صفحه 11 از 476 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 4758

موضوع: درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از CSQ (به درخواست آفیسر و یا به میل متقاضی)

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط atarod نمایش پست ها
    دوست عزیز، مدرک تحصیلی‌ یه چیزی هستش که تغییری نمی‌کنه،مثلا مثل بیمه‌ نیست که یک سال بعد تغییر کنه،به نظر من همون ترجمه‌ای که دارین رو بفرستین مشکلی‌ پیش نمیاد.
    البته دقت کنین که برابر اصل شده باشه کپی مدرک که ضمیمه ترجمه هست.
    ارسال مدارک : دسامبر 2010 - CSQ : می 2013 - فایل فدرال : اوت 2013 - مدیکال : اکتبر 2013

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست به روزرسانی (آپدیت) مدارک پیش از مصاحبه کبک

با سلام
    دوستان عزيز براي من نامه آپديت مدارك اومد. فكر كنم 23 ژانويه. مورد چهارم كه توي ليست بود به صورت زير هستش:
    دو تا فرم هست كه بايد پر كنم و امضا كنم. يكي از اونها رو پيدا كردم توي سايت. ولي اون يكي رو نمي تونم پيدا كنم. كسي از دوستان ميتونه كمكم كنه؟
    فرم A-0527-JF رو نمي تونم پيدا كنم..
    يك سوال ديگه هم دارم. منظور از þ Requérante principale چيه؟
    متشكرم

4.déclarations·Original du Formulaire Déclaration d’un candidat ou d’une candidate exerçant une profession ou un métier réglementés (A-0527-JF), dûment rempli et signéþ Requérante principale ·Original du Formulaire Déclaration d’un candidat ou d’une candidate exerçant la profession d’enseignant ou d’enseignante au préscolaire, au primaire ou au secondaire (A-0527-IF), dûment rempli et signéþ Requérante principale

Junior Member shahrzad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق دیپلم معماری- لیسانس صنایع دستی -الزهرا

نقل قول نوشته اصلی توسط PARINAZ_SH نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان عزيز براي من نامه آپديت مدارك اومد. فكر كنم 23 ژانويه. مورد چهارم كه توي ليست بود به صورت زير هستش:
    دو تا فرم هست كه بايد پر كنم و امضا كنم. يكي از اونها رو پيدا كردم توي سايت. ولي اون يكي رو نمي تونم پيدا كنم. كسي از دوستان ميتونه كمكم كنه؟
    فرم A-0527-JF رو نمي تونم پيدا كنم..
    يك سوال ديگه هم دارم. منظور از þ Requérante principale چيه؟
    متشكرم

4.déclarations·Original du Formulaire Déclaration d’un candidat ou d’une candidate exerçant une profession ou un métier réglementés (A-0527-JF), dûment rempli et signéþ Requérante principale ·Original du Formulaire Déclaration d’un candidat ou d’une candidate exerçant la profession d’enseignant ou d’enseignante au préscolaire, au primaire ou au secondaire (A-0527-IF), dûment rempli et signéþ Requérante principale
    دوست عزیز تاریخ ارسال مدارکتون کی بوده؟
    رشته 6 امتیازی -ارسال مدارک 17/1/2011-دریافت توسط سفارت 19/1/2011 -برداشت پول (مانی اردر) 1 mai-دریافت فایل نامبر:24/5/2011- درخواست آپدیت 3 سپتامبر 2013- tcfq b1 b1-همسر a1.a2 بدون مدرک- افزودن فرزند 20 جون 2014- نامه مهلت 18 ماه زبان 15 آگوست 2014

Junior Member

با سلام
    دوست عزیز PARINAZ_SH کلمه requérante principale یعنی متقاضی اصلی- در مورد اون فرم هم امیدوارم دوستان کمکت کنند، متاسفانه من این فرم را ندارم.

ویرایش توسط Saghar20 : March 5th, 2013 در ساعت 02:39 AM
    رشته : 6 امتیازی ، تاریخ ارسال مدارک : 2010/12/28 ، تاریخ فایل نامبر : 2011/04/12 ، اضافه کردن همسر به پرونده : 2012/11/01

Junior Member

با سلام
    من مداركم رو دسمامبر 2010 فرستادم. و مي 2011 فايل نامبرم اومد. تا حالا هم كه خبري نبود تا اينكه 23 ژانويه 2013 نامه آپديت مدارك بهم رسيد.
    در مواردي كه گفتم كسي از دوستان ميتونه كمكم كنه؟فقط بهم سريعتر پاسخ بدين چون از مهلت سه ماهه من 5/1 ماه گذشته. مشغول تهيه مداركم بودم. مرسي

Junior Member

سلام
    دوستان عزيز خواستم بگم من بالاخره فرم مربوط به déclarations با شماره A-O527-JF رو توي سايت مهاجرت كبك پيدا كردم. مشكل كار اينجا بود كه من نسخه A-O527-JA رو پيدا كرده بودم و دقت نكردم كه اين نسخه همون نسخه انگليسي A-O527-JF هستش. به پسوند A و F آخر شماره فرم مربوط مي شد. متشكرم

Junior Member

دوستان من مهر کپی برابر اصل مدرکمو فقط دادم دارالترجمه روی مدارک فارسیم زد و دیگه نبردم دفتر اسناد رسمی و غیره مشکلی که پیش نمیاد ؟
    لیسانس حسابداری،
    ساکن مونترال -کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط saragole نمایش پست ها
    دوستان من مهر کپی برابر اصل مدرکمو فقط دادم دارالترجمه روی مدارک فارسیم زد و دیگه نبردم دفتر اسناد رسمی و غیره مشکلی که پیش نمیاد ؟
    سلام دوست عزیز. منم همین کارو کردم و فرستادم. الان ۱ ماه شده خبری هم نیست. والی ایشالا همین درسته و مشکلی پیش نمیاد.
    ارسال مدارک : دسامبر 2010 - CSQ : می 2013 - فایل فدرال : اوت 2013 - مدیکال : اکتبر 2013

Senior Member atarod آواتار ها

دوستان سلام، همسر من چند سال پیش تو یه شرکت کار میکرد که همون موقع که مدارک رو برای بار اول فرستادیم ،نامه کاری هم اون موقع گرفتیم و فرستادیم و همسرم ۴ سال هستش که دیگه کار نمی‌کنه، الان که ازمون آپدیت مدارک خواستن، نامه کاری همسرم رو هم خواستن، من اون موقع ۲ تا نامه کاری از شرکت همسرم گرفته بودم ، آیا به نظر شما همونو می‌تونم بفرستم؟ چون همسر من همون طور که گفتم ۴ سال هستش که دیگه کار نمی‌کنه، ولی‌ برای خودم نامه کاری از شرکت گرفتم، به نظر شما چیکار باید بکنم؟؟آیا اصلا لازمه که من این نامه رو واسه همسرم بفرستم؟؟

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه (کبک)

سلام دوستان..
    من چند روز پیش ایمیل پیگیری مصاحبه براشون فرستادم و الان ایمیل زدن که مدرکت گم شده!!! و هر چه سریعتر واسه به جریان افتادن پروندت اونا رو برامون بفرست!!! اخه یعنی چی؟؟؟ اصلا من نمیفهمم که منظور اینا از مدارک کدوم مدارک من هست... اون مدارکی که 2010 براشون فرستادم یا مدرک اصلا TCFQ که سپتمبر براشون فرستادم...

این چه مسخره بازیه که اینا در اوردن... ؟؟؟؟ حالا من چیکار باید بکنم....؟؟؟؟
    اینم ایمیلی که زدن!! اصلا من فکر کنم این یک تمپ هست که واسه همه می فرستن!!!!
    Bonjour,
    Nous donnons suite à votre courriel.
    Nous ne pouvons expliquer le problème de la poste, le courrier semble s'être perdu. Nous vous suggérons de renvoyer le ou les documents dans les meilleurs délais afin de ne plus retarder le traitement de votre dossier.
    Bien à vous,
    JH
    ... و چه زود دير ميشود!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)