صفحه 426 از 476 نخستنخست ... 326376416417418419420421422423424425426427428429430431432433434435436 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,251 تا 4,260 , از مجموع 4758

موضوع: درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از CSQ (به درخواست آفیسر و یا به میل متقاضی)

Junior Member artmis21 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc biology, Bahonar

پیش فرض پاسخ : درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از CSQ (به درخواست آفیسر و یا به میل مت

نقل قول نوشته اصلی توسط frough نمایش پست ها
    دوستاني كه تو آپديت ازشون سابقه كاري نخواستن مي شه لطفا بگن كه مدارك كاري فرستادند يا نه ؟؟؟؟؟؟؟

من بين دوراهي موندم

چی ازتون خواستن؟ به من گفته بود بیمه 5 سال گذشته، و نامه کاری از یکی از کارهایی که اعلام کرده بودم و در پرونده اصلی نامه اون رو نفرستاده بودم.
    1 سال کارآموزی نامه داده بودم، و تدریس پاره وقت زبان. نامه کارآموزی رو مجددا نفرستادم، چون ذکر نشده بود، نامه پاره وقت زبان رو خواستن، که موسسه به من نامه نداد، من هم یک کاورلتر گذاشتم که به من نامه نمیدن، کلا اون سابقه کار رو حذف کنید از پرونده من، چون اینجا ایرانه و برخی از موسسه های زبان به دلیل درگیر نشدن با بیمه و مالیات به ما نامه کاری نمیدن، و به این دلیل هم من به تدریس ادامه ندادم.
    و در یک نامه دیگه هم نوشتم که بیمه ندارم، کارآموزی بوده، 1 سال موندم به این امید که جایی برای استخدام جدید باز بشه، که نشد و من هم از اون شرکت اومدم بیرون.این کل سابقه کاری بود که من در 5 سال قبل از آپدیت داشتم. و اون یک سال کارآموزی رو برای از دست ندادن امتیاز رشته تحصیلی می خواستم، و می دونستم بدون بیمه به امتیاز کاری من اضافه نمی کنه.
    و خوشبختانه آپدیت من بعد از قانون حذف بیمه بررسی شد و برای سه ماه از اون کارآموزی که تاریخش 5 سال قبل از تاریخ بررسی نهایی پرونده بود امتیاز کاری دریافت کردم.
    اگر ازتون خواسته نشده نیازی به فرستادن مجدد نیست. هرچی ازتون خواستن بفرستید. و اینطور که برای من حساب کردن، باید بگم که امتیازات شما از 5 سال گذشته تا زمان بررسی مدارک آپدیت شما حساب میشه، یعنی اگر قبل از 5 سال گذشته شما سابقه کاری داشتید حساب نمیشه، مهم این 5 ساله، والا باید برای من کارآموزی رو در جدول نهایی 1 سال و 1 ماه میزد، ولی فقط 3 ماه اون رو که در این فاصله 5 ساله قرار می گرفت برای من حساب کردن. پس برای قبل این تاریخ وسواس به خرج ندید
    فوق لیسانس/ 6 امتیازی- سابقه کار 3 سال/سن زیر 35- آیلتس 8، فرانسه B1 و B2/فایل نامبر نوامبر 2011 - آپدیت ژوئن 2015- ارسال آپدیت 24 سپتامبر 2015- CSQ بدون مصاحبه 14 آپریل 2016- فایل نامبر فدرال 28 سپتامبر - دریافت مدیکال 5 اکتبر- ثبت نتایج مدیکال 14 اکتبر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از CSQ (به درخواست آفیسر و یا به میل مت

نقل قول نوشته اصلی توسط artmis21 نمایش پست ها
    پس شما اکتوبری حساب میشید نه سپتامبری- تاریخ بررسی اولیه مدارک شما بعد از تاریخ ذکر شده در نامه آپدیت هست، قبل از اون اگر مدارک بفرستید معمولا تغییری در سرعت کاری پیش نمیاد. من تا 27 سپتامبر فرصت ارسال داشتم. شما از اکتوبر به بعد 4 تا 6 ماه باید صبر کنید احتمالا
    تماس گرفتن مشکلی نداره، مخصوصا با اسکایپ، من که همیشه بدون معطلی و به راحتی تماس گرفتم.
    بله از اکتبر باید حساب کنم، آخر اکتبر یا به عبارتی اول نوامبر که با همین روش هم شش ماه تمام شده اما در هر صورت ظاهرا چیز دیگه ای نمونده....شما با اسکایپ چطور تماس می گیرید. اداره مهاجرت که اسکایپ نداره؟ خودتون اکانت اسکایپ دارید...؟منظورم اشتراک پولی اسکایپه...

با سلام خدمت همه دوستان

می خواستم بگم دوستان زود نا امید نشید و صبور باشید.
    من فایل نامبر نوامبر 2011 را داشتم و پارسال خرداماه آپدیت فرستادم،بعد از دوماه گفتند نفرستادی و داستانی برای اثباتش بود،که بعد از یکماه پرونده پیدا شد.
    دوماه بعد نامه انتظار مصاحبه دادن،در صورتیکه اصلا نیازی به مصاحبه نبود و من امتیازات کافی را داشتم.
    اما نهایتا جمعه هفته گذشته که زنگ زدم،بعد از 4 سال و 7 ماه از ارسال پرونده، بهم گفتن 28 آپریل csq صادر شده.
    دوستان عزیز اینا خودشون هم نمی دونن دقیق چی کار می کنن،فقط میگم امیدوار باشید و حتما پیگیری پرونده باشید.اگه شد هر یکماه یک بار یه پیگیری بکنید.
    اداره مهاجرت اونجوری که ما فکر کردیم در کانادا هستو دقیقه نیست،بی نظمی زیاد داره.
    دوستان پیگیر باشید،پشت کار داشته باشید،من زمانی که پروندم گم شد،وکلای به اسم کار بلد حتی تو مونترال بهم گفتند فکر پرونده جدید باش،اما من همه تلاشمو کردم
    مطمئن باشید اونی که اون بالاس نمی ذاره تلاشتون بی نتیجه باشه.باز هم میگم تا جایی که ممکنه پیگیری باشید.

به امید خبر خوش برای همه دوستان عزیز.
    برای من هم برای ادامه راه دعا کنید.

موفق باشید
    د
    مهندسی کامپیوتر - متاهل - دو فرزند - ارسال مدارک اکتبر 2011،فایل نامبر نوامبر 2011 - زبان فرانسه TCFQ B1 B2 - صدور CSQ آپریل 2016

Member
    رشته و دانشگاه
    شيمي كاربردي

نقل قول نوشته اصلی توسط modaquebecois نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان

می خواستم بگم دوستان زود نا امید نشید و صبور باشید.
    من فایل نامبر نوامبر 2011 را داشتم و پارسال خرداماه آپدیت فرستادم،بعد از دوماه گفتند نفرستادی و داستانی برای اثباتش بود،که بعد از یکماه پرونده پیدا شد.
    دوماه بعد نامه انتظار مصاحبه دادن،در صورتیکه اصلا نیازی به مصاحبه نبود و من امتیازات کافی را داشتم.
    اما نهایتا جمعه هفته گذشته که زنگ زدم،بعد از 4 سال و 7 ماه از ارسال پرونده، بهم گفتن 28 آپریل csq صادر شده.
    دوستان عزیز اینا خودشون هم نمی دونن دقیق چی کار می کنن،فقط میگم امیدوار باشید و حتما پیگیری پرونده باشید.اگه شد هر یکماه یک بار یه پیگیری بکنید.
    اداره مهاجرت اونجوری که ما فکر کردیم در کانادا هستو دقیقه نیست،بی نظمی زیاد داره.
    دوستان پیگیر باشید،پشت کار داشته باشید،من زمانی که پروندم گم شد،وکلای به اسم کار بلد حتی تو مونترال بهم گفتند فکر پرونده جدید باش،اما من همه تلاشمو کردم
    مطمئن باشید اونی که اون بالاس نمی ذاره تلاشتون بی نتیجه باشه.باز هم میگم تا جایی که ممکنه پیگیری باشید.

به امید خبر خوش برای همه دوستان عزیز.
    برای من هم برای ادامه راه دعا کنید.

موفق باشید
    د
    دوست عزيز تبريك بابت خبر خوبي كه دريافت كرديد ، كلا اين كبكي ها تا انرژي آدمو به صفر نرسونن كارو نهايي نمي كنند ميشه بگيد چه جوري بهشون اثبات كرديد واسه ارسال مدارك ؟؟؟؟ اگه مدارك گم بشه با قبض پست مي شه اثباتش كرد ؟؟؟؟؟؟
    نفر اصلي شيمي - ارسال مدارك 2013/07/13 - دريافت فايل نامبر 2013/10/22 - نفر دوم حسابداري - يك فرزند - مدرك زبان-TEF- B2-B2-
    ارسال آپديت 2016/05/13-

نقل قول نوشته اصلی توسط frough نمایش پست ها
    دوست عزيز تبريك بابت خبر خوبي كه دريافت كرديد ، كلا اين كبكي ها تا انرژي آدمو به صفر نرسونن كارو نهايي نمي كنند ميشه بگيد چه جوري بهشون اثبات كرديد واسه ارسال مدارك ؟؟؟؟ اگه مدارك گم بشه با قبض پست مي شه اثباتش كرد ؟؟؟؟؟؟
    با عرض سلام و احترام

من نامه تهیه کردم و تمام مستندات رو گذاشتم از جمله رسید پستی
    البته رسید پستی رو از شرکت آرامکس خواستم برام ایمیل کنن،که ممنون از همکاریشون تو کمترین زمان این کارو انجام دادم.
    هم نامه رو ایمیل کردم و هم فکس و هر 4-5 روز یکبار بهشون زنگ زدم
    خدایی بود که پیدا شد.
    حتما پیگیر باشید.

موفق باشید
    مهندسی کامپیوتر - متاهل - دو فرزند - ارسال مدارک اکتبر 2011،فایل نامبر نوامبر 2011 - زبان فرانسه TCFQ B1 B2 - صدور CSQ آپریل 2016

Junior Member artmis21 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc biology, Bahonar

نقل قول نوشته اصلی توسط dvt نمایش پست ها
    بله از اکتبر باید حساب کنم، آخر اکتبر یا به عبارتی اول نوامبر که با همین روش هم شش ماه تمام شده اما در هر صورت ظاهرا چیز دیگه ای نمونده....شما با اسکایپ چطور تماس می گیرید. اداره مهاجرت که اسکایپ نداره؟ خودتون اکانت اسکایپ دارید...؟منظورم اشتراک پولی اسکایپه...

اشتراک پولی نمی خواد. یک سرویس هایی هست به نام سرویس تماس رایگان، سازمان ها و برخی از ادارات در کانادا و آمریکا و جاهای دیگر این سرویس رو به مشتریان ارائه می کنند. یک شماره خاص رو به شما اعلام می کنند که می تونید با داشتن حساب معمولی اسکایپ باهاشون رایگان تماس بگیرید. و شما تنها هزینه اینترنت خودتون رو اینجا پرداخت می کنید- که در کل هر تماس با کانادا 5- 10 مگابایت بیشتر حجم نمی بره
    شماره تماس اداره مهاجرت کبک این هست: 0018778649191

کافیه این رو با اسکایپ شماره گیری کنید. و بقیش دقیقا همون سیستم تلفنیه که باهاش آشنایی دارید. پیام ضبط شده ای که بهتون میگه گزینه های مورد نظرتون رو انتخاب کنید.
    ولی حتما اینترنت پرسرعت استفاده کنید. من با 4G ایرانسل تماس میگیرم، بدون قطعی و خیلی راحت. برای تماس هم روزهای پنج شنبه و جمعه شب ساعت 8 یا 9 به بعد تماس بگیرید به اشغالی نمی خورید

برای مدت زمان هم برخی از دوستان که تماس گرفته بودند بهشون گفته شده بود که این مرحله بین 1 تا 12 ماه طول میکشه، ولی حداقل ماهی یک بار تماس بگیرید ضرر نداره
    فوق لیسانس/ 6 امتیازی- سابقه کار 3 سال/سن زیر 35- آیلتس 8، فرانسه B1 و B2/فایل نامبر نوامبر 2011 - آپدیت ژوئن 2015- ارسال آپدیت 24 سپتامبر 2015- CSQ بدون مصاحبه 14 آپریل 2016- فایل نامبر فدرال 28 سپتامبر - دریافت مدیکال 5 اکتبر- ثبت نتایج مدیکال 14 اکتبر

Member mjtb آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

سلام دوستان عزیز
    من دارم مدارکمو پست میکنم
    این فرم A-1520-AF (2015-11) رو هم باید پر کنیم دیگه؟
    رشته: كامپيوتر ارسال مدارك: دسامبر 2010 فايل نامبر : مارس 2011 ویو و صدور CSQ : مارس 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط mjtb نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من دارم مدارکمو پست میکنم
    این فرم A-1520-AF (2015-11) رو هم باید پر کنیم دیگه؟
    با سلام به دوستان
    مگه فرم AA-1520-AF چک لیست نیست؟
    باید چک لیستو پر کنیم؟

دوستان سلام
    تو آپدیت من نوشته تا قبل از 19 می مدارک رو باید بفرستی وگرنه ریجکت میشی .به نظر شما با کدوم پست مدارک سریعتر به دستشون میرسه؟DHL یا TNT
    اگر 12 می بفرستم تا 18 می میرسه؟
    لطفاً راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezaahester نمایش پست ها
    با سلام به دوستان
    مگه فرم AA-1520-AF چک لیست نیست؟
    باید چک لیستو پر کنیم؟
    سلام

برای اپدیت مدارک نیازی به پر کردن این فرم نیست. مگر صراحتا در ایمیل اپدیت ازتون خواسته باشن.

موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)