صفحه 197 از 476 نخستنخست ... 97147187188189190191192193194195196197198199200201202203204205206207247297 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,961 تا 1,970 , از مجموع 4758

موضوع: درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از CSQ (به درخواست آفیسر و یا به میل متقاضی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از مصاحبه کبک

امشب میشه دقیقا دو ماه که آپدیت من به دست شون رسیده!
    هنوز خبری نیست.
    صدور فایل نامبر: ۲۰۱۱/۰۹ آپدیت : 16 اکتبر 201٤
    ویو و دریافت سی اس کیو : 27 ژانویه 2015،،دریافت مدارک فدرال در سیدنی : 17 مارس 2015،فایل نامبر فدرال 30 ژوئن؛آپدیت ۲۱ ژوییه . نامه مدیکال ۴ اوت، دريافت نامه پاس ريكوئست ٩ سپتامبر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fate83 نمایش پست ها
    امشب میشه دقیقا دو ماه که آپدیت من به دست شون رسیده!
    هنوز خبری نیست.
    برای من 4 ماه که خبری نیست!
    فایل نامبر: آگوست 2011 ،ارسال مدارک آپدیت : اکتبر2014 .نامه انتظار:مارچ 2015,تاريخ مصاحبه:مي2015 آنكارا....

Junior Member sheyda_z64 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناس صنایع-ازاد ابهر و کاردان مکانیک

دوستان عزیز

من هم 3 ماه بیشتر است که آپدیت را ارسال کردیم و هنوز خبری نیست ..اما از دید وکیلمون ازاینکه خبری نیست هم گاهی باید خدارو شکر کرد چون خیلی ها ریجکت شدند..
    البته ماهم مثل دوستمون یکی از مدارک را فراموش کردیم و بلافاصله ظرف 2 هفته با تجدید نظر ارسال کردیم ...خبری نیست... انشالله که درحال بررسی هستند ...امید به خدا داشته باشید...

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع (برنامه ریزی و تحلیل سیستمها)-امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط afsanehrm نمایش پست ها
    بچه ها من واقعا نمی فهمم کبک چه خبره ، یکی از بچه ها هنوز دو ماه نشده اپ دیت فرستاده و شش امتیازیه فایل نامبرش واسه سپتامبر 2011 هست و براش نامه انتظار مصاحبه اومده و ما چند نفری میدونم توی همین اپلای هستیم دوازده امتیازی ، حدود ا" چهار ماهه که آپ دیت فرستادیم هنوز هیچ خبری نیست زنگ هم زدیم میگن هنوز در حال پروسس هست . من که هیچی سر نمیارم چه خبره
    من هم بیشتر از 80 روز از دریافت آپدیتم گذشته و توی این مدت هر 20 روزیکبار زنگ زدم ببینم چکار دارن میکنن؟! که فقط میگن بررسی پرونده بین 2 تا 12 ماه طول میکشه و الان هم پرونده شما در دست مطالعه است و اگه خبری شد خودمون به اطلاع میرسونیم و این حرفها.. واقعاً چه راهی وجود داره غیر از تلفن زدن که بشه فهموند بهشون که ما آماده ایم زودتر بیایم اونور..!؟
    رشته : 12 امتیازی/ فایل نامبرکبک 16-09-2011/لندینگ در مونترال: 18-11-2015

Junior Member

سلام دوستان فایل نامبر من نوامبر2011 هستش و امتیاز مدرکم صفره . برام نامه آپدیت مدارک اومده و مدرک زبان نخواستن. به نظرتون موقع مصاحبه اگه مدرک زبان نبرم امتیازش برام صفر حساب میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin20 نمایش پست ها
    سلام دوستان فایل نامبر من نوامبر2011 هستش و امتیاز مدرکم صفره . برام نامه آپدیت مدارک اومده و مدرک زبان نخواستن. به نظرتون موقع مصاحبه اگه مدرک زبان نبرم امتیازش برام صفر حساب میشه؟

سلام
    من فکر میکنم بعداز ارسال آپدیتتون در صورت نیاز از شما مدرک زبان در خواست کنند ،در زمان مصاحبه هم به سطح زبانتون در اون زمان بستگی داره ولی بهتره تا میتونید زبان بخونید و یه مدرک آماده کنید .
    یه سوال دارم کی برای شما نامه آپدیت اومده؟ واینکه حدودا" فایل نامبرتون چه شماره ای هست؟ چون منم فایل نامبرم مربوط به نوامبره ولی هنوز آپدیت نگرفتم .
    دریافت مدارک در منترال: 09/2011 ,فایل نامبر: 11/2011 (DA49xxx)- ايميل آپديت 2015/03/11- ارسال آپدیت 2015/05/05-ویو ازمصاحبه وصدورCSQ تاریخ2015/07/07 (دریافت پستی4/8/2015)-رسید مدارک به سیدنی 02/09/2015 -فايل نامبر فدرال 19/11/2015-مديكال27/11/2015 مین : مکانیک - 12 امتیازی جدید TEFAQ B2,B2 -Ielts 5.5 ,همسر: الکترونیک - 3 امتیازی جدید -TEFAQ B1,A2.

رشته و دانشگاه

سلام دوستان
    انگار قسمت ما این بوده که دیروز بیام اینجا و شماهارو دلگرمی بدم و بعدش بدترین شب زندگی رو با همسرم طی کنیم ...دیشب جواب بررسی پرونده ما اومد....ریجکت مجدد شدیم..
    انقدر گریه کردم که همین الان به زور چشمام بازه ...نمیخوام دل دوستان دیگه رو خالی کنم ولی واقعا دلمون شکست ... 2 سال تموم زندگیمونو و جشن عروسی و خرید وسایل خونه همه بر مبنای رفتن طی شد ولی آخرش هیچی ...نمیدونم چی بگم ...ازهمه دوستانیکه این مدت راهنماییم کردن تشکر میکنم ...امیدوارم من آخرین نفری باشم که تواین فروم این خبر بد رو میده...
    به امید موفقیت سایر دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sheyda_z64 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    انگار قسمت ما این بوده که دیروز بیام اینجا و شماهارو دلگرمی بدم و بعدش بدترین شب زندگی رو با همسرم طی کنیم ...دیشب جواب بررسی پرونده ما اومد....ریجکت مجدد شدیم..
    انقدر گریه کردم که همین الان به زور چشمام بازه ...نمیخوام دل دوستان دیگه رو خالی کنم ولی واقعا دلمون شکست ... 2 سال تموم زندگیمونو و جشن عروسی و خرید وسایل خونه همه بر مبنای رفتن طی شد ولی آخرش هیچی ...نمیدونم چی بگم ...ازهمه دوستانیکه این مدت راهنماییم کردن تشکر میکنم ...امیدوارم من آخرین نفری باشم که تواین فروم این خبر بد رو میده...
    به امید موفقیت سایر دوستان
    خیلی متاسفم
    مگه نگفتید وکیلمون گفته حالا که دیر جواب دادن یعنی مثبت است و ریجکت نمیشید؟
    چه مدرکی را فراموش کرده بودید( اصل بیمه)؟
    آیا نامه زدید که 2 هفته بعد از ارسال مدارکتون مجددا ارسال کردید اگر زدید مطمنی نامه بدستشان رسیده؟
    فایل نامبر: آگوست 2011 ،ارسال مدارک آپدیت : اکتبر2014 .نامه انتظار:مارچ 2015,تاريخ مصاحبه:مي2015 آنكارا....

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nikzad_nn نمایش پست ها
    خیلی متاسفم
    مگه نگفتید وکیلمون گفته حالا که دیر جواب دادن یعنی مثبت است و ریجکت نمیشید؟
    چه مدرکی را فراموش کرده بودید( اصل بیمه)؟
    آیا نامه زدید که 2 هفته بعد از ارسال مدارکتون مجددا ارسال کردید اگر زدید مطمنی نامه بدستشان رسیده؟
    دوست عزیزم
    من ریزنمرات رشته دومم را که رشته اصلی پرونده نبود فراموش کرده بودم ..در نامه ای که رستاند نوشتند تجدید نظر را دریافت کردند اما مدرک مورد نیاز ارسال نشده!!
    اتفاقا به وکیلمو ایمیل زدم که باید رسید ارسال مدارک رو به من بده تا مطمئن شم ... اما ظاهرا الان فقط میشه به supreme court شکایت کرد که هزینه و زمان زیادی رو میطلبه...

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sheyda_z64 نمایش پست ها
    دوست عزیزم
    من ریزنمرات رشته دومم را که رشته اصلی پرونده نبود فراموش کرده بودم ..در نامه ای که رستاند نوشتند تجدید نظر را دریافت کردند اما مدرک مورد نیاز ارسال نشده!!
    اتفاقا به وکیلمو ایمیل زدم که باید رسید ارسال مدارک رو به من بده تا مطمئن شم ... اما ظاهرا الان فقط میشه به supreme court شکایت کرد که هزینه و زمان زیادی رو میطلبه...
    دوست عزیز
    شما اگر وکیل داشته اید لازم هست بدونید که اصلا لازم نیست شما برای ارسال مدارک حتی دقت بفرمایید، این وکیلتون هست که بایستی همه چیز رو در نظر بگیره، متاسفانه ما حتی حقوق خودمون رو هم نمیشناسیم.. اگر توی نامه درخواست نوشته شده ریزنمرات ارسال شه و شما نفرستادید مقصر بطور قطع وکیل شماست و شما بایستی از ایشون شکایت کنید شما پس این پول رو برای چی به وکیل دادید؟
    لطفا تاپیک بررسی پرونده مردودین رو مطالعه کنید چند مورد داشتیم لینک شکایت از وکیل هم گذاشتم. البته همه اینها در صورتی امکانپذیره که وکیل شما رسمی کبک باشه.
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)