صفحه 3 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 113

موضوع: مهاجرت به کانادا از درون کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از درون کانادا

مرسی‌ از پاسخت ،

۱.در صورتی‌ که من ازدواج کنم ، آیا نیازی هست که به دولت کانادا اعلام کنم ؟ یعنی‌ چیزی به اسم : Change of Marital Status Form وجود داره ؟ فرمی چیزی که من پر کنم

۲.آیا برای همسرم هم باید نشون بدم که ایشون دلایل برای برگشت به ایران داران ؟ (Ties back to Iran) مثل جواز کسب ، حساب بانکی، سند خونه ... آخه ایشون کمتر از ۱ سال هست که فارغ شده از دانشگاه و خوب جواز کسب نداره و کارمند هم نیست

3.آیا من در صورتی‌ که مسترم رو از مک گیل گرفته باشم نیازی هست که دوباره امتحان TOEFL/IELTS بدم ؟

خیلی‌ متشکرم
    ویرایش توسط aryanhos : June 27th, 2014 در ساعت 12:54 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط aryanhos نمایش پست ها
    مرسی‌ از پاسخت ،

۱.در صورتی‌ که من ازدواج کنم ، آیا نیازی هست که به دولت کانادا اعلام کنم ؟ یعنی‌ چیزی به اسم : Change of Marital Status Form وجود داره ؟ فرمی چیزی که من پر کنم

۲.آیا برای همسرم هم باید نشون بدم که ایشون دلایل برای برگشت به ایران داران ؟ (Ties back to Iran) مثل جواز کسب ، حساب بانکی، سند خونه ... آخه ایشون کمتر از ۱ سال هست که فارغ شده از دانشگاه و خوب جواز کسب نداره و کارمند هم نیست

3.آیا من در صورتی‌ که مسترم رو از مک گیل گرفته باشم نیازی هست که دوباره امتحان TOEFL/IELTS بدم ؟

خیلی‌ متشکرم
    اگر همسرتان را نمیخواهید بیاورید لزومی به اعلام نیست. ولی اگر میخواهید برایشان ویزا بگیرید باید پروسه ویزای همراه را طی کنید. روی فروم تاپیک مستقلی برایش هست نگاه کنید ببینید مدارک لازم چیست.
    برای اقامت تا جایی که میدانم در هر حال باید آیلتس جنرال را امتحان بدهید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر همسرتان را نمیخواهید بیاورید لزومی به اعلام نیست. ولی اگر میخواهید برایشان ویزا بگیرید باید پروسه ویزای همراه را طی کنید. روی فروم تاپیک مستقلی برایش هست نگاه کنید ببینید مدارک لازم چیست.
    برای اقامت تا جایی که میدانم در هر حال باید آیلتس جنرال را امتحان بدهید.

ممنون ،

برای FSW داشتن جاب آفر required هست ؟

با توجه به شرایط فعلی من :
    ۱.الان ایران هستم و تا‌ April 2016 اجازه ی کار دارم
    ۲.سابقه ی کار منسجم ندارم اما می‌شه یه چیزایی‌ جمع و جور کرد
    ۳.مدرک Master of Computer Science از مک گیل دارم
    ۴.مدرک زبان رو به راحتی‌ می‌تونم ok کنم
    ۵.برای جور کردن مدارک مالی‌ مشکلی‌ ندارم (نیازی به گردش حساب هم هست یا صرفا Bank Statement میخوان ؟)

منطقیه من قبل از اینکه کار پیدا کنم برای FSW اقدام کنم یا وایسم اول کار پیدا کنم بعد اپلای کنم ؟

چون اینجوری که من فهمیدم ،CEC نیاز به یک سال سابقه ی کار تو خود کانادا داره که من اگه بخوام به دستش بیارم کلی‌ وقت از دست میدم و در ضمن شامل کسائی نمیشه که تو Quebec هستن

با تشکر فراوان

Junior Member

سلام دوستان. کسی میدونه الان که ما سفارتی در کانادا نداریم برای گواهی عدم سوپیشینه باید چی کار بکنیم؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

Junior Member

من تو کنادا دانشجو هستمو دارم فرمای مهاجرت رو پر میکنم
    کسی که تو خاک کاناداس ویزا افیس رو باید کجا انتخاب کنه میشه راهنماییم کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط lizaa نمایش پست ها
    من تو کنادا دانشجو هستمو دارم فرمای مهاجرت رو پر میکنم
    کسی که تو خاک کاناداس ویزا افیس رو باید کجا انتخاب کنه میشه راهنماییم کنید
    پرونده شما در اتاوا بررسی میشه.

Junior Member

سلام دوستان. پیشاپیش اگر موضوع سوال من به تاپیک نمیخوره سرزنش نکنید چون در تاپیک های مربوط سوالم رو بیان کردم ولی پاسخی دریافت نکردم.
    من PR هستم (Quebec skill Worker) و بعد از لندینگ برگشتم ایران تا ازدواج کنم. ولی الان متوجه شدم که باید حضوری از کانادا برای همسرم درخواست ویزای اقامت کنم. مسئله مدت زمانی هست که طول می کشه تا ویزا آماده بشه که چیزی بین 6 ماه تا یکسال است. آیا راهی هست که همسرم همزمان با اقدام من برای اضافه کردنش به فایل خودم ویزای جداگانه ای مثل ویزیت یا غیره بگیره و در کنار من در کانادا باشه؟

ممنون
    FFN: 26 May,2010
    1st update: Jul,2012
    2nd update: 15, Apr, 2013
    Visa:July 2013

Junior Member

Hey fellows, does anyone know of a way to change study permit into work permit from within Canada ? Thanks

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sasan10 نمایش پست ها
    Hey fellows, does anyone know of a way to change study permit into work permit from within Canada ? Thanks
    تحت چه روشی میخواهید اینکار را بکنید؟ دنبال postgraduation permit هستید یا مثلا شرکتی یک آفر همراه با LMO بهتان داده؟

Junior Member

Thanks for your response and sorry for not typing in Farsi since i dont have Persian keyboard on this pc. The fact is that I can ask a compony for both the offer and LMO. So that is fine. The problem is that apparently even when I have the offer and LMO from the Canadian company (btw I am in quebec), I still need to leave the country and apply for work visa/permit regarding that I am on study permit now!!! So I was thinking of any alternative way in which I dont need to leave Canada and can change my study permit (valid for 3 years as a PhD student) into work permit? Thanks

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)