صفحه 423 از 476 نخستنخست ... 323373413414415416417418419420421422423424425426427428429430431432433473 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,221 تا 4,230 , از مجموع 4758

موضوع: درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از CSQ (به درخواست آفیسر و یا به میل متقاضی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از CSQ (به درخواست آفیسر و یا به میل مت

من دارم تغییر آدرسم رو در کنار مدارکی که برای آپدین خواستن اعلام میکنم. فرم modification رو دارم پر میکنم.

یه بند داره که این هست :
    Présentation d’une nouvelle pièce justificative à l’appui de votre demande ou de celle de votre conjoint
    (études, expérience professionnelle, connaissances linguistiques, etc.)

خوب من چون دارم نامه سابقه کار و بیمه جدید میفرستم اینجا رو باید تیک بزنم .

سوالی که دارم این هست که مدارک سابقه کارم رو باید در کنار این فرم بگذازم یا در کنار مدارک مربوط به آنکس B ????

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از CSQ (به درخواست آفیسر و یا به میل مت

نقل قول نوشته اصلی توسط Mania93 نمایش پست ها
    من چون تو آنکس B دارم برای تغییر سابقه کار تیک وی میزنم خودم دارم میفرستم. اصلش و بفرستم ایرادی داره ؟
    من هم دارم اصل سابقه کار رو میفرستم و اصل بیمه با این اوضاع که به هرچیزی ممکنه گیر بدن الان نمیدونم چکار باید کرد ؟!! مشکلی پیش میاد اگه اصل بفرستیم ؟

Member mjtb آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

سلام دوستان
    آیا برای ارسال مدارک تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه نیازه ؟
    برابر با اصلی که دوستان فرمودند مربوط به دفاتر اسناد رسمی میشه؟
    مرسی
    رشته: كامپيوتر ارسال مدارك: دسامبر 2010 فايل نامبر : مارس 2011 ویو و صدور CSQ : مارس 2017

من چون تو آنکس B دارم برای تغییر سابقه کار تیک وی میزنم خودم دارم میفرستم. اصلش و بفرستم ایرادی داره ؟
    چک لیست مرجع کاره این که شما از اون بیشتر بفرستید ممکنه براتون مشکل زا باشه اما اگه طبق اون عمل کنید حتی یه درصدم ایراد بگیرن شما می تونید به بخش مربوط به شکایات نامه بزنید و مشکلتونو حل کنید.
    کلا من بنظرم بیشتر از چک لیست اضافه کاریه

Junior Member artmis21 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc biology, Bahonar

عنوان نامه من هم دقیقا همینه و من هم نگرانی ریجکت سدن رو دارم.

مدرک زبان من B1 & B2 بود و الان اکسپایر شده ( مسلما باید میشد از 2013 تا الان) ، رشته ام هم که شیمی هست از 12 امتیاز رسیده به 0 امتیاز
    مجرد و زمان تشکیل پرونده 33 سالم بود.

فقط سابقه کارم از 2 سال با بیمه رسیده به 6 سال با بیمه.

خوب خودم که حساب میکنم امتیاز خیلی کم دارم.

به نظرتون تو کاور لتری که برای یکی از موارد میگذارم بگم که در صورتیکه وقت سه-چهار ماهه داشته باشم میتونم مدرک فرانسه و انگلیسی اراِئه بدم یا نه ؟!!

چه بد که 12 امتیاز کم شده ازتون. ببینین تا جایی که من میدونم اگر شما بدون امتیاز زبان، همه امتیازهای دیگتون (یعنی امتیاز استخدام پذیری) به 39 برسه (برای افراد مجر) به شما مهلت 18 ماهه زبان میدن. فکر نکنم تغییری در این مسئله ایجاد شده باشه. یعنی الان اگر امتیازتون 39 یا بیشتر هست نگران نباشید به شما احتمال 99 درصد مهلت 12 یا 18 ماهه برای زبان میدن.
    مثلا مورد خودم رو بگم، من امتیاز کم نداشتم، ولی به دلایلی در زمان محاسبه امتیازات مدرک زبان من از تو پرونده گم شده. به این شکل به من 45 امتیاز دادن، در صورتی که امتیاز من 52 هست و باید ویو می شدم. به خاطر این اشتباه برای من نامه مهلت 18 ماهه زبان اومد. که البته مدارک فرستادم و مشغول نامه نگاری هستم تا این اشتباه اصلاح بشه.
    امیدوارم جمع نمراتتون بالای 39 باشه. هرچه سریعتر زبان خوندن رو شروع کنید.
    فوق لیسانس/ 6 امتیازی- سابقه کار 3 سال/سن زیر 35- آیلتس 8، فرانسه B1 و B2/فایل نامبر نوامبر 2011 - آپدیت ژوئن 2015- ارسال آپدیت 24 سپتامبر 2015- CSQ بدون مصاحبه 14 آپریل 2016- فایل نامبر فدرال 28 سپتامبر - دریافت مدیکال 5 اکتبر- ثبت نتایج مدیکال 14 اکتبر

رشته و دانشگاه
    MSc biology, Bahonar

نقل قول نوشته اصلی توسط mori76 نمایش پست ها
    دوستان ما مدارک آپدیت خواسته شده رو فرستادیم ، الان ایمیل یا چیزی نمیدن که وصول مدارک رو تایید کنند؟ البته بنا به اطلاعات رهگیری در سایت آرامکس میدونم که رسیده به دستشون! کلا الان چکار کنم به جز صبر و صلات ؟
    نه هیچ خبری نمیدن مبنی بر اینکه دریافت کردن. حتی ممکنه ثبت شدن مدارک دریافت شده در سیستم کامپیوتری یک ماه طول بکشه. ولی شما از یک ماه که گذشت هر دو هفته یکبار یا هر ماه یکبار یک تماسی بگیرید بد نیست. آپدیت من که 5 ماه طول کشید تا بررسی کامل شد. وقتی تماس میگیرید بیشتر مواقع میگن: خبری نیست، صبر کنید، یا نامه شما دریافت شده، بین 1 تا 12 ماه ممکنه طول بکشه این مرحله.... ولی برای اطمینان خوبه، چون گاهی مکاتباتی صورت میگیره و به دست شما نمیرسه، ایمیلی میاد و میره تو اسپم، یا CSQ صادر شده و تا برسه به دست شما 3 یا 4 هفته طول میکشه، پس هر چند وقت یکبار تماس بگیرید ضرری نمیکنید. مخصوصا اگر بهتون اطلاع بدن به تازگی CSQ صادر شده تا نامه برسه به دستتون وقت دارین تمام مدارک مرحله بعد رو اماده کنید
    فوق لیسانس/ 6 امتیازی- سابقه کار 3 سال/سن زیر 35- آیلتس 8، فرانسه B1 و B2/فایل نامبر نوامبر 2011 - آپدیت ژوئن 2015- ارسال آپدیت 24 سپتامبر 2015- CSQ بدون مصاحبه 14 آپریل 2016- فایل نامبر فدرال 28 سپتامبر - دریافت مدیکال 5 اکتبر- ثبت نتایج مدیکال 14 اکتبر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط artmis21 نمایش پست ها
    چه بد که 12 امتیاز کم شده ازتون. ببینین تا جایی که من میدونم اگر شما بدون امتیاز زبان، همه امتیازهای دیگتون (یعنی امتیاز استخدام پذیری) به 39 برسه (برای افراد مجر) به شما مهلت 18 ماهه زبان میدن. فکر نکنم تغییری در این مسئله ایجاد شده باشه. یعنی الان اگر امتیازتون 39 یا بیشتر هست نگران نباشید به شما احتمال 99 درصد مهلت 12 یا 18 ماهه برای زبان میدن.
    مثلا مورد خودم رو بگم، من امتیاز کم نداشتم، ولی به دلایلی در زمان محاسبه امتیازات مدرک زبان من از تو پرونده گم شده. به این شکل به من 45 امتیاز دادن، در صورتی که امتیاز من 52 هست و باید ویو می شدم. به خاطر این اشتباه برای من نامه مهلت 18 ماهه زبان اومد. که البته مدارک فرستادم و مشغول نامه نگاری هستم تا این اشتباه اصلاح بشه.
    امیدوارم جمع نمراتتون بالای 39 باشه. هرچه سریعتر زبان خوندن رو شروع کنید.

من امتیازم به 39 نمیرسه مسلما ! یعنی اینقدر ناعادلانه برخورد میکنن ؟ من مدرک زبانم رو زمانیکه فرستادم 10 امتیاز داشت ، رشته ام هم 12 امتیاز. الان 24 امتیازم کم میشه ...

من زمان تشکیل پرونده 33 سالم بود که میشه 16 امتیاز ، مدرکم لیسانس 10 امتیاز و سابقه کار 8 امتیاز ، تمکن هم 1 امتیاز میشه 35 امتیاز ! اگه B2 رو محاسبه نکن وضعم خوب نیست.

نمیدونم ... یعنی امیدی نیست ؟

Junior Member

من امتیازم به 39 نمیرسه مسلما ! یعنی اینقدر ناعادلانه برخورد میکنن ؟ من مدرک زبانم رو زمانیکه فرستادم 10 امتیاز داشت ، رشته ام هم 12 امتیاز. الان 24 امتیازم کم میشه ...

من زمان تشکیل پرونده 33 سالم بود که میشه 16 امتیاز ، مدرکم لیسانس 10 امتیاز و سابقه کار 8 امتیاز ، تمکن هم 1 امتیاز میشه 35 امتیاز ! اگه B2 رو محاسبه نکن وضعم خوب نیست.

ببخشید منظورم این بود 22 امتیازم کم شده نه 24

رشته و دانشگاه
    MSc biology, Bahonar

نمیدونم والا. جدیدا بدون مدرک زبان انگلیسی به دوستان 4 امتیاز دادن. به من هم داده بودن، (آیلتس فرستاده بودم، گم شده بود، آیلتس قبلیم هم اکسپایر شده بود- و در محاسبه ها با اینکه زده بودن "فاقد مدرک زبان" بهم 4 امتیاز انگلیسی داده بودن). البته من سطح زبان رو در مدارک اولیه بالا زده بودم. اگر بهتون امتیاز زبان انگلیسی رو بدن به 39 میرسید. اونم دیگه به آفیسر بستگی داره و اینکه تو فرم اولیه سطح زبان انگلیسی رو چقدر اعلام کرده بودید. بعضی ها که بدون مدرک بودن و سطح زبان انگلیسی رو متوسط زده بودن 4 امتیاز رو گرفته بودن. البته من دو سال سابقه مترجمی فرستاده بودم و با اینکه مدرکم اکسپایر شده بود ولی بالاخره یک 7 فرستاده بودم و آفیسر با خودش گفته زبان بلده، دیگران رو نمیدونم شرایط پروندشون چی بوده. شما تو این وقتی که داشتین باید زبان می خوندین، الانم اگر فرصتی هنوز باقی مونده یک آیلتس حداقل ضمیمه کنید، در حدی که نمره انگلیسی رو به شما بدن که با اون 39 بشید. فکر کنم برای 4 نمره انگلیسی نمره 6 آیلتس کفایت کنه. این همه صبر کردید، نخونده هم برین سر جلسه امتحان از دست خالی بودن بهتره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط djsalamat نمایش پست ها
    چک لیست مرجع کاره این که شما از اون بیشتر بفرستید ممکنه براتون مشکل زا باشه اما اگه طبق اون عمل کنید حتی یه درصدم ایراد بگیرن شما می تونید به بخش مربوط به شکایات نامه بزنید و مشکلتونو حل کنید.
    کلا من بنظرم بیشتر از چک لیست اضافه کاریه
    نامه سابقه بیمه رو هم باید برابر اصل بفرستیم ؟!!! بیمه برابر اصل نمیکنه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)