صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 82

موضوع: مسائل مربوط به انتخاب شهر در اولین ورود به کانادا (لندینگ)-فدرال و کبک

پیش فرض مسائل مربوط به انتخاب شهر در اولین ورود به کانادا (لندینگ)-فدرال و کبک

سلام به همگی دوستان نوروز بر همگان مبارک.من و همسرم تا پایان اردیبهشت 94 باید ایران را ترک کنیم.ما از استان منیتوبا اقدام کردیم.سوالم اینه چون تصمیم نداریم در منیتوبا بمانیم، آیا باید حتما" در همون منیتوبا لند کنیم یا میتونیم در البرتا یا تورنتو هم لند کنیم؟ممنون

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_moharreri نمایش پست ها
    سلام به همگی دوستان نوروز بر همگان مبارک.من و همسرم تا پایان اردیبهشت 94 باید ایران را ترک کنیم.ما از استان منیتوبا اقدام کردیم.سوالم اینه چون تصمیم نداریم در منیتوبا بمانیم، آیا باید حتما" در همون منیتوبا لند کنیم یا میتونیم در البرتا یا تورنتو هم لند کنیم؟ممنون
    شما اگه provincial nominee منیتوبا هستید صد در صد winnipeg لند کنید و کارای سین نامبر و ... اونجا انجام بدید بعد تصمیم بگیرید جابجا بشید ... حداقلش اینه رو کارت pr شما اسم منیتوبا یا فرودگاه اونجا بیاد ...یعنی تا pr صبر کنید حداقل ... این سوال بچه های کبک هم هست ولی بهترین کار همینه ....
    آنقدر شکست میخورم تا راه شکست دادن را بیاموزم .............

نقل قول نوشته اصلی توسط imag نمایش پست ها
    شما اگه provincial nominee منیتوبا هستید صد در صد winnipeg لند کنید و کارای سین نامبر و ... اونجا انجام بدید بعد تصمیم بگیرید جابجا بشید ... حداقلش اینه رو کارت pr شما اسم منیتوبا یا فرودگاه اونجا بیاد ...یعنی تا pr صبر کنید حداقل ... این سوال بچه های کبک هم هست ولی بهترین کار همینه ....
    منظور شما اینه که اگه در استان دیگه لند کنیم برامون دردسر ساز میشه؟آخه فامیلی که در منیتوبا داشتیم رفته تورنتو زندگی میکنه و ما کسی رو اونجا نداریم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_moharreri نمایش پست ها
    منظور شما اینه که اگه در استان دیگه لند کنیم برامون دردسر ساز میشه؟آخه فامیلی که در منیتوبا داشتیم رفته تورنتو زندگی میکنه و ما کسی رو اونجا نداریم.
    با سلام
    همونطور که دوستمون گفتند برای اقامتهایی که از طریق استانی واجد شرایط شده و اقدام کرده اید بهتر است در همان ایالت لند و اقدامات اولیه را انجام دهید. به هرحال این نشان دهنده هدف اولیه شما در زمان مهاجرت به اقامت در استان مورد نظر می باشد. طبعا نمی شود بعدها در صورت نیاز از این امتیاز استفاده کرد که قصد اقامت در استان مورد نظر را داشته اید ولی حتی لندینگتان در فرودگاه و شهر دیگری بوده باشد.
    می توانید از هتل یا اقامتگاههای موقت استفاده کنید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض مسائل مربوط به انتخاب شهر در اولین ورود به کانادا (لندینگ)-فدرال و کبک

کاربران گرامی،

با توجه به اینکه لندیگ (Landing) مساله ای هست که به نوبه خودش نیازمند اطلاعات و آماده سازیهای مناسب هست، از این پس کلیه مسائل مربوط به انتخاب شهر برای مهاجرینی که برای اولین بار قصد ورود به کانادا چه از طریق استان کبک چه از طریق سایر نقاط ورود ( Port of Entry - PEO ) در استانهای دیگه رو دارند در این تاپیک مطرح میشن.
    لطفا توجه داشته باشید که صرفا مسائل مربوط به انتخاب شهر در این تاپیک مطرح میشه و از ارسال مطالب دیگر جدا خودداری فرمائید.
    مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا در تاپیک جداگانه ای بحث میشود.
    مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

کلیه ارسالهای مرتبط با این موضوع از سایر تاپیکهای به تدریج منتقل خواهند شد.
    ویرایش توسط niyazahmadi : April 27th, 2015 در ساعت 07:31 PM دلیل: تکمیل مطالب

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به انتخاب شهر در اولین ورود به کانادا (لندینگ)-فدرال و کبک

سلام،
    پدر، مادر، برادرم و من تا ۷ جولای باید در مونترال لندینگ انجام بدیم. اونا میخوان ۱ جون برن ولی من باید بمونم و با تاخیر یکماهه بهشون ملحق بشم. البته قبل از تاریخ اکسپایر شدن ویزام که ۷ جولای هستش. آیا از نظر قانونی مشکلی برام پیش نمیاد؟

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به انتخاب شهر در اولین ورود به کانادا (لندینگ)-فدرال و کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط alek0991 نمایش پست ها
    سلام،
    پدر، مادر، برادرم و من تا ۷ جولای باید در مونترال لندینگ انجام بدیم. اونا میخوان ۱ جون برن ولی من باید بمونم و با تاخیر یکماهه بهشون ملحق بشم. البته قبل از تاریخ اکسپایر شدن ویزام که ۷ جولای هستش. آیا از نظر قانونی مشکلی برام پیش نمیاد؟
    شما اگر نفر اصلی نباشید مشکلی براتون پیش نمیاد اگر بعد از نفر اصلی لند کنید. ضمنا اگر شما نفر اصلی هستید خانواده شما پیش از شما نمی تونن لند کنن.

نفرات وابسته تنها می تونن به همراه یا بعد از نفر اصلی لندینگ کنن.

با سلام
    من و همسرم برای فدرال اقدام کردیم و الان تومرحله پاس ریکوئست هستیم. من میخواستم بلیط رزرو کنم . مقصدمون هم کلگری خواهد بود (به احتمال زیاد) . سوالی که داشتم اینه که وقتی میخواستیم بلیط رزرو کنم ، آژانس بهم گفت که از دو طریق میشه برای کلگری بلیط گرفت:
    1- پروازتون از خارج کانادا (مثلا فرانکفورت) به کلگری بره
    2-با ÷رواز برین تورنتو و بعد با یه پرواز دیگه داخلی کانادا برین کلگری

میخواستم ببینم اگه ما مورد دوم رو انتخاب کنیم آیا لندیگمون تورنتو خواهد بود ؟ یعنی آیا میشه تو اولین ورود به یه شهر دیگه کانادا وارد بشیم و بعدش بریم کلگری و کلگری رو به عنوان لندینگ انتخاب کنیم؟
    ممنون میشم جواب بدین. چون آژانس هواپیمایی جواب این سوالو نمیدونه

Member mohsen730 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - فوق لیسانس مدیریت

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein58 نمایش پست ها
    با سلام
    من و همسرم برای فدرال اقدام کردیم و الان تومرحله پاس ریکوئست هستیم. من میخواستم بلیط رزرو کنم . مقصدمون هم کلگری خواهد بود (به احتمال زیاد) . سوالی که داشتم اینه که وقتی میخواستیم بلیط رزرو کنم ، آژانس بهم گفت که از دو طریق میشه برای کلگری بلیط گرفت:
    1- پروازتون از خارج کانادا (مثلا فرانکفورت) به کلگری بره
    2-با ÷رواز برین تورنتو و بعد با یه پرواز دیگه داخلی کانادا برین کلگری

میخواستم ببینم اگه ما مورد دوم رو انتخاب کنیم آیا لندیگمون تورنتو خواهد بود ؟ یعنی آیا میشه تو اولین ورود به یه شهر دیگه کانادا وارد بشیم و بعدش بریم کلگری و کلگری رو به عنوان لندینگ انتخاب کنیم؟
    ممنون میشم جواب بدین. چون آژانس هواپیمایی جواب این سوالو نمیدونه
    اولین جایی که پا روی خاک کانادا بزارید باید کارهای لندینگ رو انجام بدید
    یعنی اگر در تورنتو توقف کنید بعد به کلگری برید، مراحل لندینگ رو در تورنتو انجام خواهید داد
    Federal Skilled Worker - Landed in Toronto

ممنون از پاسختون دوست عزیز. حالا سوال من اینه که اگه ما تو تورنتو مراحل لندینگ رو انجام بدیم و بعدش همون موقع به کلگری بریم (ازفرودگاه خارج نشیم)، آیا باید تو برگه لندینگ آدرس تورنتو رو بدیم یا میتونیم برای کلگری رو هم بدیم؟ اونوقت sin number و کارت pr رو از کجا باید بگیریم؟ سوال کلی من اینه که اصولا این کار عاقلانه است یا برای اولین ورود که لندینگ محسوب میشه بهتره مستقیماً از خارج کانادا بریم کلگری؟ چنانچه پاسخ مثبته ، آیا ما تو این حالت شامل قوانین اونتاریو خواهیم شد یا آلبرتا؟
    ویرایش توسط amirhossein58 : May 6th, 2015 در ساعت 12:29 PM دلیل: تکمیل سوال

صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)