صفحه 471 از 476 نخستنخست ... 371421461462463464465466467468469470471472473474475476 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,701 تا 4,710 , از مجموع 4758

موضوع: درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از CSQ (به درخواست آفیسر و یا به میل متقاضی)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد مهندسي شيمي پلي تكنيك

پیش فرض پاسخ : درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از CSQ (به درخواست آفیسر و یا به میل متقاضی)

نقل قول نوشته اصلی توسط Just_iran نمایش پست ها
    پیشنهاد می شود یه نامه بزنید و براشون توضیح بدید.(بصورت پستی) یا تلفنی اگر مسلط هستید.
    تلفنی باهاشون صحبت کردم. گفتن ما به پرونده شما دسترسی نداریم. و نمی دونیم چه اتفاقی تو پرونده افتاده و کارشناس پرونده تون میدونه.. گفتن شما وقت دارید که امتحان بدید ولی اگه فکر میکنید اشتباه شده ریسکش با خودتونه. میتونید نامه بزنید. من نفهمیدم یعنی چی ریسک با خودمه؟ تنها چیزی که به من گفتن همین بود که ما نمی تونیم بگیم چیکار کن یا چیکار نکن. اگه تو نامه بهتون گفتن امتحان بدید که امتحان بدید وگرنه با ریسک خودتون نامه بزنید! من دوبار تماس گرفتم...
    رشته 6 امتیازی - تاريخ ارسال مدارك15-1- 2012**** تاريخ دريافت مدارك در سفارت:19-1-2012****دریافت نامه آپدیت6-01-2016****دریافت نامه شمارش امتیاز 30-05-2018 ​***** TEF c1 b1***** نامه مهلت 18 ماه زبان 30 می 2018****

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از CSQ (به درخواست آفیسر و یا به میل متقاضی)

ما گاهی بیمه رو همونی که از تامین اجتماعی گرفتیم ترجمه کردیم. اگا در مورد سابقه کار تا جایی که میدونم باید یه نامه باشه از طرف شرکتتون که توش قید شده باشه شما با مشخصات کامل از تاریخ فلان تا فلان به عنوان..... در بخش .... شرکت..... بصورت تمام وقت مشغول به کار بود. شرح شغلتون باید کامل باشه و اینکه بابت اینکار .... حقوق میگیرین و ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ekh نمایش پست ها
    دوستان ویکی کبک دیگه در دسترس نیس، آفیسر فرمت گواهی سابقه کار رو ایراد گرفته.من اصل نامه رو دادم به دارالترجمه که بزنه زیر ترجمه هاش، و همین طور اصل بیمه رو به ترجمه ها پیوست کرده، این فرمت اشتباهه؟شماها ها گواهی سابقه کار و سابقه بیمه رو با چه فرمتی ضمیمه ترجمه کردین؟ممنون میشم راهنمایی کنین
    ما گاهی بیمه رو همونی که از تامین اجتماعی گرفتیم ترجمه کردیم. اگا در مورد سابقه کار تا جایی که میدونم باید یه نامه باشه از طرف شرکتتون که توش قید شده باشه شما با مشخصات کامل از تاریخ فلان تا فلان به عنوان..... در بخش .... شرکت..... بصورت تمام وقت مشغول به کار بود. شرح شغلتون باید کامل باشه و اینکه بابت اینکار .... حقوق میگیرین و ...[/QUOTE]

Junior Member

ذوستان من یه سوال در مورد پروسه پرونده در مرحله بعد یعنی در فدرال دارم. آیا اقدام کردن از کشور دیگه(ارسال و تشکیل پرونده در فدرال) تاثیری در زمان بررسی داره؟ مثلا از خود کانادا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد مهندسي شيمي پلي تكنيك

نقل قول نوشته اصلی توسط yeganehn نمایش پست ها
    ذوستان من یه سوال در مورد پروسه پرونده در مرحله بعد یعنی در فدرال دارم. آیا اقدام کردن از کشور دیگه(ارسال و تشکیل پرونده در فدرال) تاثیری در زمان بررسی داره؟ مثلا از خود کانادا
    تا اونجا که من اطلاع دارم هیچ تاثیری نداره.
    رشته 6 امتیازی - تاريخ ارسال مدارك15-1- 2012**** تاريخ دريافت مدارك در سفارت:19-1-2012****دریافت نامه آپدیت6-01-2016****دریافت نامه شمارش امتیاز 30-05-2018 ​***** TEF c1 b1***** نامه مهلت 18 ماه زبان 30 می 2018****

سلام بچه ها،يه سوال ما الان ميخوايم مدرك فرانسه بفرستيم براي سال ٢٠١٥بوده سابميت مداركمون ،يادمه تو چك ليست اون موقع فرمت درخواستي مدارك زبان فتوكپي بود ،ميخوام ببينم درسته ؟يا احيانا بايد اصل فرستاد ؟چون ميبينم يه سوي بچه ها اصل فرستادن البته فك كنم مال ساله هاي قبل ٢٠١٥بودن و شايد فرمت اون موقع فرق ميكرده ،ممنون ميشم پاسخ بدين

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی کامپیوتر

سلام بچه ها،يه سوال ما الان ميخوايم مدرك فرانسه بفرستيم براي سال ٢٠١٥بوده سابميت مداركمون ،يادمه تو چك ليست اون موقع فرمت درخواستي مدارك زبان فتوكپي بود ،ميخوام ببينم درسته ؟يا احيانا بايد اصل فرستاد ؟چون ميبينم يه سوي بچه ها اصل فرستادن البته فك كنم مال ساله هاي قبل ٢٠١٥بودن و شايد فرمت اون موقع فرق ميكرده ،ممنون ميشم پاسخ بدين
    سلام دوست عزيز حتماً تماس بگير و بپرس، من يكماه پيش اصل آيلتس رو فرستادم در صورتي كه توي فرم A-1520 نوشته كپي ، ولي گفتن چون پرونده رو سال 2014 فرستادي و اون زمان اصل ارسال ميشده پس بايد الان هم اصل بفرستي . در هر صورت بهترين كار از نظر من تماسه . ايشاالله كه نتيجه براي شما موفقيت آميز باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin00oo00 نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز حتماً تماس بگير و بپرس، من يكماه پيش اصل آيلتس رو فرستادم در صورتي كه توي فرم A-1520 نوشته كپي ، ولي گفتن چون پرونده رو سال 2014 فرستادي و اون زمان اصل ارسال ميشده پس بايد الان هم اصل بفرستي . در هر صورت بهترين كار از نظر من تماسه . ايشاالله كه نتيجه براي شما موفقيت آميز باشه

من تماس گرفتم گفتن اگه تو نامه بهت گفتیم اصل بده باید اصل بفرستی، ولی اگه فرمت رو نگفتیم همون فرمت داخل سایت(که نگاه کردم همون کپی میشه) رو بفرست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی کامپیوتر

من تماس گرفتم گفتن اگه تو نامه بهت گفتیم اصل بده باید اصل بفرستی، ولی اگه فرمت رو نگفتیم همون فرمت داخل سایت(که نگاه کردم همون کپی میشه) رو بفرست.
    البته توي نامه من فقط گفته بود هر مدركي براي اضافه كردن امتيازت داري بفرست اونم توي مهلت 90 روزه - من تماس گرفتم و گفتم نامه بدستم رسيده و ميخوام مدرك آيلتس بفرستم و عنوان كردم كه توي فرم نوشته كپي و اپراتور گفت حتماً اصل باشه و منم اصل فرستادم و منتظرم جوابم هنوز

Junior Member

بچه ها من از نظر روحی خیلی تحت فشارم لطفا اگر کسی میتونه به من اطلاعاتی بده از شماره وکیل تا هرچی ممنون میشم
    من از بچه های اسکسل ورکرم 2015 کاغذیم که به تازگی نامه فرصت12 ماهه برای تکمیل امتیاز دریافت کردم
    چون پروسه طولانی شده بود رفتم دنبال ویزای تحصیلی البته هنوز اقدامی نکردم ولی الان نمیدونم اگر برای دانشگاه اقدام کنم به مشکل برمیخورم یا نه؟ و اینکه اول امتیازات csq رو تکمیل کنم یا اول ویزای دانشجویی بگیرم؟ یا اصلا میدن

ممنون از همکاریتون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)