صفحه 33 از 58 نخستنخست ... 232425262728293031323334353637383940414243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 578

موضوع: تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرتبط

سلام به همگی
    کسی شرایط این دانشگاهو میدونه یکی از استاداش گفته اپلای کن بهم یه موضوع هم داده، رفتم نگاه کردم تو صفحش دیدم که تو زمینه پروپوزالی که پیشنهاد داده گرنت داره از سوی دانشگاه، شرایطمم اینجوریه، بنظرتون چیکار کنم؟ فاند بگیر هستم؟ آخه باید پروزال بنویسم، اصلا استادا اگه گرند داشته باشن فرقی هم داره؟
    1- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل دانشگاه علم و صنعت ایران -برق (کنترل)-12.4
    2- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل دانشگاه صنعتی امیرکبیر-برق (قدرت)-17.25
    3
    - نمره زبان (آیلتس و تافل) 6.5
    4- نمره GRE ندارم
    5- تعداد مقالات داخلی و خارجی
    (کنفرانس و مجله) 6 مقاله اکسپت شده ISI در انتشارات Elsevier, T&F, AIP در تمامی اسم اول با متوسط IF حدودا 2-2 مقاله ISI در دست داوری بازم اسم اول و 1 کنفرانس IEEE
    6- سابقه کار 1.5 سال کار در دانشگاه شریف در زمینه انرژی خورشیدی
    7- دانشگاه های مقصد مد نظر
    (اگر وجود دارد) تمامی دانشگاههای استرالیا و نیوزلند و فول فاند
    8- موارد دیگر داور چندین ژورنال ISI. چندین توصیه نامه خوب

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein20 نمایش پست ها
    با سلام. يكي از اساتيد در جواب بهم گفته:
    To be competitive for scholarships, (IPRS, MIRS and MIFRS) applicants have previously needed an average of at least 88%.
    However there is no guarantee that a score of 88% or above will win you a scholarship. The international standing of the University of Melbourne and the School of Engineering mean that we receive a large number of exceptional applications from prospective students every year. Many students are competing for a limited number of scholarships.

يعني با معدل كمتر از 88% كه حدودا ميشه 17.60 شانس زيادي براي بورسيه نداريم؟
    در ضمن اين معدل ليسانس مد نظرش هست يا معدل فوق؟
    ددلاين اپلاي براي ريسرچ ديگري كي هست؟
    Hi dear Hossein
    No, you have chance for admission and scholarship IF you have great publication that can cove your lack of your average and your average MUST be above 17.50
    average of M.Sc
    for deadline check the uni website there are 2 round ....semester1 and 2 look the time and find appropriate one for u r self
    good luck... like to see you soon here
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

با سلام. ديروز من ايميلي از استاد David B Grayden دريافت كردم (به شرح پست بالا) كه گفته بود معدل بالاي 88% و لحن بقيه ايميل هم اينطور بود كه خيلي اميدوار نباش و شانسي نداري(اينم بگم كه تا قبل از اين ايميل فقط من رزومه فرستاده بودم و توي همين ايميل ازم خواسته بود كه ريز نمرات رو بفرستم) . امروز ايميل زده كه حتما اپلاي كن خودم كارت رو پيگيري ميكنم. اين قضيه يكم تناقض داره با توجه به اينكه من معدل ليسانسم هم پايينه و معدل فوقم هم حدودا 85% ميشه و اينكه دانشگاه رو معدل خيلي حساسه.
    كسي از دوستان ميتونه ارزيابي از اين قضيه داشته باشه كه قضيه چيه؟ و چقدر ميشه رو شانس دريافت پذيرش و بورسيه حساب كرد؟
    Hi again
    As I told you.... average is important but there is not a FIRM role... more than average supervisor is the most important thing.... I feel he has vacancy in research group and interested in you.... you are welcome to apply... .... your supervisor may persuade admission committee about u r lack of average.... go ahead
    آدمی به امید زنده است!

با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amiirali نمایش پست ها
    سلام به همگی
    کسی شرایط این دانشگاهو میدونه یکی از استاداش گفته اپلای کن بهم یه موضوع هم داده، رفتم نگاه کردم تو صفحش دیدم که تو زمینه پروپوزالی که پیشنهاد داده گرنت داره از سوی دانشگاه، شرایطمم اینجوریه، بنظرتون چیکار کنم؟ فاند بگیر هستم؟ آخه باید پروزال بنویسم، اصلا استادا اگه گرند داشته باشن فرقی هم داره؟
    1- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل دانشگاه علم و صنعت ایران -برق (کنترل)-12.4
    2- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل دانشگاه صنعتی امیرکبیر-برق (قدرت)-17.25
    3
    - نمره زبان (آیلتس و تافل) 6.5
    4- نمره GRE ندارم
    5- تعداد مقالات داخلی و خارجی
    (کنفرانس و مجله) 6 مقاله اکسپت شده ISI در انتشارات Elsevier, T&F, AIP در تمامی اسم اول با متوسط IF حدودا 2-2 مقاله ISI در دست داوری بازم اسم اول و 1 کنفرانس IEEE
    6- سابقه کار 1.5 سال کار در دانشگاه شریف در زمینه انرژی خورشیدی
    7- دانشگاه های مقصد مد نظر
    (اگر وجود دارد) تمامی دانشگاههای استرالیا و نیوزلند و فول فاند
    8- موارد دیگر داور چندین ژورنال ISI. چندین توصیه نامه خوب
    Hi Amirali
    your are welcome to apply,..... plz find appropriate supervisor by sending 1000....emails and concentrate on G8 group universities
    you can
    good lcuk
    آدمی به امید زنده است!

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    Hi Amirali
    your are welcome to apply,..... plz find appropriate supervisor by sending 1000....emails and concentrate on G8 group universities
    you can
    good lcuk
    مرسی از جوابت، همانطور که گفتم من سوپروایز دارم و ازم خواسته روی یک موضوع خاص کار کنم، منم رفتم تو صفحش نگاه کردم دیدم در این زمینه از دانشگاه گرند داره، میخواستم ببینم داشتن گرند اشتاد تاثیری تو گرفتن فاند داره؟؟ مرسی

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

Hi dear Hossein
    No, you have chance for admission and scholarship IF you have great publication that can cove your lack of your average and your average MUST be above 17.50
    average of M.Sc
    for deadline check the uni website there are 2 round ....semester1 and 2 look the time and find appropriate one for u r self
    good luck... like to see you soon here
    thank you for your respond
    I dont get your mean by the last sentence in first line as said:
    your average MUST be above 17.50
    ویرایش توسط hossein20 : October 22nd, 2014 در ساعت 03:27 PM

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

thank you for your respond
    I dont get your mean by the last sentence in first line as said:
    your average MUST be above 17.50
    Hi
    17.50 is minimum average for scholarship....
    آدمی به امید زنده است!

Junior Member

Hi
    17.50 is minimum average for scholarship....
    سلام
    یعنی چی ؟ زیر این معدل نمیتونن بورس بکیرن ؟؟ قبلا چیز دیکه ای گفته بودین ا

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام
    نه، ببینید، قانون ثابتی برا معدل وجود نداره، هر اپلیکیشن یه پکیجه، که به کلش امتیاز می دن، حالا اگه معدل پایین بود و بقه چیزا برجسته، می گیرنتون،
    اما دیگه معدل زیر 17.5 تو فوق من ندیدم کسی بیاد اینجا، دانشگاه ما معدل براش مهمه، اما جاها دیگه شاید بشه فاند گرفت با زیر 17.5...ه
    آدمی به امید زنده است!

Junior Member

سلام
    نه، ببینید، قانون ثابتی برا معدل وجود نداره، هر اپلیکیشن یه پکیجه، که به کلش امتیاز می دن، حالا اگه معدل پایین بود و بقه چیزا برجسته، می گیرنتون،
    اما دیگه معدل زیر 17.5 تو فوق من ندیدم کسی بیاد اینجا، دانشگاه ما معدل براش مهمه، اما جاها دیگه شاید بشه فاند گرفت با زیر 17.5...ه
    سلام
    من معدلم بایین تر این هست و قبلا هم که با شما صحبت کرده بودم گفتید ابلای کنید و............ یعنی بس الان من الکی ابلای کردم دیگه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)