صفحه 266 از 476 نخستنخست ... 166216256257258259260261262263264265266267268269270271272273274275276316366 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,651 تا 2,660 , از مجموع 4758

موضوع: درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از CSQ (به درخواست آفیسر و یا به میل متقاضی)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Génie Biomédical

پیش فرض پاسخ : درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از مصاحبه کبک

دوستان در انکس A نامه آپدیت من Photocopie مدارک سابقه شغلی 5 سال پیش از تشکیل پرونده رو خواسته!!
    21. Photocopie de l’attestation ou du certificat de travail pour chaque emploi déclaré dans
    la demande de certificat de sélection (les contrats de travail et les promesses d’embauche
    ne sont pas acceptés.)
    Pour : Requérant principal ou requérante principale  Conjoint ou conjointe 
    Original de la traduction de vos attestations ou certificats de travail

برای کس دیگه ای اینجوری نوشته شده توی نامه آپدیتش؟؟
    و سوال دیگه اینکه: در صورتی که در یک شرکت سمت و وظایف تغییر کرده باشه، تمام سمت های مربوط به این شرکت باید در یک نامه باشه یا جداگانه؟
    ارسال : اکتبر 2012 دریافت فایل نامبر : ژانویه 2013رشته خودم ( 6امتیازی قدیم 12 امتیازی جدید) مدارک A2-B2 و7 Ielts رشته همسر : (2امتیازی قدیم 3 امتیازی جدید) مدرک A2-A2 - سابقه بیمه 5 سال خودم و 5 سال همسر آپدیت: 15 می 2015

Junior Member

سلام دوستان، ممنون از راهنمايي و همدلي شما در پاسخ به پرسش ها
    من نامه آپديتم 11 آوريل2015 اومد و اون موقع فرم 1520 به تاريخ201408 روي سايت بود. الان که مي خوام مدارک انکسA,B رو بر اساس اون بفرستم، فرم1520به تاريخ201504 آپديت شده و مدارک فرق کرده. مهمترينش هم ارسال سه فيش آخر حقوق مربوط به شغل فعليه.
    تو نامه آپديتم يه قسمتي هست که اشاره ميکنه به هماهنگي شماره هاي سمت چپ مربوط به آنکسAبا فرم1520 :
    Attention!
    Les titres de sections et les numéros indiqués dans la marge gauche correspondent aux titres et numéros du formulaire Document soumis à l’appui de la demande de certificat de sélection.
    که با آپديت فرم1520به تاريخ201408 مطابقت داره ولي با جديده نمي خونه. حالا من کدوم رو بايد ملاک قرار بدم و مدارکم رو بفرستم؟
    ضمن اينکه تو جديده اعلام کرده که فيش حقوق قبول نيست و تو نامه آپديتم ازم فيش نخواستن در انکسA ولي تو فروم خوندم که بهتره قسمت سابقه کار رو طبق انکسB کامل کنيم!!!!!!!!!!!!!!!
    خلاصه حسابي گيج شدم
    ممنون از همدلي و پاسخگويي و راهنماييتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lakzadeh نمایش پست ها
    دوستان در انکس A نامه آپدیت من Photocopie مدارک سابقه شغلی 5 سال پیش از تشکیل پرونده رو خواسته!!
    21. Photocopie de l’attestation ou du certificat de travail pour chaque emploi déclaré dans
    la demande de certificat de sélection (les contrats de travail et les promesses d’embauche
    ne sont pas acceptés.)
    Original de la traduction de vos attestations ou certificats de travail

برای کس دیگه ای اینجوری نوشته شده توی نامه آپدیتش؟؟
    و سوال دیگه اینکه: در صورتی که در یک شرکت سمت و وظایف تغییر کرده باشه، تمام سمت های مربوط به این شرکت باید در یک نامه باشه یا جداگانه؟
    دوست عزيز، فرم1520 به سال2015 اصلاح شده و من هم ديدم که کپي خواسته. براي همين مهمه که شماره قسمت انکسA رو با شرايط جديد تو فرم1520مطابقت بدين. البته من سوالي تقريبا مرتبط مطرح کردم در فروم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Génie Biomédical

تا اونجایی که من دیدم در فرم 1520 جدید 04-2015 در قسمت مربوط به سوابق شغلی(21 و 22) اصلا فیش حقوقی نخواسته! اگه اشتباه می کنم لطفا دوستان راهنمایی کنن.
    در ضمن برای نامه های سابقه کار شرکت و حتی مدارک زبان فرانسه و انگلیسی Photocopie خواسته فقط!!! در صورتی که قبلا حتما اصل این مدارک درخواست می شد.
    دوستان این موارد در فرم جدید تغییر کرده؟؟
    ارسال : اکتبر 2012 دریافت فایل نامبر : ژانویه 2013رشته خودم ( 6امتیازی قدیم 12 امتیازی جدید) مدارک A2-B2 و7 Ielts رشته همسر : (2امتیازی قدیم 3 امتیازی جدید) مدرک A2-A2 - سابقه بیمه 5 سال خودم و 5 سال همسر آپدیت: 15 می 2015

Junior Member

سلام دوستان
    رشته من مهندسی اقتصاد کشاورزیه و مشکل اساسی دارم تو کد NOC لطفا کمکم کنید. (هم اقتصاد کشاورزی و هم اقتصاد 6 امتیازی شده اند)
    اکثر سابقه کاری من مربوط به اقتصاد میشه و برای همشون نامه اشتغال دارم.درباره اقتصاد کشاورزی چیز زیادی تو لیست noc پیدا نکردم که باهاش نامه هامو مطابقت بدم. برای مهندسی کشاورزی شرح وظایف نوشته شده و خیلی کوچک اشاره شده که اقتصاد کشاورزی هم میتونه این کارها رو انجام بده.(کارهایی که مربوط به مزرعه ست و نه کارهایی که من برای شرکتهای کشاورزی و غذایی انجام دادم)
    به نظرتون از طریق همون اقتصاد شغلمو مرتبط با رشته ام نشون بدم قبول میکنن؟ یا چه پیشنهادی دارین؟
    ارسال مدارک اکتبر: 2011 دریافت فایل نامبر: نوابر 2011 دریافت آپدیت:ژانویه 2015

Junior Member

سلام دوستان
    نامه آپدیت مدارک من یک هفته پیش رسیده و من تا آخر این ماه ازدواج میکنم. چند سوال دارم:
    1. مانی اوردر همسرم را به نام خودم و به مبلغ جدید (164$) باید بگیرم یا باید به اسم خودش باشه؟ (زمان تشکیل پرونده برای خودم 750$ واریز کردم، رسید اون هم بگذارم؟)
    2. اونجایی که در انکس B باید تیک تغییرات را بزنم چون همسر به پرونده اضافه شده آیا باید تیک تغییرات مدرک همسر و کلا تغییرات مربوط به همسر را qui زد یا non?
    3. چون تاریخ عقد بعد از نامه آپدیت هست مشکلی ایجاد نمیشه؟
    4.من یک مدرک زبان فرانسه جدید گرفتم . آیا باید اصل آنرا بفرستم یا همونطور که کپی خواستن منم کپی مدرک را بفرستم؟
    5.مدرک آیلتز من منقضی شده ، آیا کپی اون هم میتونم بفرستم؟ در فرم چطور؟ اعلام امتیازات انگلیسی را بکنم؟
    6. برای اثبات مالیات بر درآمد (قسمت حقوق ) چه مدرکی را میتونیم ارائه بدیم که قانونی و قابل قبول باشه؟
    7.مدارک تحصیلی من تغییری نکرده آیا میشه همون ترجمه های سابق که تاریخش قدیمیه رو ارسال کنم یا باید ترجمه جدید باشه؟
    8. هیچ جایی حرفی از کارت پایان خدمت زده نشده. آیا کارت پایان خدمت همسرمو باید ترجمه کنیم؟
    9.با توجه به تغییر سمت شغلی آیا باید رزومه جدید هم بفرستم؟
    10. در انکس A گفته اگه تغییر آدرس دارید اتیکت بفرستین. اما در B سه تا اتیکت خواسته. چیکار کنیم آخر بفرستیم یا نه؟
    11. جایی که توانایی مالی رو اعلام میکنیم باید مبلغ سالانه را بزنیم یا ماهانه؟

بسیار ممنون میشم پاسخ بدهید. هنوز خیلی ابهام داریم.

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin20 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    رشته من مهندسی اقتصاد کشاورزیه و مشکل اساسی دارم تو کد NOC لطفا کمکم کنید. (هم اقتصاد کشاورزی و هم اقتصاد 6 امتیازی شده اند)
    اکثر سابقه کاری من مربوط به اقتصاد میشه و برای همشون نامه اشتغال دارم.درباره اقتصاد کشاورزی چیز زیادی تو لیست noc پیدا نکردم که باهاش نامه هامو مطابقت بدم. برای مهندسی کشاورزی شرح وظایف نوشته شده و خیلی کوچک اشاره شده که اقتصاد کشاورزی هم میتونه این کارها رو انجام بده.(کارهایی که مربوط به مزرعه ست و نه کارهایی که من برای شرکتهای کشاورزی و غذایی انجام دادم)
    به نظرتون از طریق همون اقتصاد شغلمو مرتبط با رشته ام نشون بدم قبول میکنن؟ یا چه پیشنهادی دارین؟
    دقت داشته باشید رشته مورد نظر اقتصاد کشاورزی و امور روستاییست و بایستی اولا رشته تحصیلیتون در مقطع لیسانس یا فوق لیسانس همین عنوان (اقتصاد کشاورزی)رو داشته باشه. شما میتونید طوری بنویسید که اولا مربوط به امور اقتصادی در زمینه کشاورزی باشه و دوما بیشتر وظایف بره به سمت امور کشاورزی مرتبط با روستا و... لازم نیس عینا noc رو کپی کنید خیلی ساده بگم آقا شما باید در زمینه امور اقتصادی کشاورزی و امور روستایی کار کرده باشید حالا هرچی که میخاد باشه. شما فقط noc رو میخونید که یک کلیت دستتون بیاد.
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kaizen نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نامه آپدیت مدارک من یک هفته پیش رسیده و من تا آخر این ماه ازدواج میکنم. چند سوال دارم:
    1. مانی اوردر همسرم را به نام خودم و به مبلغ جدید (164$) باید بگیرم یا باید به اسم خودش باشه؟ (زمان تشکیل پرونده برای خودم 750$ واریز کردم، رسید اون هم بگذارم؟)
    2. اونجایی که در انکس B باید تیک تغییرات را بزنم چون همسر به پرونده اضافه شده آیا باید تیک تغییرات مدرک همسر و کلا تغییرات مربوط به همسر را qui زد یا non?
    3. چون تاریخ عقد بعد از نامه آپدیت هست مشکلی ایجاد نمیشه؟
    4.من یک مدرک زبان فرانسه جدید گرفتم . آیا باید اصل آنرا بفرستم یا همونطور که کپی خواستن منم کپی مدرک را بفرستم؟
    5.مدرک آیلتز من منقضی شده ، آیا کپی اون هم میتونم بفرستم؟ در فرم چطور؟ اعلام امتیازات انگلیسی را بکنم؟
    6. برای اثبات مالیات بر درآمد (قسمت حقوق ) چه مدرکی را میتونیم ارائه بدیم که قانونی و قابل قبول باشه؟
    7.مدارک تحصیلی من تغییری نکرده آیا میشه همون ترجمه های سابق که تاریخش قدیمیه رو ارسال کنم یا باید ترجمه جدید باشه؟
    8. هیچ جایی حرفی از کارت پایان خدمت زده نشده. آیا کارت پایان خدمت همسرمو باید ترجمه کنیم؟
    9.با توجه به تغییر سمت شغلی آیا باید رزومه جدید هم بفرستم؟
    10. در انکس A گفته اگه تغییر آدرس دارید اتیکت بفرستین. اما در B سه تا اتیکت خواسته. چیکار کنیم آخر بفرستیم یا نه؟
    11. جایی که توانایی مالی رو اعلام میکنیم باید مبلغ سالانه را بزنیم یا ماهانه؟

بسیار ممنون میشم پاسخ بدهید. هنوز خیلی ابهام داریم.
    ۱)فرقی نمیکنه. اون رسید خودتون لازم نیس بفرسید
    ۲)oui کلا هرچه در انکس ب هست و دارید میفرسید باید oui بزنید.
    ۳)بعد اومدن نامه آپدیت مشکلی نیس ولی باید قبل ارسال مدارک باشه
    ۴)اگر کپی خواستن کپی بفرسید
    ۵)اگر قبلا نفرستادبد بفرسید و وی بزنید
    ۶)گواهی پرداخت مالیات بر درآمد صادره از سوی اداره مالیات
    ۷)همونا قابل قبوله اگر مغایرتی با فرمت جدید نداره
    ۸)لازم نیس تو این مرحله
    ۹)خیر فقط گواهی سابقه کار و بیمه
    ۱۰) این سوال رو درست پرسیدید؟ معمولا آخرین بند انکس آ اتیکت آدرس هست که باید به تعداد مذکور بفرسید، در انکس ب معمولا حرفی از تغییر آدرس نیس فقط تو یک بند راجع به تغییر وضعیت اقامتی نوشته شده اون ربطی له تغییر آدرس تو کشور قبلی نداره
    ۱۱)حداقل مبلغ کلی مشخص است. این موضوع ربطی به سال و ماه نداره شما باید کلا تمکن مالیتون رو ذکر کنید

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mshirinezhad نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزيز
    من يكسري سوال از نامه آبديتم داشتم كه مي خواستم اينجا مطرح كنم .
    لطفا كساني كه اطلاع دارند جواب بدن :
    1 . در قسمت قبل از انكس A و B نوشته شده يك سري مدارك رو مي خواد :
    · tous les documents demandés, dans le format exigé, indiqués à l’Annexe A;
    · l’Annexe B, dûment remplie, signée, datée et accompagnée de tous les documents nécessaires à la mise à jour de votre dossier;
    · la Fiche d’accompagnement ci-jointe.
    اوليش هر آنچه در انكس A
    دوميش هر انچه در انكس B
    ولي سوميش رو نميدونم ؟
    2. در قسمت انكس A يك سري نكات رو اشاره كرده :
    · si un document, y compris un original, ne comporte ni sceau ni signature originale ou s’il comporte une signature électronique, vous devez le faire certifier conforme par une autorité reconnue ou nous le faire parvenir sous enveloppe scellée par l’émetteur.
    منظور اين نكته چيه ؟
    ANNEXE A

DOCUMENTS À FOURNIR

ÉTUDES ET FORMATION
    Copie certifiée conforme de tous les relevés de notes correspondant à vos diplômes délivrés par l'établissement d'enseignement (sauf pour le diplôme d’études secondaires générales), pour chacune des années d'études ayant mené à l'obtention de ces diplômes

3.آيا ريز نمرات ديپلم و پيش دانشگاهي هم بايد ارائه شود ؟

Original ou copie certifiée conforme des preuves de légalité de l’expérience professionnelle acquise au cours des cinq années précédant le dépôt de votre demande de certificat de sélection

Il doit s’agir de preuves de cotisations sociales ou d’avis كل مدرك انكس A و B را مهر و امضا كرد و فرستاد ؟
    [TABLE]
    [TR]
    روبرو
    [TABLE]
    [TR]
    ؟ )
    با تشكر فراوان از دوستان
    به اميد زندگي بهتر براي همه

۱)آخرین صفحه نامه آپدیت عنوانش هست fiche dacompagnement که مشخصاتتون رو توش نوشته اون رو باید روی تمام مدارک قرار بدید، بعدش مدارک انکس آ، بعدش انکس ب رو پر کنید امضا و تاریخ بزنید مدارک مربوط به انکس ب زیرش قرار بدید بفرسید
    ۲)گفته اگر یک گواهی ممهور نیس یا فاقد امضا یا شامل امضای الکترونیکیست باید اونرو در پاکت مهروموم شده صادر کننده اون گواهی قرارداده بفرسید
    ۳)ریز نمرات همه مقاطع جز دیپلم مدرسه
    ۴)بله، گواهی سابفه بیمه رو میتونید از تامین اجتماعی بگیرید
    ۵)قبلا تو بند دوم به این سوال پاسخ دادم. مهر یعنی چی؟ کدوم مهر؟
    ۶)اگر شخصی به پرونده اضافه شده به این فرم رجوع کنید و هراونچه اونجا ذگر شده به ازای نفر همراه، بفرسید.
    و همچنین پرداخت موردنظر هم باید براش انجام بدید
    ۸)اگر آدرستون تو همون کشور قبلیه این بند شامل حال شما نمیشه فقط باید فرم modification رو پر کنید و ادرس جدید رو تپش بنویسید. این بند برای افرادیست که وضعیت اقامتشون تغییر کرده
    ۹)بله non بزنید و اگه قبلا فرستادید دیگه نیازی به ارسال مجدد نیس
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Génie Biomédical

من در زمان گرفتن نامه سابقه شغلی در زمان تشکیل پرونده، از شرکت های قبلی چند نسخه از نامه سابقه شغلی گرفتم. حالا اگر در مرحله آپدیت عین همون نامه ها رو (با همان تاریخ، شماره نامه و مهر و امضا و ..) که دارای فرمت مناسب هستند و به انگلیسی هم صادر شده بودند، بفرستم، آیا ممکنه مشکلی پیش بیاد؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)