صفحه 8 از 476 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 4758

موضوع: درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از CSQ (به درخواست آفیسر و یا به میل متقاضی)

Junior Member shahrzad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق دیپلم معماری- لیسانس صنایع دستی -الزهرا

پیش فرض پاسخ : درخواست آپدیت مدارک قبل از مصاحبه کبک

سلام دوستان
    برای کسانی هم که ژانویه 2011 مدارک فرستادن درخواست آپدیت اومده؟
    رشته 6 امتیازی -ارسال مدارک 17/1/2011-دریافت توسط سفارت 19/1/2011 -برداشت پول (مانی اردر) 1 mai-دریافت فایل نامبر:24/5/2011- درخواست آپدیت 3 سپتامبر 2013- tcfq b1 b1-همسر a1.a2 بدون مدرک- افزودن فرزند 20 جون 2014- نامه مهلت 18 ماه زبان 15 آگوست 2014

ApplyAbroad Veteran
    araliabadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران / آزاد تهران مرکز

پیش فرض درخواست آپدیت مدارک قبل از مصاحبه کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad نمایش پست ها
    سلام دوستان برای کسانی هم که ژانویه 2011 مدارک فرستادن درخواست آپدیت اومده؟
    سلام، من یک نفر رو دیدم تو فروم که تاریخ رسیدن مدارکش 3 ژانویه بوده و نامه گم شدن گرفته. ولی هنوز جلو تر از اون تاریخ رو من ندیدم. امیدوارم تموم بشه و به روال قبل برگرده.
    ارسال دمشق: 2011/3 فایل کبک: 2011/7 آپدیت: 2014/3 CSQبدون مصاحبه: 2014/7 ارسال سیدنی: 2014/10 فایل فدرال: 2015/2 پاریس: 2015/3 مدیکال و آپدیت: 2015/5

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای کسانی هم که ژانویه 2011 مدارک فرستادن درخواست آپدیت اومده؟
    بله ما مدارکمونو ۲۸ دسامبر ۲۰۱۰ فرستادیم که ۳ ژانویه ۲۰۱۱ بدستشون رسید.

Junior Member shahrzad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق دیپلم معماری- لیسانس صنایع دستی -الزهرا

نقل قول نوشته اصلی توسط shisa نمایش پست ها
    بله ما مدارکمونو ۲۸ دسامبر ۲۰۱۰ فرستادیم که ۳ ژانویه ۲۰۱۱ بدستشون رسید.
    پس ما هم باید منتظر این نامه کذایی باشیم
    رشته 6 امتیازی -ارسال مدارک 17/1/2011-دریافت توسط سفارت 19/1/2011 -برداشت پول (مانی اردر) 1 mai-دریافت فایل نامبر:24/5/2011- درخواست آپدیت 3 سپتامبر 2013- tcfq b1 b1-همسر a1.a2 بدون مدرک- افزودن فرزند 20 جون 2014- نامه مهلت 18 ماه زبان 15 آگوست 2014

Junior Member

سلام
    این موضوع گم شدن مدارک خیلی عجیبه! من اصل مدرک فرانسه رو فرستادم ، حالا اگه گمش کرده باشند باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هر چی هم ایمیل می زنم می پرسم که مدرکم رو به پروندم اضافه کردید ، جواب نمی دن! به جز ایمیل آنکارا ، کجا می تونم پیگیری کنم که اگه گم کردن یه کاری کنم!!!
    دریافت مدارک توسط سفارت: 2011/10/03 ،صدور فایل نامبر: 2011/11/14،رشته: کامپیوتر(12 امتیازی)،زبان فرانسه (Tef aQ(B1,B2

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری

دوستان آیا مطمئنید برای ترجمه احتیاج به تایید وزارت خارجه نیست؟ حتی دانشنامه؟
    بعد من رفتم دارالترجمه میگه باید دیپلم و ریزنمراتش و پیش دانشگاهی رو بدی هم منطقه هم اداره کل مهر کنن. دانشنامه و ریز نمراتش هم رو باید بدی وزارت علوم مهر کنه. روزنامه رسمی هم کپی برابر اصلش رو از خود اروزنامه رسمی بگیری تا مهر دادگستری بزنیم. حالا اگه من دارالترجمه ای ببرم که همه مدارکم رو بدون این بساطا تایید دادگستری کنه به نظرتون اشتباهه؟ آیا آفیسر میاد مهرهای مدارک منو چک کنه؟
    دریافت مدارک توسط سفارت: 28/12/2010 *** صدور فایل نامبر: 12/04/2011 *** دریافت فایل نامبر پس از پیگیری و از طریق ایمیل: 09/05/2011
    دریافت نامه آپدیت مدارک: 18/12/2012 *** ارسال مجدد مدارک درخواست شده: 28/02/2013 نامه ریجکت و بسته شدن پرونده: 15/04/2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarakmm نمایش پست ها
    سلام
    این موضوع گم شدن مدارک خیلی عجیبه! من اصل مدرک فرانسه رو فرستادم ، حالا اگه گمش کرده باشند باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هر چی هم ایمیل می زنم می پرسم که مدرکم رو به پروندم اضافه کردید ، جواب نمی دن! به جز ایمیل آنکارا ، کجا می تونم پیگیری کنم که اگه گم کردن یه کاری کنم!!!
    دوست عزیز از من مدرک زبان نخواسته بودن ولی چون شنیده بودم که مدرک تف ا کیو تا 1 سال بیشتر اعتبار نداره منم متاسفانه اصل مدرکمو فرستادم براشون میترسم برای منم گم کنن منم نامه پیگیری فرستادم به این آدرس http://www.immigration-quebec.gouv.q...ier/index.html
    ولی تا حالا جواب ندادن که رسیده یا نه .. متن نامه ای رو ک فرستادی میشه بزاری این بار با یه فرمت دیگه براشون ایمیل کنم ؟؟؟؟
    لیسانس حسابداری،
    ساکن مونترال -کبک

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي كامپيوتر - سخت افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط saragole نمایش پست ها
    دوست عزیز از من مدرک زبان نخواسته بودن ولی چون شنیده بودم که مدرک تف ا کیو تا 1 سال بیشتر اعتبار نداره منم متاسفانه اصل مدرکمو فرستادم براشون میترسم برای منم گم کنن منم نامه پیگیری فرستادم به این آدرس http://www.immigration-quebec.gouv.q...ier/index.html
    ولی تا حالا جواب ندادن که رسیده یا نه .. متن نامه ای رو ک فرستادی میشه بزاری این بار با یه فرمت دیگه براشون ایمیل کنم ؟؟؟؟
    مدرك TEFQAd يك سال اعتبار داره ولي اداره مهاجرت تا 2 سال قبول داره من هم الان يكسال و 3 ماه هست كه ميگذره و كپي برابر اصل توسط مترجم فرانسه كردم فرستادم اصلش رو جرات نكردم بدم. توي نامه آپديتي هم كه اومده بود ازم نخواسته بود

Senior Member atarod آواتار ها

دوستان از من کپی فیش حقوقی خواستن،فقط نوشته کپی،مثل سایر مدارک ننوشته که مثلا کپی تایید شده،حالا می‌خواستم بدونم دوستان چه تجربه ای‌ در این مورد دارن. به هر حال فکر کنم باید داد ترجمش کرد نه؟ ولی‌ دیگه مهر دادگستری لازم نیست نه؟یا اصلا چیکار باید کرد؟ممنون

Junior Member Meytif آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    maîtrise d'ingénieur mécanicien

نقل قول نوشته اصلی توسط atarod نمایش پست ها
    دوستان از من کپی فیش حقوقی خواستن،فقط نوشته کپی،مثل سایر مدارک ننوشته که مثلا کپی تایید شده،حالا می‌خواستم بدونم دوستان چه تجربه ای‌ در این مورد دارن. به هر حال فکر کنم باید داد ترجمش کرد نه؟ ولی‌ دیگه مهر دادگستری لازم نیست نه؟یا اصلا چیکار باید کرد؟ممنون
    سلام،
    در مورد خودم چون فیش حقوقی من برام ایمیل میشه فقط سه تا فیش مورد نظر رو پرینت و ترجمه کردم و مهر کپی برابر اصل دارالترجمه رو روشون زدم. فرمایش شما درسته فقط گفته کپی منم به همین خاطر دیگه مته به خشاش نگذاشتم. در ضمن بعید می دونم فیش حقوقی رو مهر دادگستری بزنن. نهایتاً شاید بد نباشه یه نامه تایید از محل کار بگیرید.
    موفق باشید
    ارسال مدارك (آرامكس): 26/12/2010 برداشت پول از ويزا كارت: 3/4/2011 صدور فايل نامبر و ارسال با فكس: 4/4/11 ارسال مجدد مدارک (دی اچ ال): 19/01/2013 ایمیل انتظار: 3/4/2013 تارخ مصاحبه و قبولی: 1/11/2013 فایل فدرال: 06/02/2014 نامه آپدیت و مدیکال: 03/04/2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)