صفحه 202 از 476 نخستنخست ... 102152192193194195196197198199200201202203204205206207208209210211212252302 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,011 تا 2,020 , از مجموع 4758

موضوع: درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از CSQ (به درخواست آفیسر و یا به میل متقاضی)

Junior Member arh_eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ingénieur civil

پیش فرض پاسخ : درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از مصاحبه کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط rainy_man_1984 نمایش پست ها
    ابتدا مدارکتون رو ببرید دفتر اسناد رسمی، کپی می گیرند و روی برگه کپی مهر برابر اصل میزنند، بعد ببرید دارالترجمه، اینجوری وقتی که ترجمه می کنن مهر اسناد رسمی رو هم توی ترجمه بهش اشاره میکنن، مینویسن فلان notary public هم برابر اصل شده
    بیمه رو هم به همین ترتیب ترجمه کنین و بعد از ترجمه اصل برگه بیمه رو به همون ترجمه ها اتچ کنید، اصل رو فراموش نکنین که همه زحماتتون به باد فنا میره!
    موفق باشید

ممنون دوست من ولی منظور من اینه که آیا باید توسط دادگستری و امور خارجه هم تایید بشه ؟
    آیا کسی بوده که بدون این مهر ها ارسال کنه ؟ یعنی فقط ترجمه رسمی + کپی برابر اصل / به غیر از بیمه که باید اصل ارسال بشه
    دریافت ایمیل آپدیت: 26/01/2015 (6بهمن 1393)
    ارسال آپدیت به مونترال با تی ان تی: 19/02/2015 (30 بهمن 1393)
    دریافت آپدیت در مونترال : 23/02/2015 (4 اسفند 1393)
    Quebec Wiki

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : امتیاز رشته تحصیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid8717 نمایش پست ها
    با سلام و تشکر
    کد 0711 در داکیونت NOC در قسمت main duties به کارهایی اشاره کرده که بنده در طول دوران کاریم اون رو انجام دادم. ولی همینطور که گفتم اصلا اونا رشته ای برای کارشناسی بنام مدیریت صنعتی ندارن. حالا نمیدونم این رشته ما امتیازی بهش تعلق میگیره و یا نه . راستش رو بخواید چندین ساله که این سئوال منه ولی چون این رشته کارشناسیش تو ایران درست شده، پاسخ محکمی براش نگرفتم.

کاربری aidav ، تو دفعات مختلف و با سئوالات مختلف مزاحمتون شدم. تشکر خشک و خالی ما رو بپذیر.

شما الان اگر بخواهید کد noc رشتتون رو توی فرمها وارد کنید چی وارد میکنید؟ مگه نه اینکه عنوان رشته شما توی کبک وجود نداره؟ پس noc هم نداره. بنابرابن چی میشه؟ شما چاره ای ندارید جز اینکه noc همین رشته امتیاز دار رو بزنید که بیشترین تشابه رو به رشته شما داره(این رو که دیگه کبک خودش توی متن خبر اعلام کرده) و اونها هم بشما امتیاز رشته رو خواهند داد، پر واقع چیزی که مهمه noc رشته هست.
    در واقع اصلا اینطور نیست که حتما باید عنوان رشته شما عین اون چیزی باشه که توی لیست اعلام شده. عنوان رشته خود من با اون چیزی که ازش امتیاز گرفتم تفاوت داشت اما وظایفم و رزومه کاریم خیلی مشابه بود. شما هم هرچه میتونید وظایفتون، رزومتون و سرچهاتون رو به رشته امتیاز دار نزدیک کنید.
    پاسخ محکم نگرفتید چون برای سوالتون جواب قطعی وجود نداره اما موارد مشابه در رشته های دیگه امتیاز رشته براشون محاسبه شده. درباره شما هم با احتمال ۹۹.۹% امتیازش رو میگیرید.
    ویرایش توسط aidav : January 31st, 2015 در ساعت 06:56 PM
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aidav نمایش پست ها
    اگر دارید میفرستید باید تیک oui بزنید
    کپیها همشون باید برابر اصل شن اگر تو یک پلمپ باشن صفحه اول کافیه البته من خودم از ترسم همه صفحه ها رو زدم
    نه برچسب آدرس رو میزارید واسه اینکه اگه لازمه با شما مکاتبه کنند روی پاکت بچسبونن اگه شما بچسبونین که دیگه برچسب بدرد نمیخوره.
    صفحه ۹ نمیدونم چیه واسه همه که یکی نیس، اما نامه آپدیت رو کلا باید پرینت بگیرید جای امضاتون رو امضا کنید و روی همه مدارک بزارید.
    Aida: منظورم صفحه آخر که مشخصات FICH D'IDENTOTE' هست که چگونه باید عمل شه؟ و اینکه کل نامه اپدیت رو باید پرینت گرفت یا فقط انکس B رو؟مرسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امتیاز رشته تحصیلی

aida و دوستان صاحب نظر لطفا نظر بدن:
    12 ژانویه نامه اپدیت دریافت شده و تا 12 اپریا مهلت داره. تو این میانه، رشته لیسانس من 6 امتیازی شده و فوق لیسانسم اگه اشتباه نکنم 12(سابقه کاریشو ندارم) شده. رشته همسر هم 2 امتیازی شده. همه اینها قبلا صفر امتیازی بودن. تو نامه اپدیت اشاره ای به این قضیه نشده خوب چون قانون جدید تقریبا 26 زانویه اعلام شد. حالا من نمیدونم ایا اولا این شامل ما که اپدیت رو نفرستاده ایم هم میشه؟ دوما" میشه با وجودی که خواسته نشده این تغییر و سابقه مربوطش رو هم فرستاد؟ صبرکنم و اپدین مدارک رو روزهای اخر بفرستم که قضیه این تغییر امتیازات روشن تر بشه.
    با تشکر از دوستان بخصوص aida

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

اطلاعیه مهم:
    قابل توجه دوستانی که منتظر نامه آپدیت هستند و یا آپدیت را فرستاده اند اما هنوز پاسخ نگرفته اند و در حالت کلی کسانیکه بعد از فایل نامبر کبک هنوز هیچ تصمیمی درباره پرونده شان گرفته نشده است، تغییر امتیازات رشته و دیگر تغییرات شامل حال پرونده شان خواهد شد.
    توجه داشته باشید که اطلاعیه فوق بر اساس تماس تلفنی که بنده برای پیگیری این موضوع برای یکی از دوستان با اداره مهاجرت کبک در مونترال گرفته ام نوشته شده است. من در این حد مطمئن هستم که اونچه که از تلفنچی شنیدم همینهایی هست که اینجا نوشته ام. حال آنکه گفته های این شخص تا چه حد صحت داشته باشد را نمیدانم. هرچند که برداشت خودم این است که این موضوع صددرصد درست است.
    در ضمن بطور خاص این سوال رو درباره پروندهدهایی که بعد از آپدیت برایشان نامه درخواست مدرک زبان اومده پرسیدم و ایشون پاسخ دادند که خیر درباره اونها تصمیم گرفته شده و قانون شامل حال آنها نخواهد شد.
    انشالله که برای همه خیر باشد.
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

نقل قول نوشته اصلی توسط arh_eng نمایش پست ها
    ممنون دوست من ولی منظور من اینه که آیا باید توسط دادگستری و امور خارجه هم تایید بشه ؟
    آیا کسی بوده که بدون این مهر ها ارسال کنه ؟ یعنی فقط ترجمه رسمی + کپی برابر اصل / به غیر از بیمه که باید اصل ارسال بشه
    سری که درد نمیکنه دستمال نبندین!
    از دارالترجمه بخوایین مهر دادگستری و وزارت خارجه بزنه، من اینکارو کردم، شما هم اگه دنبال دردسر نمیگردین بزنین، همینجوری‌ دارن الکی همه رو ریجکت میکنن!
    رشته عمران- فایل نامبر : AUGUST 2011- انگلیسی آیلتس (4 از 6)، فرانسه (b1, b2)، همسر (a2, b1) ، دو فرزند ، 3 سال سابقه، نامه آپدیت JULY 2014، دریافت 10 اکتبر 2014، امتیاز بدون انطباق 71، صدور CSQ (ویو): 2015/02، رسید مدارک فدرال 2015/05/13 ، فایل نامبر فدرال 2015/7/21، مدیکال 2015/09/04 ویزا 30 اکتبر 2015

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع (برنامه ریزی و تحلیل سیستمها)-امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط ali744 نمایش پست ها
    سعی کنید حتماً با یکی از سوپروایزرها صحبت کنید، منظورم اینه که اطلاعات پروندتون رو بگیرند و بررسی کنند. امیدوارم ایمیلی رو از دست نداده باشید!
    مگر دیتابیس اپراتورها با سوپروایزرها تفاوتی داره؟ چون من بعد از گذشت نزدیک به 3 ماه از دریافت آپدیت مدارکم(4 نوامبر) هر 20 روز یکبار زنگ زدم و هر بار گفتند هنوز تصمیمی گرفته نشده و همشون هم از یک دیتابیس اطلاعاتم رو چک میکردند و جواب همشون هم یکی بود! "اینکه هنوز تصمیمی گرفته نشده و باید منتظر بمونید" ولی آخرین بار هفته گذشته تماس گرفتم و یکیشون گفت چون شما هنوز سه ماهتون کامل نشده نمیشه دقیق نتیجه رو اعلام کرد و باید تا فوریه صبر کنم!
    میشه بفرمایید چه سوالی باید از سوپروایزر بپرسیم تا جواب روشنی دریافت کنیم؟
    رشته : 12 امتیازی/ فایل نامبرکبک 16-09-2011/لندینگ در مونترال: 18-11-2015

Junior Member

درسته.
    بله.
    کپی پاسپورت نیاز به ترجمه یا برابر اصل کردن ندارد.
    دوستان برای ارسال مدارک فرزند آدرس همونیه که روی ق=فایل نامبر نوشتن؟؟ توسایت هم همینو زده . درسته ؟
    Direction de l'immigration économique – International
    Service Europe de l'Est, Amériques, Asie, Moyen-Orient
    Ministère de l'Immigration, de la Diversité et de l'Inclusion
    285, rue Notre-Dame Ouest, 4e étage
    Montréal (Québec) H2Y 1T8
    CANADA

Junior Member

اطلاعیه مهم:
    قابل توجه دوستانی که منتظر نامه آپدیت هستند و یا آپدیت را فرستاده اند اما هنوز پاسخ نگرفته اند و در حالت کلی کسانیکه بعد از فایل نامبر کبک هنوز هیچ تصمیمی درباره پرونده شان گرفته نشده است، تغییر امتیازات رشته و دیگر تغییرات شامل حال پرونده شان خواهد شد.
    توجه داشته باشید که اطلاعیه فوق بر اساس تماس تلفنی که بنده برای پیگیری این موضوع برای یکی از دوستان با اداره مهاجرت کبک در مونترال گرفته ام نوشته شده است. من در این حد مطمئن هستم که اونچه که از تلفنچی شنیدم همینهایی هست که اینجا نوشته ام. حال آنکه گفته های این شخص تا چه حد صحت داشته باشد را نمیدانم. هرچند که برداشت خودم این است که این موضوع صددرصد درست است.
    در ضمن بطور خاص این سوال رو درباره پروندهدهایی که بعد از آپدیت برایشان نامه درخواست مدرک زبان اومده پرسیدم و ایشون پاسخ دادند که خیر درباره اونها تصمیم گرفته شده و قانون شامل حال آنها نخواهد شد.
    انشالله که برای همه خیر باشد.
    آیدای عزیز یعنی با این حساب شرایط استخدام پذیری و غیره بر این منوال محاسبه میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط faranak7799 نمایش پست ها
    مگر دیتابیس اپراتورها با سوپروایزرها تفاوتی داره؟ چون من بعد از گذشت نزدیک به 3 ماه از دریافت آپدیت مدارکم(4 نوامبر) هر 20 روز یکبار زنگ زدم و هر بار گفتند هنوز تصمیمی گرفته نشده و همشون هم از یک دیتابیس اطلاعاتم رو چک میکردند و جواب همشون هم یکی بود! "اینکه هنوز تصمیمی گرفته نشده و باید منتظر بمونید" ولی آخرین بار هفته گذشته تماس گرفتم و یکیشون گفت چون شما هنوز سه ماهتون کامل نشده نمیشه دقیق نتیجه رو اعلام کرد و باید تا فوریه صبر کنم!
    میشه بفرمایید چه سوالی باید از سوپروایزر بپرسیم تا جواب روشنی دریافت کنیم؟
    طبیعتاً فرقی نداره ، گاهی اپراتورها بدون گرفتن اطلاعاتتون ، فقط به گفتن جمله "باید صبر کنید" " پرونده خودتان را با کسی مقایسه نکنید" "به گزارش وضعیت پرونده های هر کشور در سایت مراجعه کنید"و از این قبیل جملات بسنده می کنند!
    خوب واضح است این پاسخ ها برای پیگیری مخصوصاً دوستانی که نگرانی در مورد از دست دادن احتمالی "درخواست آپدیت" ، "دعوت به مصاحبه" و... کارگشا نیست.
    ولی اگر اطلاعات پزوندتون رو می گیرند و براساس آن پاسخ می دهند ، کاملاً قابل اعتماد خواهد بود.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)