صفحه 6 از 476 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 4758

موضوع: درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از CSQ (به درخواست آفیسر و یا به میل متقاضی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست آپدیت مدارک قبل از مصاحبه کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط atarod نمایش پست ها
    کسی‌ میدونه منظورشون از Expérience professionnelle acquise au cours des 5 dernières années
    · Photocopie d’un livret ou carnet de travail à jourþ Requérant principal/conjointچیه؟؟
    دوست عزیز منظورشون دفتر کار هست که در ایران ارائه نمیشه. برای ما همون بیمه و گواهی کار یا فیش حقوقی نشان دهنده سابقه کار هست.

در بعضی کشورها بیمه و سابقه کار در یک دفترچه به اسم دفتر کار ثبت میشه که از اونها درخواست می کنند.

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1981 نمایش پست ها
    دوست عزیز منظورشون دفتر کار هست که در ایران ارائه نمیشه. برای ما همون بیمه و گواهی کار یا فیش حقوقی نشان دهنده سابقه کار هست.

در بعضی کشورها بیمه و سابقه کار در یک دفترچه به اسم دفتر کار ثبت میشه که از اونها درخواست می کنند.

موفق باشید
    پس با این حساب فیش حقوقی و دفترچه بیمه رو هم باید ترجمه کنیم و بفرستیم . ظاهرا عکس هم میخوان . من فکر میکنم اون فرم رو هم باید پر کنیم و تیک بزنیم مسل یه جور چک لیست !

Junior Member

نه این نامه کذایی و نه هیچ نامه دیگه ای برای ما نمیاد!!!!!!!!!!خسته شدم.وکیل هم میگه دیر نشده هنوزوجلوتر از شماهم هستند.اینا دوباره کی شروع میکنند به نامه انتظار فرستادن؟
    رشته 6امتیازی(متقاضی اصلی)-بدون فرزند-رشته همسر12 امتیازی(همراه)
    رسال مدارک: 14دسامبر 2010
    دریافت مدارک:19دسامبر 2010
    صدورفایل نامبر:24مارس2011

Junior Member

دوستان این فرمها رو که توی نامه ذکر کرده هم باید پر کنیم ؟؟؟ از کجا دان لودشون کنیم! اصلا اینا چی هستن ؟
    (A-0520-AF)
    (A-0522-OF
    (A-0525-AF)
    (A-0525-BF)
    (A-0527-DF)
    (A-0527-KF)
    (A-0527-JF)
    (A-0527-IF)

نقل قول نوشته اصلی توسط saragole نمایش پست ها
    دوستان این فرمها رو که توی نامه ذکر کرده هم باید پر کنیم ؟؟؟ از کجا دان لودشون کنیم! اصلا اینا چی هستن ؟
    (A-0520-AF)
    (A-0522-OF
    (A-0525-AF)
    (A-0525-BF)
    (A-0527-DF)
    (A-0527-KF)
    (A-0527-JF)
    (A-0527-IF)
    دوست عزیز اگه جز مواردی نیست که شماره بندی کردن و فقط تو اون قسمت هست که فرم اولی رو واسه کسب اطلاع از فرمت سرتیفاید کپی و موارد این چنینی دادن با این نشانی: http://www64.immigration-quebec.ca
    نمی خواد پرشون کنید. جون طبق این:
    Pourobtenir plus d’informations concernant les formats exigés, consultez ledocument de référence intitulé Documents soumis à l’appui de votre demandede certificat de sélection, disponibleà l’adresse suivante: http://www64.immigration-quebec.ca
    منم وقتی ایمیل رو دیدم فکر کردم لازمه ولی وقتی جمله رو دوباره خوندم متوجه شدم لازم نیست و حتی با استاد فرانسم هم چک کردم که خیالم راحت تر بشه و تایید کردن که فقط مواردی که شماره زدن و گفتن
    DOCUMENTS À FOURNIR
    VEUILLEZ NOUS RETOURNER LA PRÉSENTELISTE ACCOMPAGNÉE DU OU DES DOCUMENTS COCHÉS CI-DESSOUS.
    باید ارسال بشه. اگه یکی از فرم هارو ازتون بخوان زیر این عنوان بالا ذکرش می کنن نه تو متن نامه. فرم ها تو سایت مهاجرت کبک هست.

www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Choi نمایش پست ها
    دوست عزیز اگه جز مواردی نیست که شماره بندی کردن و فقط تو اون قسمت هست که فرم اولی رو واسه کسب اطلاع از فرمت سرتیفاید کپی و موارد این چنینی دادن با این نشانی: http://www64.immigration-quebec.ca
    نمی خواد پرشون کنید. جون طبق این:
    Pourobtenir plus d’informations concernant les formats exigés, consultez ledocument de référence intitulé Documents soumis à l’appui de votre demandede certificat de sélection, disponibleà l’adresse suivante: http://www64.immigration-quebec.ca
    منم وقتی ایمیل رو دیدم فکر کردم لازمه ولی وقتی جمله رو دوباره خوندم متوجه شدم لازم نیست و حتی با استاد فرانسم هم چک کردم که خیالم راحت تر بشه و تایید کردن که فقط مواردی که شماره زدن و گفتن
    DOCUMENTS À FOURNIR

VEUILLEZ NOUS RETOURNER LA PRÉSENTELISTE ACCOMPAGNÉE DU OU DES DOCUMENTS COCHÉS CI-DESSOUS.
    باید ارسال بشه. اگه یکی از فرم هارو ازتون بخوان زیر این عنوان بالا ذکرش می کنن نه تو متن نامه. فرم ها تو سایت مهاجرت کبک هست.

www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/
    پس با این حساب این فرم فقط چک لیست هست و باید اون 5 تا موردی که توی متن اصلی نامه ذکر کردن رو توی این لیست علامت بزنیم

Senior Member atarod آواتار ها

یعنی‌ ترجمهٔ دیپلم رو نخواستن؟؟آخه من موقع فرستادن مدارک،دیپلم نفرستادم،وکیل عزیزم که ۲۰۰۰ دلار گرفت رفت صفا سیتی گفت نمیخواد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Choi نمایش پست ها
    اتارد گرامی،
    به زبان ساده منظور این هست که باید دانشنامه و ریزنمراتتون رو بدید ترجمه رسمی بشه (البته در صورتی که اصل مدارک به زبان انگلیسی یا فرانسه نباشه، که در مورد ما همین طوره). تقریبا نامه همه این قسمت رو داره، مختص شما نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط atarod نمایش پست ها
    یعنی‌ ترجمهٔ دیپلم رو نخواستن؟؟آخه من موقع فرستادن مدارک،دیپلم نفرستادم،وکیل عزیزم که ۲۰۰۰ دلار گرفت رفت صفا سیتی گفت نمیخواد.
    اگه اینو نوشته دیپلم یا همون مدارک تحصیلات متوسطه رو نمی خواد.

· Copie certifiée conforme à l’original des certificats ou diplômes universitaires
    Copie certifiée conforme à l’original des relevés de notes correspondant aux diplômes universitaires présentés (incluant la description des cours) pour toutes les années d'études qui ont mené à l'obtention de ces diplômes

diplômes universitaires همون مدرک دانشگاهیه. اگه دیپلمم نفرستادید مشکلی نیست. فایل نامبر که دارید و حتما تو فرم ها نوشتید چه سالی دیپلم متوسطه همون دبیرستان رو گرفتید. می تونید روز مصاحبه همراه با بقیه مدارک که البته فکر می کنم خودشون تو نامه دعوت به مصاحبه اشاره ای بهشون می کنن ببرید.

ApplyAbroad Veteran
    araliabadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران / آزاد تهران مرکز

نقل قول نوشته اصلی توسط manshah نمایش پست ها
    نه این نامه کذایی و نه هیچ نامه دیگه ای برای ما نمیاد!!!!!!!!!!خسته شدم.وکیل هم میگه دیر نشده هنوزوجلوتر از شماهم هستند.اینا دوباره کی شروع میکنند به نامه انتظار فرستادن؟
    امیدوارم ارسال این نامه کذایی دیگه تموم شده باشه و دوباره آمادگی و ذعوت ها بیاد.
    ارسال دمشق: 2011/3 فایل کبک: 2011/7 آپدیت: 2014/3 CSQبدون مصاحبه: 2014/7 ارسال سیدنی: 2014/10 فایل فدرال: 2015/2 پاریس: 2015/3 مدیکال و آپدیت: 2015/5

با سلام خدمت دوستان عزیز. در خصوص رفتن به دفاتر اسناد رسمی یه موردی هست که اسنباط و نظر خودمه که بر اساسش این نامه کذایی رو جواب دادم و مدارکمو فرستادم. من شغلم یه جورایی با اداراتی که با دفاتر اسناد و... ارتباط داره مرتبطه . باید بدونین که دفاتر ثبت اسناد از 2 سال پیش میتونن برابر اصل مدارک فارسی رو انجام بدن و کنسولی های ایران تو سایر کشور ها والبته ثبت احوال امور خارجه مدارک خارجیه ایرانی های خارج کشور رو. پس ثبت اسناد برابر اصل میکنه ، ولی مدارک فارسی رو فقط میتونه. حالا اگه کبک مهر برجسته فارسی که ارزشی هم براش نداره و نمیدونه مال محضر ازدواجه ! یا اسناد رسمی ، این چه فایده ای داره ؟ دارالترجمه ها میتونن تصویر مدارک رو برابر اصل کنن. با مهر و امضا و درج عبارت certified to be a copy of original و مهر و امضا خودشون. منم همین کار رو کردم و فکر میکنم کافیه. در مورد مدارک تحصیلی هم میدونین که تو ایران دارالترجمه ها مدارکی رو که بدون تایید دفاتر مرکزی دانشگاهها و اداره امور دانشجویان خارج تو تهران براشون ببرن ترجمه نمی کنن و یا اگر بکنن دادگستری برابر اصل نمیکنه و مهر نمیزنه. تو نامه هم فکر میکنم منظورشون اینه که مدرکتون باید تایید شده باشه. نه اینکه قوانین دارالترجمه و ترجمه اسناد رو زیاد کنه و بگه دوباره کپی رو ببرین دانشگاه مهر بزنه یا مهر فارسی دفتر اسناد بزنین ! پس نگران نباشین. ترجمه با مهر دادگستری و برابر اصل مدرک قبوله. امیدوارم.
    یه مورد مهم که توی نامه من زده بودن و باعث شد پس از ارسال دوباره برم پاکتمو بگیرم از دی اچ ال و بازش کنم اینه که : اصل گواهی اشتغال به کار رو هم باید بزاریم تو پاکتمون و بفرستیم که من بهش توجه نکردم! دوستان دقت کنن که جلوش نوشته ORIGINAL و نه copy certifiee conformee . پس باید ترجمش رو با اصلش بفرستیم ! موفق باشید.
    فقط لطفاً دوستان یه کاری نکنن که رفتن به دفاتر اسناد رسمی برای مهر فتوکپی مدارک مثل بیمه باب بشه و .... اداره مهاجرت یه بهونه جدید پیدا کنه که مدارک پس بده !
    ویرایش توسط hammi1359 : February 7th, 2013 در ساعت 06:13 PM
    ارسال مدارک : دسامبر 2010 - CSQ : می 2013 - فایل فدرال : اوت 2013 - مدیکال : اکتبر 2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)