صفحه 476 از 476 نخستنخست ... 376426466467468469470471472473474475476
نمایش نتایج: از شماره 4,751 تا 4,758 , از مجموع 4758

موضوع: درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از CSQ (به درخواست آفیسر و یا به میل متقاضی)

پیش فرض پاسخ : درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از CSQ (به درخواست آفیسر و یا به میل متقاضی)

این نامه میگه که یه پرونده شکایت از وزیر مهاجرت و دولت کبک در فوریه 2018 واصل شده و در 17 ژوئیه این پرونده شکایت به سرانجام رسیده و دادگاه حکم داده. حالا میگه اون کسانی که جزو گروه های سه گانه یی که توی این نامه نوشته هستند و در یه بازه تاریخی که مشخص کرده پرونده شون رد شده، می تونن درخواست بدن و درصدی از پول هزینه درخواست ویزاشون رو پس بگیرند. یه تاریخی هم مشخص کرده که تا اون تاریخ میتونن افراد درخواست بدن اگر واجد شرایط هستند.
    [QUOTE=hedipes;2620791]سلام
    بچه ها بعد از مدت طولانی ،دیروز برای من یک ایمیل از اداره مهاجرت اومده که منظورشون را نمیفهمم . میشه کمکم کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Bonjour,

En lien avec un jugement rendu par la Cour supérieure du Québec le 19 juin 2019, veuillez prendre connaissance de l’Avis d’approbation de la transaction joint à la présente correspondance.

Le ministère de l’Immigration, de la Diversité et de l’Inclusion

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    accounting

پیش فرض پاسخ : درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از CSQ (به درخواست آفیسر و یا به میل متقاضی)

آخرین نامه ایی که برای من آمده بود اکتبر 2018 بود ، من در جواب نامه برایشان توضیح دادم که ارشد من قبل از 20 آپریل 2018 تمام شده بودو در متن مدرک ارشد هم نوشته شده و تاریخ صدور مدرک 25آپریل هستش . و این تصمیم آنها بی دقتی یا بی انصافیه .
    بعد از نامه توضیحی 4 ماه میگذرد و خبری نبود تا دیروز و این ایمیل جدید .......

به نظرتان من را ریجکت کامل کرده اند ؟؟؟؟؟؟ و بهتره پرونده جدید باز کنم ؟؟؟؟؟
    11.png
    ویرایش توسط hedipes : July 20th, 2019 در ساعت 01:38 PM
    رشته :فایل نامبر DA000050XXX /تاریخ فایل نامبر :Nov.2011/نامه آپ دیت:april.2015/اضافه نمودن همسر به پرونده/

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    accounting

ببخشید دوستان عزیز ،
    من منظور قسمت دوم نامه را نمیفهمم . نوشته اگه دوباره میخواهید ثبت نام کنید باید تا قبل از اکتبر 2019 در سایت MIDI فرم را پر کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا بعد از اکتبر 2019 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    رشته :فایل نامبر DA000050XXX /تاریخ فایل نامبر :Nov.2011/نامه آپ دیت:april.2015/اضافه نمودن همسر به پرونده/

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط hedipes نمایش پست ها
    آخرین نامه ایی که برای من آمده بود اکتبر 2018 بود ، من در جواب نامه برایشان توضیح دادم که ارشد من قبل از 20 آپریل 2018 تمام شده بودو در متن مدرک ارشد هم نوشته شده و تاریخ صدور مدرک 25آپریل هستش . و این تصمیم آنها بی دقتی یا بی انصافیه .
    بعد از نامه توضیحی 4 ماه میگذرد و خبری نبود تا دیروز و این ایمیل جدید .......

به نظرتان من را ریجکت کامل کرده اند ؟؟؟؟؟؟ و بهتره پرونده جدید باز کنم ؟؟؟؟؟
    11.png
    توضیحاتتون قبول نکردن چون تاریخ مدرکتون 25 اوریل

سلام دوستان
    من دو سال پیش csq خودم رو گرفتم. رشته من کامپیوتر بود و امتیاز آن از ۱۲ به ۹ تبدیل شد و در همان زمان ازدواج کردم و این باعث شد که پرونده رو آپدیت نکنم چون امتیاز کاهش پیدا کرده بود و قبول نمیشدم. اما الان از ۹ به ۱۲ تبدیل شده و میخوام پرونده رو آپدیت کنم. آیا پرونده من هنوز باز هست و میتونم دوباره اقدام کنم؟ آیا قانونی هست مشکلی پیش نمیاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arash2guitar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دو سال پیش csq خودم رو گرفتم. رشته من کامپیوتر بود و امتیاز آن از ۱۲ به ۹ تبدیل شد و در همان زمان ازدواج کردم و این باعث شد که پرونده رو آپدیت نکنم چون امتیاز کاهش پیدا کرده بود و قبول نمیشدم. اما الان از ۹ به ۱۲ تبدیل شده و میخوام پرونده رو آپدیت کنم. آیا پرونده من هنوز باز هست و میتونم دوباره اقدام کنم؟ آیا قانونی هست مشکلی پیش نمیاد؟
    شما وقتی سی اس کیو گرفته بودین امتیاز شما کم و زیاد نمیشد دیگه و قضیه تمام بود، می بایست همون موقع ازدواج رو اعلام میکردین، اقدام رو به هر حال بکنین این دیگه نظر اداره مهاجرته که قبول کنه یا نه

نقل قول نوشته اصلی توسط ekh نمایش پست ها
    شما وقتی سی اس کیو گرفته بودین امتیاز شما کم و زیاد نمیشد دیگه و قضیه تمام بود، می بایست همون موقع ازدواج رو اعلام میکردین، اقدام رو به هر حال بکنین این دیگه نظر اداره مهاجرته که قبول کنه یا نه
    نه من مجرد Csq گرفته بودم و باید پرونده رو آپدیت میکردم و اطلاعات خانوم رو میاوردم- بعد وقتی آپدیت میکردم و متاهلی میکردم دوباره باید امتیاز بررسی می شد و این مشکل ساز بود.

Junior Member

سلام
    سال نو مبارک
    من بعد از گرفتن کارت پی آر، مدرک فوق لیسانسم را در ایران گرفتم، آیا نیازی هست آپدیت مدرک تحصیلی را به کبک و یا فدرال اطلاع بدیم؟ بعدا برای گرفتن پاسپورت و شهروندی؟
    با تشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)