صفحه 58 از 58 نخستنخست ... 84849505152535455565758
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 578 , از مجموع 578

موضوع: تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرتبط

با سلام من بورسیه ی RTP 'از دانشگاه ملبورن گرفتم میخواستم کارای ویزا رو خودم انجام بدم، برا نوشتن GTE یکم راهنمایی میخوام و اینکه ایا من بهتره حساب بانکی و سند هم ضمیمه کنم؟ یا چیزی لازم نیس؟ لطفا اگه کسی در جریانه ممنون میشم یکم راهنماییم کنه...اگه بدم ایجنت انجام بده بهتره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ورودی های جدید دانشگاه ملبورن

نقل قول نوشته اصلی توسط alihagh نمایش پست ها
    با تشکر از آقا مصطفی... خود دانشگاه هم در رابطه با شماره د انشجویی مطابق زیر جواب داد:

Dear Ali,

Thank you for contacting The University of Melbourne.

We apologise for the confusion of this ID.

Your student ID is your application ID, they are the same: XXXXXX.

If you require further assistance, please contact 13 MELB (13 6352) or internationally at: +61 3 9035 5511 .

Kind regards,

Kent Getsinger

Student Services Consultant
    Contact Centre
    The University of Melbourne
    t: 13 MELB (13 6352)
    e: 13MELB@unimelb.edu.au
    w: www.13MELB.unimelb.edu.au

CRICOS Provider Code: 00116K

سلام خسته نباشید. من 3 تا مقاله دارم که ثبت نیستن اما از نظر اساتید تایید شدن ، یک ثبت اختراع، کوکی وان از رشته تکواندو، 4 مدال طلای تکواندو استانی، فعالیت های توی رزومه ام هم خوبه. امکانش هست که بدون مدرک زبان توی مقطع کارشناسی بورسیه فول فاند بگیرم؟
    و اینکه اگه مقالات رو به ثبت برسونیم، شانس گرفتن بورسیه بیشتر میشه؟ یا تاثیر چندانی نداره؟

Junior Member

سلام
    من کارشناسی گرافیک ار دانشگاه هنرو معماری تهران با معدل 17.90
    کارشناسی ارشد رشته گرافیک از دانشگاه سوره با معدل 19.80
    به مدت 10 سال کار تحقیقی با بچه های نابینا رو انجام دادم و (به عنوان معلم تدریس کردم) چند نمایشگاه از آثار تصویرسازی لمسی هم برگزار کردم، درمواقع مدرس تصویرسازی حسی و لمسی هستم برای یونیسف هم کتاب حسی لمسی ساختم
    می خوام از دانشگاه ملبورن برای ارشد رشته تربیت معلمی کودکان استثنایی پذیرش بگیرم
    آیا با وجود رشته غیر مرتبط می تونم با ارائه portfolio و سابقه کاری پذیرش بگیرم؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

منظور شما از <رشته غیر مرتبط> دقیقا چیست؟

از دید من شما برای ارشد رشته ای مثل education احتمال خوبی برای پذیرش دارید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sibak نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناسی گرافیک ار دانشگاه هنرو معماری تهران با معدل 17.90
    کارشناسی ارشد رشته گرافیک از دانشگاه سوره با معدل 19.80
    به مدت 10 سال کار تحقیقی با بچه های نابینا رو انجام دادم و (به عنوان معلم تدریس کردم) چند نمایشگاه از آثار تصویرسازی لمسی هم برگزار کردم، درمواقع مدرس تصویرسازی حسی و لمسی هستم برای یونیسف هم کتاب حسی لمسی ساختم
    می خوام از دانشگاه ملبورن برای ارشد رشته تربیت معلمی کودکان استثنایی پذیرش بگیرم
    آیا با وجود رشته غیر مرتبط می تونم با ارائه portfolio و سابقه کاری پذیرش بگیرم؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام،
    از دوستان عزیز کسی اطلاع داره که در فرایند اپلیکیشن ملبورن آیا GTE هم باید اپلود بشه؟؟
    با تشکر

Junior Member

سلام
    من از دانشگاه ملبورن پذیرش گزفتم ولی هنوز برای فاند چیزی نگفتند! اگر فاند ارائه نکنند هزینش بالاست .
    کسی از مراحل بورسیه این دانشگاه اطلاع داره ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IUST-AUT-QUT

نقل قول نوشته اصلی توسط sinafafal نمایش پست ها
    سلام
    من از دانشگاه ملبورن پذیرش گزفتم ولی هنوز برای فاند چیزی نگفتند! اگر فاند ارائه نکنند هزینش بالاست .
    کسی از مراحل بورسیه این دانشگاه اطلاع داره ؟
    scholarship results are usually annouced after addmission and on day if scholarship round. Best to ask your supervisor or find Iraninan students on LinkedIn

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir181818 نمایش پست ها
    scholarship results are usually annouced after addmission and on day if scholarship round. Best to ask your supervisor or find Iraninan students on LinkedIn
    خب پس اگر اینجور باشه باید قید دانشگاه رو بزنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)