صفحه 208 از 476 نخستنخست ... 108158198199200201202203204205206207208209210211212213214215216217218258308 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,071 تا 2,080 , از مجموع 4758

موضوع: درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از CSQ (به درخواست آفیسر و یا به میل متقاضی)

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از مصاحبه کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط world نمایش پست ها
    دقیقا درست می فرمایید ولی متاسفانه حتی نمیشه این بهانه رو هم آورد چون میگن دسترسی به محل سابق کار رو نداری ، از تامین اجتمایی سابقه بیمه بگیر ، در کل فکر نکنم بهانه خوبی باشه در کل فکر کنم نابود شدیم و نهایتا اصلا سابقه بیمه همسر رو نمی فرستیم چاره ای نیست
    فعلا نگران نباشید اجازه بدید نامه آپدیت بیاد متنش رو بگذارید اینجا ببینیم چی خواستن و چه میشه کرد.
    توکل به خدا مشکلی پیش نمیاد.
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

Junior Member

سلام دوستان من در مورد فرستادن مدارک فرزند سوالاتی داشتم اینطور که من متوجه شدم کلا 4 تا فرم رو باید پر کنمA 1520-AF ,A 0520-AF , A 0522-OF ,A 0520-MF, F
    و اینکه توی اطلاعات شغلی و سابقه کار دوسال آخر یه تغییراتی رخ داده میخواستم بدونم با توجه به اینکه ما درخواست آپدیت دریافت نکردیم و فقط میخوایم مدارک فرزندو اضافه میکنیم فقط پرکردن فرمها طبق اطلاعات جدید کفایت میکنه یا باید گواهی شغلی جدید هم ارسال بشه ؟
    ممنون از دوستانی که راهنمایی میکنن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی اکشاف معدن دانشگاه شاهرود

نقل قول نوشته اصلی توسط world نمایش پست ها
    ببخشید دوست گرامی من باید واضح تر توضیح می دادم

همسر من 5 سال پیش در یک شرکت مدت 2 سال کار می کرد اون شرکت فقط ماه اول حق بیمه رو پرداخت کرده و سابقه موجود در سازمان تامین اجتماعی فقط 1 ماه است

در زمان ثبت نام و ارسال مدارک همسر من سابقه کاریش رو 2 سال نوشته و ارسال کرده و همچنین نامه سابقه کاری که از شرکت گرفته و ارسال کردیم نوشته شده با فلان شماره بیمه 2 سال بیمه بوده

حالا اگر الان آپدییت بیاد وقتی سابقه بیمه همسرم رو خواستن اگر سابقه بیمه تامین اجتماعی را ارسال نکنیم امکان ریجکتی وجود داره ؟ یا راه حلی هست ؟
    ریجکتی مربوط به امتیاز هست. کسانی که بیمه یا زبان نمیفرستند و ریجکت می شوند کسانی هستند که به اون امتیاز احتیاج دارند. امتیازاتتون رو حساب کنید ببینید نیاز به امتیاز سابقه کار مطابق قوانین جدید دارید یا خیر؟
    متاهل-سن 16 امتیازی - نفر اول دانشجوی دکتری مهندسی اکتشاف معدن معادلسازی شده-7 سال بیمه- نفر دوم لیسانس ریاضی کاربردی و فوق لیسانس مدیریت صنعتی-TEFAQ B2/A1 0-فامیل در کبک-ارسال پرونده 2011-فایل نامبر 2011-نامه آمادگی برای مصاحبه 2013-آپدیت مدارک 2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pmhashemi نمایش پست ها
    ریجکتی مربوط به امتیاز هست. کسانی که بیمه یا زبان نمیفرستند و ریجکت می شوند کسانی هستند که به اون امتیاز احتیاج دارند. امتیازاتتون رو حساب کنید ببینید نیاز به امتیاز سابقه کار مطابق قوانین جدید دارید یا خیر؟

امتیاز سابقه کار همسر و رشته همسر نیاز نداریم ولی شنیده ام که اگر آپدیتی بخوان و نفرسیم ریجکت می شیم ، نمیدونم چقدر واقعیته ؟؟؟؟!!!
    تاریخ csq :
    20150917

Junior Member

بچه ها ، دوستان
    از من آپدیت خواستن. از طرفی مدارک اضافه کردن فرزند رو هم آماده کرده ام. با توجه به اینکه اعلام فرزندم خیلی دیر شده، به نظر شما یکباره صبر کنم تا یک ماه و نیم دیگه مدارک فرزند رو با آپدیت بفرستم یا هر چه زودتر بفرستم کلکش کنده شه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid1353 نمایش پست ها
    بچه ها ، دوستان
    از من آپدیت خواستن. از طرفی مدارک اضافه کردن فرزند رو هم آماده کرده ام. با توجه به اینکه اعلام فرزندم خیلی دیر شده، به نظر شما یکباره صبر کنم تا یک ماه و نیم دیگه مدارک فرزند رو با آپدیت بفرستم یا هر چه زودتر بفرستم کلکش کنده شه؟

سلام تبریک میگم
    لطف میکنید مشخصات امضاء و اینکه فایل نامبرتون حوالی چه عددیه.
    به نظرم هرچه سریعتر مدارک بچه وآپدیتتون رو با هم بفرستید.
    دریافت مدارک در منترال: 09/2011 ,فایل نامبر: 11/2011 (DA49xxx)- ايميل آپديت 2015/03/11- ارسال آپدیت 2015/05/05-ویو ازمصاحبه وصدورCSQ تاریخ2015/07/07 (دریافت پستی4/8/2015)-رسید مدارک به سیدنی 02/09/2015 -فايل نامبر فدرال 19/11/2015-مديكال27/11/2015 مین : مکانیک - 12 امتیازی جدید TEFAQ B2,B2 -Ielts 5.5 ,همسر: الکترونیک - 3 امتیازی جدید -TEFAQ B1,A2.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr1982 نمایش پست ها
    سلام تبریک میگم
    لطف میکنید مشخصات امضاء و اینکه فایل نامبرتون حوالی چه عددیه.
    به نظرم هرچه سریعتر مدارک بچه وآپدیتتون رو با هم بفرستید.
    چشم حتما
    راستش تازه آیلتس ثبت نام کردم 23 اسفند امتحانه. از من خواسته اند. فقط اینکه تا جوابش بیاد طول میکشه واسه این پرسیدم که مدارک بچه رو زودتر بفرستم بعد مدارک آپدیت رو بفرستم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farahfn نمایش پست ها
    سلام دوستان من در مورد فرستادن مدارک فرزند سوالاتی داشتم اینطور که من متوجه شدم کلا 4 تا فرم رو باید پر کنمA 1520-AF ,A 0520-AF , A 0522-OF ,A 0520-MF, F
    و اینکه توی اطلاعات شغلی و سابقه کار دوسال آخر یه تغییراتی رخ داده میخواستم بدونم با توجه به اینکه ما درخواست آپدیت دریافت نکردیم و فقط میخوایم مدارک فرزندو اضافه میکنیم فقط پرکردن فرمها طبق اطلاعات جدید کفایت میکنه یا باید گواهی شغلی جدید هم ارسال بشه ؟
    ممنون از دوستانی که راهنمایی میکنن
    البته یه چیز دیگه به سوالم اضافه کنم اینکه سابقه کار همسرم توی یکسال اخیر بدون بیمه هستش اما دوباره با بیمه جایی شروع بکار کردن یعنی حدود 9 ماه بدون بیمه تو این 5 سال اخیر کار کردن ولی مابقی بیمه دارن .به هرحال ما باید اطلاعات رو بروز وارد فرمها کنیم درسته؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی صنایع

دوست گرامی

با سلام

سال گذشته برای ما آپدیت امد و ما ارسال نمودیم . بعد با امتیاز موجود از مین دو ب2 در 18 ماه خواسته شد . به دلیل مشغله زیاد همسرم قادر به خواندن برای امتحان نشدند. ایشان از کاردانی برق کارشناسی برق گرفتن و فکر کنم 4 امتیاز بابت کارشناسی و با توجه به 12 امتیازی شدن برق به پرونده اضافه شده است . بنده نیز به عنوان همراه ارشد صنایع را در حال به اتمام رساندن هستم . البته هم من و هم همسزم به زودی آیلتس می دهیم و خودم نیز به عنوان همراه امتحان فرانسه می دهم .
    سوال اول آیا قانون جدید شامل ما می شود ؟
    سوال دوم آیا با توجه به اینکه از همسرم مدرک زبان خواسته شده و به جای ایشان من بفرستم پرونده رد می شود ؟
    سوال سوم آیا ارسال مدارک آیلتس بالای 5/5 و مدرک زبان من (همراه) از رد شدن پرونده جلوگیری می کند ؟
    در خصوص شرایط پرونده نیز نمره کامل از سن ، سابقه کار اخذ شده است و یک فرزند نیز داریم . در صورتیکه مین نیز عوض شود من نیز 12 سال سابق کار مرتبط دارم .

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid1353 نمایش پست ها
    چشم حتما
    راستش تازه آیلتس ثبت نام کردم 23 اسفند امتحانه. از من خواسته اند. فقط اینکه تا جوابش بیاد طول میکشه واسه این پرسیدم که مدارک بچه رو زودتر بفرستم بعد مدارک آپدیت رو بفرستم
    سلام دوست عزیز،
    تولد فرزندتون رو تبریک میگم
    من اگه جای شما بودم با مدارک آپدیت میفرستادم. فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد. کمااینکه اگه بخوان به دیر فرستادنش ایراد بگیرن الان هم اگه بفرستین ایراد میگیرن (که البته بعید میدونم).
    فوق ليسانس كامپيوتر (16 امتيازي) ||| همسر ليسانس كامپيوتر ||| يك فرزند ||| آيلتس 6 ||| بدون مدرك فرانسه ||| ارسال مدارك: 12/03/2014 ||| فايل نامبر كبك: 07/08/2014 (DA57XXX)|||

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)