صفحه 161 از 476 نخستنخست ... 61111151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171211261 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,601 تا 1,610 , از مجموع 4758

موضوع: درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از CSQ (به درخواست آفیسر و یا به میل متقاضی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از مصاحبه کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط saht نمایش پست ها
    نه من هنوز نامه آپدیت دریافت نکردم.
    راستی رشته تون چیه؟
    عمران 12 امتیازی جدید
    تاریخ دریافت فایل نامبر کبک: .7 نوامبر 2011
    ویو و صدور سی اس کیو 20 آوریل 2015 .دریافت مدارک فدرال 1 جون 2015و صدور فایل نامبر فدرال 27 جولای 2015

سلام دوستان امروز جواب آپدیتم اومده و ریجکت شدم اینم متن ایمیل :
    Objet : Décision de rejet pour défaut de fournir les documents requis
    Monsieur,
    Nous accusons réception des documents que vous nous avez fait parvenir, à la suite de notre demande de documents manquants ou non conformes.
    Nous constatons que vous n’avez pas fourni tous les documents demandés ou dans le format exigé.
    Le document suivant n’a pas été soumis pour la conjointe : - Formulaire original de la Déclaration d’un candidat ou d’une candidate exerçant une profession ou un métier réglementés (A-0527-JF), dûment rempli et signé
    En conséquence, nous rejetons votre demande de certificat de sélection, comme le prévoit la Loi sur l’immigration au Québec.
    Veuillez recevoir, Monsieur, nos salutations distinguées.

من تمام مدارکم رو کامل فرستادم و همه مهر ها رو هم رو کل فرما زدم ولی فرم A-0527-JF رو برای همسرم نفرستادم و خیلی کلافه ام که به خاطر یه فرم به این سادگی رد بشم.اگه کسی از دوستان راهنمایی میتونه بکنه که چطور میتونم اعتراض بکنم ممنونش میشم یا اگه راه حلی داره کمکم کنه. خیلی سخته بعد از 3.5 سال ریجکت بشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia5582 نمایش پست ها
    سلام دوستان امروز جواب آپدیتم اومده و ریجکت شدم اینم متن ایمیل :
    Objet : Décision de rejet pour défaut de fournir les documents requis
    Monsieur,
    Nous accusons réception des documents que vous nous avez fait parvenir, à la suite de notre demande de documents manquants ou non conformes.
    Nous constatons que vous n’avez pas fourni tous les documents demandés ou dans le format exigé.
    Le document suivant n’a pas été soumis pour la conjointe : - Formulaire original de la Déclaration d’un candidat ou d’une candidate exerçant une profession ou un métier réglementés (A-0527-JF), dûment rempli et signé
    En conséquence, nous rejetons votre demande de certificat de sélection, comme le prévoit la Loi sur l’immigration au Québec.
    Veuillez recevoir, Monsieur, nos salutations distinguées.

من تمام مدارکم رو کامل فرستادم و همه مهر ها رو هم رو کل فرما زدم ولی فرم A-0527-JF رو برای همسرم نفرستادم و خیلی کلافه ام که به خاطر یه فرم به این سادگی رد بشم.اگه کسی از دوستان راهنمایی میتونه بکنه که چطور میتونم اعتراض بکنم ممنونش میشم یا اگه راه حلی داره کمکم کنه. خیلی سخته بعد از 3.5 سال ریجکت بشم.
    از شما در نامه آپدیت این فرم رو خواسته بودند و نفرستادی؟؟؟
    فایل نامبر: آگوست 2011 ،ارسال مدارک آپدیت : اکتبر2014 .نامه انتظار:مارچ 2015,تاريخ مصاحبه:مي2015 آنكارا....

نقل قول نوشته اصلی توسط nikzad_nn نمایش پست ها
    از شما در نامه آپدیت این فرم رو خواسته بودند و نفرستادی؟؟؟
    بله خواسته بودند ولی متاسفانه این مدرک از قلم افتاده بود.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع (برنامه ریزی و تحلیل سیستمها)-امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط Merkaden نمایش پست ها
    راستي مطمئن هستيد ايلتس آكادميك قابل قبوله
    ؟
    من جنرال دارم و تا جايي كه قبلا ميدونستم فقط جنرال قبوله
    سلام دوست عزیز:
    من تا چندروز دیگه آپدیت مدارکم رو میفرستم بره، مدرک فرانسه ام رو یکماه پیش گرفتم، آیلتس هردوش قبوله ، هم جنرال هم آکادمیک.. یعنی توی امتیازبندی برای آیلتس اشاره ای به نوع مدرک نشده و تا اونجا که منم تحقیق کردم جفتش رو میپذیرند .
    به محض دریافت جواب آپدیت ، اینجا جواب رو میگذارم..
    با آرزوی موفقیت
    ویرایش توسط faranak7799 : October 21st, 2014 در ساعت 09:24 AM
    رشته : 12 امتیازی/ فایل نامبرکبک 16-09-2011/لندینگ در مونترال: 18-11-2015

نقل قول نوشته اصلی توسط saht نمایش پست ها
    همکار من بعد از 5 ماه بی خبری پس از ارسال آپدیت یک دفعه نامه مصاحبه اومد برای 3 دسامبر!
    دوستتون در این 5 ماه هیچ تماسی با کبک نگرفتن ؟؟ ؟ پی گیری نکردن؟؟
    ارسال مدارک:May 11-2011، فایل نامبر:2011-30 august ارسال آپدیت ۳ سپتامبر، تاریخ مصاحبه: ۱۶ فوریه. رسید مدارک به سیدنی ۱۲ مارچ ۲۰۱۵. فایل نامبر فدرال : ۴ جولای ی۲۰۱۵، نامه پاریس ۳۰ جولای ۲۰۱۵
    ارسال مدیکال:۱۹ آگوست، پاس ریکوییست، ۲۵ سپتامبر

Junior Member

دوست عزیز از شما خواسته شده تا مدارکی که در لیست A بهتون گفتند و مدارک جدیدی که مربوط به تکمیل پروندتون هست و در لیست B ذکر شده ( که اختیاری هست مثل فوق لیسانستون که جدید هستش) رو همره با پرینت امضا شده ی ایمیلی که دریافت کردید و یک برگه ی شناسایی هم ظاهرا اتچ شده به ایمیلتون رو قبل از 24 دسامبر در یک پاکت براشون بفرستید. ولی در اینجا شما انکس A و B رو نگذاشتید که مدارکی که ازتون خواستند چی بوده.

در مورد رشتتون ، اینجا قبلا در مورد رشته ی IT صحبت کردیم ، شما اگر شغلتون جزء مشاغل 12 امتیازی رشته ی کامپیوتر هست یعنی با رشتتون مرتبط هستش ، فوق لیسانستون هم 12 امتیازی خواهد بود ، چون رشته ی مهندسی IT از خانواده ی کامپیوتر و اگر شغلتون هم مطابقت داره پس حتما مدرک فوق لیسانستون هم ترجمه کنید و بفرستید. کپی برابر اصل مدارکتون در دفتر اسناد رسمی فراموش نشه و بیمتون رو هم یا اصلشو بفرستید و یا همون شعبه ی بیمتوت بگید کپی برابر اصل کنن براتون.

دوستان یک فایل کامل راهنمای آپدیت هم گذاشتن اون رو هم مطالعه بفرمایید که خدای نکرده مشکلی پیش نیاد

__________________________________________________ ___________________________________

ممنون از راهنماییتون . فایل راهنمای آپدیت پیدا نکردم . ممنون میشم اگه لینکشون بذارید

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع (برنامه ریزی و تحلیل سیستمها)-امیرکبیر

دوستانی که با آپدیت پرونده شون، عکس هم فرستادن چه سایز بوده؟ 4.5 * 3.5 یا 6*4 پاسپورتی؟
    رشته : 12 امتیازی/ فایل نامبرکبک 16-09-2011/لندینگ در مونترال: 18-11-2015

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط afsanehrm نمایش پست ها
    lمیشه بپرسم ایشون په رشته ای بود ؟ ابا مدرک زبان ب دو داشت ؟
    مهندسی عمران سطح زبان شون هم فرانسه تف A2وB1 انگلیسی آیلتس 5.5
    دریافت مدارک 07-09-2011 نقد کردن مانی اردر 17-10-2011 ارسال فایل نامبر 30-10-2011 شماره فایل نامبر DA000049xxx رشته 12 امتیازی - دریافت نامه آپدیت 03-02- 2015 - ارسال آپدیت 17-03-2015 - دریافت نامه انتظار مصاحبه 21-04-2015

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط aria802 نمایش پست ها
    دوستتون در این 5 ماه هیچ تماسی با کبک نگرفتن ؟؟ ؟ پی گیری نکردن؟؟
    نه متاسفانه من خیلی اصرار می کردم که تماس بگیر تا تکلیفت مشخص بشه و هی پشت گوش می انداخت چون همکار دیگه به دلیل عدم ارائه گواهی اشتغال و سابقه بیمه همسر ریجکت شده بودو ایشون که البته مجرده از ترس اینکه اونم ریجکت بشه، زنگ نزد.
    احیانا نامه انتظار به مصاحبه براش اومده که دریافت نکرده.......................
    دریافت مدارک 07-09-2011 نقد کردن مانی اردر 17-10-2011 ارسال فایل نامبر 30-10-2011 شماره فایل نامبر DA000049xxx رشته 12 امتیازی - دریافت نامه آپدیت 03-02- 2015 - ارسال آپدیت 17-03-2015 - دریافت نامه انتظار مصاحبه 21-04-2015

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)