صفحه 26 از 58 نخستنخست ... 161718192021222324252627282930313233343536 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 578

موضوع: تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mah_pari نمایش پست ها
    اگه فی رو واستون ویو کردن که نیاز نیست پرداخت کنید... میتونید یه کپی از همون ایمیلی که براتون فرستادن که فی رو ویو کردن بگیرین و همراه مدارک بفرستید.
    نه برای من چیزی نفرستادن اما به استاد ایمیل زدم و گفتم داستان fee waivers . اول استاد گفت نمیدونم و این جور چیزا و بعد ایمیل زد و گفت ::: Apparently you don’t need to pay an application fee (see message below), so there is no need for a fee waiver
    اما چیزی به من نداد . من الان برای ابلای باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟

Junior Member

من یه سوال دیگه هم در مورد نمره زبان دارم ؟؟؟؟

زمان ددلاین ملبورن 4 ابان خودمون میشه و من اخر ابان امتحان زبان و دارم . تو رزومم نوشتم که زمان امتحان زبانم کی هست و نمره زبان قبلیمم نوشتم . این مشکلی و تو این دانشگاه بوجود نمیاره ؟؟؟؟ اینکه کسی میدونه که چقدر نمره زبان در دانشگاه ملبورن رو ی اپلای تاثیر داره ؟؟؟؟؟ (البته همه جا مهم هست) میشه اگه کسی اطلاعی تو این زمینه داره و من و راهنمایی کنه که مشکلی در روند اپلای من ایجاد نشه ؟؟

Junior Member

سلام
    کسی میدونه که :
    مدارک و که ترجمه کردیم و فرستادیم براشون . ریکام ها رو هم ایمیل کردیم . این سی وی و پروپوزال و فرم اپلیکیشنو چه جور بفرستیم براشون ؟؟؟؟ لطفا یکی جواب بده نکید این ا راحت طلب هستند . این سایتش یکم عجیب برام من متوجه نشدم . لطفا

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط mina12345 نمایش پست ها
    من یه سوال دیگه هم در مورد نمره زبان دارم ؟؟؟؟

زمان ددلاین ملبورن 4 ابان خودمون میشه و من اخر ابان امتحان زبان و دارم . تو رزومم نوشتم که زمان امتحان زبانم کی هست و نمره زبان قبلیمم نوشتم . این مشکلی و تو این دانشگاه بوجود نمیاره ؟؟؟؟ اینکه کسی میدونه که چقدر نمره زبان در دانشگاه ملبورن رو ی اپلای تاثیر داره ؟؟؟؟؟ (البته همه جا مهم هست) میشه اگه کسی اطلاعی تو این زمینه داره و من و راهنمایی کنه که مشکلی در روند اپلای من ایجاد نشه ؟؟
    سلام
    شما حتما با نمره زبان قبلی اپلای کن
    بعدش پذیرش conditional می دن، میگن نمره لازم بفررست
    شما حتما باید حداقل نمره زبان رو کاور کنید تا پذیرش و اسکولارشیپ بهتون تعلق بگیره، اما در انتخاب شما برا پذیرش و اسکولارشیپ تاثیری نداره
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط eli85 نمایش پست ها
    سلام
    کسی میدونه که :
    مدارک و که ترجمه کردیم و فرستادیم براشون . ریکام ها رو هم ایمیل کردیم . این سی وی و پروپوزال و فرم اپلیکیشنو چه جور بفرستیم براشون ؟؟؟؟ لطفا یکی جواب بده نکید این ا راحت طلب هستند . این سایتش یکم عجیب برام من متوجه نشدم . لطفا
    شما باید تو همون پاکت که مدارک ترجمه رو می فرستادید، CV و هر Supporting document که لازم بودو می فرستادید
    آدمی به امید زنده است!

با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mah_pari نمایش پست ها
    اکثر دانشگاه هاش نه. اما بعضی میخوان مثل همین دانشگاه ملبورن.
    البته این سیاست هم هر سال فرق میکنه و ممکنه یه سال فی بگیرن یه سال نگیرن، مثل دانشگاه ادلاید که دو سال پیش 100$ اپلیکیشن فی داشت و پارسال نداشت و امسالش رو هم خبر ندارم.

سلام
    نه نیازی نیس به ابلیکیشن فی من به دانشگاه ایمیل زدم اونام این جواب و دادن بهم :
    PhD applicants are not currently requested to pay an application fee (and therefore do not need a fee waiver). This should be clear on the application form if they are using the most up to date version.

شما مطمینید که میگید ابلیکیشن میخواد برای ایت ترم ؟؟؟ والا من تو سایتشونم دیدم که هست حتی نوشته اما ظاهرا برای همه نیس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    سلام
    شما حتما با نمره زبان قبلی اپلای کن
    بعدش پذیرش conditional می دن، میگن نمره لازم بفررست
    شما حتما باید حداقل نمره زبان رو کاور کنید تا پذیرش و اسکولارشیپ بهتون تعلق بگیره، اما در انتخاب شما برا پذیرش و اسکولارشیپ تاثیری نداره
    من شش ماه بیش . امتحان دادم اونم 6 شدم که خیلی واسه رشته ما که چهار تا 7 میخواد بده . ( الان همون 7 و نیم هستم ) . تازه من اون نمره رو اصلا نرفتم از موسسه نکرفتم چون اس ام اس برام اومد . من تو سی وی نوشتم اون قسمت زبان که در تاریخ فلان نمره زبانم انقدر شده و در تاریخ فلان امتحان زبان دارم . ( اخه نمیدونم اطلاع دارید یا نه تو ایران دو تا موسسه به شکل خیلی بدی همش تاریخ امتحاناتو کنسل کردن و عقب انداختن شرایط من م اینجور شد ). این که اشکالی نداره من قید کردم تو رزومه و حتی تاریخ نمره رو هم کفتم . من به خود دانشکاه هم یه بار ایمیل زدم دو ماه بیش بهشون کفتم میتونم اپلای کنم و نمره رو بعد بفرستم کفتن اره . حالا نمیدونم این یعنی مشکل ساز میشه ؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mina12345 نمایش پست ها
    من شش ماه بیش . امتحان دادم اونم 6 شدم که خیلی واسه رشته ما که چهار تا 7 میخواد بده . ( الان همون 7 و نیم هستم ) . تازه من اون نمره رو اصلا نرفتم از موسسه نکرفتم چون اس ام اس برام اومد . من تو سی وی نوشتم اون قسمت زبان که در تاریخ فلان نمره زبانم انقدر شده و در تاریخ فلان امتحان زبان دارم . ( اخه نمیدونم اطلاع دارید یا نه تو ایران دو تا موسسه به شکل خیلی بدی همش تاریخ امتحاناتو کنسل کردن و عقب انداختن شرایط من م اینجور شد ). این که اشکالی نداره من قید کردم تو رزومه و حتی تاریخ نمره رو هم کفتم . من به خود دانشکاه هم یه بار ایمیل زدم دو ماه بیش بهشون کفتم میتونم اپلای کنم و نمره رو بعد بفرستم کفتن اره . حالا نمیدونم این یعنی مشکل ساز میشه ؟؟؟؟؟؟؟
    با دانشگاه چک کردید دیگه، مشکلی نداره
    آدمی به امید زنده است!

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط eli85 نمایش پست ها
    سلام
    نه نیازی نیس به ابلیکیشن فی من به دانشگاه ایمیل زدم اونام این جواب و دادن بهم :
    PhD applicants are not currently requested to pay an application fee (and therefore do not need a fee waiver). This should be clear on the application form if they are using the most up to date version.

شما مطمینید که میگید ابلیکیشن میخواد برای ایت ترم ؟؟؟ والا من تو سایتشونم دیدم که هست حتی نوشته اما ظاهرا برای همه نیس
    والا من هنوز ملبورن اپلای نکردم. ولی لینک فی رو قبلا دیده بودم و دوستانی که پارسال اپلای کردن گفته بودن که فی داره. اگه دانشگاه گفته فی نداره که خیلی عالیه. ممنون از اطلاع رسانیتون.
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری *** دانی که رسیدن هنر گام زمان است

Junior Member

بنده 28 ام Feb امسال اپلای کرده و پذیرش و فاند گرفته ام و اپلیکیشن فی هم ندادم!!!! لطفا این بحث رو تموم کنید‍.
    ضمنا خوبه که یکم اطلاعات کلی درباره اپلای و مراحل اون داشته باشید و بعد شروع به اپلای کنید تا با ناکامی! روبه رو نشید که توی ذوقتون بخوره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)