صفحه 252 از 476 نخستنخست ... 152202242243244245246247248249250251252253254255256257258259260261262302352 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,511 تا 2,520 , از مجموع 4758

موضوع: درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از CSQ (به درخواست آفیسر و یا به میل متقاضی)

پیش فرض پاسخ : درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از مصاحبه کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط sami_djafari نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    در مورد این بحث، من فایل نامبرم 49XXX است اما هنوز منتظر نامه آپدیت هستم. علارغم اینکه پیگیری تلفنی هم چند وقت پیش اما خیری هنوز نشده است. من توجیهی برای این وضعیت که 50XXX رو داره بررسی می کنه ولی خیری از آپدیت فایل من نیست؟ در ضمن رشتم 6 امتیازی بود اون موقع
    سلام دوست عزيز،

در مرحله آپديت محتواي پرونده ها بصورت فيزيكي و دستي توسط آفيسرها بررسي ميشه. به همين دليل هر سري تعداد مشخصي از پرونده ها رو بين چند آفيسر تقسيم ميكنن. بدليل حساسيت، پيچيدگي و ... برخي پرونده ها كارهاي آفيسرها همزمان پيش نميره و بعضي هاشون عقب ميفتن. نتيجه اين ميشه كه شما هنوز آپديت نگرفتين.

با اين توضيحات، به نظرم وضعيت براي 49XXXها نگران كننده نيست و (اگه همينطور پيش بره) بزودي (تا 1 ماه ديگه) براتون آپديت مياد.
    ولي 48XXXها و قبلتر اگه تا الان آپديت نگرفتن لازمه كه حتما پيگيري كنن.
    فوق ليسانس كامپيوتر (16 امتيازي) ||| همسر ليسانس كامپيوتر ||| يك فرزند ||| آيلتس 6 ||| بدون مدرك فرانسه ||| ارسال مدارك: 12/03/2014 ||| فايل نامبر كبك: 07/08/2014 (DA57XXX)|||

Junior Member hamid8717 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت صنعتی

سلام دوستان،
    مدارک آپدیتم بایستی حداکثر تا 94/03/07 به دست اداره مهاجرت کبک برسه. با این اوصاف و با توجه به مدت زمان پست(حدود 5 روز TNT) به نظر شما مطمئن ترین زمان کی خواهد بود؟
    دلیل سئوالم اینه که منتظر جواب امتحان TCF هستم که می تونه از 16 اردیبهشت تا 31 اردیبهشت به دستم برسه. منظورم اینه که تا کی منتظر بمونم بهتره؟
    ارسال مدارک: 2011/09/18 دریافت فایل نامبر: 2011/11/15 دریافت نامه آپدیت: 2015/02/28 ارسال مدارک آپدیت 2015/05/14 دریافت CSQ : شهریور 97 رسید مدارک فدرال: سوم آبان 97 انجام بایو : 97/12/28 انجام و نهایی شدن مدیکال 99/05/05 درخواست آپدیت و ارسال آن 99/06/20 منتظر دسیژن.....

Junior Member hamid8717 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت صنعتی

سلام دوستان،
    سه تا سئوال در مورد آپدیت داشتم:
    1- در انکس A, آیتمی با عنوان Enfants à charge qui vouse accompagnent و باشماره 16 آمده است و فقط ترجمه شناسنامه رو خواسته. حالا در فرم A-1520-AF آیتم 16 هم شناسنامه رو گفته و هم فتوکپی پاسپورت رو. به نظرتون با توجه به آنکه توی انکس A صحبتی از پاسپورت نکرده، نیازی به ارسال هست یا خیر؟
    2- با توجه به تغییر میزان سوابق در انکس B ، گواهی سابقه جدید بهمراه بیمه مربوطه رو تهیه کردم.در خصوص سه فیش حقوق آخر، گفته فتوکپی. اصل رو از شرکت و با مهر شرکت گرفتم.حالا این کافیه یا باید فیش ها رو ترجمه کنم؟
    3-دیگه اینکه این مدارک(گواهی شغل، بیمه و فیش حقوق) هم به انکس A بخشی که سوابق کاری و بیمه مربوطه رو خواسته و هم به انکس B بخشی که به تغییر سوابق هست مربوط میشه . حالا تو ترتیب گذاشتن مدارک اینها رو جزء کدومشون بیاریم؟ به نظرم باید یکجا در A بیاریم ، درست میگم؟
    ممنون میشم پاسخ بدید.
    ارسال مدارک: 2011/09/18 دریافت فایل نامبر: 2011/11/15 دریافت نامه آپدیت: 2015/02/28 ارسال مدارک آپدیت 2015/05/14 دریافت CSQ : شهریور 97 رسید مدارک فدرال: سوم آبان 97 انجام بایو : 97/12/28 انجام و نهایی شدن مدیکال 99/05/05 درخواست آپدیت و ارسال آن 99/06/20 منتظر دسیژن.....

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid8717 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    سه تا سئوال در مورد آپدیت داشتم:
    1- در انکس A, آیتمی با عنوان Enfants à charge qui vouse accompagnent و باشماره 16 آمده است و فقط ترجمه شناسنامه رو خواسته. حالا در فرم A-1520-AF آیتم 16 هم شناسنامه رو گفته و هم فتوکپی پاسپورت رو. به نظرتون با توجه به آنکه توی انکس A صحبتی از پاسپورت نکرده، نیازی به ارسال هست یا خیر؟
    2- با توجه به تغییر میزان سوابق در انکس B ، گواهی سابقه جدید بهمراه بیمه مربوطه رو تهیه کردم.در خصوص سه فیش حقوق آخر، گفته فتوکپی. اصل رو از شرکت و با مهر شرکت گرفتم.حالا این کافیه یا باید فیش ها رو ترجمه کنم؟
    3-دیگه اینکه این مدارک(گواهی شغل، بیمه و فیش حقوق) هم به انکس A بخشی که سوابق کاری و بیمه مربوطه رو خواسته و هم به انکس B بخشی که به تغییر سوابق هست مربوط میشه . حالا تو ترتیب گذاشتن مدارک اینها رو جزء کدومشون بیاریم؟ به نظرم باید یکجا در A بیاریم ، درست میگم؟
    ممنون میشم پاسخ بدید.
    ۱)ترجمه شناسنامه . پاسپورت نیاز نیس اگه نخواسته
    ۲)هرچیزی به زبان غیر از انگلیسی یا فرانسس باید ترجمه شه
    ۳)اگر انکس آ خواسته بعد از انکس آ قرار بدید
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط staleshi2 نمایش پست ها
    سلام
    من رشته ام مهندسی کامپیوتر هست، همسرم صفر امتیازی و دارای فرزند.
    من سال 2010 لیسانس گرفتم و چون از دوران دانشجویی کار میکردم، سوابق کاری مو بدون بیمه که شامل قراردادهای یکساله میشد براشون فرستادم،
    ولی از سال 2011 بیمه تامین اجتماعی هستم که توی annex B براشون میفرستم.
    حالا که در annex A سوابق پنج سال قبل از فرستادن تقاضای مهاجرت رو میخوان، و گفتند که قراردادهای کاری رو قبول نمی کنند،
    چی کار باید کرد؟
    یکی از دوستام به همین دلیل ریجکت شده.
    میشه براشون توضیح داد که تو دوران دانشجویی شرکتها بیمه نمیکنند و فقط سوابق سه ساله اخیرمو حساب کنند؟
    تاریخ فایل نامبر : دسامبر 2011
    تاریخ آپدیت : مارس 2015
    مدرک : B1-B1 که شش ماه پیش expire شد.
    اگه 2010 مدرک گرفتید مشکلی نیست امتیاز رشته رو میگیرید اگه مدرک رو 5 سال قبل از اقدام گرفته باشید سابقه بیمه ی 5 سال قبل از اقدام رو درخواست میکنن امتیاز سابقه کار بعد از اقدام رو هم میگیرید
    تاریخ دریافت فایل نامبر کبک: .7 نوامبر 2011
    ویو و صدور سی اس کیو 20 آوریل 2015 .دریافت مدارک فدرال 1 جون 2015و صدور فایل نامبر فدرال 27 جولای 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

Unhappy پاسخ : درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از مصاحبه کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط aidav نمایش پست ها
    شما دو تا تا راه پیش رو دارید:
    ۱) گواهی پرداخت مالیاتی را بجای بیمه بفرسید
    ۲)حکم کارگزین+ فیش حقوق.+گواهی سابقه کار که در اون ذکر شده باشه که شماره پاره وقت و بدون بیمه + کاورلتر که توضیح بدید چرا نقص مدارک دارید
    اداره مهاجرت خودش گفته اگر چیزی رو‌نمیتونید بفرسید توضیح بدید با دلیل و مدرک. انشالله درست میشه.
    در ضمن تو نامه ریجکتی که گذاشتید دلیل رو رعایت نکردن فرمت گواهی بیمه نوشته(ظاهرا بجای اصل کپی برابراصل دفترخونه فرستادن) و نه عدم ارسال گواهی بیمه
    سلام

من سال 2010 لیسانس گرفتم و چون از دوران دانشجویی کار میکردم، سوابق کاری مو بدون بیمه که شامل قراردادهای یکساله میشد براشون فرستادم،

حالا که در annex A سوابق پنج سال قبل از فرستادن تقاضای مهاجرت رو میخوان، و گفتند که قراردادهای کاری رو قبول نمی کنند،

چی کار باید کرد؟

میشه براشون توضیح داد که تو دوران دانشجویی شرکتها بیمه نمیکنند و فقط سوابق سه ساله اخیرمو حساب کنند؟

سلام خیلی ممنون از راهنمایی بسیار ارزنده تون،
    در مورد دو راه حلی که عنوان کردید:
    1- گواهی پرداخت مالیات رو چطور میتونم بگیرم؟ یعنی مالیات بر درآمد؟
    2- حکم کارگزین چیه ؟
    3- فیش حقوق چند تا و برای چه زمانی بفرستم ؟
    4- در انکس B مستقیماً فیش حقوقی نخواسته، طبق pdf ده صفحه ای که گفته Renseingnements generaux باید فیش حقوقی سه ماه آخر رو بفرستم؟
    5- امتیاز رشته من چند محسوب میشه؟
    6- مدرک زبان b1-b1 بفرستم یا نه؟؟

ببخشید خیلی خیلی به کمکتون نیاز دارم.

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط staleshi2 نمایش پست ها
    سلام

چی کار باید کرد؟

سلام خیلی ممنون از راهنمایی بسیار ارزنده تون،
    در مورد دو راه حلی که عنوان کردید:
    1- گواهی پرداخت مالیات رو چطور میتونم بگیرم؟ یعنی مالیات بر درآمد؟
    2- حکم کارگزین چیه ؟
    3- فیش حقوق چند تا و برای چه زمانی بفرستم ؟
    4- در انکس B مستقیماً فیش حقوقی نخواسته، طبق pdf ده صفحه ای که گفته Renseingnements generaux باید فیش حقوقی سه ماه آخر رو بفرستم؟
    5- امتیاز رشته من چند محسوب میشه؟
    6- مدرک زبان b1-b1 بفرستم یا نه؟؟

ببخشید خیلی خیلی به کمکتون نیاز دارم.
    ۱)کارفرمایان شرکتها به ازای هر کدوم از کارمندهاشون باید به اداره مالیات یک مبلغی بعنوان مالیات بر درآمد پرداخت نمایند. این گواهی برحسب درخواست کارفرماتون از طرف اداره مالیات صادر خواهد شد.
    ۲)حکم کارگزینی حکم کارگزینیه همه کارمندها دارند.
    ۳)سه ماه آخر
    ۴)بله
    ۵)اگر گواهی سابقتون رو طبق noc مهندسی کامپیوتر تنظیم کنید ۱۶ امتیاز رو میگیرید
    ۶)اکسپایر شده بدرد نمیخوره
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

سلام دوستان
    میتونید من و راهنمایی کنید این مدرک چه چیزی هست؟ preuve des cotisations sociales
    همسر من وکیل هست و این نامه باید از کجا تهیه بشه
    رشته فوق ليسانس کامپیوتر 16 امتيازي - فایل نامبر *** DA000044
    ارسال مدارک فوریه 2011 - دريافت فايل نامبر جون 2011 - دريافت آپديت: دسامبر 2014-
    مصاحبه: نداشتم- رسید مدارک به سیدنی: 16 جولای 2015 - فایل نامبر فدرال: 9 نوامبر(115 روز )
    - مدیکال: ؟؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    من تا 9 آوریل وقت داشتم آپدیت مدارکو بفرستم. همه رو کامل 25 مارس پست کردم. الان یه نامه برام اومده که ما تصمیم به رد کردن پرونده شما گرفتیم چون دو مدرک زیر را ارسال نکرده اید:
    1- کپی برابر اصل بیمه خودم
    2-کپی برابر اصل بیمه همسرم

درحالیکه من با اطمینان و دقت کپی برابر اصل و اصل سوابق بیمه خودم رو با مهر خارجه و دادگستری براشون در مدارک گذاشتم. همسرم هم کارمند سازمان صدا و سیما هستند و مدارک بیمه شون جدای از نامه بخش اداری نیست و در فیش حقوقی دقیق ذکر شده و من کپب برابر اصل مدارک ایشون شامل نامه امور اداری و فیش های حقوقی رو ارسال کردم.

الان نمیدونم واقعا چه کاری باید بکنم. بیش از 1 ماه وقت گذاشتم برای جمع کردن مدارک و بیش از 2.5 میلیون هزینه کپی برابر اصل و ترجمه و مهرهای تایید رو دادم. حالا به راحتی میگن این دو کپی برابر اصل نیست و ما پرونده ای رو که از ارسال مدارک اولیه ش بیش از 4 سال میگذره رو می بندیم!!!!

لطفا اگر کسی میتونه منو راهنمایی کنه چون واقعا حالم بده!
    اینم متن نامه:
    Objet : Décision de rejet pour défaut de fournir les documents requis
    Madame,
    Nous accusons réception des documents que vous nous avez fait parvenir, à la suite
    de notre demande de documents manquants ou non conformes.
    Nous constatons que vous n’avez pas fourni tous les documents demandés dans le
    format exigé.
    Les documents suivants que vous avez fournis pour le requérant principal sont dans un
    format différent de celui exigé :
    - Copie certifiée conforme de preuve des cotisations sociales ou preuve de paiement
    de l’impôt sur le revenu (par le notaire) pour attester la légalité de l’expérience
    professionnelle acquise au cours des cinq années précédant le dépôt de votre demande de
    certificat de sélection
    Ils auraient dû être certifiés conformes par l'émetteur du document.
    Vous n’avez pas fourni les documents pour le conjoint, indiqués ci-dessous :
    - Copie certifiée conforme de preuve des cotisations sociales ou preuve de paiement
    de l’impôt sur le revenu (par l'émetteur) pour attester la légalité de l’expérience
    professionnelle acquise au cours des cinq années précédant le dépôt de votre demande de
    certificat de sélection
    Par conséquent, nous rejetons votre demande de Certificat de sélection, comme
    le prévoit la Loi sur l’immigration au Québec.
    Veuillez recevoir, Madame, nos salutations distinguées.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simooyeh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تا 9 آوریل وقت داشتم آپدیت مدارکو بفرستم. همه رو کامل 25 مارس پست کردم. الان یه نامه برام اومده که ما تصمیم به رد کردن پرونده شما گرفتیم چون دو مدرک زیر را ارسال نکرده اید:
    1- کپی برابر اصل بیمه خودم
    2-کپی برابر اصل بیمه همسرم

درحالیکه من با اطمینان و دقت کپی برابر اصل و اصل سوابق بیمه خودم رو با مهر خارجه و دادگستری براشون در مدارک گذاشتم. همسرم هم کارمند سازمان صدا و سیما هستند و مدارک بیمه شون جدای از نامه بخش اداری نیست و در فیش حقوقی دقیق ذکر شده و من کپب برابر اصل مدارک ایشون شامل نامه امور اداری و فیش های حقوقی رو ارسال کردم.

الان نمیدونم واقعا چه کاری باید بکنم. بیش از 1 ماه وقت گذاشتم برای جمع کردن مدارک و بیش از 2.5 میلیون هزینه کپی برابر اصل و ترجمه و مهرهای تایید رو دادم. حالا به راحتی میگن این دو کپی برابر اصل نیست و ما پرونده ای رو که از ارسال مدارک اولیه ش بیش از 4 سال میگذره رو می بندیم!!!!

لطفا اگر کسی میتونه منو راهنمایی کنه چون واقعا حالم بده!
    اینم متن نامه:
    Objet : Décision de rejet pour défaut de fournir les documents requis
    Madame,
    Nous accusons réception des documents que vous nous avez fait parvenir, à la suite
    de notre demande de documents manquants ou non conformes.
    Nous constatons que vous n’avez pas fourni tous les documents demandés dans le
    format exigé.
    Les documents suivants que vous avez fournis pour le requérant principal sont dans un
    format différent de celui exigé :
    de l’impôt sur le revenu (par le notaire) pour attester la légalité de l’expérience
    certificat de sélection
    Ils auraient dû être certifiés conformes par l'émetteur du document.
    Vous n’avez pas fourni les documents pour le conjoint, indiqués ci-dessous :
    de l’impôt sur le revenu (par l'émetteur) pour attester la légalité de l’expérience
    certificat de sélection
    Par conséquent, nous rejetons votre demande de Certificat de sélection, comme
    le prévoit la Loi sur l’immigration au Québec.
    Veuillez recevoir, Madame, nos salutations distinguées.
    سلام دوست عزیز
    خیلی ناراحت شدم از پاسخی که به آپدیت شما دادن ،امیدوارم که اشتباهی رخ داده باشه که با پیگیری بتونید مشکل رو حل کنید.
    در متنی که ارسال کردید از شما بیمه ویا گواهی مالیاتی 5 سال قبل از تشکیل پرونده رو خواسته بودن ، آیا شما سابقه بیمه (گواهی مالیاتی) اون بازه زمانی رو فرستاده بودید؟واینکه شما مدارک بیمه رو توی دفتر خونه برابر اصل کرده بودید و با اصل مدارک فرستادید؟
    در مورد همسرتون از متن ارسالی شما من برداشتم این بود که برای همسرتون سابقه بیمه نفرستادید و گواهی شغلی و فیش حقوفی رو برابر اصل کردید و فرستادید ؟

اگر ممکنه به سوالات من جواب بدید تا دقیقا بفهمیم مشکل کجا بوده
    دریافت مدارک در منترال: 09/2011 ,فایل نامبر: 11/2011 (DA49xxx)- ايميل آپديت 2015/03/11- ارسال آپدیت 2015/05/05-ویو ازمصاحبه وصدورCSQ تاریخ2015/07/07 (دریافت پستی4/8/2015)-رسید مدارک به سیدنی 02/09/2015 -فايل نامبر فدرال 19/11/2015-مديكال27/11/2015 مین : مکانیک - 12 امتیازی جدید TEFAQ B2,B2 -Ielts 5.5 ,همسر: الکترونیک - 3 امتیازی جدید -TEFAQ B1,A2.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)