صفحه 5 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 113

موضوع: مهاجرت به کانادا از درون کانادا

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از درون کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط sasan10 نمایش پست ها
    لول U turn رو خیلی با احساس توضیح دادین ))) ‌ این ورک پرمیتی که من گفتم برای بالای 20 ساعته
    بله برای اینکه هنوز این U turn ما رو نطلبیده !!
    وورک پرمیت من هم بالای ۲۰ ساعت هست. چون اول وورک پرمیت گرفته بودم و بعد استادی پرمیت. نکته جالبش اینجاست که تو هیچ کدومش محدودیت برای کار برام نگذاشتند !!!
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    بله برای اینکه هنوز این U turn ما رو نطلبیده !!
    وورک پرمیت من هم بالای ۲۰ ساعت هست. چون اول وورک پرمیت گرفته بودم و بعد استادی پرمیت. نکته جالبش اینجاست که تو هیچ کدومش محدودیت برای کار برام نگذاشتند !!!
    ایشالا به زودی میطلبه ‌ حالا چرا رفتین رو استادی ؟ با ورک که راحت تر میشه پی آر ‍گرفت

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sasan10 نمایش پست ها
    ایشالا به زودی میطلبه ‌ حالا چرا رفتین رو استادی ؟ با ورک که راحت تر میشه پی آر ‍گرفت
    والا در رشته من کار پیدا کردن در کلگری کمی مشکل بود از سوی دیگه هم نمی تونستم شهر دیگه برم. همچنین اونایی که پی آر نیستند جز نرخ بیکاری بحساب نمیاند و شرکتها کمتر میل به جذب اونها دارند و کلا مساله رو وخیمتر میکرد در نتیجه گفتم یه 4 سالی برم دانشگاه تا هم با محیط آشنا بشم و هم اینکه از جیب خرج نکنیم اگر پی آر دادند خوب میمونیم اگر ندادند همه اون پولی که آوردیم بعلاوه اونایی که جمع کردیم با خودمون میبریم تا حداقل دلمون نسوزه!
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Senior Member keshvari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Communications

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    بله دوستان میگند. کلگری تقریبا 3 ساعت با آمریکا فاصله داره. انشالله این مرز آمریکا ما رو هم بطلبه. فعلا مدارک رو فرستادیم فردا صبح میرسه. دعا کنید ما هم پی آر بشیم
    من میدونم تو اتاوا یه دفتری هست که شما تشریف میبرید داخل مدارک رو میدید و این ورود به اتاق! به منزله لندینگ شما هست و برگه لندینگ رو براتون همون جا صادر میکنن. دیگه نیازی به دعوا مرافعه با مامورین محترم مرز امریکا هم نیست که اقا چرا اومدی اینور بعد شما هم بگی من حواسم نبود!!! البته منظورم کلی هست ها. جسارت نشه.
    سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***********که هرچه برسر ما می رود ارادت اوست

Member
    رشته و دانشگاه
    ادبیات فرانسه دانشگاه تهران

سلام به همه دوستان ما در ماه ابان مديكالمون اومد و تعدادي مدارك اضافي از ما خواستند كه فرستاديم ميشه تو ماه نوامبر ميخواستم ببينم كسي شرايط ما رو داره براي اينكه ما از داخل كبك سي اس كيو دريافت كرديم و دو ماه بعد به ايران بركشتيم و كلا درخواست اقامت رو از ايران دنبال كرديم لطفا به من اطلاع بديد كه مدتي كه درخواست كذرنامه ميكنند كي هست و ما از كجا ويزا رو بايد دريافت كنيم

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط keshvari نمایش پست ها
    من میدونم تو اتاوا یه دفتری هست که شما تشریف میبرید داخل مدارک رو میدید و این ورود به اتاق! به منزله لندینگ شما هست و برگه لندینگ رو براتون همون جا صادر میکنن. دیگه نیازی به دعوا مرافعه با مامورین محترم مرز امریکا هم نیست که اقا چرا اومدی اینور بعد شما هم بگی من حواسم نبود!!! البته منظورم کلی هست ها. جسارت نشه.
    در هر استانی این کار امکان پذیره. بعضی جا ها شلوغ تره و ممکنه دیر نوبت بدند. اخیرَن در کوشش اند که این کار رو ساده تر کنند که مردم مجبور نباشند به مرز برن.
    در ضمن دعوا و مرافعه ای در کار نیست. کار رایجیه، کسی هم نمی گه حواسم نبوده، میگه برای لندینگ کانادا اومدم و اون ها هم بهش برگه ی ریفیوزال به دلیل نداشتن مدارک کافی میدن. اگر هم موردی پیش بیاد که طرف بد اخلاق باشه احتمالَن یا اون مأمور آدم بداخلاقی بوده یا از چهره ی مسافر خوشش نیومده
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط beatrice نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان ما در ماه ابان مديكالمون اومد و تعدادي مدارك اضافي از ما خواستند كه فرستاديم ميشه تو ماه نوامبر ميخواستم ببينم كسي شرايط ما رو داره براي اينكه ما از داخل كبك سي اس كيو دريافت كرديم و دو ماه بعد به ايران بركشتيم و كلا درخواست اقامت رو از ايران دنبال كرديم لطفا به من اطلاع بديد كه مدتي كه درخواست كذرنامه ميكنند كي هست و ما از كجا ويزا رو بايد دريافت كنيم
    مدت زمانش قابل پیش بینی نیست و بسته به حجم کاری دفتری که مدارک شما رو بررسی می کنه در دوره های زمانی مختلف متفاوته.
    طبق قوانین ایران ارسال گذرنامه به خارج از کشور با پست مجاز نیست. در صورتی که دفتر ویزایی که انتخاب کردید آنکارا نبوده (احتمالن CPC-Ottawa ست دیگه؟)، زمانی که از شما پاسپورت خواسته میشه، می تونید بهشون بگید که ما در خارج از امریکای شمالی هستیم و نمی تونیم پاسپورت هامون رو ارسال کنیم. اون ها هم هماهنگی می کنند تا ویزای شما در آنکارا ارسال بشه. پس از هماهنگی، به شما اطلاع میدند که به یک دفتر خدمات ویزا در آنکارا یا استانبول، پاسپورت هاتون و نامه ی تقاضای پاسپورت رو ارائه کنید و هر وقت آماده شد تحویل بگیرید.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    ادبیات فرانسه دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    مدت زمانش قابل پیش بینی نیست و بسته به حجم کاری دفتری که مدارک شما رو بررسی می کنه در دوره های زمانی مختلف متفاوته.
    طبق قوانین ایران ارسال گذرنامه به خارج از کشور با پست مجاز نیست. در صورتی که دفتر ویزایی که انتخاب کردید آنکارا نبوده (احتمالن CPC-Ottawa ست دیگه؟)، زمانی که از شما پاسپورت خواسته میشه، می تونید بهشون بگید که ما در خارج از امریکای شمالی هستیم و نمی تونیم پاسپورت هامون رو ارسال کنیم. اون ها هم هماهنگی می کنند تا ویزای شما در آنکارا ارسال بشه. پس از هماهنگی، به شما اطلاع میدند که به یک دفتر خدمات ویزا در آنکارا یا استانبول، پاسپورت هاتون و نامه ی تقاضای پاسپورت رو ارائه کنید و هر وقت آماده شد تحویل بگیرید.
    ممنونم مدارك رو سيدني نوااسكوشا فرستاديم

سلام به همه. من یه چن تا سوال مربوط به این تاپیک دارم. ممنون میشم از اطلاعاتتان استفاده کنم.
    ما یک سال و نیمه که لند کردیم همسرم با ویزای دانشجویی و من با ویزای کاری.
    الان هم آمادگی داریم واسه پی آر اقدام کنیم که امتحان آیلتس و فرنچ همسرم تو ماه مارس خواهد بود.
    1. معمولا نتیجه آیلتس تو کانادا چند روز بعد از امتحان میاد؟
    2. پروسه پی آر برای دانشجوهایی که اسکیل ورکر اقدام می کنن و امتیاز خوبی هم جمع کردن ولی سابقه کار ندارن چقدر طول می کشه ( ما مونترال هستیم فکر کنم یه سی اس کیو میاد در صورت قبولی بعد از چند ماه بعدش باید بریم مدیکال تست و...)؟
    3. اعتبار ویزای ما تا مارس 2016 هست اگه تا قبل از اون تاریخ پی آر نیاد باید چی کار کنیم؟
    یه چیزی هم که می خواستم بپرسم اینه که چرا اونایی که الان تو ایرانن و سابقه کاری خوبی دارن و سال 2014 اقدام کردن آنقدر سریع کاراشون پیش میره اما واسه دانشجوهایی که از خاک کانادا اقدام می کنن و واقعا امتیاز خوبی دارن ولی سابقه کاری ندارن طولانی تره!!! ؟
    ممنون پیشاپیش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مواد و متالورژی - امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط sam_e_e_ra نمایش پست ها
    سلام به همه. من یه چن تا سوال مربوط به این تاپیک دارم. ممنون میشم از اطلاعاتتان استفاده کنم.
    ما یک سال و نیمه که لند کردیم همسرم با ویزای دانشجویی و من با ویزای کاری.
    الان هم آمادگی داریم واسه پی آر اقدام کنیم که امتحان آیلتس و فرنچ همسرم تو ماه مارس خواهد بود.
    1. معمولا نتیجه آیلتس تو کانادا چند روز بعد از امتحان میاد؟
    2. پروسه پی آر برای دانشجوهایی که اسکیل ورکر اقدام می کنن و امتیاز خوبی هم جمع کردن ولی سابقه کار ندارن چقدر طول می کشه ( ما مونترال هستیم فکر کنم یه سی اس کیو میاد در صورت قبولی بعد از چند ماه بعدش باید بریم مدیکال تست و...)؟
    3. اعتبار ویزای ما تا مارس 2016 هست اگه تا قبل از اون تاریخ پی آر نیاد باید چی کار کنیم؟
    یه چیزی هم که می خواستم بپرسم اینه که چرا اونایی که الان تو ایرانن و سابقه کاری خوبی دارن و سال 2014 اقدام کردن آنقدر سریع کاراشون پیش میره اما واسه دانشجوهایی که از خاک کانادا اقدام می کنن و واقعا امتیاز خوبی دارن ولی سابقه کاری ندارن طولانی تره!!! ؟
    ممنون پیشاپیش
    درباره تاریخ اعتبار ویزا-
    اگه نخواهید از کانادا خارج بشید نیازی به تمدیدش ندارید
    اما چیزی که باید تمدید بشه استادی یا ورک-پرمیت شماست. اگه تا پایان اعتبار این مدارک پی-آر نشده باشید باید تمدیدشون کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)