صفحه 12 از 58 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 578

موضوع: تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط shirvanel نمایش پست ها
    ممنونم از کمکتون خیلی خیلی لطف کردین. در ارتباط با زمان ابلای که شما فرمودین از الان هست ، بله ، اما اگه اشتباه نکنم تا چهارم ابان میشه ابلای کرد درسته ؟؟؟ 2. از دوستانی که کارای تصفیه دانشگاه و گرفتن دانشنامه رو انجام دادن کسی اطلاع داره چقدر زمان لازم تا دانشنامه بیاد ؟ ( ظاهرا بدون ترجمه اون نمیشه ابلای کرد ) . 3. میشه ابلای کرد و بعد نمره زبان و فرستاد؟؟ با ارزوی موفقیت همه دوستان
    1)بله
    2) بسته به دانشگاه متفاوته،میانگین 1 ماه
    3) بله، البته در شرایط خاص

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

[QUOTE=shirvanel;1727063]
    نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    کجاش مشکل داری؟ اگه معدله تقسیم 20 کن به صورت % بنویس[/ اون قسمت مربوط به خودمه یا استاد باید پرکنه ؟ مثلا وقتی name of academic program ya universityمربوط به دانشکاه ارشدم میشه ؟؟/ و باقی این پاراگراف و پاراگراف بعدی؟ ( منو مسخره نکنید واقعا نمیفهمم چی میگه ) خیلی خیلی ممنونم
    مسخره چیه دوست عزیز! همه ماها یه این مراحل پشت سر گذاشتیم با این مسائل درگیر بودیم، اصلا ناراحت نشید و بپرسید، البته به شرطی که راحت طلبی نکنید
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    بله، دانشگاه ارشدتون منظوره،
    بله،
    بله

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فلسفه تعلیم و تربیت

ممنونم دوست عزیز .
    من دارم مدارکم و اماده میکنم و باتوجه به اون چیزایی که تو سایت دانشگاه ملبورن خوندم . باید یه سری مدارک و برای ابلای اماده کنم ؟ می خواستم ببینم چیزی و جا ننداختم .
    1. سی وی
    2. پروپوزال
    3.ریزنمرات و دانشنامه هر دو مقطه کارشناسی و ارشد
    4. نمره زبان ( که اکه نمره لازم و بدست بیارم در یر اینصورت باید دوباره امتحان بدم
    5. توصیه نامه
    چیز دیکه ای هم هست ؟(هزینه ثبت نام هم که مسلما شامل میشه )

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shirvanel نمایش پست ها
    ممنونم دوست عزیز .
    من دارم مدارکم و اماده میکنم و باتوجه به اون چیزایی که تو سایت دانشگاه ملبورن خوندم . باید یه سری مدارک و برای ابلای اماده کنم ؟ می خواستم ببینم چیزی و جا ننداختم .
    1. سی وی
    2. پروپوزال
    3.ریزنمرات و دانشنامه هر دو مقطه کارشناسی و ارشد
    4. نمره زبان ( که اکه نمره لازم و بدست بیارم در یر اینصورت باید دوباره امتحان بدم
    5. توصیه نامه
    چیز دیکه ای هم هست ؟(هزینه ثبت نام هم که مسلما شامل میشه )
    تقریبا کلیات همیناست
    اون پایین یه چک لیست داره از روی اون برو جلو
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member

سلام روزتون بخیر ، یه سوال داشتم ، من با یک استادی در دانشگاه ملبورن مکاتبه کردم و با همکاری هم یه پروپوزالی نوشتیم و ایشون به من گفتن میتونی ابلای کنی . اما من میخواستم با استاد دیگه ای هم که در دانشگاه موناش هست و در همین زمینه موضوع پروپوزال من کار میکنه هم درخواست ابلای و همکاری بدم . ایا این کار درستی هست که من موضوعی که با این اقا کار کردم و نوشتم و جای دیگه هم منتقل کنم . یعنی این اساتید با هم ارتباط دارن مخصوصا که من در ادبیات تحقیق از کار ایشون نوشتم . این زشت نیست ؟؟؟
    خب منم تقص یر ندارم نمیتونم یه جا ابلای کنم و یا برای هر استادی یه پروپوزال بنویسم . نمیدونم چیکار کنم . میترسم این استادا همدیگرو بشناسن و من هر دو جار و ازدست بدم هر چند دوتا دانشکاه مختلف .

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط foko نمایش پست ها
    سلام روزتون بخیر ، یه سوال داشتم ، من با یک استادی در دانشگاه ملبورن مکاتبه کردم و با همکاری هم یه پروپوزالی نوشتیم و ایشون به من گفتن میتونی ابلای کنی . اما من میخواستم با استاد دیگه ای هم که در دانشگاه موناش هست و در همین زمینه موضوع پروپوزال من کار میکنه هم درخواست ابلای و همکاری بدم . ایا این کار درستی هست که من موضوعی که با این اقا کار کردم و نوشتم و جای دیگه هم منتقل کنم . یعنی این اساتید با هم ارتباط دارن مخصوصا که من در ادبیات تحقیق از کار ایشون نوشتم . این زشت نیست ؟؟؟
    خب منم تقص یر ندارم نمیتونم یه جا ابلای کنم و یا برای هر استادی یه پروپوزال بنویسم . نمیدونم چیکار کنم . میترسم این استادا همدیگرو بشناسن و من هر دو جار و ازدست بدم هر چند دوتا دانشکاه مختلف .
    سلام
    شما اینجا باید عمل به احتیاط کنی
    بله این کار شدنیه، به نظر من برا هردو اقدام کنید،
    ببینید آیا این دو استاد publication باهم دارن؟
    شما نیز می تونی پروپوزالو تغییر بدی کمی و برا 2 دومی اقدام کنی
    آدمی به امید زنده است!

با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member

سلام
    شما اینجا باید عمل به احتیاط کنی
    بله این کار شدنیه، به نظر من برا هردو اقدام کنید،
    ببینید آیا این دو استاد publication باهم دارن؟
    شما نیز می تونی پروپوزالو تغییر بدی کمی و برا 2 دومی اقدام کنی
    publication ندارن اما استادم تو ملبورن بهم کفت برو کارای این استاد(موناش) و یکی دیگه تو دانشگاه هاوارد و بخون موضوع کاریش نزدیک به تو هست .

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

publication ندارن اما استادم تو ملبورن بهم کفت برو کارای این استاد(موناش) و یکی دیگه تو دانشگاه هاوارد و بخون موضوع کاریش نزدیک به تو هست .
    دیگه چی میخوایید،
    خودش گفته که با اونم چک کنید که، حله دیگه
    آدمی به امید زنده است!

Junior Member

دیگه چی میخوایید،
    خودش گفته که با اونم چک کنید که، حله دیگه
    گفته ی ایشون این معنی و میده؟ نگفت اخه اونجا هم برو اپلای کن خب. نمیدونم ممنون من به حرف شما گوش میدم . مرسی

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

گفته ی ایشون این معنی و میده؟ نگفت اخه اونجا هم برو اپلای کن خب. نمیدونم ممنون من به حرف شما گوش میدم . مرسی
    برداشت من از چیزایی که گفتید اینه
    البته شما آزادید همه جا اپلای کنید، ربطی هم ب استاد نداره، این حق شماست
    آدمی به امید زنده است!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)