صفحه 114 از 476 نخستنخست ... 1464104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124164214 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,131 تا 1,140 , از مجموع 4758

موضوع: درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از CSQ (به درخواست آفیسر و یا به میل متقاضی)

Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی

پیش فرض پاسخ : درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از مصاحبه کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia5582 نمایش پست ها
    سلام دوستان،من تو این سه سال اخیر محل کارم عوض شده ولی سمت و عنوان شغلیم عوض نشده به نظرتون تو Annex B باید قسمت تغییرات رو برای سابقه کاری تیک بزنم یا نه؟
    سلام، چون محل کارتون عوض شده، پس در آنکس ب، ان را تیک بزنید، و نامه سابقه کارتان را هم آماده کنید.

Junior Member

با سلام به همه دوستان، خیلی ممنون میشم به من کمک کنید. این اطلاعات منه:
    رشته: ترجمه انگلیسی و 6 امتیازی
    ارسال مدارک: سپتامبر 2011 (به همراه کپی مدرک آیلتس)
    فایل نامبر: نوامبر 2011
    ارسال یکی از کپی های اصلی مدرک B2, B2TCFQ: آوریل 2013
    ازدواج: نوامبر 2013 و ارسال مدارک مربوط به ازدواج درهمان ماه (لازم به ذکره که موقع ازدواج، همسر من هم فایل نامبر داشت و هردو منتظر مصاحبه بودیم. همسرم اصل مدرک TCFQ رو فرستاده بود. زمان ارسال مدارک مربوط به ازدواج ما یک نامه روی مدارک گذاشتیم و اعلام کردیم که هر دوی ما فایل نامبر داریم و منتظر مصاحبه هستیم و پرسیدیم که آیا باید هزینه اضافه شدن همسر رو پرداخت کنیم یا نه).
    در زمان ارسال مدارک (قبل از فایل نامبر) مدرک آیلتس من هنوز معتبر بود ولی حالا بعد از گذشت سه سال دیگه اعتبارش تموم شده و همسرم هم اصل مدرک TCFQ رو نداره دیگه.
    جمعه گذشته دوتا ایمیل گرفتم با متنهای زیر:
    اولی:
    Objet : Ajout de conjoint(e) à une demande de sélection – Documents à transmettre

Monsieur,
    Nous accusons réception des documents que vous nous avez transmis. Afin de nous permettre de procéder à l’ajout de votre conjoint(e) à votre dossier de demande de sélection, vous devez nous faire parvenir, en un seul envoi et à l’intérieur d’un délai de 90 jours suivant l’envoi de la présente lettre, à l’adresse indiquée dans le bas de cette page, le formulaire «Modification à une demande de certificat de sélection», ainsi que tous les documents nécessaires, tel que demandé dans le formulaire «Documents soumis à l’appui de votre demande de Certificat de sélection du Québec». Vous trouverez les formulaires à l’adresse suivante :

http://www.immigration-quebec.gouv.q...urs/index.html

Vous devrez également acquitter les frais relatifs à l’ajout de cette personne à votre demande de certificat de sélection et joindre la présente lettre à ce paiement. Pour connaître les tarifs en vigueur, consultez l’adresse suivante :

http://www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/frais

Si vous ne nous transmettez pas les documents demandés dans un délai de 90 jours suivant cet envoi, nous conclurons que vous ne désirez plus donner suite à votre projet, et votre dossier sera fermé.

Nous vous remercions de l’intérêt que vous manifestez pour le Québec et nous vous prions d’accepter, Monsieur, nos salutations distinguées.
    و دومی:
    Objet : Paiement des droits exigibles à effectuer

Monsieur,
    Nous avons débuté l’examen de votre demande de certificat de sélection du Québec. Nous constatons toutefois que le paiement de votre demande est incomplet ou n’a pu être effectué avec succès, pour la raison suivante :

- Le paiement exigible pour ajout de votre conjoint(e) n’a pas été transmis. Vous devez donc nous transmettre un paiement supplémentaire.
    Veuillez joindre la présente lettre à votre envoi.

Pour connaître les tarifs en vigueur, consultez l’adresse suivante :

http://www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/frais

Pour faire un paiement par carte de crédit, imprimer et retourner le formulaire Paiement par carte de crédit (A - 0591 - FO) dûment complété et signé. Ce formulaire se trouve à l’adresse suivante :

http://www.immigration-quebec.gouv.q...ent-carte.html

Si vous ne nous transmettez pas les documents demandés dans un délai de 90 jours suivant cet envoi, nous conclurons que vous ne désirez plus donner suite à votre projet, et votre dossier sera fermé.

Si vous avez transmis un formulaire de «Paiement par carte de crédit» par mesure de sécurité, il a été détruit. Aucun montant n’a été porté à votre carte de crédit. Si vous soumettez une nouvelle demande, vous devez remplir un nouveau formulaire que vous trouverez à l’adresse ci-jointe :

http://www.immigration-quebec.gouv.q...ent-carte.html

Nous vous prions de recevoir, Monsieur, l'assurance de nos meilleurs sentiments.

من هزینه مربوط به اضافه شدن همسر رو پرداخت کردم و رسیدش دستمه و میخوام بفرستم.
    متن نامه ها رو هم کامل می فهمم. سوالهام اینه:
    اول اینکه چرا دوتا ایمیل زدن؟
    دوم اینکه آیا این ایمیل آپدیت حساب میشه یا فقط مربوط به اضافه شدن همسره (اگه فقط برای اضافه شدنه همسره چرا باید کل مدارک که طبق فرم ذکر شده تو ایمیلها شامل مدارک شناسایی، مدارک شغلی، تحصیلات و غیره میشه رو دوباره باید بفرستیم؟)
    سوم اینکه با توجه به تموم شدن اعتبار مدرک آیلتس باید تو فرمها چی بزنم و آیا باید اصل مدرک رو بفرستم با اینکه اعتبارش تموم شده؟
    چهارم اینکه من از روی مدارکم دو نسخه ترجمه گرفته بودم قبلاً، آیا میتونم اون نسخه ای که دستم دارم رو واسشون بفرستم؟ (با توجه به اینکه باید کپی مدارک مهر برابر با اصل دفتر خانه رو داشته باشه و سه سال پیش این مهر لازم نبود).
    پنجم اینکه اگه فکر میکنید نکته ای هست که میتونه کمکمون کنه ممنون میشم اطلاع بدید.
    ببخشید که طولانی شد، خیلی ممنون.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع (برنامه ریزی و تحلیل سیستمها)-امیرکبیر

سلام دوستان
    من امروز رفتم تامین اجتماعی شعبه 14 که لیست سوابق بیمه ام رو بگیرم ، با کلی خواهش و تمنا بالاخره بهم لیستو دادن و مهر و امضاء کردن.. مشکلم اینه که 11 ماه سابقه ام توی یک شعبه دیگه غیر از شعبه 14 بوده که توی لیست امروز نبوده، میخواستم بدونم اگه دوتا لیست از تامین اجتماعی بگیریم (مربوط به دو شعبه جداگانه) و ببریم دارالترجمه مشکلی پیش میاد؟ ضمن اینکه برای صرفه جویی در زمان دیگه درخواست جمع آوری سوابق ندادم که اونهم داستان خودشو داشت(ظاهراً یکی دوماهی طول میکشه).. از دوستان کسی هست که مشابه اینکارو کرده باشه، مشکلی که از نظردارالترجمه، دادگستری و امورخارجه یا آفیسر نیست احیاناً ؟!
    رشته : 12 امتیازی/ فایل نامبرکبک 16-09-2011/لندینگ در مونترال: 18-11-2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering technician

نقل قول نوشته اصلی توسط faranak7799 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز رفتم تامین اجتماعی شعبه 14 که لیست سوابق بیمه ام رو بگیرم ، با کلی خواهش و تمنا بالاخره بهم لیستو دادن و مهر و امضاء کردن.. مشکلم اینه که 11 ماه سابقه ام توی یک شعبه دیگه غیر از شعبه 14 بوده که توی لیست امروز نبوده، میخواستم بدونم اگه دوتا لیست از تامین اجتماعی بگیریم (مربوط به دو شعبه جداگانه) و ببریم دارالترجمه مشکلی پیش میاد؟ ضمن اینکه برای صرفه جویی در زمان دیگه درخواست جمع آوری سوابق ندادم که اونهم داستان خودشو داشت(ظاهراً یکی دوماهی طول میکشه).. از دوستان کسی هست که مشابه اینکارو کرده باشه، مشکلی که از نظردارالترجمه، دادگستری و امورخارجه یا آفیسر نیست احیاناً ؟!
    سلام
    هیچ مشکلی نداره
    شرایط من هم مثل شماست و در دوشعبه سابقه بیمه داشتم
    از جفتشون گرفتم و ترجمه کردم و با تمامی مهرها از جمله مهر دفتر اسناد رسمی فرستادم و خداروشکر جواب اپدیتم هم اومد و اوکی بود.
    دریافت فایل نامبر:اکتبر2013/دریافت اپدیت:جولای 2014/ ارسال اپدیت:اگوست 2014/دریافت جواب اپدیت:اگوست 2014/مهلت 12 ماهه برای دریافت B2،رشته 12 امتیازی مجرد/دریافت b2 پقله ژانویه 2015/ارسال مدرک b2 آپریل 2015/صدور csq بدون مصاحبه سپتامبر 2015/دریافت csq با پست اکتبر 2015

سلام دوستان
    شما میتونین درخواستتونو برای جمع آوری سابقه خودتون بگیرین و ببرین اون شعبه دیگه اینجوری یک روزه جواب میدن
    رشته عمران- فایل نامبر : AUGUST 2011- انگلیسی آیلتس (4 از 6)، فرانسه (b1, b2)، همسر (a2, b1) ، دو فرزند ، 3 سال سابقه، نامه آپدیت JULY 2014، دریافت 10 اکتبر 2014، امتیاز بدون انطباق 71، صدور CSQ (ویو): 2015/02، رسید مدارک فدرال 2015/05/13 ، فایل نامبر فدرال 2015/7/21، مدیکال 2015/09/04 ویزا 30 اکتبر 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ليسانس نرم افزار كامپيوتر

سلام و احترام

دوستان خواهشا کسانی که براشون رجکت اومده چیکار کردن لطفا منو راهنمائی کنید.

البته به نتیجه رسیده باشن..

متاسفانه من به نتیجه ای نرسیدم
    ارسال مدارک 2011 january ----دریافت فایل نامبر oct 2011 ---دریافت ایمیل آپدیت 2014 mars

رشته 6 امتیازی ----> 12 امتیاز(مهندسی نرم افزار کامپیوتر)

دوست گرامی

چرا خواهش تمنا؟ اونها وظبفه شونه و بابت اینکار حقوق می گیرند! من تو صفحات قبل نامه سوابق کتبی را گذاشتم، لطفا ملاحظه بفرمایید. احتمالا شما بدون نامه مراجعه کردید و اونها هم همینجوری سوابق نمی دهند. بایستی از محل کارتان نامه ای خطاب به تامین اجتماعی بگیرید و درخواست سوابق کتبی کنید اونها هم جواب شما را خواهند داد. اگر شما در چند جای دیگر هم سابقه دارید، نامه ای از آخرین شعبه دریافت کرده و بقیه سوابق را تجمیع کنید. در پایان سوابق که تجمیع شد، آنها هم نامه نهایی را صادر خواهند کرد.

شما اگر حتی یک ماه سوابق بیمه داشته باشید، آنها وظیفه دارند به شما گواهی بدهند. نگران نباشید

سلام دوستان

دوست عزیز و نادیده

من خودم به تامین اجتماعی مراجعه کردم و آنها به من نشان دادند که مُهر رسمی همانند دادگستری یا وزارت خارجه یا اسناد رسمی ندارند که بر آن عنوان "فتوکپی برابر اصل است" درج شده باشد. البته مهری بسیار ساده داشتند با همین عنوان اما کاربردی ندارد و شما هم می توانید از مهر سازی سرکوچه تان تهیه کنید. مدیر شعبه گفت که وقتی ما نامه اصلی را به شما می دهیم دیگر کپی برابر اصل چه مفهومی دارد؟ در زمانی این مهر می تواند کاربردی باشد که ما اصل نامه را به ارباب رجوع تحویل ندهیم و ناگزیر باشیم در کنار آن مهر ساده، مهر شعبه را هم بزنیم.

بنابراین دوستان برای پرهیز از استرس، اصل نامه را بفرستند تا خاطرشان جمع شود.

نقل قول نوشته اصلی توسط saht نمایش پست ها
    دوست عزیز
    در مورد بیمه تامین اجتماعی سایت کبک را در این خصوص به دقت مطالعه کنید و سایرین را گمراه نفرمائید. در مورد بیمه حتما باید اصل بیمه و یا کپی برابر با اصل شده توسط خود تامین اجتماعی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer

عكس چرا؟براي آپديت؟
    ویرایش توسط araliabadi : September 5th, 2014 در ساعت 11:06 AM
    رشته :کامپیوتر .فرانسه:b2وb2 فایل نامبر:Le 12 juillet 2011 .نامه آپدیت:Le 4 août 2014.
    Le 23 mars 2015 : CSQ . فايل نامبر فدرال: Le 21 juillet 2015 ارسال مديكال:Le 20 sep 2015

منظورتون از فرم و عكس رو نمي دونم اما به دليل اضافه كردن فرزندم فرم هاي مخصوص رو پر كردم و تو فرم اپليكيشن هم عكسهامونو چسبوندم !
    بالاخره الان إرامكس اومد و برد . ������
    ویرایش توسط araliabadi : September 5th, 2014 در ساعت 11:07 AM
    تاریخ لند 19 اکتبر 2015 ... ساکن تورنتو .... اسکیل ورکر کبک .... رشته عمران

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)