صفحه 6 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 113

موضوع: مهاجرت به کانادا از درون کانادا

Member
    رشته و دانشگاه
    ادبیات فرانسه دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از درون کانادا

سلام دوستان ممنونم اگر اطلاع دقيقي داريد به من خبر بديد من و همسرم الان ايران هستيم ولي همسرم حدود ٥ سال تو مونترال با ويزاي دانشجويي زندگي كردن من بعد از گرفتن اپن ورك پرميت با سختيهاي بسيار به ايشون ملحق شدم و ٨ ماه مونترال بودم وقتي درس همسرم تموم شد چون به من ويزا ندادن و فقط ويزاي همسرم رو براي كار تمديد كردن مجبور شديم بر گرديم ايران ولي قبل از اينكه برگرديم csq گرفتيم و ٣٦ ماه اعتبار داره و از ايران بقيه مدارك رو فرستاديم كه ٢٧ جون ٢٠١٤ دستشون رسيده و در ماه نوامبر براي ما ايميل مديكال فرستادن و ازمايشات رو ايران انجام داديم و دكتر راد براشون فرستاده تو سايت cic هم نوشته كه مدارك پزشكي ما رو گرفتن و از ٢٨ ژانويه ٢٠١٥ in process شديم كسي هست كه شرايطش مثل ما باشه؟و ويزا گرفته باشه من خيلي نگرانم چون خبري از ويزا نيست و ايا ممكنه چند ماه ديگه طول بكشه؟حدودا چند ماه ؟كسي ميدونه؟

Junior Member

سلام اینجا یکم خلوته

دوستان می دومید الان شرایط بری پی ار دانشجویان چجوریه؟ من دانشجوی سال اول UBC هستم و شنیدم الان شرایط express entry جوری هست که مناسبه دانشجوها اقدام کنند
    ممنون میشم اگر راهنمیی کنید

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar2012 نمایش پست ها
    سلام اینجا یکم خلوته

دوستان می دومید الان شرایط بری پی ار دانشجویان چجوریه؟ من دانشجوی سال اول UBC هستم و شنیدم الان شرایط express entry جوری هست که مناسبه دانشجوها اقدام کنند
    ممنون میشم اگر راهنمیی کنید
    متاسفانه قوانین جدید اصلا برای دانشجوها خوب نیست و تقریبا غیر ممکن شده
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    French litterature, University of Tabriz

سلام. میخواستم بدونم توی قوانین جدید مجوز کار سه ساله بعد از فارغ التحصیلی حذف شده؟ من برای دکتری پذیرش گرفتم و با توجه به تغییر قوانین آیا راهی وجود داره که تو مدت تحصیل و حضورمون تو کانادا بشه برای ویزای داِئم اقدام کرد؟ با توجه به اینکه همسرم همراه من میاد و حق کار تمام وقت داره در مدت تحصیل من، آیا بازم امیدی به گرفتن پی آر وجود نداره از طریق همسرم؟ تو این زمینه اگر اطلاعاتی دارید ممنون میشم راهنمایی کنید و بهم لینک معرفی کنید. ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Nafise25 نمایش پست ها
    سلام. میخواستم بدونم توی قوانین جدید مجوز کار سه ساله بعد از فارغ التحصیلی حذف شده؟ من برای دکتری پذیرش گرفتم و با توجه به تغییر قوانین آیا راهی وجود داره که تو مدت تحصیل و حضورمون تو کانادا بشه برای ویزای داِئم اقدام کرد؟ با توجه به اینکه همسرم همراه من میاد و حق کار تمام وقت داره در مدت تحصیل من، آیا بازم امیدی به گرفتن پی آر وجود نداره از طریق همسرم؟ تو این زمینه اگر اطلاعاتی دارید ممنون میشم راهنمایی کنید و بهم لینک معرفی کنید. ممنونم
    ویزای کار سه ساله بعد از فارغ التحصیلی کماکان باقی است. برای روشهای مهاجرت تاپیکهای اکسپرس انتری و مهاجرتهای استانی را نگاه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ویزای کار سه ساله بعد از فارغ التحصیلی کماکان باقی است. برای روشهای مهاجرت تاپیکهای اکسپرس انتری و مهاجرتهای استانی را نگاه کنید.
    درسته اما بعد از سه سال دیگه تمدید نمی کنند حتی اگر جاب آفر داشته باشید یا در حال کار باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    درسته اما بعد از سه سال دیگه تمدید نمی کنند حتی اگر جاب آفر داشته باشید یا در حال کار باشید
    بله درسته برای تمدیدش باید کارفرما LMIA بگیره. ولی احتمالا میتونید در مدت این سه سال کار مهاجرت را هم درست کنید. برای فارغ النحصیلان احتمالا روش استانی آسان ترین روش است.

برای افراد متاهل هم یک راه معمول اینست که تا قبل از پایان سه سال همسرشان پذیرش بگیرد (حالا هر مقطعی) و درس را شروع کند و خودشان بعنوان همراه ویزای کار اوپن بگیرند تا بتوانند کارشان را ادامه بدهند.

Junior Member parisakhanum آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Computer Science

دوستان می‌شه خواهشاً راهنمایی‌ کنید دوست من سال 3 دکترا هستن توی کانادا مدتی واسه گرفتن PR اپلی‌ کردن و این مدت یک سری آپدیت میگرفتن امروز این ایمیل واسشون اومد کسی می‌دونه این ایمیل چرا فرستاده شده؟ کسی‌ اینو گرفته تاحالا ؟ و اینکه باید اصل پاسپرتشو میل کنه با کپی‌ صفحاتشو ? خیلی ممنون میشم اگه کسی‌ می‌دونه این ایمیل چیه و دقیقا چیکار باید کرد ? ممنون

Dear ...:

This is in reference to your application for permanent residence in Canada. In order for us to continue the processing of your application, we require the following documents:

Ø > Passport/Travel Document: Valid passport or travel document. Copy of every page in your current passport and copy of all your USA visas. This must be received at this office by: 2015/07/28

Please note:
    All documents must be accompanied by English or French translations. When original documents are requested, notarised documents are not acceptable.

The above information/documents must be received in our office within 30 days from the date of this letter. Failure to submit the documents requested above could result in the refusal of your application. Please quote your complete application number on your correspondence and address your correspondence to the Consulate General at the address indicated below.

Thank you for the interest you have shown in Canada.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Eng & Business Managment

نقل قول نوشته اصلی توسط parisakhanum نمایش پست ها
    دوستان می‌شه خواهشاً راهنمایی‌ کنید دوست من سال 3 دکترا هستن توی کانادا مدتی واسه گرفتن PR اپلی‌ کردن و این مدت یک سری آپدیت میگرفتن امروز این ایمیل واسشون اومد کسی می‌دونه این ایمیل چرا فرستاده شده؟ کسی‌ اینو گرفته تاحالا ؟ و اینکه باید اصل پاسپرتشو میل کنه با کپی‌ صفحاتشو ? خیلی ممنون میشم اگه کسی‌ می‌دونه این ایمیل چیه و دقیقا چیکار باید کرد ? ممنون

Dear ...:

This is in reference to your application for permanent residence in Canada. In order for us to continue the processing of your application, we require the following documents:

Ø > Passport/Travel Document: Valid passport or travel document. Copy of every page in your current passport and copy of all your USA visas. This must be received at this office by: 2015/07/28

Please note:
    All documents must be accompanied by English or French translations. When original documents are requested, notarised documents are not acceptable.

The above information/documents must be received in our office within 30 days from the date of this letter. Failure to submit the documents requested above could result in the refusal of your application. Please quote your complete application number on your correspondence and address your correspondence to the Consulate General at the address indicated below.

Thank you for the interest you have shown in Canada.
    فکر کنم یه چیزی مثل همون آپدیت باشه

به نظر میرسه که ویزای لندینگشون اومده. باید پاسپورت و کپی ویزاهای آمریکا رو بفرستند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)