صفحه 7 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 113

موضوع: مهاجرت به کانادا از درون کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از درون کانادا

سلام دوستان.
    من دانشجوی دکترا توی مونترال هستم. می خواستم بدونم سریع ترین راه ممکن برای گرفتن PR چی هستش؟
    اونجور که من مطالعه کردم، تنها ایالتی که اجازه میده به دانشجوها در حین تحصیل برای PR اقدام کنن کبک و انتاریو هستش که اونم باید نیمی از زمان تحصیل گذشته باشه. ( اول CSQ و بعد از اون PR )
    به نظر شما نمیشه از داخل کانادا برای برنامه express entry اقدام کنم ؟ ( بافرض اینکه جاب آفر نداشته باشم چون هنوز دانشجو هستم؟ چون به نظر خودم سریع ترین راه ممکن این باشه ولی نمی دونم چنین کاری عملی هستش یا نه و عملا اجازه چنین کاری را دارم یا نه؟)
    در کل سریع ترین راه دریافت اقامت برای دانشجویانی که در کبک در حال تحصیل هستن چیه؟
    ممنون

سلام من ويزاي مولتي ٤ ساله از كانادا گرفتم ميخواستم ببينم راهي هست كه ميرم اونجا بتونم اقامت بگيرم؟ اگر بله شرايط كار و زندگي به چه صورته؟ ممنون ميشم راهنماييم كنين

سلام
    وقت بخیر
    امیدوارم سوالم رو جای اشتباهی مطرح نکرده باشم،

من الان با ویزای study permit در کانادا هستم، برای مقطع master
    میخواستم بپرسم چطور میتونم برای اقامت دائم اقدام کنم؟
    اینکه بخوام همزمان با تحصیلم برای اقامت دائم اقدام کنم اشکالی نداره؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

Member bamrey_reybam2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    رياضى كاربردى.خواجه نصير

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بله درسته برای تمدیدش باید کارفرما LMIA بگیره. ولی احتمالا میتونید در مدت این سه سال کار مهاجرت را هم درست کنید. برای فارغ النحصیلان احتمالا روش استانی آسان ترین روش است.

برای افراد متاهل هم یک راه معمول اینست که تا قبل از پایان سه سال همسرشان پذیرش بگیرد (حالا هر مقطعی) و درس را شروع کند و خودشان بعنوان همراه ویزای کار اوپن بگیرند تا بتوانند کارشان را ادامه بدهند.
    پس با این احتساب باز بعد از اتمام اون سه سال اجازه کار باز از طریق همسر میشه اجازه کار گرفت. آیا راجع به این قضیه مطمین هستید؟ لینکی ازش دارید که بشه دبل چک کرد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط bamrey_reybam2 نمایش پست ها
    پس با این احتساب باز بعد از اتمام اون سه سال اجازه کار باز از طریق همسر میشه اجازه کار گرفت. آیا راجع به این قضیه مطمین هستید؟ لینکی ازش دارید که بشه دبل چک کرد؟
    بله من مواردش رو در قبل دیده ام و تا حالا نشنیده ام که این قانون عوض شده باشد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط snak317 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من دانشجوی دکترا توی مونترال هستم. می خواستم بدونم سریع ترین راه ممکن برای گرفتن PR چی هستش؟
    اونجور که من مطالعه کردم، تنها ایالتی که اجازه میده به دانشجوها در حین تحصیل برای PR اقدام کنن کبک و انتاریو هستش که اونم باید نیمی از زمان تحصیل گذشته باشه. ( اول CSQ و بعد از اون PR )
    به نظر شما نمیشه از داخل کانادا برای برنامه express entry اقدام کنم ؟ ( بافرض اینکه جاب آفر نداشته باشم چون هنوز دانشجو هستم؟ چون به نظر خودم سریع ترین راه ممکن این باشه ولی نمی دونم چنین کاری عملی هستش یا نه و عملا اجازه چنین کاری را دارم یا نه؟)
    در کل سریع ترین راه دریافت اقامت برای دانشجویانی که در کبک در حال تحصیل هستن چیه؟
    ممنون
    سلام .مطمئنيد بايد نيمي از تحصيل گذشته باشه. من جايي نخوندم اين مطلبو
    http://www.immigration-quebec.gouv.q...bec/index.html

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط payam1982 نمایش پست ها
    سلام .مطمئنيد بايد نيمي از تحصيل گذشته باشه. من جايي نخوندم اين مطلبو
    http://www.immigration-quebec.gouv.q...bec/index.html
    بله مطمینم که نوشته بود زمانی که درخواست میدید باید نیمی از زمان حصیل را سپری کرده باشید

ApplyAbroad Guru

بله مطمینم که نوشته بود زمانی که درخواست میدید باید نیمی از زمان حصیل را سپری کرده باشید
    این شرط مربوط به اکسپرس انتری نیست. شاید منظورتون برنامه استانی کبک است؟
    در انتاریو که اصلا برنامه ویژه ای برای دانشجویان وجود ندارد. باید فارغ التحصیل بشوید تا بتوانید از برنامه استانی استفاده کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    این شرط مربوط به اکسپرس انتری نیست. شاید منظورتون برنامه استانی کبک است؟
    در انتاریو که اصلا برنامه ویژه ای برای دانشجویان وجود ندارد. باید فارغ التحصیل بشوید تا بتوانید از برنامه استانی استفاده کنید.
    بله منظورم برنامه کبک و شرایط دریافت CSQ هستش که برای اقامت دایم از طریق استان کبک لازمه.

Junior Member

بله منظورم برنامه کبک و شرایط دریافت CSQ هستش که برای اقامت دایم از طریق استان کبک لازمه.
    امکانش هست لينک يا جمله مربوط به اينکه بايد نيمي از تحصيل بگذره را بزاريد. ممنون ميشم. من کل سايتو خوندم نمي تونم پيدا کنم. من ميخوام تا چند هفته ديگه اقدام کنم ولي طبق گفته شما ظاهراً نمي شه. (براي کبک)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)