صفحه 4 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 113

موضوع: مهاجرت به کانادا از درون کانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از درون کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط sasan10 نمایش پست ها
    Thanks for your response and sorry for not typing in Farsi since i dont have Persian keyboard on this pc. The fact is that I can ask a compony for both the offer and LMO. So that is fine. The problem is that apparently even when I have the offer and LMO from the Canadian company (btw I am in quebec), I still need to leave the country and apply for work visa/permit regarding that I am on study permit now!!! So I was thinking of any alternative way in which I dont need to leave Canada and can change my study permit (valid for 3 years as a PhD student) into work permit? Thanks
    فکر میکنم الان دیگه از داخل کانادا (اتاوا) هم شدنی باشه. این لینک را چک کنید ببینید از این طریق میتونید اقدام کنید:

http://www.cic.gc.ca/english/my_appl...ne.asp?d=1&q=n

Junior Member

آقا کلی ممنون٬ مساله اپلای کردن نیست٬ موضوع اینه که تا مدرک رو نگرفتی نمیشه استادی پرمیت رو به ورک تبدیل کنی حتی اگر آفر جاب داشته باشی!!!!!!

ApplyAbroad Guru

آقا کلی ممنون٬ مساله اپلای کردن نیست٬ موضوع اینه که تا مدرک رو نگرفتی نمیشه استادی پرمیت رو به ورک تبدیل کنی حتی اگر آفر جاب داشته باشی!!!!!!
    بله قبل تر ها برای مورد lmo باید از کانادا خارج میشدید و تبدیل میکردید ولی شنیده ام اخیرا از طریق دفتر اتاوا هم میشود بدون خارج شدن استاتوس را تغییر داد. بد نیست یک تماس باهاشون بگیرید و تحقیق کنید.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بله قبل تر ها برای مورد lmo باید از کانادا خارج میشدید و تبدیل میکردید ولی شنیده ام اخیرا از طریق دفتر اتاوا هم میشود بدون خارج شدن استاتوس را تغییر داد. بد نیست یک تماس باهاشون بگیرید و تحقیق کنید.
    بله درسته بدون خارج شدن می شود وضعیت رو تغییر داد. تنها چیزی که هنوز تغییر نکرده پی آر هست که باید خارج شد و برگه لند رو گرفت
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    بله درسته بدون خارج شدن می شود وضعیت رو تغییر داد. تنها چیزی که هنوز تغییر نکرده پی آر هست که باید خارج شد و برگه لند رو گرفت
    اون که مشکلی نیست با یک U-turn در مرز امریکا حل میشه. از قدیم هم همینطور بود.

اون که مشکلی نیست با یک U-turn در مرز امریکا حل میشه. از قدیم هم همینطور بود.
    بله دوستان میگند. کلگری تقریبا 3 ساعت با آمریکا فاصله داره. انشالله این مرز آمریکا ما رو هم بطلبه. فعلا مدارک رو فرستادیم فردا صبح میرسه. دعا کنید ما هم پی آر بشیم

Junior Member

دوستان الان من یکم گیج شدم! یعنی شما میگید که اگر من الان از شرکت آفر بگیرم و LMO هم اکی بشه٬ اونوقت میتونم از اتاوا استادی پرمیت رو تبدیل کنم به ورک پرمیت ؟ بدون نیاز گرفتن برگه ی لند و خروج ؟؟؟ بعدشم منظورتون از U turn چیه ؟‌ یعنی U turn ویزای آمریکا نمیخواد ؟

Junior Member

بچه ها من خودم زنگ زدم CIC و پرسیدم:‌ طبق قانون میشه از داخل کانادا اپلی کرد برا ورک پرمیت. حتی همزمان میشه هم ورک پرمیت داشت هم استادی پرمیت... زندگی شیرین میشود

بچه ها من خودم زنگ زدم CIC و پرسیدم:‌ طبق قانون میشه از داخل کانادا اپلی کرد برا ورک پرمیت. حتی همزمان میشه هم ورک پرمیت داشت هم استادی پرمیت... زندگی شیرین میشود
    بله من خودم هم استادی پرمیت دارم و هم وورک پرمیت. اما طبق قانون اگر دانشجو باشید نمی تونید بیشتر از ۲۰ ساعت در هفته off campus کار کنید.
    U turn هم یعنی میری مرز آمریکا. طرف پاسپورتتون رو با بد اخلاقی می گیره میگه برای چی میخوای وارده خاک آمریکا بشی؟ شما هم میگید که برای اینکه باید از کانادا خارج می شدم و دوباره وارد شم. آفیسر آمریکایی هم به شما میگه که نمیتونید وارد خاک آمریکا بشید و یه برگه ریجکت میده که می برید به آفیسر کانادایی میدید تا برگه لند براتون صادر کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    بله من خودم هم استادی پرمیت دارم و هم وورک پرمیت. اما طبق قانون اگر دانشجو باشید نمی تونید بیشتر از ۲۰ ساعت در هفته off campus کار کنید.
    U turn هم یعنی میری مرز آمریکا. طرف پاسپورتتون رو با بد اخلاقی می گیره میگه برای چی میخوای وارده خاک آمریکا بشی؟ شما هم میگید که برای اینکه باید از کانادا خارج می شدم و دوباره وارد شم. آفیسر آمریکایی هم به شما میگه که نمیتونید وارد خاک آمریکا بشید و یه برگه ریجکت میده که می برید به آفیسر کانادایی میدید تا برگه لند براتون صادر کنه
    لول U turn رو خیلی با احساس توضیح دادین ))) ‌ این ورک پرمیتی که من گفتم برای بالای 20 ساعته

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)