صفحه 205 از 476 نخستنخست ... 105155195196197198199200201202203204205206207208209210211212213214215255305 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,041 تا 2,050 , از مجموع 4758

موضوع: درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از CSQ (به درخواست آفیسر و یا به میل متقاضی)

پیش فرض پاسخ : درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از مصاحبه کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh1 نمایش پست ها
    سلام. من هم این نامه را گرفتم.زمان اپلای2011 مچرد بودم. در حال حاضریکساله باویزای ازدواجی آمریکاهستم. همسر سیتزن امریکاست... ولی اون نیازی نداره اپلای کنه. بنظرتون تاهل را چی بزنم؟ اصلا اگر تغییر استتوس اعلام نشه بهتر نیست.
    خب وقتی نمیخاد بیاد امتیازی هم نمیده به پرونده درسته؟
    نمره تف پائینی داشتم و از من هم نخواستند. بنظرتون بفرستم همون را یا خیر؟
    تو این مرحله که پرداخت پولی نداریم. درسته؟
    بنظرشما مصاحبه من کچا میفته؟
    یک سئوال: اگرشما جای من بودید آیا به فایل کبک ادامه میدادید؟ بنظرشما کدامیک بهتره؟ ممنونم
    رشته 6 امتیازی - فایل اکتبر2011 - یک نفر
    سلام،
    ازدواجتون رو تبريك ميگم

- بايد اعلام كنيد و براش مدارك بفرستين (ضمن اينكه وضعيت ازدواجتون بايد كاملا مشخص باشه. اگه همستون ميان كه بايد به پرونده اضافشون كنيد و اگه نميان هم بايد توضيح بدين)
    - آپديت رو كه بفرستين بهتون مهلت 12-18ماهه ميدن كه مدرك زبان فرانسه ارائه كنيد
    - پرداخت نداريد
    - به صورت پيشفرض دبي يا آنكاراست ولي اگه مكاتبه كنيد ميندازن امريكا
    - تا جايي كه من اطلاع دارم شرايط كار و زندگي و ... در امريكا به مراتب بهتر از كاناداست.
    - فرض بر اينكه همين فردا كانادا ويزاي شما رو بده همسرتون كه نميان اونجا و اگر هم بخوان بيان بايد دوباره يه پروسه ديگه رو واسه ايشون طي كنيد.
    - همسرتون ميتونن براي شما اقامت دائم امريكا رو بگيرن و به نظر من اين بهترين گزينه است.
    - درك ميكنم كه رها كردن چيزي كه كلي براش وقت و انرژي گذاشتين كار راحتي نيست ولي من اگه جاي شما بودم كانادا رو ول ميكردم و مي چسبيدم به زندگيم در امريكا.

موفق باشيد
    فوق ليسانس كامپيوتر (16 امتيازي) ||| همسر ليسانس كامپيوتر ||| يك فرزند ||| آيلتس 6 ||| بدون مدرك فرانسه ||| ارسال مدارك: 12/03/2014 ||| فايل نامبر كبك: 07/08/2014 (DA57XXX)|||

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط black.tulip نمایش پست ها
    سلام دوستان،

بالاخره بعد از حدود 3 سال و نیم، CSQ ما با پست رسید.
    فقط یه اشکال کوچیک در برگه ی CSQ همسرم وجود داره ، کد NOC شغلش اشتباه شده....به نظرتون باید ایمیل بزنیم و بگیم که این کد درست نیست ؟
    این کد بعدا چه تاثیری ممکنه روی پروسه های بعدی داشته باشه؟

منشکرم
    سلام و مبارکه انشاا... به خوشی و سلامتی
    می خواستم خواهش کنم اگر ممکنه در مورد امتیازتون در حد امکان توضیح بدین.
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid1353 نمایش پست ها
    سلام نامه آپدیت من هم بالاخره اومد . استرس دارم در حد لالیگا. 90 روز وقت دادن. همه چی هم میخوان. Ielts , زبان فرانسه و همه چی..
    فایل نامبر ما نوامبر 2011 بود. صفر امتیازی بودیم که جدیدا شده 6 امتیازی . انشاله واسه همه خبرهای خوب بیاد

سلام

میشه لطف کنید بگید فایل نامبر شما چند نوامبر ه ؟

مرسی
    دریافت مدارک در منترال: 09/2011 ,فایل نامبر: 11/2011 (DA49xxx)- ايميل آپديت 2015/03/11- ارسال آپدیت 2015/05/05-ویو ازمصاحبه وصدورCSQ تاریخ2015/07/07 (دریافت پستی4/8/2015)-رسید مدارک به سیدنی 02/09/2015 -فايل نامبر فدرال 19/11/2015-مديكال27/11/2015 مین : مکانیک - 12 امتیازی جدید TEFAQ B2,B2 -Ielts 5.5 ,همسر: الکترونیک - 3 امتیازی جدید -TEFAQ B1,A2.

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saht نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نامه آپدیت منم اومد.
    و اما چند سوال:
    1- من برای همسرم یکسال کار پاره وقت اعلام کردم که تو نامه آپدیت گواهی اشتغال و شرح وظایف کاری و سوابق بیمه را خواستند که بدلیل منحل شدن محل کار ایشون و بیمه نبودن، هیچ مدرکی برای ارائه ندارم. حالا چیکار کنم؟
    2-مهر دادگستری و امور خارجه لازم هست یا خیر؟
    3- ترجمه مدرک تحصیلی و ریز نمرات مربوط به سه سال پیش قبوله یا نه؟
    با تشکر
    1) اگر صراحتا توی نامه خواسته شما حتما باید مدارکی دال بر اثبات سابقه کار ارئه دهید(بیمه یا پرداخت مالیاتی)
    2)لازم نیست
    3)قابل قبول هست فقط اگر مهر برابر اصل و برجسته دفترخونه نداره بزنید
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr1982 نمایش پست ها
    سلام

میشه لطف کنید بگید فایل نامبر شما چند نوامبر ه ؟

مرسی
    سلام فایل نا مبر من 1 نوامبر 2011 هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin20 نمایش پست ها
    سلام دوستان فایل نامبر من نوامبر2011 هستش و امتیاز مدرکم صفره . برام نامه آپدیت مدارک اومده و مدرک زبان نخواستن. به نظرتون موقع مصاحبه اگه مدرک زبان نبرم امتیازش برام صفر حساب میشه؟
    سلام دوست عزیز ما هم صفر امتیازی بودیم. آپدیت اومده آیلتس خواستن . توی آنکس A. من آیلتس فرستاده بودم ولی تاریخ اعتبارش گذشته بود. ولی در مورد مدرک زبان فرانسه فقط توی آنکس B اومده. که اگه اشتباه نکنم گفته که بگید مدرک دارین یا نه. ابن بعنی اینکه فرانسه رو نخواستن؟
    برای شما هم همینطوری بود؟
    سوالی که من دارم اینه که ما مدرک فرانسه نداریم. بدون زبان هم امتیازمون پایینه. چی کار کنیم؟ ممکنه به خاطر امتیازمون ریجکتمون کنن؟

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid1353 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ما هم صفر امتیازی بودیم. آپدیت اومده آیلتس خواستن . توی آنکس A. من آیلتس فرستاده بودم ولی تاریخ اعتبارش گذشته بود. ولی در مورد مدرک زبان فرانسه فقط توی آنکس B اومده. که اگه اشتباه نکنم گفته که بگید مدرک دارین یا نه. ابن بعنی اینکه فرانسه رو نخواستن؟
    برای شما هم همینطوری بود؟
    سوالی که من دارم اینه که ما مدرک فرانسه نداریم. بدون زبان هم امتیازمون پایینه. چی کار کنیم؟ ممکنه به خاطر امتیازمون ریجکتمون کنن؟
    دوست عزیز
    قبل از ارسال مداکتون شما خودتون مسئول هستید که همه مدارک و شرایط پروندتون رو کنار هم بگذارید و مثل یک آفیسر خیلی سختگیر امتیاراتتون رو محاسبه کنید و طبق فرمت و استاندارد لازم مدارک رو بررسی کنید.
    شما بعد از محاسبه امتیازات بایستی امتیاز لازم استخدام پذیری و selection رو بیارید(توی ویکی و فایل بروزرسانی تو امضام روش محاسبه گفته شده). سپس هرچه امتیاز کم دارید باید با زبان فرانسه و انگلیسی جبران کنید بعد مدارک رو بفرستید. در غیر اینصورت آفیسر اینکارها رو انجام میده و اگر امتیاز کم داشته باشید خدایی نکرده نانه ریجکت میفرست.
    اونچه در انکس آ هم هست که باید اجبارا بفرستید‌.
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

Junior Member

سلام دوستان چندتا سوال درمورد اضافه کردن مدارک فرزند داشتم ممنون میشم کسانی که اطلاع دارند راهنمایی کنند.
    1- چه فرمهایی غیر از فرم آپدیت مدارک باید برای بچه پر بشه؟
    2-آیا باید مدارک تا قبل از پایان 3 ماه از تولد بچه دستشون رسیده باشه؟
    3- بعضی جاها خوندم که کپی پاسپورت هم لازمه برای فرزند در صورتیکه تو فرم آپدیت فقط شناسنامه و عکس پاسپورتی ذکر شده ، کدومش درسته ؟
    ودر آخر آیا میشه برای نوزاد عکس و پاسپورت گرفت؟
    البته اینم باید بگم که ما فعلا فایل نامبر کبک گرفتیم و نامه آپدیت یا ایمیلی دریافت نکردیم اما چون توی فایل نامبر گفتن که هر تغییر باید تا 90 روز اطلاع داده شود باید مدارک فرزند رو ارسال کنیم .

Junior Member

دوستان ببخشید: اگر دفترخونه کپی برابر اصل ها رو تاریخ نزنه مشکلی هست؟اصولا تاریخ میزنن؟

Junior Member

دوستان عزیز امتیازات من به این شکله:
    سن:16 ، لیسانس:10 و امتیاز رشته:6، سابقه کار:6 مدرک زبان ندارم ولی توی فرم b2زده بودم. جمع اینایی که نوشتم میشه 38یعنی اتوماتیک ردم؟تا اواسط آوریل برای ارسال آپدیتم زمان دارم و فکر نمیکنم بتونم تا اون موقع 2تا b2 بفرستم. ازم مدرک زبان نخواستن فایل نامبرم هم مال نوامبر 2011 هستش.
    من دارم فکر میکنم که اگه قراره مدارکمو بفرستم و حتما ریجکت بشم دیگه چرا بفرستم... نظر شما چیه؟
    ارسال مدارک اکتبر: 2011 دریافت فایل نامبر: نوابر 2011 دریافت آپدیت:ژانویه 2015

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)