صفحه 7 از 476 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 4758

موضوع: درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از CSQ (به درخواست آفیسر و یا به میل متقاضی)

پیش فرض پاسخ : درخواست آپدیت مدارک قبل از مصاحبه کبک

البته اظهارات پست بالای من رو این عبارت تایید میکنه :
    Copie certifiée conformeCopie d’un document dont la conformité à l’original est certifiée par l’institution dépositaire de l’original ou par l’autorité légale dûment
    autorisée pouvant certifier une copie de document.
    که میگه کپی مدرکی که برابر اصل شده منظورش مدرکی هست که توسط محل صدورش یا مقام قانونی که قانوناً اجازه برابر اصل کردن رو داره تایید شده باشه و اونم برای مدارک ترجمه شده ما ، دارالترجمه و تایید دادگستری هست.البته باید بگم که این توضیحات ما مدارکی هست که به انگلیسی و فرانسه هست . پایین تر نوشته مدارک غیر انگلیسی و فرانسه باید ترجمه شه . اونم که خودش اوتوماتیک تایید میشه. پس نگران نباشید که مهر اسناد رسمی یا دانشگاه روی کپی نزدین !
    ارسال مدارک : دسامبر 2010 - CSQ : می 2013 - فایل فدرال : اوت 2013 - مدیکال : اکتبر 2013

Junior Member

سلام دوستان،

آیا کسی میدونه در صورت تغییر آدرس چه فرمی باید پر و ارسال بشه و از کجا میشه دریافت کرد این فرم را؟

ممنونم

Senior Member atarod آواتار ها

http://www70.immigration-quebec.ca

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1981 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

آیا کسی میدونه در صورت تغییر آدرس چه فرمی باید پر و ارسال بشه و از کجا میشه دریافت کرد این فرم را؟

ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hammi1359 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز. در خصوص رفتن به دفاتر اسناد رسمی یه موردی هست که اسنباط و نظر خودمه که بر اساسش این نامه کذایی رو جواب دادم و مدارکمو فرستادم. من شغلم یه جورایی با اداراتی که با دفاتر اسناد و... ارتباط داره مرتبطه . باید بدونین که دفاتر ثبت اسناد از 2 سال پیش میتونن برابر اصل مدارک فارسی رو انجام بدن و کنسولی های ایران تو سایر کشور ها والبته ثبت احوال امور خارجه مدارک خارجیه ایرانی های خارج کشور رو. پس ثبت اسناد برابر اصل میکنه ، ولی مدارک فارسی رو فقط میتونه. حالا اگه کبک مهر برجسته فارسی که ارزشی هم براش نداره و نمیدونه مال محضر ازدواجه ! یا اسناد رسمی ، این چه فایده ای داره ؟ دارالترجمه ها میتونن تصویر مدارک رو برابر اصل کنن. با مهر و امضا و درج عبارت certified to be a copy of original و مهر و امضا خودشون. منم همین کار رو کردم و فکر میکنم کافیه. در مورد مدارک تحصیلی هم میدونین که تو ایران دارالترجمه ها مدارکی رو که بدون تایید دفاتر مرکزی دانشگاهها و اداره امور دانشجویان خارج تو تهران براشون ببرن ترجمه نمی کنن و یا اگر بکنن دادگستری برابر اصل نمیکنه و مهر نمیزنه. تو نامه هم فکر میکنم منظورشون اینه که مدرکتون باید تایید شده باشه. نه اینکه قوانین دارالترجمه و ترجمه اسناد رو زیاد کنه و بگه دوباره کپی رو ببرین دانشگاه مهر بزنه یا مهر فارسی دفتر اسناد بزنین ! پس نگران نباشین. ترجمه با مهر دادگستری و برابر اصل مدرک قبوله. امیدوارم.
    یه مورد مهم که توی نامه من زده بودن و باعث شد پس از ارسال دوباره برم پاکتمو بگیرم از دی اچ ال و بازش کنم اینه که : اصل گواهی اشتغال به کار رو هم باید بزاریم تو پاکتمون و بفرستیم که من بهش توجه نکردم! دوستان دقت کنن که جلوش نوشته ORIGINAL و نه copy certifiee conformee . پس باید ترجمش رو با اصلش بفرستیم ! موفق باشید.
    فقط لطفاً دوستان یه کاری نکنن که رفتن به دفاتر اسناد رسمی برای مهر فتوکپی مدارک مثل بیمه باب بشه و .... اداره مهاجرت یه بهونه جدید پیدا کنه که مدارک پس بده !
    منم موافقم دوست عزیز مهر دارالترجمه کفایت میکنه و همینطور که توضیح دادید تو ایران دارالترجمه ها مدارکی رو که بدون تایید دفاتر مرکزی دانشگاهها و اداره امور دانشجویان خارج تو تهران براشون ببرن ترجمه نمی کنن و یا اگر بکنن دادگستری برابر اصل نمیکنه و مهر نمیزنه پس حتما مورد تایید بوده که ترجمه شده و مهر خورده ..

Senior Member

من به خاطر وسواسي كه دارم نمي دونم اشتباه است يا نه دادم مترجم كپي زير پلمپ را برابر اصل كرد و يك كپي هم گرفتم از هر مدرك و دادم مترجم مهر كرد و دفتر اسناد رسمي هم مهر كرد و يك نامه هم گذاشتم كه در ايران اين دو مركز است كه برابر اصل اجازه داره انجام بده و من به تاييد هر دو جا رسوندم

ارسال مدارک :2010/12/28 تاریخ مصاحبه و قبولی 2013
    /10/22 تحویل مدارک فدرال به سیدنی: 2013/11/01 فایل فدرال: 2013/12/17 آپدیت از پاریس: 2014/01/21 مدیکال: 2014/02/11 پراسس : 2014/02/18 مدیکال رسیو:2014/03/14 پاس ریکوئست:2014/03/17 لندینگ در مونترال:2014/05/01 رشته دیمند 16 امتیازی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری

نقل قول نوشته اصلی توسط shisa نمایش پست ها
    سلام صدف جان میشه بگین با توجه به اینکه رشتتون حسابداریه و جزئ رشته های نظاممند هست از شما فرم مشاغل نظام مند رو هم خواستند یا نه؟
    توی ایمیل که ننوشتن و اشاره ای نکردن
    دریافت مدارک توسط سفارت: 28/12/2010 *** صدور فایل نامبر: 12/04/2011 *** دریافت فایل نامبر پس از پیگیری و از طریق ایمیل: 09/05/2011
    دریافت نامه آپدیت مدارک: 18/12/2012 *** ارسال مجدد مدارک درخواست شده: 28/02/2013 نامه ریجکت و بسته شدن پرونده: 15/04/2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری

دوستان عزیز من 4 تا سوال دارم. لطف میکنید جواب بدید:
    من 2 سال پیش پرونده م رو فرستادم و تا زمان حال 2 تا سابقه کاری به من اضافه شده که در آپدیت مدارک آنها رو میفرستم. اما در فرم اصلی تقاضا که دو سال پیش پر کرده م مسلما اینها نیستند. آیا لازم است فرم اصلی تقاضا رو اپدیت شده برایشان بفرستم؟؟؟
    دوم اینکه آدرس من به زودی تغییر خواهد کرد، آیا الان همراه این مدارکی که خواسته اند فرم تغییر آدرس هم بفرستم؟
    سوم اینکه من از دارالترجمه پرسیدم، گفت اگر certified copy میخواد یعنی باید مهر وزارت خارجه هم بخوره که هزینه اضافی داره (حداقل 10 تومان) درست گفته یا نه؟
    چهارم اینکه من توی این مدت مدرک tsfq هم گرفتم که هیچوقت ازم نخواستن. آیا اشتباه و بیهوده و خطرناک نیست که الان براشون همراه مدارک بفرستم؟؟؟؟؟؟ اونم با این دست به گم کردنشون؟
    دریافت مدارک توسط سفارت: 28/12/2010 *** صدور فایل نامبر: 12/04/2011 *** دریافت فایل نامبر پس از پیگیری و از طریق ایمیل: 09/05/2011
    دریافت نامه آپدیت مدارک: 18/12/2012 *** ارسال مجدد مدارک درخواست شده: 28/02/2013 نامه ریجکت و بسته شدن پرونده: 15/04/2013

صدف عزیز در مورد سئوال اول من هم مثل شما سابقه کاری از کار جدید دارم ولی چون خودشون چیزی نگفتن که اگه شغلتون عوض شده فرمی پر کنین منم فقط هر چی خواستن آماده کردم. به هر حال فرم آپدیت شده رو روز مصاحبه می بریم. البته این نظر منه
    در مورد سئوال دوم مطمئن نیستم ولی شاید بد نباشه این کارو بکنید که خیالتون هم راحت بشه
    در مورد certified copyباید عرض کنم که مهر برابر با اصل دارالترجمه کافیه و مهر وزارت خارجه روی کپی فارسی زده نمیشه اصلا و در هیچ صورتی و روی انگلیسی هم لازم نیست فقط مهر مترجم و دادگستری لازمه،همین
    در مورد مدرک tsfq هم اگه به پرونده کمک کنه خوبه ولی اگه از سطحی که تو فرم پرکردید کمتره اصلا نفرستید در غیر این صورت با اینکه نخواستن انتخاب خودتونه اگه خواستید بفرستید هم حتما کپی بفرستید و اصل واسه مصاحبه همراهتون باشه. من اگه جای شما بودم چون ازم نخواستن نمی فرستادم چون ایمیل درخواست مدرک هم دریافت نکردم. من شخصا فکر می کنم اگه مدرک اضافه بفرستم زیاد صورت خوشی نداره و لازم هم نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط صدف ص نمایش پست ها
    توی ایمیل که ننوشتن و اشاره ای نکردن
    منم رشتم حسابداریه از من خواستن پر کنم و بفرستم
    لیسانس حسابداری،
    ساکن مونترال -کبک

Senior Member atarod آواتار ها

دوست عزیز، شما طبق قوانین میبایستی ظرف مدت ۳۰ روز شغل جدیدتون رو به اطلاع اداره مهاجرت میرسوندین (ولی‌ فکر نکنم مشکلی‌ پیش بیاد)، آدرس جدیدتون رو وقتی‌ عوض شد بفرستین( با استفاده از فرمی که آدرس شو براتون در زیر میزارم)،در مورد سوال سوم تا اونجا که من میدونم مهر دادگستری کافیه، در مورد سوال چهارم باید بهتون بگم که تا چیزی ازتون درخواست نکردن نفرستین بهتره،مدرک زبانتون حتما به دردتون میخوره چون حتما روز مصاحبه آفیسر خواهد پرسید که آیا مدرک زبان دارید یا خیر.موفق باشین.
    http://www70.immigration-quebec.ca
    نقل قول نوشته اصلی توسط صدف ص نمایش پست ها
    دوستان عزیز من 4 تا سوال دارم. لطف میکنید جواب بدید:
    من 2 سال پیش پرونده م رو فرستادم و تا زمان حال 2 تا سابقه کاری به من اضافه شده که در آپدیت مدارک آنها رو میفرستم. اما در فرم اصلی تقاضا که دو سال پیش پر کرده م مسلما اینها نیستند. آیا لازم است فرم اصلی تقاضا رو اپدیت شده برایشان بفرستم؟؟؟
    دوم اینکه آدرس من به زودی تغییر خواهد کرد، آیا الان همراه این مدارکی که خواسته اند فرم تغییر آدرس هم بفرستم؟
    سوم اینکه من از دارالترجمه پرسیدم، گفت اگر certified copy میخواد یعنی باید مهر وزارت خارجه هم بخوره که هزینه اضافی داره (حداقل 10 تومان) درست گفته یا نه؟
    چهارم اینکه من توی این مدت مدرک tsfq هم گرفتم که هیچوقت ازم نخواستن. آیا اشتباه و بیهوده و خطرناک نیست که الان براشون همراه مدارک بفرستم؟؟؟؟؟؟ اونم با این دست به گم کردنشون؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)