صفحه 13 از 476 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 4758

موضوع: درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از CSQ (به درخواست آفیسر و یا به میل متقاضی)

ApplyAbroad Veteran
    araliabadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران / آزاد تهران مرکز

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط mabna نمایش پست ها
    متاسفم اینو میگم ولی کاملا موثقه ، من در آزمون tcf 18 فوریه متوجه شدم در کمال تاسف ظاهرا بچه هایی که دسامبر 2010 پرونده هاشونو ارسال کردند همه اصل پرونده هاشون گم شده!!!(به ادعای سفارت در انتقال از سوریه به ترکیه!!!) اینم از خارجیهایی که فکر میکردیم حقوق همه انسانها براشون یکسانه و و قت و جونی ماها براشون قابل احترام.!!! امیدوارم ختم بخیر بشه براتون. بیشتر مشورت کنید سعی کنید تماس بگیرید همراه با یک نامه کمی دلگیرانه ، مطمئن باشید ضرر نمیکنید.
    من خودم شخصا خیلی نامه به مراجع مختلفشون زدم و از این روند شکایت کردم، حالا نمیدونم این ماجرا فقط به دسامبری ها ختم میشه یا شامل بقیه مثل من که در ژانویه تا آویل به دمشق ارسال داشتیم هم میشه!
    ارسال دمشق: 2011/3 فایل کبک: 2011/7 آپدیت: 2014/3 CSQبدون مصاحبه: 2014/7 ارسال سیدنی: 2014/10 فایل فدرال: 2015/2 پاریس: 2015/3 مدیکال و آپدیت: 2015/5

Junior Member

Post پاسخ : درخواست آپدیت مدارک قبل از مصاحبه کبک

سلام دوستان
    من 15 آوریل مصاحبه داردم
    چون بیشتراز 6 ماه از ارسال مدارکم گذشته، باید دوباره فرم ها و مدارک را ببرم
    1- گواهی تولد همان ترجمه شناسنامه است؟ صفحه اول کافیست (مجرد هستم)
    2- bank statement هم میخواد دوباره؟
    3- هتل هم، 2 شب و سه روز بگیرم احتمالا، باقیمت تور، 945 هزار تومن، خوبه؟
    دور و برم کسی نیست که راهنماییم کنه
    خیلی ممنونم

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط mabna نمایش پست ها
    متاسفم اینو میگم ولی کاملا موثقه ، من در آزمون tcf 18 فوریه متوجه شدم در کمال تاسف ظاهرا بچه هایی که دسامبر 2010 پرونده هاشونو ارسال کردند همه اصل پرونده هاشون گم شده!!!(به ادعای سفارت در انتقال از سوریه به ترکیه!!!) اینم از خارجیهایی که فکر میکردیم حقوق همه انسانها براشون یکسانه و و قت و جونی ماها براشون قابل احترام.!!! امیدوارم ختم بخیر بشه براتون. بیشتر مشورت کنید سعی کنید تماس بگیرید همراه با یک نامه کمی دلگیرانه ، مطمئن باشید ضرر نمیکنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط araliabadi نمایش پست ها
    من خودم شخصا خیلی نامه به مراجع مختلفشون زدم و از این روند شکایت کردم، حالا نمیدونم این ماجرا فقط به دسامبری ها ختم میشه یا شامل بقیه مثل من که در ژانویه تا آویل به دمشق ارسال داشتیم هم میشه!
    جالبه که نزدیکه 9 ماه پیش از من مدرک زبان خواستن و حالا میگن کل مدارک من گم شده؟؟؟ اگه واقعا مدارکم گم شده بود خب توی همون نامه ایمیل درخواست مدرک زبان میگفتن!! هرچند که درمورد اینا نمیشه منطقی فکر کرد!!!!
    دوستان لطفا نظراتتون رو در مورد این هم بگید:
    من وقتی این نامه رو دریافت کردم بهشون ریپلی کردم که خواهشا لیستی از مدارک گم شده من رو برام بفرستید چون ایمیلتون مبهمه و من متوجه نشدم دقیقا چه مدرکی رو براتون دوباره بفرستم. همچنین گفتم که مطمئنا مشکل از پست نیست و مدرک من در فلان تاریخ و ساعت توسط فلان شخص توی دفترتون دریافت شده و اومدم یه اسکن از مدرک زبانم ( اخرین چیزی که براشون ارسال کردم) + اسکن رسید پستی + جدول رهگیری بسته پستی رو اتچ کردم براشون.. ولی هنوز هیچ جوابی ندادن حتی همون ایمیل اتومات هم که میاومد دیگه نیومد.. چیکار کنم بنظرتون دیگه؟ البته اخر همه ایملهاشون نوشتن که چیزی رو اتچ نکنیم!! یعنی ممکنه که اصلا ایمیل منو حذف کرده باشن اتومات!!! بنظرتون اگه همینا رو فاکس کنم چطوره؟
    راستی اون حروف JH رو بلاخره متوجه شدم Jennifer Hor Technicienne en immigration هست!!
    ... و چه زود دير ميشود!

Junior Member Meytif آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    maîtrise d'ingénieur mécanicien

پیش فرض پاسخ : درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از مصاحبه کبک

دوستان یه خبر خوب
    امروز ایمیل لیست انتظار برام اومد دقیقاً دو سال بعد از تاریخ برداشت پول از حساب. خدا رو شکر امیدوارم خبر خوب رو برای دوستان دیگه هم ببینیم.
    ارسال مدارك (آرامكس): 26/12/2010 برداشت پول از ويزا كارت: 3/4/2011 صدور فايل نامبر و ارسال با فكس: 4/4/11 ارسال مجدد مدارک (دی اچ ال): 19/01/2013 ایمیل انتظار: 3/4/2013 تارخ مصاحبه و قبولی: 1/11/2013 فایل فدرال: 06/02/2014 نامه آپدیت و مدیکال: 03/04/2014

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي كامپيوتر - سخت افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط Meytif نمایش پست ها
    دوستان یه خبر خوب
    امروز ایمیل لیست انتظار برام اومد دقیقاً دو سال بعد از تاریخ برداشت پول از حساب. خدا رو شکر امیدوارم خبر خوب رو برای دوستان دیگه هم ببینیم.
    امروز برای 2 تا از دوستان من هم این نامه رسیدهامیدوارم برای من هم به زودی برسه

ارسال مدارک 19 دسامبر 2010
    فایل نامبر 5 می 2011
    نامه آ÷دیت 13 دسامبر 2012
    ارسال مجدد 23 ژانویه 2013
    دریافت 29 زانویه

ApplyAbroad Veteran
    araliabadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران / آزاد تهران مرکز

نقل قول نوشته اصلی توسط Meytif نمایش پست ها
    دوستان یه خبر خوب
    خوب خدا رو شکر، خیلی ها از نگرانی در اومدند. میخواستم بدونم شما بالاخره با چه مهر هایی (کپی برابر اصل) فرستادید؟
    ارسال دمشق: 2011/3 فایل کبک: 2011/7 آپدیت: 2014/3 CSQبدون مصاحبه: 2014/7 ارسال سیدنی: 2014/10 فایل فدرال: 2015/2 پاریس: 2015/3 مدیکال و آپدیت: 2015/5

Junior Member Meytif آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    maîtrise d'ingénieur mécanicien

نقل قول نوشته اصلی توسط araliabadi نمایش پست ها
    خوب خدا رو شکر، خیلی ها از نگرانی در اومدند. میخواستم بدونم شما بالاخره با چه مهر هایی (کپی برابر اصل) فرستادید؟
    فکر کنم مدارک اصلی مثل تحصیلی و شناسنامه که تمامی مهرهای لازم مثل خارجه و دادگستری رو داشت ولی چون وقتی برای اولین بار مدارک رو دادم ترجمه دو سری ازش گرفتم الان دقیقاً یادم نیست ولی یادمه که معیارم ویکی بود. سایر مدارک اونایی که فقط کپی بود که کپی کردم و ترجمه و مهر برابر اصل دارالترجمه و برای سابق کار هم که برای خودم تو سر برگ شرکت به انگلیسی بود ولی برای خانومم مهر دادگستری و دارالترجمه رو زدم. البته توی صفحات اولیه همین تاپیک دقیقاً نوشتم. کلاً نگران نباشید اونقدر که ما فکر می کنیم قضیه پیچیده نیست. امیدوارم هر چه سریعتر برای همه دوستانی که مدارک رو به روز کردن نامه انتظار بیاد.
    ارسال مدارك (آرامكس): 26/12/2010 برداشت پول از ويزا كارت: 3/4/2011 صدور فايل نامبر و ارسال با فكس: 4/4/11 ارسال مجدد مدارک (دی اچ ال): 19/01/2013 ایمیل انتظار: 3/4/2013 تارخ مصاحبه و قبولی: 1/11/2013 فایل فدرال: 06/02/2014 نامه آپدیت و مدیکال: 03/04/2014

Senior Member

سلام دوستان
    من دقيقا ١٩ فوريه مجددا كل مداركم را براي اداره مهاجرت فرستادم حتي عكس كه نخواسته بودم متاسفانه دليل اصليش را نمي تونم بگم
    الان مي خوام بدون به نظر شما كي برام انتظار مياد
    يعني تا ٢٠ روز ديگر دريافت مي كنم
    ویرایش توسط ashoury : April 6th, 2013 در ساعت 12:18 AM

ارسال مدارک :2010/12/28 تاریخ مصاحبه و قبولی 2013
    /10/22 تحویل مدارک فدرال به سیدنی: 2013/11/01 فایل فدرال: 2013/12/17 آپدیت از پاریس: 2014/01/21 مدیکال: 2014/02/11 پراسس : 2014/02/18 مدیکال رسیو:2014/03/14 پاس ریکوئست:2014/03/17 لندینگ در مونترال:2014/05/01 رشته دیمند 16 امتیازی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Metallurgy / SUT

امروز با دی اچ ال تماس گرفتم میگه اگه توی مدارکت مدرک اصل باشه و بار هم به دلیل ترافیک ناچارا از امریکا عبور کنه امکان داره مدارکت توقیف بشه ! این یعنی چی دقیقا ؟ اینا از ما اصل گواهی سابقه کار رو خواستن ! پیر شدیم تو این پروسه بخدا
    ارسال مدارك دسامبر 2010 - صدور فايل نامبر آوريل 2011 . رشته صفر امتيازي - نامه درخواست ارسال مجدد مدارک گم شده ( 90 روزه ) 21 ژانویه 2012 . نامه درخواست مدرک زبان فرانسه 3 ژوئن 2013 ( 120 روزه )

Senior Member atarod آواتار ها

منم مدارکم از طریق آمریکا رفته ولی‌ رسیده به دستشون.
    نقل قول نوشته اصلی توسط kourosh1354 نمایش پست ها
    امروز با دی اچ ال تماس گرفتم میگه اگه توی مدارکت مدرک اصل باشه و بار هم به دلیل ترافیک ناچارا از امریکا عبور کنه امکان داره مدارکت توقیف بشه ! این یعنی چی دقیقا ؟ اینا از ما اصل گواهی سابقه کار رو خواستن ! پیر شدیم تو این پروسه بخدا

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)