صفحه 23 از 58 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 578

موضوع: تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فلسفه تعلیم و تربیت

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرتبط

سلام
    ممکن در مورد این دو بخش هم توضیح بدین چه نکاتی ذکر بشه بهتر؟؟؟ برای کسی که به عنوان محقق کار میکنه ک
    1. Job description
    2. Please describe your
    contact with the applicant

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط shirvanel نمایش پست ها
    سلام
    ممکن در مورد این دو بخش هم توضیح بدین چه نکاتی ذکر بشه بهتر؟؟؟ برای کسی که به عنوان محقق کار میکنه ک
    1. Job description
    2. Please describe your
    contact with the applicant
    1) your duty in your job for example: a researcher in the lab in working in specific research area
    2) employee, teacher...boss..such things

از اضافه کردن به امتیاز کاربر برای قدر دانی استفاده کنید، حتی می شه توش پیام داد و تشکر کرد، ارسال پست صرف تشکر خلاف قوانین فاروم هستش
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فلسفه تعلیم و تربیت

Please describe the applicant’s performance with particular reference to any research undertaken, leadership roles or
    professional experience providing preparation for a graduate research degree (attach another sheet if required):
    این سوال در فرم ریکام کاری یعنی چی؟ چی باید و بنویسیم ؟ ؟ من ب استادم دادم تا پرش کنه در باسخ به این سوال نوشت ؟؟؟
    She has had a special position among her classmates, not only in terms of personality (discipline to work and respectful relations with her colleagues), but also scientifically, and she could get the second rank, despite the strictness imposed on the students by Alameh Tebatabaei University. About her character and relation about others, i should day, Flexible and adaptive to different situations, ability in work within team or alone ,diligent in duty ,atten
    As her professor during the master course and according to the research experience and cooperation with her for two years, I'm sure she will be also distinct from others in PHD course and will achieve great success.

این ربطی داره بنظر شما ؟؟؟

Junior Member

سلام
    من چند تا سوال دارم ببخشید که سوالام خیلی ابتدایی هست ولی چون برای بار اولی که اپلای می کنم اطلاعاتی ندارم تا این مرحله از کارهامم به لطف این سایت و کمک های شما بوده. سوال من در رابطه با نحوه ی ابلای کردن هست . چون تو سایتش انگار زده انلاین اما شما فرمودین که به شکل پست هست . میشه رهنمایی بفرمایید دقیقا چه چیز هایی و باید پست کنیم و چه چیزهای و ایمیل. ( فکر میکنم که ترجمه دانش نامه دو مقطع و ریز نمرات و باید پست کنیم ؟؟؟ و ریکام کاری و اکادمیک و با ایمیل ؟؟؟) 2 واینکه دالترجمه باید مهروزارت خارجه رو بزنه (دقیقا باید چیکار کنه من دادم مدارکمو اما میترسم کاهلی کنن به این جهت میخوام هواسم جمع باشه J؟؟؟ 3. دالرتجمه مدارک و مهر موم میده و ما باید همون شکل پست کنیم ؟؟؟ 4. چقدر طول میکشه تا از طریق پست بدستشون برسه اخه میترسم از اون زمان ابلای بگذره ؟؟؟ 5. هزینه اپلای که نوشته تو سایت ملبورن انکار 300 دلار خب من نمیدونم اونو چطور باید برداخت کنیم ؟؟؟؟ با توجه به اون fee waive که ما فرستاددیم واسه دانشگاه؟؟؟
    ممنونم

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط eli85 نمایش پست ها
    سلام
    من چند تا سوال دارم ببخشید که سوالام خیلی ابتدایی هست ولی چون برای بار اولی که اپلای می کنم اطلاعاتی ندارم تا این مرحله از کارهامم به لطف این سایت و کمک های شما بوده. سوال من در رابطه با نحوه ی ابلای کردن هست . چون تو سایتش انگار زده انلاین اما شما فرمودین که به شکل پست هست . میشه رهنمایی بفرمایید دقیقا چه چیز هایی و باید پست کنیم و چه چیزهای و ایمیل. ( فکر میکنم که ترجمه دانش نامه دو مقطع و ریز نمرات و باید پست کنیم ؟؟؟ و ریکام کاری و اکادمیک و با ایمیل ؟؟؟) 2 واینکه دالترجمه باید مهروزارت خارجه رو بزنه (دقیقا باید چیکار کنه من دادم مدارکمو اما میترسم کاهلی کنن به این جهت میخوام هواسم جمع باشه J؟؟؟ 3. دالرتجمه مدارک و مهر موم میده و ما باید همون شکل پست کنیم ؟؟؟ 4. چقدر طول میکشه تا از طریق پست بدستشون برسه اخه میترسم از اون زمان ابلای بگذره ؟؟؟ 5. هزینه اپلای که نوشته تو سایت ملبورن انکار 300 دلار خب من نمیدونم اونو چطور باید برداخت کنیم ؟؟؟؟ با توجه به اون fee waive که ما فرستاددیم واسه دانشگاه؟؟؟
    ممنونم
    Hi
    1)you should send everything via post except Recommendation that you can send via email
    2)they know their duty don't worry
    3)No, You should go to your university and put your transcript in related pocket with special Stamp and send this one
    4)If u have used express post such as Tnt or DHL or ect takes 4-5 working days
    5)which 300?! huh?!o be relax enclose your fee wave or letter of support of u r supervisor with your application and don't worry
    آدمی به امید زنده است!

با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

Please describe the applicant’s performance with particular reference to any research undertaken, leadership roles or
    professional experience providing preparation for a graduate research degree (attach another sheet if required):
    این سوال در فرم ریکام کاری یعنی چی؟ چی باید و بنویسیم ؟ ؟ من ب استادم دادم تا پرش کنه در باسخ به این سوال نوشت ؟؟؟
    She has had a special position among her classmates, not only in terms of personality (discipline to work and respectful relations with her colleagues), but also scientifically, and she could get the second rank, despite the strictness imposed on the students by Alameh Tebatabaei University. About her character and relation about others, i should day, Flexible and adaptive to different situations, ability in work within team or alone ,diligent in duty ,atten
    As her professor during the master course and according to the research experience and cooperation with her for two years, I'm sure she will be also distinct from others in PHD course and will achieve great success.

این ربطی داره بنظر شما ؟؟؟
    Yes, This seems reasonable , but is can be used in academic recomm
    آدمی به امید زنده است!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فلسفه تعلیم و تربیت

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    Yes, This seems reasonable , but is can be used in academic recomm
    اخه من به عنوان محقق پیش استادم که تو یه دانشگاه هست کار میکنم (استاد سابق بنده ) منم از ش ریکام کاری کرفتم که به عنوان محقق تو این دانشگاه تو اون موضوع بروبوزالم کار میکنم ایشونم اون فرم و بر کرد و مدام از اصلاح دانشجو و همکار استفاده کرده یعنی این اشکال داره ؟؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

اخه من به عنوان محقق پیش استادم که تو یه دانشگاه هست کار میکنم (استاد سابق بنده ) منم از ش ریکام کاری کرفتم که به عنوان محقق تو این دانشگاه تو اون موضوع بروبوزالم کار میکنم ایشونم اون فرم و بر کرد و مدام از اصلاح دانشجو و همکار استفاده کرده یعنی این اشکال داره ؟؟؟؟
    NO, no problem, go on
    آدمی به امید زنده است!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فلسفه تعلیم و تربیت

میشه لطفا یه نگاه گذری به این ریکام ایشون بکنید ؟؟ ایرادشو برطرف کنم ؟
    This is to certify that Ms. ………………has been one of my studious and successful students and colleagues, not only in different courses of the university, but also in research projects as my research colleague. Her ability to work within team or alone, diligency in duty, attention to details and great research skills are some of her features. She is very motivated to educate and do research on philosophy of science.

She is very motivated to study and do research on philosophy of science and has the required qualifications to succeed in PHD and do different research, as it is evident from her working experiences during the years she worked in this university. She is very interested in projects of philosophy including philosophy of science and it is about one year that she studies and does research on this subject. It is about six months that she does research exclusively on "Kuhn views and incommensurability". The result has been an article on Kuhn and incommensurability that is being published. She has also conducted research on philosophy of science, mind and religion during this time and is educated in this context enough. It is worthy to note that she has cooperated with me to write two books that are published and she has also formulated some articles. So it can be said that she is very interested to do research and it is hoped that she will finish this course of study successfully, like previous courses. She has also had a special position among her classmates, not only in terms of personality (discipline to work and respectful relations with her colleagues), but also scientifically, and she could get the second rank, despite the strictness imposed on the students by Alameh Tebatabaei University. As her professor during the master course and according to the research experience and cooperation with her for two years, I'm sure she will be also distinct from others in PHD course and will achieve great success. Dr..........
    Deputy of Culture, Tarbiat Modarres University, Deputy of Education, Tarbiat Modarres University, and Faculty Member of Tarbiat Modarres University (Philosophy)

Junior Member

سلام
    میشه اگه کسی تو زمینه اپلای اطلاعاتی داره به من کمک کنه ؟؟؟؟

من نحوه اپلای کردنو بلد نیستم البته تو سایت دانشگاه ملبورن و خوندم اما راستش زیاد سر در نیاوردم .
    ما باید مدارک (دانشگاهی و دانشنامه ها و.......) رو براشون پست کنیم؟ ( هزینه پست و میدونی تقریبا چقدر میشه ؟) 2. توصیه نامه های کاری و دانشگاهی و ایمیل کنیم . 3. اون فرم اپلیکیشن که پر کردیم (باید ایمیل کنیم به همون ادرس که بایین صفحه هست ؟؟؟؟؟
    4. رزومه و پروپوزال و چه طور باید بفرستیم ( پست یا ایمیل ) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 5. این اپیکیشن فی چی ؟ چقدر هست و کجا باید پرداخت کنیم ؟؟؟؟؟؟

مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)