صفحه 10 از 58 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 578

موضوع: تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط gh8913381021 نمایش پست ها
    سلام. من تو سایت دانشگاه ملبورن خوندم ددلاین IPRS، سی و یکم August هستش، چند روز دیگه. در صورتیکه ددلاین برای اپلای 31 اکتبر.
    یعنی اون موقع اپلای کنیم این فاند به ما تعلق نمیگیره؟ من فکر میکردم ددلاینشون باهم باشه!
    ددلاین دو نوع دیگش(MIFRS, MIRS) آخر اکتبره، میخواستم ببینم اونا فرق دارند با IPRST، خلاصه جریان چیه؟!
    (Applications for available scholarships must be received by 31 August (IPRS) and 31 October (MIFRS, MIRS
    بله درست فهمیدی
    نه با هم نیست
    IPRS یه سری مزیت داره نسبت به MIFRS، مزیت مالی مث هزینه ویزا و ... میده
    تو سایت در قسمت بنفیت ها میتونی مقایسه کنی

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

سلام. من تو سایت دانشگاه ملبورن خوندم ددلاین IPRS، سی و یکم August هستش، چند روز دیگه. در صورتیکه ددلاین برای اپلای 31 اکتبر.
    یعنی اون موقع اپلای کنیم این فاند به ما تعلق نمیگیره؟ من فکر میکردم ددلاینشون باهم باشه!
    ددلاین دو نوع دیگش(MIFRS, MIRS) آخر اکتبره، میخواستم ببینم اونا فرق دارند با IPRST، خلاصه جریان چیه؟!
    (Applications for available scholarships must be received by 31 August (IPRS) and 31 October (MIFRS, MIRS
    دوست عزیز میشه لینک جایی که نوشته IPRS اخر اگوست ددلاینش هست رو بزارین. من که چک کردم ددلاین بورس IPRS اخر اکتبر هست. این هم لینکش
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری *** دانی که رسیدن هنر گام زمان است

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mah_pari نمایش پست ها
    دوست عزیز میشه لینک جایی که نوشته IPRS اخر اگوست ددلاینش هست رو بزارین. من که چک کردم ددلاین بورس IPRS اخر اکتبر هست. این هم لینکش
    سلام
    حق باشما ه ماه_پری
    منم چک کردم 31 OCT
    یه سرچی هم تو سایت یونی کردم، این لینک پیدا کردم که واسم عجیبه، احتمالا دوسمون اینو می گن، که برای دپارتمان ریاضیه
    اما لینک اصلی همون لینکیه که ماه_پری گذاشته، و به آفیس اصلی لینکه،
    gh89133...شما یه ایمیل بزن از دپارتمان اونجا جریانو جویا شو، برا خودت،
    یادم میاد اون موقع که اپلای می کردم، یه جا لیست اسکولارشیپ هارو داشت تو اپلیکیشن فرم، تیک می زدی اونا که اینترنشنال بود، خودشون بررسی کردن و جواب دادن، البته یه جور اپلیکیشن بفرستید که زودتر برسه دستشون،

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    سلام
    حق باشما ه ماه_پری
    منم چک کردم 31 OCT
    یه سرچی هم تو سایت یونی کردم، این لینک پیدا کردم که واسم عجیبه، احتمالا دوسمون اینو می گن، که برای دپارتمان ریاضیه
    یادم میاد اون موقع که اپلای می کردم، یه جا لیست اسکولارشیپ هارو داشت تو اپلیکیشن فرم، تیک می زدی اونا که اینترنشنال بود، خودشون بررسی کردن و جواب دادن، البته یه جور اپلیکیشن بفرستید که زودتر برسه دستشون،
    ممنونم. داشتم استرس میگرفتم نکنه ددلاین اگوست باشه و من این راند رو از دست بدم. بازم اگر اطلاعات جدیدی پیدا کردید ممنون میشم شیر کنید.
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری *** دانی که رسیدن هنر گام زمان است

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mah_pari نمایش پست ها
    ممنونم. داشتم استرس میگرفتم نکنه ددلاین اگوست باشه و من این راند رو از دست بدم. بازم اگر اطلاعات جدیدی پیدا کردید ممنون میشم شیر کنید.
    سلام
    چند تا توصیه برای اپلای دانشگاه ملبورن (البته برای جاهای دیگه هم شامل میشه)
    1)برای پرکردن فرم ها وقت کافی بذارید، و هول هول پر نکنید
    2) رقابت در ملبورن شدیده از استادای ریکامنتتون بخواهید اگه ممکنه و شمارو لایق می دونن شمارو strongly recommend کنن و در قسمت اضافی یه متن 2 صفحه A4 در کمالات شما بنویسن کلن زیاد بگن ازتون، این نشون میده شما متمایزی (مثلا استاد من یه واقعیتی رو به خواست من نوشت مبنی بر اینکه در مقطع فوق در اینجا مقاله دادن سخته و غالب افراد فارغ میشن بدون مقاله، اما ایشون 6 تا مقاله و کنفرانس و ... داره و متمایزه از بقیه)
    3) cv رو بادقت بنویسد، تمام کارهایی که کردید اعم از علمی و فرهنگی، گروه های اجتماعی دانشگاهی مثلا انجمن های علمی، هنری و.... ، پروژه هایی که کار کردید؛ حتی اگه بخشی از نمره درسی بوده؛ نرم افزارها، دوره ها و .... نترسید و بنویسید، اما دروغ نگید!
    4) وقتی استاد پیدا می کنید تو ایمیل اول نکات خاص و تمایزاتتونو بگید،چ برا استاد چ تو فرم دانشگاه، اینا دنبال talent هسن، به قول خودشون یه کوه از اپلیکیشن دارن با معدل های خوب و مقاله!
    5) مدارکو کامل و مستند بفرستید، مثلا صفحه ی اول تمام مقالاتتون، دوره هاتون، کنفرانس هاتون و ... چیزاییه ک مرتبط باشه
    6) واسه 100$ اپلیکیشن فی از استاد بخوایید نامه بده و شما رو از پول اپلای معاف کنن! یه گزینه داره تو اپلیکیشن که نامه از استاد داری

حالا بازم این پستو کامل می کنم

سلام
    حق باشما ه ماه_پری
    منم چک کردم 31 OCT
    سلام، اره اینیکه من دیدم ماله دپارتمات ریاضیه. خیلی نامردیه خب چرا مال ریاضی فرق میکنه ددلاینش! الانم که من شرایطم کامل نیست که بخوام فرمشو پرکنم، هنوز هیچ کار نکردم.
    دقیقا به کجا باید میل بزنم؟؟ چی بگم؟
    ممنون که وقت گذاشتین.

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام، اره اینیکه من دیدم ماله دپارتمات ریاضیه. خیلی نامردیه خب چرا مال ریاضی فرق میکنه ددلاینش! الانم که من شرایطم کامل نیست که بخوام فرمشو پرکنم، هنوز هیچ کار نکردم.
    دقیقا به کجا باید میل بزنم؟؟ چی بگم؟
    ممنون که وقت گذاشتین.
    بله، خودمم در حیرت فرو رفتم،
    احساس می کنم کاسه ای زیر نیم کاسس! احتمالا این سایتشون قدیمه و آپدیت نیست، و سناریوی دیگه اینه که آپدیته و سیاستشون اینجوریه

قضیه رو بگید دیگه، بگید ددلاین عمومی 31 oct اما ما چرا Aug زده و این حرفا

فک کنم این لینک و ایشون بتونن کمک کنن
    از اینا هم بپرسید
    enquiries-international@unimelb.edu.au

بله، خودمم در حیرت فرو رفتم،
    احساس می کنم کاسه ای زیر نیم کاسس! احتمالا این سایتشون قدیمه و آپدیت نیست، و سناریوی دیگه اینه که آپدیته و سیاستشون اینجوریه

قضیه رو بگید دیگه، بگید ددلاین عمومی 31 oct اما ما چرا Aug زده و این حرفا

فک کنم این لینک و ایشون بتونن کمک کنن
    از اینا هم بپرسید
    enquiries-international@unimelb.edu.au
    سلام، ببخشید من همش سوال میپرسم. میل زدم بهم جواب زیرو دادن که 31Oct برای DOmestic هاست و ماله ما همین 31 AGu ددلاینه.
    خب من الان نمیتونم اینو ثبتنام کنم؟؟ البته هنوز نمره زبان ندارم، به استادام ایمیلی نزدم!
    Take Aug 31 as the deadline for applying for IPRS for next February starting date.
    Oct 31 is the one for domestic applicants.

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام، ببخشید من همش سوال میپرسم. میل زدم بهم جواب زیرو دادن که 31Oct برای DOmestic هاست و ماله ما همین 31 AGu ددلاینه.
    خب من الان نمیتونم اینو ثبتنام کنم؟؟ البته هنوز نمره زبان ندارم، به استادام ایمیلی نزدم!
    Take Aug 31 as the deadline for applying for IPRS for next February starting date.
    Oct 31 is the one for domestic applicants.
    سلام
    نه دیگه، شما استاد نداری نمی تونی اصلا اپلای کنی! چ برسه برا اسکولارشیپ!
    یه کم اطلاعات سایتو سر حوصله بخون، ثواب داره
    استاد پیدا کن، برا راند بعدی اپلای کن

سلام
    نه دیگه، شما استاد نداری نمی تونی اصلا اپلای کنی! چ برسه برا اسکولارشیپ!
    یه کم اطلاعات سایتو سر حوصله بخون، ثواب داره
    استاد پیدا کن، برا راند بعدی اپلای کن
    خب اون دوتا اسکالرشیپ دیگه خوب نیست؟ منظورم
    (MIFRS,MIRS
    ) هست. ددلاینشون 31 OCT
    یعنی یک ترم عقب می افتم؟؟؟!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)