صفحه 470 از 476 نخستنخست ... 370420460461462463464465466467468469470471472473474475476 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,691 تا 4,700 , از مجموع 4758

موضوع: درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از CSQ (به درخواست آفیسر و یا به میل متقاضی)

پیش فرض پاسخ : درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از CSQ (به درخواست آفیسر و یا به میل متقاضی)

نقل قول نوشته اصلی توسط holmes نمایش پست ها
    سلام‌دوستان
    یک‌سوال‌ در مورد مدرک زبان دارم. با توجه به اینکه برای کبک همه امتحانات فرانسه قابل قبوله، میشه اکوت رو tcf داد و پغله رو tef؟
    بله هیچ محدودیتی نداره هر اسکیل رو میشه جدا و امتحان متفاوت شرکت کرد
    Il n'y a pas de rêve interdit
    مهندسی کامپیوتر ،نرم افزار ،۱۴ماه سابقه کار مرتبط، ب۲پغله ب۲ اکوت، مجموع امتیاز بعد از دو مرحله کسر امتیاز رشته۵۰
    سابمیت 2016، رفرنس نامبر 2016

پیش فرض پاسخ : درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از CSQ (به درخواست آفیسر و یا به میل متقاضی)

سلام دوستان، پرونده کبک ما (به دلیل مشکل گواهی سابقه کار)سه ماه وقت داده شده، که مدرک رو هر چی میتونیم کامل کنیم و بفرستیم ، میخواستم از دوستانی که سی اس کیو گرفتن و یا به نحوی گواهی سابقه کارشون مورد قبول آفیسر بوده ،اگه لطف کنن برای من ایمیل کنن تا با استفاده از اون یه فرمت کامل بدیم و انشالا سی اس کیو رو بگیریم ، ممنون میشم خصوصی بهم پیام بدین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد مهندسي شيمي پلي تكنيك

نقل قول نوشته اصلی توسط davids666 نمایش پست ها
    سلام دوستان. چند ماه پیش برای من ایمیل شمارش امتیاز اومد و امتیازم رو 49 محاسبه کرده بودن و گفته بودن و چون امتیازم به 50 نرسیده من باید براشون یه تست درک شفاهی فرانسه با نمره B2 بفرستم (من قبلا تست TEF فرستاده بودم با Parler C1 و Comprhenssion Oral‌ B1). الان من دوبار TCF امتحان دادم ولی هنوز B2 نگرفتم البته هنوز هم 12 ماه دیگه وقت دارم. امروز برام سوال پیش اومد چرا 49 شدم چون موقع آپدیت با محاسبات خودم باید 51 میشدم. رفتم دوباره فرمشونو نگاه کردم دیدم امتیاز سابقه کار رو به من 6 دادن به جای 8. در صورتی که من موقع آپدیت 77 ماه سابقه کار براشون فرستادم. و بعد متوجه شدم سابقه کار اولمو به جای 38 ماه به اشتباه 7.7 ماه محاسبه کردن ولی بقیه سابقه ها رو درست زدن و درنهایت به جای 77 ماه به من 46.7 ماه سابقه دادن و امتیاز 6 به جای 8.
    حالا به نظرتون من باید چیکار کنم؟ به گفته خودشون تلاش کنم و باز امتحان بدم و نتیجه تست رو بفرستم یا میتونم به نمره ای که دادن اعتراض کنم و اون نمره سابقه کار رو بگیرم؟ کسی هست چنین تجربه ای داشته باشه؟
    دوستان کسی میتونه راهنمایی که؟ من هنوز منتظرم. مرسی
    رشته 6 امتیازی - تاريخ ارسال مدارك15-1- 2012**** تاريخ دريافت مدارك در سفارت:19-1-2012****دریافت نامه آپدیت6-01-2016****دریافت نامه شمارش امتیاز 30-05-2018 ​***** TEF c1 b1***** نامه مهلت 18 ماه زبان 30 می 2018****

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    hardware computer

دوستان کسی میتونه راهنمایی که؟ من هنوز منتظرم. مرسی
    با سلام. شما در زمانی که پرونده تشکیل میدید سابقه کارتون فریز میشه و همون قدر امتیازشو میگیرید حتی اگه در update سابقه کارتون رو اضافه تر کنید .همون 38 ماه برایه شما حساب شده که 6 امتیاز گرفتین الان این مشکله چند نفر دیگه هم هست که سابقه ایی که اضافه کردن در update رو در نظر نگرفتن و گفتن باید نمره زبان بفرستید .

دوستان ویکی کبک دیگه در دسترس نیس، آفیسر فرمت گواهی سابقه کار رو ایراد گرفته.من اصل نامه رو دادم به دارالترجمه که بزنه زیر ترجمه هاش، و همین طور اصل بیمه رو به ترجمه ها پیوست کرده، این فرمت اشتباهه؟شماها ها گواهی سابقه کار و سابقه بیمه رو با چه فرمتی ضمیمه ترجمه کردین؟ممنون میشم راهنمایی کنین

Junior Member

دوستان کسی فرصت 12 ماهه نگرفته؟

Junior Member

دوستان توی این فرصت 90 روزه افزایش سابقه کار هم امتیازش حسابه؟ یا فقط امتیاز زبان؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد مهندسي شيمي پلي تكنيك

نقل قول نوشته اصلی توسط aliataee نمایش پست ها
    با سلام. شما در زمانی که پرونده تشکیل میدید سابقه کارتون فریز میشه و همون قدر امتیازشو میگیرید حتی اگه در update سابقه کارتون رو اضافه تر کنید .همون 38 ماه برایه شما حساب شده که 6 امتیاز گرفتین الان این مشکله چند نفر دیگه هم هست که سابقه ایی که اضافه کردن در update رو در نظر نگرفتن و گفتن باید نمره زبان بفرستید .
    نه اینطور نیست. اگه این چیزی که میگید صحیح بود باید آخرین سابقه کارم رو در نظر نمی گرفتن. نه اولین رو.. من 4 جا کار کردم و 4 تا نامه سابقه کار فرستادم. همه رو درست حساب کردن ولی مدت زمان اولین سابقه اشتباه محاسبه شده. یعنی تاریخ ابتدا و انتها درسته ولی مدت رو اشتباه محاسبه کردن. سابقه کارمن 46 ماه محاسبه شده درصورتی که من زمان ثبت نام 36 ماه معادل 3 سال تمام فرستاده بودم و تو آپدیت به 77 ماه افزایش دادم.
    رشته 6 امتیازی - تاريخ ارسال مدارك15-1- 2012**** تاريخ دريافت مدارك در سفارت:19-1-2012****دریافت نامه آپدیت6-01-2016****دریافت نامه شمارش امتیاز 30-05-2018 ​***** TEF c1 b1***** نامه مهلت 18 ماه زبان 30 می 2018****

نه اینطور نیست. اگه این چیزی که میگید صحیح بود باید آخرین سابقه کارم رو در نظر نمی گرفتن. نه اولین رو.. من 4 جا کار کردم و 4 تا نامه سابقه کار فرستادم. همه رو درست حساب کردن ولی مدت زمان اولین سابقه اشتباه محاسبه شده. یعنی تاریخ ابتدا و انتها درسته ولی مدت رو اشتباه محاسبه کردن. سابقه کارمن 46 ماه محاسبه شده درصورتی که من زمان ثبت نام 36 ماه معادل 3 سال تمام فرستاده بودم و تو آپدیت به 77 ماه افزایش دادم.
    پیشنهاد می شود یه نامه بزنید و براشون توضیح بدید.(بصورت پستی) یا تلفنی اگر مسلط هستید.
    آنلاین سری دوم 16 اگوست 2016-رشته کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ekh نمایش پست ها
    دوستان ویکی کبک دیگه در دسترس نیس، آفیسر فرمت گواهی سابقه کار رو ایراد گرفته.من اصل نامه رو دادم به دارالترجمه که بزنه زیر ترجمه هاش، و همین طور اصل بیمه رو به ترجمه ها پیوست کرده، این فرمت اشتباهه؟شماها ها گواهی سابقه کار و سابقه بیمه رو با چه فرمتی ضمیمه ترجمه کردین؟ممنون میشم راهنمایی کنین
    اینکه اصل سابقه کار و اصل سابقه بیمه را دادید که باید انجام میدادید.

نام و نام خانوادگی و مشخصات شناسنامه ای کد ملی و شماره بیمه تامین اجتماعی هم باشد خوب است.
    فرمت باید تاریخ ابتدا و انتهای کارتان باشد پست شغلی -سمت- اگر چندتا دارید همه را ترجمه کنید.
    تمام وقت یا نیمه وقت حتما نوشته شود مثلا 44 ساعت در هفته یعنی تمام وقت
    شرح وظایفتان را به اختصار بنویسید.
    در سربرگ شرکت یا موسسه دولتی یا خصوصی باشد.
    امضای رئیس و نام و نام خانوادگی
    و همچنین شماره تلفن تماس و مهر سازمان یا شرکت یا ...

پیشنهاد می شود حقوق ماهیانه و مرخصی استخقاقی سالیانه هم نوشته شود.

تاریخ های گواهی سوابق کاری با بیمه تامین اجنماعی سازگار باشد.
    آنلاین سری دوم 16 اگوست 2016-رشته کامپیوتر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)