صفحه 39 از 58 نخستنخست ... 293031323334353637383940414243444546474849 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 578

موضوع: تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh_1134 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ کاملتون
    فقط یه سوال من افر برام ایمیل شد به اضفه 2 تا فایل دیگه که شرایط بود یه سوال فقط نوشته فرم اکسپت کردن و فیش واریزی و کپی پاسپورت رو برای coe می خاد یعنی ملبورن مدارک رو نمی خاد براشون پست کنیم .
    و اینکه روی یکی از فرم ها نوشته چون دانشگاه ملبورن عضو svp هست و وییزای ما مانند level 1 بررسی میشه این درسته واقعا؟
    Hi
    read your offer carefully and do step by step.... I guess those u r talking about will be enough for COE.... u don't need to send anythings after u have admitted
    NoT SVP is not included Iranian ... we should apply as regular one level 2-3 or... for more info plz visit Australia and Student visa forum
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member

عرض ادب خدمت دوستان، يك سوال مخصوصا از آقاي سليماني نژاد داشتم اگه لطف كنن جواب بدن ممنون ميشم، من آفر دانشگاه ملبورن رو گرفتم براي مستر كورس ورك، اما طول دوره ٣ ساله، وهم وقت زيادي تلق ميشه و هم خيلي گرون ميشه، ميخواستم بپرسم كه آيا امكانش هست من اين دوره رو در ٢ سال تموم كنم؟ و اگر بشه در دو سال تموم كنم، بايد هزينه رو كامل بدم يا به اندازه دو سال بايد پول بدم؟ يني ٤ تا ١٨٠٠٠ دلار؟ يا ٦ تا؟ ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    Hi
    read your offer carefully and do step by step.... I guess those u r talking about will be enough for COE.... u don't need to send anythings after u have admitted
    NoT SVP is not included Iranian ... we should apply as regular one level 2-3 or... for more info plz visit Australia and Student visa forum
    من مدارکو آماده کردم و برای دریافت coe فرستادم اینبارم در جواب ایمیل خودکارشون برای تایید رسیدن مدارک این مطلب رو گذاشته بودن.
    The University of Melbourne participates in the Streamlined Visa Processing arrangements. The SVP arrangements are available to students who have accepted their offer and received a Confirmation of Enrolment (COE) for a Bachelor, Master or Doctoral degree course.
    If you lodge your student visa application with your CoE, the Department of Immigration (DIAC) will assess your visa application against a lower assessment level (similar to Assessment Level 1) regardless of your country of passport. You need less supporting documentation but DIAC must be satisfied that you are a genuine temporary entrant and meet health and character requirements. You must declare that you have enough money to pay for your tuition and living expenses. The University or authorised representative may ask you to provide evidence that you have access to sufficient funds
    Be a soldier to your wishes
    submit EOI :28 DEC , invitation : 8 Jun, Lodge : 18 Jun, CO: 20 Jul, Medical : 31 Jul < Grant Visa

یه سوا دیگه من بیمه رو nib گرفتم چون از قبل داشتم و فقط اپدیتش کردم برا دیکین گرفته بودم حالا این بیمه خوب هست ؟
    submit EOI :28 DEC , invitation : 8 Jun, Lodge : 18 Jun, CO: 20 Jul, Medical : 31 Jul < Grant Visa

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط emad70 نمایش پست ها
    عرض ادب خدمت دوستان، يك سوال مخصوصا از آقاي سليماني نژاد داشتم اگه لطف كنن جواب بدن ممنون ميشم، من آفر دانشگاه ملبورن رو گرفتم براي مستر كورس ورك، اما طول دوره ٣ ساله، وهم وقت زيادي تلق ميشه و هم خيلي گرون ميشه، ميخواستم بپرسم كه آيا امكانش هست من اين دوره رو در ٢ سال تموم كنم؟ و اگر بشه در دو سال تموم كنم، بايد هزينه رو كامل بدم يا به اندازه دو سال بايد پول بدم؟ يني ٤ تا ١٨٠٠٠ دلار؟ يا ٦ تا؟ ممنونم
    Hi Emad
    Thanks for u r kind message, this is our duty
    Yes, it's possible but not regular, I am wondering what kind of program u r attending, Up to my mind there is not M.Sc course work here for 3 years... do u have pre english class? Could u plz explain more detail about u r program?... all in all u can complete u r program sooner if u fulfill the requirements
    آدمی به امید زنده است!

با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

من مدارکو آماده کردم و برای دریافت coe فرستادم اینبارم در جواب ایمیل خودکارشون برای تایید رسیدن مدارک این مطلب رو گذاشته بودن.
    The University of Melbourne participates in the Streamlined Visa Processing arrangements. The SVP arrangements are available to students who have accepted their offer and received a Confirmation of Enrolment (COE) for a Bachelor, Master or Doctoral degree course.
    If you lodge your student visa application with your CoE, the Department of Immigration (DIAC) will assess your visa application against a lower assessment level (similar to Assessment Level 1) regardless of your country of passport. You need less supporting documentation but DIAC must be satisfied that you are a genuine temporary entrant and meet health and character requirements. You must declare that you have enough money to pay for your tuition and living expenses. The University or authorised representative may ask you to provide evidence that you have access to sufficient funds
    یه سوا دیگه من بیمه رو nib گرفتم چون از قبل داشتم و فقط اپدیتش کردم برا دیکین گرفته بودم حالا این بیمه خوب هست ؟
    Yes, Uni Melb is included SVP but if you refer to the website od Australian Embassy of Tehran , it mentioned that all Iranian students should use level 2-3 assessment through applying Australian Embassy in Amman, Jordan, be careful it may has negative effect on u r visa process ... and u should send all required documents as level 2... plz refer to Visa process here in other part of froum for more info

NIB is good... there is not a lots of difference
    آدمی به امید زنده است!

ممنون از پاسخ کامل شما دوست عزیز پوزش بابت اینکه بد جایی سوالم رو مطرح کروم
    در مورد دوره سه ساله تو خیلی از رشته ها دو تا آپشن هست یکی سه ساله و یکی دو در رشته منم سه ساله بود اما تو آفر که دادن نوشتن 87.5 از سال اول award شده و 12.5 مونده.

Junior Member

ممنونم از پاسختون، خير من هيچ دوره زباني رو نبايد بگذرونم، دقيقا همين چيزي كه فاطمه خانوم گفتن براي من برعكسش اتفاق افتاده، يني از ١٠٠ پوينت سال اول به من ١٢.٥ پوينت گرنت دادن، و ميزان پوينت باقي مونده براي اتمام اين كورس ٢٨٧.٥ هستش، اين هم گويا به دليل تغيير كردن رشته ليسانسم بوده، مسئله براي من اين هست كه ميتونم اين دوره رو در ٢ سال تموم كنم؟ واگر ميشه، پول كامل دوره رو بايد پرداخت كنم؟ يا به ازاي تعداد سال ها يا سمستر هايي كه درس ميخونم بايد پول بدم؟ با تشكر

[Qشتهad70;1821302]ممنونم از پاسدادید، خير من هيچ دوره زباني رو نبايد بگذرونم، دقيقا همين چيزي كه فاطمه خانوم گفتن براي من برعكسش اتفاق افتاده، يني از ١٠٠ پوينت سال اول به من ١٢.٥ پوينت گرنت دادن، و ميزان پوينت باقي مونده براي اتمام اين كورس ٢٨٧.٥ هستش، اين هم گويا به دليل تغيير كردن رشته ليسانسم بوده، مسئله براي من اين هست كه ميتونم اين دوره رو در ٢ سال تموم كنم؟ واگر ميشه، پول كامل دوره رو بايد پرداخت كنم؟ يا به ازاي تعداد سال ها يا سمستر هايي كه درس ميخونم بايد پول بدم؟ با تشكر[/QUOTE]
    من فکر می کنم به ازای پوینت هایی که باید پاس کنیم هزینه رو باید بدیم و هزینه ها در هر ترم بر مبنای اون پوینت ها یا همون واحدهای گرفته شده محاسبه می شه البته شاید به دلیل زودتر تموم کردن یه درصدی از شهریه یا به عبارتی همون شهریه ثابت که تو ایران هم داریم کم تر بشه ولی مسلما باید اون پوینت ها رو حساب کنند. بازهم اینا حدسیات من هست و آقای سلیمانینژاد بهتر می تونن راهنمایی کنند.
    تو بروشوری هم که فرستادن یه جایی نوشته هزینه هر ترم بر مبنای دروس انتخابی فرق خواهد کرد.
    شما دلیل خاصی داشتید که تغییر رشته دادید؟ چون شاید برا ویزا گرفتن هم برا رشته خودتون راحت تر بودید.

من فکر می کنم به ازای پوینت هایی که باید پاس کنیم هزینه رو باید بدیم و هزینه ها در هر ترم بر مبنای اون پوینت ها یا همون واحدهای گرفته شده محاسبه می شه البته شاید به دلیل زودتر تموم کردن یه درصدی از شهریه یا به عبارتی همون شهریه ثابت که تو ایران هم داریم کم تر بشه ولی مسلما باید اون پوینت ها رو حساب کنند. بازهم اینا حدسیات من هست و آقای سلیمانینژاد بهتر می تونن راهنمایی کنند.تو بروشوری هم که فرستادن یه جایی نوشته هزینه هر ترم بر مبنای دروس انتخابی فرق خواهد کرد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)