صفحه 55 از 58 نخستنخست ... 54546474849505152535455565758 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 578

موضوع: تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرت

درود دوست عزیز؛

تشکر بابت پیامتون، جواب من هنوز اعلام نشده متاسفانه . نمیدونم دلیلش چی میتونه باشه!

میتونید بفرمائید جوابتون چی شد؟ گرفتین فاند رو؟ لطفن بفرمائید واسه کدوم Faculty و چه مقطعی اقدام کرده بودین.

سپاس/

Junior Member

مجدد سلام دوستِ عزیز
    خوشبختانه جوابِ من مثبت بوده. رشتم مدیریتِ ساخت، مقطع دکترا
    امیدوارم نتیجهٔ شما هم هرچه زودتر اعلام بشه
    موفق باشین

سلام دوستان.
    من از یکی از اساتید خیلی خفن ملبورن که بالای 50 هزار تا سایتیشن داره جواب گرفتم.
    Dear Ali:

Thanks for your interest in doing Research studies with us. I am happy to support.
    Recently I have co-authored couple of vision papers. Check out:
    یکسری از مقاله های حوزه های مختلف خودشو گذاشته اینجا.
    You are most welcome to derive a research proposal from them -- based on your research expertise/background and send me.

Best regards
    * اول اینکه یعنی نظرش راجع من مثبت بوده و شانسم بالاس الان؟
    * دوم اینکه من میتونم هر جوری دوس داشتم پروپوزال بنویسم؟ باس چیکار کنم.

مرسی پیشاپیش

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط EyeOpening نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من از یکی از اساتید خیلی خفن ملبورن که بالای 50 هزار تا سایتیشن داره جواب گرفتم.

* اول اینکه یعنی نظرش راجع من مثبت بوده و شانسم بالاس الان؟
    * دوم اینکه من میتونم هر جوری دوس داشتم پروپوزال بنویسم؟ باس چیکار کنم.

مرسی پیشاپیش
    سلام
    بله. شانستون برای چی؟ برای ادمیشن که خب همه چی به استاد ربط داره. اگر بگه اپلای کن یعنی حتما ادمیشن رو میگیری. البته باید حداقل های دانشگاه هم داشته باشی. برای اسکالرشیپ هم که هیچی معلوم نیست. باید درخواست بدید اگر جز نفرات بالا باشید اسکالرشیپ هم میگیرید.
    شما فعلا هر موضوعی که به ذهنتون میرسه رو تهیه کنید و براش بفرستید. اگر قابل قبول باشه میگه اپلای کنید. ولی این حرف من رو اینگونه برداشت نکنید که پروپوزال اهمیت نداره. حتما روی اون وقت بذارید و یه پروپوزال خیلی خوبی تهیه کنید.
    ولی چون معلوم نیست الان اسکالرشیپ میگیرید یا نه.. اساتید معمولا صبر میکنن تا شما پذیرش رو بگیرید و قبول کنید و برید دانشگاه ... بعد چندماه روی پروژه شما کار میکنن و نهاییش میکنن. یعنی حتی ممکنه به مقدار زیادی بعدا پروپوزال شما تغییر کنه. الان بیشتر مهم مشخص کردن موضوع کلی پروپوزالتون هست.

سلام دوستان,
    خیلی ممنونم ازتون pouriatiz
    من پروپوزال رو بر اساس فرمت استاد که گفته بود 2 صفحه نوشتم. الان فقط از دوتا از مقالات خودش استفاده کردم برای نوشتن این پروپوزال. بنظرتون من الان فقط اخر پروپوزال بنویسم رفرنس هام چی بودن کافیه یا باید خیلی دیتیل رفرنس بزنم مثل مقالات و در هر جمله که برداشته شده؟
    آیا دو مقاله برای نوشتن پروپوزال کافیه؟ :/ البته مقالاتی هست که استاد خودش داده...

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    من پروپوزال رو بر اساس موضوعات پیشنهادی استاد، واسش فرستادم و امروز (دو روز بعد از ارسال) به من ایمیل زدن که:
    This is fine to start with. Please go ahead and submit your application.
    حالا میخوام بدونم من الان هنوز مدرک زبان ندارم. زنگ زدم به ایجنتهای ملبورن که داخل کشورن و گفتن که مشکلی نداره زبان نداشتنه و اپلای کن. میخواستم مشورت بگیرم از شما دوستان. خیلی ممنون میشم منو راهنمایی کنین.
    من 9 سپتامبر ایلتس دارم ولی احتمالا یکبار دیگه هم باید امتحان بدم. الان اپلای کنم یا صبر کنم بعد از امتحان ایلتسم اپلای کنم؟
    خیلی ممنونم

Junior Member

سلام دوستان

در فرآیند اپلای برای مقطع دکترای مهندسی، در قسمت Select course، من کد مربوط به Doctor of Philosophy - Engineering وارد کردم. در قسمت بعد که نوشته اسکولازشیپ انتخاب کنید، اسکولارشیپی وجود نداره. آیا حتما باید الان اسکولارشیپ مشخص بشه یا بعد از پذیرش احتمالی خودشون تعیین می کنن؟

با سپاس فراوان

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط EyeOpening نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پروپوزال رو بر اساس موضوعات پیشنهادی استاد، واسش فرستادم و امروز (دو روز بعد از ارسال) به من ایمیل زدن که:

حالا میخوام بدونم من الان هنوز مدرک زبان ندارم. زنگ زدم به ایجنتهای ملبورن که داخل کشورن و گفتن که مشکلی نداره زبان نداشتنه و اپلای کن. میخواستم مشورت بگیرم از شما دوستان. خیلی ممنون میشم منو راهنمایی کنین.
    من 9 سپتامبر ایلتس دارم ولی احتمالا یکبار دیگه هم باید امتحان بدم. الان اپلای کنم یا صبر کنم بعد از امتحان ایلتسم اپلای کنم؟
    خیلی ممنونم
    سلام
    بدون مدرک زبان شما نه برای ادمیشن و نه برای اسکالرشیپ لحاظ میشید. اول مدرک زبان رو تهیه کنید بعد اپلای کنید.

سلام به همه دوستان عزیز

بزرگواران، در مورد تکمیل اپلیکیشن فرم آنلاین دانشگاه ملبورن، چند تا سوال داشتم. خوشحال و البته خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین.

1) یه قسمت از این فرم گفته Previous study خودتون رو مشخص کنین. اول اینکه آیا نیازه دیپلم رو هم بگیم یا همون لیسانس و ارشد رو اعلام کنیم کافیه؟ آیا Bachelor honour همون لیسانس افتخاریه؟ و اینکه برای ارشد، دو تا گزینه داره، Master coursework و master research، ماها که ارشدمون آموزشی-پژوهشی بوده، یعنی هم تز داشتیم هم چند واحد پاس کردیم، کدوم رو باید انتخاب کنیم؟ آیا باید یه بار کورس ورک و یه بار ریسرچ رو انتخاب کنیم؟
    2) یه جا از این فرم، میگه ترم پیشنهادی خودتون رو اعلام کنین، Semester 1 یا Semester 2. آیا میشه بعدا، انتخاب فعلی خودمون رو تغییر بدیم؟
    3) یه سری گواهی های متفرقه به غیر از ترنسکریپت و سرتیفیکیت رو کجا میتونیم آپلود کنیم؟ من جایی برای آپلود مدارکی مثل گواهی رتبه و .... ندیدم.
    4) اونطوری که توی سایت دانشگاه اعلام کرده، ددلاین راند بعدی اسکالرشیپ، 9 مارچ هست. آیا برای اعلام نتیجه اسکالرشیپها، باید تا همون حدودا صبر کنیم؟ یا اینکه این امکان وجود داره که بعضی نتایج اسکالرشیپها رو زودتر اعلام کنن. متاسفانه، استادی که باهاش مکاتبه کردم، تا پروپوزالم رو بینه و اوکی بده، یخورده دیر شد و من نتونستم به ددلاین راند سوم که 10 نوامبر بوده برسم.
    5) آیا بعد از تکمیل فرم و تایید، باز هم میشه مدارکی رو آپلود کرد؟ یا اینکه دیگه اجازه ی ویرایش داده نمیشه؟
    6) و اینکه اگه یک بار در اخذ اسکالرشیپ دانشگاه، رد شیم، آیا میتونیم با تقویت رزومه، شانسمون رو دوباره برای این دانشگاه امتحان کنیم؟

یه سوالی رو هم یکی از دوستان در مورد مدرک زبان پرسید. یکی از هم دانشگاهی های ما به همراه خانمش، امسال رفته ملبورن و دکتری مهندسی برق میخونه. اونها تا زمان گرفتن پذیرش و اسکالرشیپ، نتونسته بودن مدارک زبان رو آماده و برای دانشگاه ارسال کنن، اما به هر دو اسکالرشیپ تعلق گرفت و بهشون تا یه سال (تا انتهای سال 2017) فرصت داده شد تا اصل مدارک و مدرک زبان رو تحویل بدن. که اونها قبل از رفتن به استرالیا، آزمون تافل رو دادن. اینو واسه کسایی گفتم که نگران آماده نبودن نمره زبان بودن. توی FAQ سایت دانشگاه هم گفته که اگه هر کدوم از نتایج مورد نیاز شما آماده نباشه، به شما آفر کاندیشنال داده میشه.

ببخشید بات سوالاتم و پیشاپیش ممنونم از کمک و راهنماییتون.
    زنده و سرزنده باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_beh نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز
    یه سوالی رو هم یکی از دوستان در مورد مدرک زبان پرسید. یکی از هم دانشگاهی های ما به همراه خانمش، امسال رفته ملبورن و دکتری مهندسی برق میخونه. اونها تا زمان گرفتن پذیرش و اسکالرشیپ، نتونسته بودن مدارک زبان رو آماده و برای دانشگاه ارسال کنن، اما به هر دو اسکالرشیپ تعلق گرفت و بهشون تا یه سال (تا انتهای سال 2017) فرصت داده شد تا اصل مدارک و مدرک زبان رو تحویل بدن. که اونها قبل از رفتن به استرالیا، آزمون تافل رو دادن. اینو واسه کسایی گفتم که نگران آماده نبودن نمره زبان بودن. توی FAQ سایت دانشگاه هم گفته که اگه هر کدوم از نتایج مورد نیاز شما آماده نباشه، به شما آفر کاندیشنال داده میشه.

زنده و سرزنده باشین.
    مشکلی که من متاسفانه سر دو تا جواب قطعی از ملبورن و سیدنی دارم و حتی استاد سیدنی به طور قطعی بهم گفتن که فاند خودشو بهم میده.. اما هر دو دانشگاه بهم گفتند که بدون زبان آفر کاندیشنال داده میشه و آفر کاندیشنال کلا در رقابت اسکالرشیپ قرار داده نمیشه متاسفانه. حتی استاد سیدنی م هم گیر داده تا مدرک زبانت اوکی نشده اپلای نکن!!
    در حالی که من آیلتس 6.5 دارم و فقط رایتینگم 5.5 شده..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)