صفحه 463 از 476 نخستنخست ... 363413453454455456457458459460461462463464465466467468469470471472473 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,621 تا 4,630 , از مجموع 4758

موضوع: درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از CSQ (به درخواست آفیسر و یا به میل متقاضی)

پیش فرض پاسخ : درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از CSQ (به درخواست آفیسر و یا به میل متقاضی)

ببخشيد، امتياز ٦٣ با زبان انگليسي اورال ٦/٥ و بدون زبان فرانسه wave ميشه تا csq صادر بشه يا به مصاحبه دعوت ميشه؟

پیش فرض پاسخ : درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از CSQ (به درخواست آفیسر و یا به میل متقاضی)

سلام دوستان
    من دسامبر 2013 پرونده کاغذی فرستادم، سال پیش برام نامه آپدیت اومد که مدرک تحصیلی کامل بده، من مدرک دیپلم پیش دانشگاهی لیسانس و فوق رو دادم، مجردم با 54 امتیاز، بعد الان دلم شک داره به اینکه نکنه باید ریز نمرات پیش دانشگاهی رو هم باید ترجمه و می فرستادم، نامه به این صورت بود
    Tous les relevés de notes correspondant à tous vos
    diplômes délivrés par l'établissement
    d'enseignement (sauf pour le diplôme d'études
    secondaires générales), pour chacune des années
    d'études ayant mené à l'obtention de ces diplômes.
    Si les titres des cours ne sont pas mentionnés sur
    les relevés de notes, vous devez aussi fournir la liste
    des cours du programme d'études que vous avez
    suivi.
    دقت کنید نوشته به جز diplôme d'études secondaires générales منم گفتم لابد ریز نمره اونا رو نمیخوان برای دیپلم و پیش دانشگاهی
    حالا بعد از آپدیت من باید نامه verefication می گرفتم؟ هیچ ایمیل یا نامه ای با نام ریجکتی برای من نیومده، چطوری ریجکت می کنن؟ باید زنگ بزنم بهشون؟
    به خاطر نفرستادن ریز نمره پیش دانشگاهی می خوام ریجکت شم، ای بابا ، ببین چند ساله معطل هستیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash2guitar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دسامبر 2013 پرونده کاغذی فرستادم، سال پیش برام نامه آپدیت اومد که مدرک تحصیلی کامل بده، من مدرک دیپلم پیش دانشگاهی لیسانس و فوق رو دادم، مجردم با 54 امتیاز، بعد الان دلم شک داره به اینکه نکنه باید ریز نمرات پیش دانشگاهی رو هم باید ترجمه و می فرستادم، نامه به این صورت بود
    Tous les relevés de notes correspondant à tous vos
    diplômes délivrés par l'établissement
    d'enseignement (sauf pour le diplôme d'études
    secondaires générales), pour chacune des années
    d'études ayant mené à l'obtention de ces diplômes.
    Si les titres des cours ne sont pas mentionnés sur
    les relevés de notes, vous devez aussi fournir la liste
    des cours du programme d'études que vous avez
    suivi.
    دقت کنید نوشته به جز diplôme d'études secondaires générales منم گفتم لابد ریز نمره اونا رو نمیخوان برای دیپلم و پیش دانشگاهی
    حالا بعد از آپدیت من باید نامه verefication می گرفتم؟ هیچ ایمیل یا نامه ای با نام ریجکتی برای من نیومده، چطوری ریجکت می کنن؟ باید زنگ بزنم بهشون؟
    به خاطر نفرستادن ریز نمره پیش دانشگاهی می خوام ریجکت شم، ای بابا ، ببین چند ساله معطل هستیم
    ریز نمرات پیش دانشگاهی رو باید میفرستادید. الانم شاید بتونید بفرستید تا به مدارک اضافه بشه. راهش رو من دقیق نمیدونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مديريت بازرگاني ، شهيد باهنر كرمان

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad_m نمایش پست ها
    ریز نمرات پیش دانشگاهی رو باید میفرستادید. الانم شاید بتونید بفرستید تا به مدارک اضافه بشه. راهش رو من دقیق نمیدونم.
    من هم فایل اگوست 2013 هستم و فوریه 2016 اپدیت فرستادم و دقیقا همینهارو خواسته بودند .. من فقط ریز نمرات دانشگاه را فرستادم و ششم ژویه ایمیل وریفیکاسیون دریافت کردم. اگر تماس بگیرید و پرونده شما در حال بررسی باشه همه چی خوبه و نگران نباشید ... اگر قرار بود ریجکت کنن همون دو سه ماهه اول این کارو میکردن...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asadi1980 نمایش پست ها
    من هم فایل اگوست 2013 هستم و فوریه 2016 اپدیت فرستادم و دقیقا همینهارو خواسته بودند .. من فقط ریز نمرات دانشگاه را فرستادم و ششم ژویه ایمیل وریفیکاسیون دریافت کردم. اگر تماس بگیرید و پرونده شما در حال بررسی باشه همه چی خوبه و نگران نباشید ... اگر قرار بود ریجکت کنن همون دو سه ماهه اول این کارو میکردن...
    شما دیپلم نظام جدید بودید؟ یعنی مقطع پیش دانشگاهی داشتید؟ چون ریز نمرات پیش رو در چک لیست جدید ذکر میکنند علنا.

Junior Member

دوستان یه سوال دارم.
    در سایت مهاجرت کبک نوشته شده که الان در حال بررسی و Preliminary Review بر روی پرونده های June 2013 هستند. سوالی که دارم اینه که، آیا این بررسی ها ماه به ماه میاد جلو؟ یعنی برای ماه June که تموم شه، میرن سراغ پرونده های July؟ اصلا مگه در سال 2013 هر ماه پرونده سابمیت شده؟

من فکر میکنم که بعد از June سال 2013 میرن روی سال 2014 و بعد میان روی December سال 2015 یا همون کاغذی های سری آخر. آیا کسی نظری داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مديريت بازرگاني ، شهيد باهنر كرمان

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad_m نمایش پست ها
    شما دیپلم نظام جدید بودید؟ یعنی مقطع پیش دانشگاهی داشتید؟ چون ریز نمرات پیش رو در چک لیست جدید ذکر میکنند علنا.
    من نظام جدید بودم و مقطع پیش دانشگاهی هم داشتم.... هدف اونا از گرفتن ریز نمرات همون 3.5 سال دانشگاه برای احراز مدرک لیسانس و رشته جهت محاسبه امتیاز مربوط به اونه

بچه ها من ریز نمرات دبیرستان رو ترجمه کردم، کسی میدونه با چه فرمی باید این اسناد رو بفرستم اونجا؟ یه فرم a-0520-ma-dyn هست اینو باید بدم به همراه ریز نمرات بگم اضافه کنن ، من زنگ زدم گفتن مدارک شما وریفای شده و مدارک جدیدی لازم نیست، و منتظر preliminary باشید ، می ترسم گیر بدن، من مدرک ترجمه شناسنامه و گواهی کار رو هم دفتر اسناد رسمی کپی برابر اصل نکردم، اینا رو هم دوباره بدم؟ عجب گیری کردیم، الان june 2013رو بررسی میکنن، فکر کنم تا چند ماه باید وقت ما برسه، منم پرونده دسامبر 2013 هستم. البته به من ایمیل وریفای نیومده، اما اون خانومی که صحبت کردم گفت there is no need to any other document ، این همه سال معطل کردن الان هم با یه کار چرت ریجکت خیلی گرون تموم میشه

Junior Member

از متقاضیان ۲۰۱۵ هیچ خبری نشده؟ خیلی طولانی شده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Adv2015 نمایش پست ها
    از متقاضیان ۲۰۱۵ هیچ خبری نشده؟ خیلی طولانی شده
    نه هیچ خبری نیست ما هم منتظریم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)