رو حتما میخواد ، من که هیچی نزدم ، نمیذاره submit کنم . بقیه چیکار کردند؟
    دوست عزیز، باید ایران رو انتخاب کنی(اگه ایرانی هستی). چون مثلا اگه مال امریکا باشی سهمیه ات تغییر می کنه. پس حتما باید پرش کنی.
    If you fail to plan,you plan to fail

من citizen برای ایران هستم نه رزیدنت . که اینا باهم فرق داره.من که نمی تونم در آن واحد هم citizen باشم برای یک کشور و هم permenant resident ???

فرمشون اشکال داره. شما برای هر رو ایران زدین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hoda-computer
    من citizen برای ایران هستم نه رزیدنت . که اینا باهم فرق داره.من که نمی تونم در آن واحد هم citizen باشم برای یک کشور و هم permenant resident ???

فرمشون اشکال داره. شما برای هر رو ایران زدین؟
    آدم میتونه سیتیزن ایران باشه ولی رزیدنت آمریکا(که در اینصورت سهمیه بش تعلق می گیره). بنابراین این ها هم از ماها می پرسن که شما رزیدنت (مقیم) کجا هستین که اگر مقیم ایران هستین باید بزنین ایران.

بله من هم هردو رو ایران زدم(به هر حال می دونم کشور دیگه ای مقیم نیستم ;D و اصلا کشور دیگه ای نبودم که بخوام جای دیگه ای رو انتخاب کنم)

موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط azam
    تو ایمیل FSUID تون، وارد لینک ACCESS THE SPECIAL STUDENT ADMISSIONS APPLICATION (سومین پاراگراف) شید. از اینجا میتونین application fee رو پرداخت کنین.
    یه دنیاممنون. نگاه کردم ولی یه چیز برام عجیب بود. توصفحش نوشته بود ماله non-degree seeking applicants این مشکل ایجاد نکنه یه وقت!!؟؟ چون ما که degree seeking هستیم. البته همه ی مشخصاتمو درست تشخیص میداد. شما مشکلی از این جهت براتون پیش نیومد؟
    ...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط rezatheory
    یه دنیاممنون. نگاه کردم ولی یه چیز برام عجیب بود. توصفحش نوشته بود ماله non-degree seeking applicants این مشکل ایجاد نکنه یه وقت!!؟؟ چون ما که degree seeking هستیم. البته همه ی مشخصاتمو درست تشخیص میداد. شما مشکلی از این جهت براتون پیش نیومد؟
    نه نه نباید اصلا چنین چیزی نوشته شده باشه.. یه جارو اشتباه رفتین...چون منم یادمه یه همچین چیزی داشت که اگه اشتباه میشدی همچین چیزی رخ میداد...

Junior Member

نه، هیچ اشتباهی رخ نداده، من از همین طریق fee رو پرداخت کردم. راستش به منشیش ایمیل زدم و اون منو اینطوری راهنمایی کرد. نگران نباشید

بچه ها این فرم CFR رو هم فرستادین ؟ آخه من که نه اساپنسر دارم نه حساب بانکی ، چی تو این بنویسم ؟ فقط اسم خالی؟ ???

Member amirmimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering, Penn State

you should send this form AFTER admission.
    اگر دستم رسد روزی که انصاف از تو بستانم....قضای عهد ماضی را شبی دستی برافشانم...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)